Oferta Pracy » Zdrowie i opieka » Zatrudnimy fizjoterapeutę w sklepie medycznym Poznań

Zatrudnimy fizjoterapeutę w sklepie medycznym Poznań

Zatrudnimy fizjoterapeutę w sklepie medycznymSTANLEY-MED Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca / indywidualny doradca klienta.Działając na rynku od 1997 roku stawiamy na najwyższą jakość naszych usług oraz oferowanego przez nas asortymentu.Może to właśnie Ty masz szansę dołączyć do naszego zespołu? Jeśli szukasz stabilnej pracy i spełniasz poniższe wymagania, prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu.Praca polega na profesjonalnym doradztwie produktowym i aktywnej obsłudze klienta. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 20:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00, godziny pracy elastycznie dopasowujemy do Twoich możliwości na etapie układania grafiku miesięcznego.Miejsce pracy: Poznań – WildaZakres obowiązków:- obsługa klientów sklepu,- kontakt telefoniczny z klientami,- przyjmowanie dostaw,- realizowanie dostaw i odbiorów przy użyciu samochodu służbowego,- obsługa wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego wraz z realizacją dostaw i odbiorów,- dbałość o porządek w miejscu pracy.Od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia wyższego fizjoterapeutycznego,- prawo jazdy kat. B- komunikatywności,- samodzielności,- pozytywnego nastawienia,- zaangażowania w wykonywaną pracę,- poczucia odpowiedzialności za wyniki pracy,- gotowości do pracy zmianowej oraz w soboty,- mile widziana znajomość branży ortopedycznej, programu Subiekt, języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Oferujemy:- umowę o pracę w stabilnej rodzinnej firmie o pewnej pozycji rynkowej w młodym i zintegrowanym zespole o przyjaznym nastawieniu,- szkolenia produktowe oraz narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy,- konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość wpływu na jego wysokość dzięki systemowi premiowemu,- zniżki na produkty oraz usługi nbsp;w naszym Centrum.Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.CV prosimy przesyłać za pośrednictwem lub bezpośrednio do siedziby firmy:STANLEY-MEDul. 28 Czerwca 1956r. 13561-544 Poznań
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Zdrowie i opieka
Data publikacji : 2019-03-16
Płaca: 1.00
Kontakt : Zygmunt
NT: 782767645
Region : Wielkopolskie
Adres : Poznań

Poznań

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Sprzedawca W Sklepie Medycznym Poznań
Sprzedawca W Sklepie Medycznym Poznań

Zatrudnimy na samodzielne stanowisko: sprzedawca w sklepie medycznym. Obowiązki: sprzedaż artykułów medycznych, wystawianie dokumentów, realizacja wniosków NFZ ,doradztwo medyczne, przygotowywanie zamówień, dbanie o ekspozycję sklepu.. Wymagane wykształcenie medyczne-fizjoterapeuta.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-09-14

Praca W Sklepie Medycznym Poznań
Praca W Sklepie Medycznym Poznań

praca w sklepie medycznym .poniedziałek -piątek 8.00-16.00 w miłym i zgranym zespole.wymagane wykształcenie - rehabilitacja,pielęgniarstwo , farmacja . mile widziany roczny staż pracy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-09-08

Pracownik Sklepu Medycznego Poznań
Pracownik Sklepu Medycznego Poznań

Obowiązki: * obsługa klienta w sklepie, * sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację * kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym / Wymagania: * poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach * wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych * mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-04-28

Zatrudnię Fizjoterapeutę Do Pracy W Przedszkolu Integracyjnym Poznań
Zatrudnię Fizjoterapeutę Do Pracy W Przedszkolu Integracyjnym Poznań

Zatrudnię fizjoterapeutę do pracy w przedszkolu oraz do prowadzenia zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Wymagane doświadczenie oraz chęć rozwoju. Proszę o wysłanie cv

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-05-14

Fizjoterapeuta, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Rehabilitant Poznań
Fizjoterapeuta, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Rehabilitant Poznań

Zatrudnimy wykwalifikowanego fizjoterapeutę do pracy w przedszkolu w Poznaniu. Wymagania: - dodatkowe kwalifikacje: NDT Bobath, Integracja Sensoryczna - doswiadczenie w pracy z dziecmi - umiejetnosc pracy w zespole ZAPRASZAMY !!!

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-03-31

Fizjoterapeutę/Terapeutę Integracji Senorycznej Poznań
Fizjoterapeutę/Terapeutę Integracji Senorycznej Poznań

Zachęcamy do przesłania CV, zapewniamy stabilną pracę w rozwojowym zespole.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-03-23

Fizjoterapeuta Poznań
Fizjoterapeuta Poznań

Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutę do gabinetu ortopedyczno-rehabilitacyjnego w wybrane dni tygodnia. Grafik do ustalenia. Doświadczenie i wiedza mile widziane.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-04-12

Praca W Sklepie Stacjonarnym I Przy Obsłudze Sklepu WWW Poznań
Praca W Sklepie Stacjonarnym I Przy Obsłudze Sklepu WWW Poznań

Zatrudnimy osobę uczącą się do pracy w sklepie stacjonarnym z fajerwerkami. Do obowiązków należeć będą: - obsługa sklepu internetowego - obsługa klienta w sklepie stacjonarnym Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia min. średniego - dyspozycyjności w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11-17 - znajomości obsługi komputera Miejsce pracy: Poznań, Winogrady Charakter pracy: stały Wynagrodzenie: 12 zł / h na rękę (netto) Umowa zlecenie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem telefonu

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-10-03

Zatrudnię Fizjoterapeutę Kalisz
Zatrudnię Fizjoterapeutę Kalisz

Gabinet prywatny zatrudni fizjoterapeutę licencjat/magister na pół etatu w centrum Kalisza. Telefon 503 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-04

Zatrudnimy fizjoterapeutę 2 x w tyg Poznań
Zatrudnimy fizjoterapeutę 2 x w tyg Poznań

Zatrudnimy (umowa zlecenie) lub podejmiemy współprace z fizjoterapeutą na własnej DG. Praca 2 x w tyg po ok 5-6 godz, dni i godziny ustalane elastycznie. Poszukujemy fizjoterapeuty z doświadczeniem w indywidualnym i samodzielnym diagnozowaniu i przeprowadzaniu terapii indywidualnych/ manualnych z pacjentem. Praca tylko 1:1. Wymagamy dodatkowych kursów i szkoleń z zakresu technik osteopatycznych/ terapii powięziowych/ tkanek miękkich/ terapii manualnych lub innych. Zapewniamy dobre wynagrodzenie, elastyczny grafik pracy, pracę w młodym ale doświadczonym zespole fizjoterapeutów. nbsp;Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV przez formularz . Oferta ważna do czasu aktywnego ogłoszenia na portalu.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-04-15

Sprzedawca W Sklepie Poznań - Krzesiny Poznań
Sprzedawca W Sklepie Poznań - Krzesiny Poznań

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie spożywczo-przemysłowym. Praca w trybie zmianowym w młodym zespole. Łatwy dojazd z ronda rataje, starołęki lub Kórnika. Zapraszamy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-07-02

Fizjoterapeuta Staż Płatny Poznań Poznań
Fizjoterapeuta Staż Płatny Poznań Poznań

Gabinety Medyczne Novina w Poznaniu zapraszają do współpracy fizjoterapeutę na staż płatny. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo do wykonywania zawodu. Praca 6 godzin dziennie w trybie zmianowym. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na maila. Zapraszamy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-08-07

Fizjoterapeuta Poznań Gabinety Medyczne Novina Poznań
Fizjoterapeuta Poznań Gabinety Medyczne Novina Poznań

Gabinety Medyczne Novina w Poznaniu zapraszają do współpracy doświadczonego fizjoterapeutę. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo do wykonywania zawodu. Praca 6 godzin dziennie w trybie zmianowym. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na maila. Zapraszamy do rekrutacji :)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-01-31

Zatrudnimy Kierowców Poznań
Zatrudnimy Kierowców Poznań

Zatrudnimy Kierowców do przewozu osób na trasach: Poznań-Berlin-Poznań, Poznań-Warszawa-Poznań , Poznań-Wrocław-Poznań samochodami 8 i 9 osobowymi. Wymagania: - prawo jazdy kategorii B od minimum 5 lat, - umiejętność sprawnej interpretacji trasy, -punktualność i odpowiedzialność. CV oraz wszelkie zapytania prosimy przesyłać na adres mailowy oraz bezpośrednio pod numerem telefonu 665 - -.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-05-11

praca w sklepie spożywczym CENTRUM POZNAŃ RATAJE Poznań
praca w sklepie spożywczym CENTRUM POZNAŃ RATAJE Poznań

Praca w sklepie ogólno spożywczym Tryb dwuzmianowy Podstawa 2000 netto Wymagania : uczciwość oraz pracowitość 606 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-02-04

Sprzedawca Do Sklepu Ogolnospozywczego W Biskupicach Poznań
Sprzedawca Do Sklepu Ogolnospozywczego W Biskupicach Poznań

Zatrudnimy pracowników w sklepie ogólnospożywczym do pasażu w Biskupicach. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę. Proszę o kontakt telefoniczny: 697 - - lub wysłanie CV przez portal .

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-25

Praca Od Zaraz W Sklepie Żabka Poznań
Praca Od Zaraz W Sklepie Żabka Poznań

Praca od zaraz w sklepie Żabka na ul.Głównej pełen etat jak również jako praca dodatkowa lub w drugim sklepie na ul.Słowiańskiej. Nie jest wymagane doświadczenie. Kontakt telefoniczny mile widziany 537 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-05-30

Praca Dla Fizjoterapeuty Terapeuty Manualnego Poznań
Praca Dla Fizjoterapeuty Terapeuty Manualnego Poznań

Prywatny Gabinet fizjoterapii zatrudni fizjoterapeutę z doświadczeniem w pracy indywidualnej z pacjentem. Preferowane kwalifikacje: - kursy terapii manualnej - holistyczne podejście - zaangażowanie - elastyczność - łatwość nawiązywania kontaktów Wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa. Umowa o prace. Cv Prosze wysyłać na adres e-mail.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-06-20

Sprzątanie W Sklepie W Galerii Posnania Poznań
Sprzątanie W Sklepie W Galerii Posnania Poznań

Zatrudnimy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności do sprzątania sklepu Leroy Merlin w Galerii Posnania w godz 6-14 i 14-22.00 stawka 2200 zł brutto miesięcznie. tel 501 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-11-14

Sprzątanie W Centrum Medycznym Poznań
Sprzątanie W Centrum Medycznym Poznań

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, dokładnej i godnej zaufania do sprzątania pomieszczeń w Centrum Medycznym na Wildzie. Praca 8 godzin dziennie zazwyczaj w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku, niekiedy soboty (rozliczane godzinowo lub dodatkowo płatne). Obowiązki: - utrzymanie czystości w gabinetach (codziennie), korytarzach przychodni (codziennie), sali rehabilitacyjnej (codziennie), pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych (codziennie), sali szkoleń (w razie potrzeby) i części biurowych (1x tyg), sklep medyczny (1xtyg). Wymagania: - mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnych obiektach - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy w zespole - osoby chętne, zaangażowane i ceniące porządek Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-09-22

Pomoc Kuchenna Od Zaraz Poznań
Pomoc Kuchenna Od Zaraz Poznań

Praca od zaraz w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu na kuchni. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, rozwożenie po oddziałach, utrzymywanie kuchni w czystości Miesięczna premia uznaniowa Informacje w godzinach 10-14 pod podanym numerem telefonu

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-02-27

Praca W Sklepie - Kasjer-sprzedawca - Lewiatan, Os.Winiary Poznań
Praca W Sklepie - Kasjer-sprzedawca - Lewiatan, Os.Winiary Poznań

Poszukujemy chętnej osoby do pracy w sklepie. Praca w systemie zmianowym (6-14 i 14-22) - ilość dni do ustalenia. Zachęcamy do kontaktu osoby uczące się. Doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Oczekujemy uczciwości i zaangażowania! Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV mailem lub pozostawienie w sklepie - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami - os. Winiary 54, Lewiatan.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-03-23

Zatrudnimy FRYZJEROW Poznań
Zatrudnimy FRYZJEROW Poznań

Pilnie Zatrudnimy fryzjera . Wysokie wynagrodzenie . Umowa o prace. Więcej informacji tel 782 - -. Poznań ul.Głogowska 440.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-04

Pomoc Dla Starszej Osoby ( Pielęgniarka ) Poznań
Pomoc Dla Starszej Osoby ( Pielęgniarka ) Poznań

potrzebna pomoc do opieki nad starszym panem po udarze , osoba leżąca , poszukuje osoby z wykształceniem medycznym ,pielęgniarka , pielęgniarz , godziny do uzgodnienia , znajomość jezyka polskiego w stopniu dobrym

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-23

Pomoc kuchenna od zaraz Poznań
Pomoc kuchenna od zaraz Poznań

Praca od zaraz w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu na kuchni. Obowiązki: przygotowywanie posiłków, rozwożenie po oddziałach, utrzymywanie kuchni w czystości Dodatkowo comiesięczna premia uznaniowa Informacje w godzinach 10-14 pod podanym numerem telefonu Wymagana książeczka sanepidowska

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-03-20

Przyjmę Do Pracy W Sklepie. Poznań
Przyjmę Do Pracy W Sklepie. Poznań

Przyjmę do pracy w sklepie warzywa -owoce, na cały lub pół etatu. Praca od poniedziałku do soboty. Sklep znajduje się w Poznaniu na os.Orła Białego.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-11

Praca Sklepie Całodobowym Poznań
Praca Sklepie Całodobowym Poznań

zatrudnię komunikatywną i dyspozycyjną ekspedientkę do pracy w sklepie całodobowym w poznaniu , praca w miłej atmosferze więcej informacji pod nr tel 606 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-03

Zatrudnię Do Pracy W Sklepie Poznań
Zatrudnię Do Pracy W Sklepie Poznań

Zatrudnię miłą, kontaktową, uczciwą, dyspozycyjną panią do pracy w sklepie z odzieżą używaną. Praca od poniedziałku do soboty na cały etat, umowa o pracę.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-07-15

Praca W Sklepie Zoologicznym Poznań
Praca W Sklepie Zoologicznym Poznań

Poszukujemy osoby zainteresowanej opieką nad zwierzętami i pracą w sklepie zoologicznym. Oferujemy pracę w systemie siedmiodniowym przy elastycznym grafiku w dwóch lokalizacjach.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-12

Sprzedawca / Ekspedientka W Sklepie Odzieżowym W Poznań City Center Poznań
Sprzedawca / Ekspedientka W Sklepie Odzieżowym W Poznań City Center Poznań

Firma Vissavi sp. z o.o. zatrudni ekspedientkę do pracy w sklepie firmowym w Poznań City Center Wymagania: - status studenta - dyspozycyjność 3 weekendy w miesiącu - komunikatywność - łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - elastyczne godziny pracy - wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym - pracę w młodym zespole pracowników CV należy przesyłać do dnia 18.09.2016r.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-30

Zatrudnię Fizjoterapeutę-opiekuna Osoby Niepełnowsprawnej Poznań
Zatrudnię Fizjoterapeutę-opiekuna Osoby Niepełnowsprawnej Poznań

Zatrudnie osobę do opieki i rehabilitacji nad kobietą chorującą na mógowe porażenie dziecięce. Umowa o pracę, pełen etat, stabilne warunki zatrudnienia, Zapewniam niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Praca od zaraz. Proszę o wysyłanie CV drogą e-mail . Dodatkowe informacje udzielę pod numerem telefonu: 791 - -.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-19

Praca w sklepie z tonerami do drukarek - dla studenta Poznań
Praca w sklepie z tonerami do drukarek - dla studenta Poznań

Praca dla studenta w sklepie z tonerami i tuszami do drukarek. Pracownik jest odpowiedzialny za: - obsługę klienta w sklepie (sprzedaż asortymentu) - przygotowywanie paczek do nadania - nadawanie paczek - napełnianie tuszy po przeszkoleniu. Oferujemy pracę w wymiarze 4-8 godzin dziennie. Sklepy: na ul. Głogowskiej od zaraz! CV ze zdjęciem proszę przesłać na maila.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-03-11

Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie PaperConcept - Poznań Plac Wolności Poznań
Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie PaperConcept - Poznań Plac Wolności Poznań

Firma PaperConcept zajmuje się sprzedażą papierów ozdobnych, kopert oraz artykułów kreatywnych. Poszukujemy osób do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie przy Placu Wolności 8 w Poznaniu. Oczekujemy: - entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki - dobrej organizacji pracy - dyspozycyjności (praca na pełny etat) - rzetelności i dokładności - łatwego przyswajania wiedzy - punktualności - znajomości obsługi komputera - Microsoft Office Oferujemy: - ciekawą pracę w młodym zespole - umowę o pracę - stabilne zatrudnienie - szansę rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty drogą telefoniczną.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-17

Zatrudnimy Do Sprzątania. Poznań
Zatrudnimy Do Sprzątania. Poznań

Zatrudnimy do sprzątania - Górczyn. zatrudnimy Panią na serwis w godz.13-21centrum Poznania proszę o kontakt telefoniczny stawka za 1h 10,00 zł netto

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-10-05

Praca Dla Fizjoterapeuty Piła
Praca Dla Fizjoterapeuty Piła

Praca w sklepie medycznym - oferta skierowana dla mężczyzny z wykształceniem fizjoterapeuta, lub innym uprawniającym do pracy i udzielania świadczeń w ramach NFZ Wymagane prawo jazdy kat.B

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-11-17

Praca W Sklepie Spożywczym RATAJE / Poznań Poznań
Praca W Sklepie Spożywczym RATAJE / Poznań Poznań

Witam serdecznie, Poszukujemy do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca osoby uczciwej, sumiennej, zaradnej oraz pracowitej. Praca w sklepie na Ratajach (os. Piastowskie 17A). Oferujemy atrakcyjne warunki, umowę o prace, elastyczny grafik oraz miłą i rodzinna atmosferę. Praca w systemie dwu zmianowym. CV prosimy przesłać przez lub dostarczyć osobiście do sklepu. Numer kontaktowy 799 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-10-07

Praca W Sklepie Poznań
Praca W Sklepie Poznań

Poszukuję odpowiedzialne , uczciwe , z doświadczeniem osoby chętne do pracy w sklepie spożywczym Oferuję stałe zatrudnienie, dogodny grafik docelowo umowę o pracę , wynagrodzenie adekwatne do wypełnionych obowiązków,premię uznaniową Jeżeli jestes zainteresowany i uważasz że spełnisz się na powieżonym stanowisku zapraszam N.M

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-07-14

Praca W Sklepie Zarobki 1900zł Netto Poznań
Praca W Sklepie Zarobki 1900zł Netto Poznań

Praca w sklepie ogólno-spożywczym Praca w trybie dwu zmianowym 6-14 / 14-22 Jeden dzień w tygodniu wolny Wynagrodzenie netto 1900 zł Część informacji udzielamy telefonicznie a konkrety na rozmowie kwalifikacyjnej.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-10

Przyjmę Panią Do Pracy W Sklepie Typu Wszystko Po 4 Zł Poznań
Przyjmę Panią Do Pracy W Sklepie Typu Wszystko Po 4 Zł Poznań

Przyjmę Panią do pracy w sklepie Dobra Cena (typu wszystko po 4 zł).Praca od pon do soboty CV proszę przesłać na malia. Praca w sklepie na Dębcu.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-11

Przyjmę Panią Do Pracy W Sklepie Poznań
Przyjmę Panią Do Pracy W Sklepie Poznań

Przyjmę Panią do pracy w sklepie Dobra Cena (typu wszystko po 4 zł).Praca od pon do soboty CV przesłać na maila w formacie PDF

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-03

Zatrudnimy Osteopate / Studenta Osteopatii/ Fizjoterapeute Poznań
Zatrudnimy Osteopate / Studenta Osteopatii/ Fizjoterapeute Poznań

Zatrudnimy Osteopate/ studenta osteopatii/ Fizjoterapeutę na cały etat w nowoczesnym centrum rehabilitacji MEDI_SPA w centrum Poznania. https://www.youtube/watch?v=XZP59OmdY_4 Wymagania: - Numer prawa wykonywani zawodu (KIF) - umiejętność planowania terapii - samodzielność w prowadzeniu terapii dla Pacjentów w różnych zespołach chorobowych, - wykształcenie wyższe (co najmniej dyplom licencjata) - udokumentowane doświadczenie w zawodzie, - dodatkowe umiejętności, przebyte kursy/szkolenia, - zaangażowanie i wysoka motywacja w pracy, - wysoka kultura osobista, - wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne, - umiejętność w organizacji pracy, - motywacja do podnoszenia kwalifikacji, - obsługa komputera i podstawowych pakietów Office. Zapewniamy: -Wysokie zarobki! -prace w młodym energicznym zespole, -możliwość wymiany doświadczenia między wszystkimi fizjoterapeutami w ośrodku - ciągłe wzajemne doszkalanie się, -specjalistyczne ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-10-06

Panią Do Sprzątania W Sklepie Poznań
Panią Do Sprzątania W Sklepie Poznań

Zatrudnię Panią do sprzątania w sklepie w dwóch lokalizacjach ( ul. Głogowska i Kacza ) Sprzątanie od pon do piątku w godzinach popołudniowych od 17. Czas pracy to ok 1-2 godzin dziennie. Szukamy Pań doświadczonych w sprzątaniu. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-05

Kasjer/ Sprzedawca Lub Pracownik Stoiska W Sklepie Chata Polska Poznań
Kasjer/ Sprzedawca Lub Pracownik Stoiska W Sklepie Chata Polska Poznań

Dzień dobry, Pilnie zatrudnimy pracownika na stanowisko kasjer/działowy do sklepu Chata Polska przy ul Literackiej. Poszukujemy również pracownika do obsługi stoiska wędliny/sery. Zapewniamy: - pracę dwu zmianową 6-14.30/14-22.15 z wolnymi niedzielami i co drugą sobotą - umowę o pracę lub umowę zlecenie - wynagrodzenie do 10tego dnia miesiąca - paczki świąteczne -zniżkę na zakupy w naszym sklepie Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin. Wymagania: - chęć do pracy Proszę o przesłanie CV przez formularz.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-04-20

Sprzedawca W Sklepie Zabawkowym Poznań Galeria Dębiec Poznań
Sprzedawca W Sklepie Zabawkowym Poznań Galeria Dębiec Poznań

Poszukujemy młodych pełnych energii ludzi do pracy w sklepie z zabawkami i odzieżą dla dzieci Jeśli lubisz kontakt z ludźmi a handel to twój żywioł to jesteś idealnym kandydatem Zapewniamy stabilna pracę w przyjaznej atmosferze. Bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycyjność przy ustalaniu grafiku Poszukujemy studentów zaocznych. Prosimy przesyłać swoje CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem Sklep

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-08-08

Sprzątanie W Sklepie Odzieżowym W Galerii Pestka Poznań
Sprzątanie W Sklepie Odzieżowym W Galerii Pestka Poznań

zatrudnię do sprzątania w sklepie odzieżowym mieszczącym się w Centrum Handlowym Pestka w Poznaniu. Praca wykonywana jest w godzinach porannych, przed otwarciem sklepu, 3 godziny dziennie, 5 dni w tygodniu.od Pon do Pt..Płatność 800 zł netto.Więcej inf.pod nr.tel. 503 - -.Proszę wyłącznie o kontakt tel.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-09-30

Praca Poznań Sprzedawczyni Sklep Ogólno Spożywczy Poznań
Praca Poznań Sprzedawczyni Sklep Ogólno Spożywczy Poznań

Praca w sklepie ogólno spożywczym Poznań ul.Pniewska Tryb dwuzmianowy 6-14/ 14-22 umowa o pracę wynagrodzenie 2500,- netto Mile widziane prawo jazdy 606 - -,602 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-08-08

Praca Na Pół Etatu - Kasjer-sprzedawca Poznań
Praca Na Pół Etatu - Kasjer-sprzedawca Poznań

Poszukujemy pracownika do pracy na pół etatu w sklepie Nabiałowym na Jeżycach (ul. Polna). Obowiązki: - Obsługa klientów - Dbanie o ekspozycję towaru - Zamawianie/Przyjmowanie towaru - Dbanie o czystość w sklepie Osoby zainteresowany Prosimy o kontakt.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-25

Sprzątaczkę Zatrudnimy Poznań
Sprzątaczkę Zatrudnimy Poznań

Sprzątaczki zatrudnimy do sprzątania. Obiekt na Jeżycach, dyżur w godz. 7-15, poniedziałek-piątek.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-09-26

Pizzermana Zatrudnimy Na Weekendy Poznań
Pizzermana Zatrudnimy Na Weekendy Poznań

Zatrudnimy kucharza do kręcenia pizzy. Wymagamy: doświadczenia zaangażowania szybkości

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-29

Sprzątanie-Poznań Okolice Ronda Obornickiego Poznań
Sprzątanie-Poznań Okolice Ronda Obornickiego Poznań

Firma sprzątająca zatrudni osoby do pracy w sklepie. Praca zmianowa na pełen etat. Płacimy od 10 zł na rękę. Zwracamy koszty dojazdu

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-01

Zatrudnimy Sprzedawce W C.H Plaza Poznań
Zatrudnimy Sprzedawce W C.H Plaza Poznań

Sklep Ellaboutique zatrudni Panią na stanowisku sprzedawca w sklepie w Centrum Handlowy Plaza. Gwarantujemy umowę o pracę po okresie próbnym.Oferujemy pracę w miłej atmosferze oraz bardzo dobre wynagrodzenie.Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.Szukamy osób które chcą pracować na pełny etat, studentom dziękujemy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-08-31

Student/Studentka Do Pracy W Sklepie Na Ratajach Sprzedawca Ekspedient Poznań
Student/Studentka Do Pracy W Sklepie Na Ratajach Sprzedawca Ekspedient Poznań

Witam, poszukuję studentki lub studenta do pracy na pełen etat w sklepie spożywczo-monopolowym na osiedlu Jagiellońskim na stanowsko kasjer/sprzedawca. Oferuję umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. Więcej informacji mailowo, bądź po kontakcie telefonicznym.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-13

Usługi Opiekuńcze W Polsce Poznań
Usługi Opiekuńcze W Polsce Poznań

Oferujemy usługi opieki w Polsce, na terenie Poznania i okolic. Usługi są świadczone przez opiekunki/ów osób starszych z doświadczeniem w Polsce i za granicą, wykształceniem medycznym oraz po kursach: opiekuna osób starszych, niepełnosprawnych i chorych, w indywidualnym wymiarze zatrudnienia. Gwarantujemy profesjonalizm, umowę, a także stały kontakt. Potrzebują Państwo opieki dla osoby najbliższej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. ALAUCTUS - Care Sp. z o.o. ul. Wyspiańskiego 14/10 60-750 Poznań Tel./fax.: +48 61 / 639 - - Infolinia: +488 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-09-03

Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie Monopolowym Poznań
Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie Monopolowym Poznań

Poszukujemy do pracy na stanowisku Kasjer-Sprzedawca (najlepiej student/ka) w sklepie monopolowym w poznaniu rejon gorczyn Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych- mile widziane doświadczenie, - dbanie o czystość i estetykę na stanowisku pracy, - kontrola terminów przydatności do spożycia produktów - odpowiedzialność za zgłaszanie kończących się terminów. - dbanie o czystość na zapleczu sklepu oraz w jego sąsiedztwie -dobry kontakt , oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem -sumienność i uczciwość, -komunikatywność i uprzejmość, -umiejętność doradzania klientowi, -umiejętność szybkiego uczenia się, Oferujemy: - regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie, - pracę w miłym zespole, - oprócz wynagrodzenia premie i nagrody Zatrudnimy od zaraz. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV (życiorysu) wraz ze zdjęciem za pośrednictwem portalu .pl

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-07

Do Prac Porządkowych W Sklepie Wędliniarskim - Winogrady Poznań
Do Prac Porządkowych W Sklepie Wędliniarskim - Winogrady Poznań

Obowiązkową Panią z doświadczeniem do prac porządkowych w sklepie wędliniarskim na Winogradach od zaraz.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-11-07

Przyjmę Do Pracy W Sklepie Żabka Poznań
Przyjmę Do Pracy W Sklepie Żabka Poznań

Przyjmę do pracy w sklepie Żabka na stanowisko kasjer-sprzedawca. Sklep znajduje się w okolicy Małych Garbar. System dwuzmianowy.Oczekujemy uczciwości , chęci do pracy,punktualności oraz książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości jej wyrobienia.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-10-30

Koordynator Pielęgniarek Poznań
Koordynator Pielęgniarek Poznań

Zadania na tym stanowisku: - koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego w oddziale, - zarządzanie grafikami i czasem pracy, - optymalizację kosztów, - zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta w zarządzanym obszarze. U kandydatów poszukiwane: - wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane, - minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe, - umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywa oraz przedsiębiorczość, - ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i resuscytacja krążeniowo- oddechowa, szczepienia ochronne), - znajomość programów MS Office (Word, Excel), - znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z pacjentem. Proponujemy: - możliwość pracy w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej, - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w ramach (umowa o pracę lub działalność gospodarcza), - opie ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-09-12

Zatrudnimy Do Roznoszenia Ulotek Poznań
Zatrudnimy Do Roznoszenia Ulotek Poznań

Zatrudnimy studenta/kę do roznoszenia ulotek w okolicach Poznań-Grunwald. Umowa zlecenie, stawka godzinowa 11 złotych netto (na rękę). Godziny oraz dni pracy do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2017-05-08

PRZYJMĘ UKRAIŃCÓW (KOBIETY) DO PRACY W Sklepie Ogólnospożywczym Poznań
PRZYJMĘ UKRAIŃCÓW (KOBIETY) DO PRACY W Sklepie Ogólnospożywczym Poznań

przyjmę kobiety ukraińców do pracy w sklepie spożywczym praca dwuzmianowa od 6-14 i 14-22 wypłata do ręki 1900pln netto

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-30

Zatrudnimy Technika Masażystę Gniezno
Zatrudnimy Technika Masażystę Gniezno

Zatrudnimy technika masażystę w centrum medycznym w Gnieźnie tel 662 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-09-21

Zatrudnimy Księgową KAPiR + Kadry Poznań
Zatrudnimy Księgową KAPiR + Kadry Poznań

Zatrudnimy osobę do prowadzenia księgowości i kadr w małej firmie. Praca w niepełnym wymiarze godzin max 8h tygodniowo Miejsce pracy Grunwald.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-08-01

Zatrudnimy Księgową KPiR+kadry Poznań
Zatrudnimy Księgową KPiR+kadry Poznań

Zatrudnimy osobę do prowadzenia księgowości i kadr w małej firmie. Praca w niepełnym wymiarze godzin max 8h tygodniowo Miejsce pracy Grunwald.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-03-15

Zatrudnimy kierowców pojazdów ciężarowych C+E Poznań
Zatrudnimy kierowców pojazdów ciężarowych C+E Poznań

Zatrudnimy kierowców pojazdów ciężarowych C+E na trasach międzynarodowych. Wyjazdy na 2 tygodnie. Zestawy ciągnik siodłowy + wywrotka lub ruchoma podłoga. Pojazdy marki Scania/MAN TGX euro 6/euro5. Poznań i okolice.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-04-04

Kalisz Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie Odzieżowym Kalisz
Kalisz Zatrudnimy Do Pracy W Sklepie Odzieżowym Kalisz

Zatrudnimy do pracy w sklepie odzieżowym w charakterze sprzedawca kobieta powyżej 30roku życia .Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisko .CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-10-30

Pielęgniarka/Pielęgniarz ( Praca W Centrum Medycznym LUX MED) Poznań
Pielęgniarka/Pielęgniarz ( Praca W Centrum Medycznym LUX MED) Poznań

Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Poznaniu na ul. Ułańska 7. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej liderem w swojej branży; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatków pozapłacowych; Możliwości rozwoju zawodowego wg Programu quot;Ścieżki rozwoju zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Grupie LUX MEDquot;; Miłą i przyjazną atmosferę. Oczekiwania: Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia wyższe z zakresu pielęgniarstwa; Aktualne prawo wykonywania zawodu; Mile widziane ukończone kursy z zakresu: wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego (EKG), resuscytacji krążeniowo - oddechowej (RKO); Znajomość obsługi komputera; Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej; Obowiązkowość, dokładność, życzliwość. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku: https://tiny/gbs8 ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-09-30

Poszukuję Do Pracy W Sklepie Zabka Poznań
Poszukuję Do Pracy W Sklepie Zabka Poznań

Poszukuję do pracy w sklepie Zabka tryb dwu zmianowy lub same popoludnia. Dzwonić od 15 do 23

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-07

ekspedjentka Poznań
ekspedjentka Poznań

Poszukujemy ekspedientek do pracy w sklepie mięsnym.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-01-28

Ekspedientka - W Sklepie Firmowym Zagrodnicza Poznań
Ekspedientka - W Sklepie Firmowym Zagrodnicza Poznań

1. Obowiązki: -grzeczna, miła obsługa klientów, -udzielanie informacji klientom o produktach, -składanie zamówień na produkty oraz opakowania, -dbanie o czystość na sklepie, -obsługa kasy fiskalnej, -godziny pracy 6.00 - 14.00 lub 12.00 - 18.00, - miejsce pracy: ul. Strzeszyńska w Poznaniu (koło Galerii Podolany), -osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV przez lub o pozostawienie w sklepie z dopiskiem quot;ekspedientkaquot; 2. Oferujemy, -zatrudnienie przez pierwsze 3 miesiące na umowę zlecenie (okres próbny), - po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-06-15

Pracownik Inwentaryzacji Poznań Poznań
Pracownik Inwentaryzacji Poznań Poznań

Zatrudnimy osoby do inwentaryzacji apteki w Poznaniu Miejsce: apteka Poznań okolice Alei Marcinkowskiego Data: 08.09.2016- czwartek Godzina 21:45 Stawka: 10 zł na rękę za godzinę pracy Czas; ok. 5-6h Umowa zlecenie Mile widziani uczniowie lub studenci Kontakt SMS z dopiskiem Poznań

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-09-08

Myjnia Samochodowa Wulkanizacja Wulkanizator Poznań Zatrudnimy Pracown Poznań
Myjnia Samochodowa Wulkanizacja Wulkanizator Poznań Zatrudnimy Pracown Poznań

Zatrudnimy pracowników do wulkanizacji i myjni samochodowej Wysokie zarobki Dobre warunki pracy , socjalne Poszukujemy samodzielnego wulkanizatora z doswiadczeniem który sam poprowadzi serwis opon. Myjnia i wulkanizacja znajduje się w Centrum Handlowym King Cross Proszę o tel. 601 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-11-10

Sprzątanie W Sklepie Odzieżowym Kupiec Poznański Oraz Galeria Malta. Poznań
Sprzątanie W Sklepie Odzieżowym Kupiec Poznański Oraz Galeria Malta. Poznań

lt;pgt;zatrudnię do sprzątania w sklepie odzieżowym mieszczącym się w Centrum Handlowym Kupiec Poznański w Poznaniu. Praca wykonywana jest w godzinach porannych, przed otwarciem sklepu, około 3 godzin dziennie, sześć dni w tygodniu.Jeżeli wypada Niedziela handlowa to wolny dzień jest na tygodniu.Płatność 800 zł netto.Oraz na 2 lub 3 dni w tygodniu Sprzątanie w galerii Malta w sklepie odzieżowym Więcej inf.pod nr.tel 503 - -lt;/pgt;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-10-18

Zatrudnimy Fryzjera Poznań
Zatrudnimy Fryzjera Poznań

Zatrudnimy samodzielnego fryzjera lub do doszkolenia Umowa o pracę lub płatny staż Proszę przesyłać cv za pomocą formularza

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-08-01

Panią Do Obsługi Klienta W Sklepie Z Gal.skórzaną W C.H Malta Poznań
Panią Do Obsługi Klienta W Sklepie Z Gal.skórzaną W C.H Malta Poznań

Zatrudnię miłą młodą energiczną dziewczynę do obsługi klienta i sprzedaży w sklepie z galanterią skórzaną, walizkami i torebkami. Miejsce pracy to nowootwierany sklep Bacca Scrittorini w galerii Malta. Zakres obowiązków pracownika to:*Obsługa klienta *Przyjmowanie dostaw *Dbanie o porządek w sklepie. Zapewniamy szkolenie stanowiskowe dlatego nie jest wymagane doświadczenie w branży, jednak jest ono mile widziane. Oczekujemy: *Rzetelności *Punktualności *Uczciwości Bardzo proszę o kontakt telefoniczny

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-03-21

Kierowcę Kat. C - Zatrudnimy Poznań
Kierowcę Kat. C - Zatrudnimy Poznań

Zatrudnimy kierowcę kat. C, na pełen etat od poniedziałku do piątku, dostarczamy art. spożywcze na terenie wielkopolski, tel. 663 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-04-17

Zatrudnimy Studentkę Poznań
Zatrudnimy Studentkę Poznań

Zatrudnimy studentkę do sprzątania apteki oraz terenu na zewnątrz. Szukamy osoby energicznej, dokładnej i rzetelnej. Praca na godziny. Umowa zlecenie.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-08-24