Oferta Pracy » Przedstawiciel handlowy » Szukasz zmiany z Wartą warto! Łódź

Szukasz zmiany z Wartą warto! Łódź

Chęć podnoszenia kwalifikacji i apetyt na życie to klucz do Twoich przyszłych sukcesów z nami. Warta jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. To firma o międzynarodowych standardach, która łączy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym myśleniem. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy - Opiekun Klienta Jeżeli jesteś osobą: - przedsiębiorczą, aktywną i nastawioną na sukces, - która chce zarabiać prowadząc własny biznes, - która chce mieć wpływ na swoje wynagrodzenie. DOŁĄCZ DO NAS! Twoja praca będzie polegać na: - dopasowaniu produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów, - aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów, - budowaniu i podtrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych z Klientami, - dbaniu o pozytywny wizerunek firmy i marki. Jakie warunki musisz spełnić: - wykształcenie minimum średnie, - otwartość na ludzi i chęć do budowania długotrwałych relacji z klientami, - doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta - mile widziane. Dlaczego warto być Agentem Ubezpieczeniowym: - sprzedajesz najwyższej jakości produkty renomowanej marki, - otrzymujesz wsparcie sprzedażowe, - otrzymujesz pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe, materiały promocyjne, - masz elastyczne godziny pracy, - kiedy dołączysz do grona najlepszych czekają na Ciebie wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody, - oferujemy atrakcyjny system prowizji i premii przez cały okres współpracy dla kandydatów bez doświadczenia i z doświadczeniem w pracy na rynku ubezpieczeń życiowych. - organizujemy konkursy motywacyjne dostępne dla każdego.
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Przedstawiciel handlowy
Data publikacji : 2019-03-06
Płaca: 1.00
Kontakt : Waclawa
NT: 735931376
Region : Łódzkie
Adres : Łódź

Łódź

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Pracownik Kwalifikowany Łodź Warta
Pracownik Kwalifikowany Łodź Warta

Prężnie rozwijająca się firma ochrony poszukuje kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziany były pracownik mundurowy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00 (weekendy, święta wolne).

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-08-10

Szukasz Zmiany Z Wartą Warto! Łódź
Szukasz Zmiany Z Wartą Warto! Łódź

Chęć podnoszenia kwalifikacji i apetyt na życie to klucz do Twoich przyszłych sukcesów z nami. Warta jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. To firma o międzynarodowych standardach, która łączy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym myśleniem. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy - Opiekun Klienta Jeżeli jesteś osobą: - przedsiębiorczą, aktywną i nastawioną na sukces, - która chce zarabiać prowadząc własny biznes, - która chce mieć wpływ na swoje wynagrodzenie. DOŁĄCZ DO NAS! Twoja praca będzie polegać na: - dopasowaniu produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów, - aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów, - budowaniu i podtrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych z Klientami, - dbaniu o pozytywny wizerunek firmy i marki. Jakie warunki musisz spełnić: - wykształcenie minimum średnie, - otwartość na ludzi i chęć do budowania długotrwałych relacji z klientami, - doświadczenie w sprzedaży i/lub obs ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-09-17

Przyjmę Do Prac Remontowych - Wykończeniowych Warta
Przyjmę Do Prac Remontowych - Wykończeniowych Warta

Mile widziane doświadczenie .

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-08-09

Praca biurowa Warta
Praca biurowa Warta

Firma transportowa zatrudni osobę do pracy w biurze nbsp;

Region : Łódzkie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-03-01

Zatrudnie Kierowce C +E Warta
Zatrudnie Kierowce C +E Warta

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E na wywrotke trasy po Kraju i na bliskie Niemcy , Czechy , Słowacja praca od Poniedziałku do Piatku . Weekendy wolne.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-07-18

Dowódca Zmiany - Łódź Łódź
Dowódca Zmiany - Łódź Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko Dowódcy Zmiany w obiekcie handlowym w Łodzi. Praca na podstawie umowy zlecenia. Stawka 8,00-8,50 netto.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-01

KIEROWCA C+E (Załadunki Cementownia Warta) Wieluń
KIEROWCA C+E (Załadunki Cementownia Warta) Wieluń

Zatrudnię kierowcę z doświadczeniem : Praca od Poniedziałku do Piątku Możliwość zjazdu na bazę w tygodniu ( Załadunki Głównie Cementownia Warta) Opis stanowiska: - kierowca kat. C+E - Ciągnik siodłowy + Cementonaczepa Wymagania: - prawo jazdy kat. C+E - karta kierowcy - badania psychotechniczne oraz przewóz rzeczy

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-04-01

Praca W Domu Cadówek
Praca W Domu Cadówek

Poszukuję osób do współpracy z całego kraju i nie tylko.Jeśli szukasz pracy dodatkowej,lubisz kontakt z ludźmi,jesteś osobą otwartą na zmiany.Zapraszam do współpracy.Myśle że warto spróbować.Zapraszam.

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-04-05

Praca W Domu Cadówek
Praca W Domu Cadówek

Poszukuję osób do współpracy z całego kraju i nie tylko.Jeśli szukasz pracy dodatkowej,lubisz kontakt z ludźmi,jesteś osobą otwartą na zmiany.Zapraszam do współpracy.Myśle że warto spróbować.Zapraszam.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-04-04

Obsługa Finansowa Kryptowalut Łódź
Obsługa Finansowa Kryptowalut Łódź

Poszukuję Osobę znającą się na kompleksowej obsłudze finansowej zagadnienia krypto-walut dorywczo lub na stałe, wynagrodzenie do uzgodnienia WARTO tryb współpracy do ustalenia

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-06-17

Ekspedientka-sklep Ogólnospożywczy Łódź-Górna Łódź
Ekspedientka-sklep Ogólnospożywczy Łódź-Górna Łódź

Praca na dwie zmiany

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-08-10

Sprzątanie Łódź Łódź
Sprzątanie Łódź Łódź

Zatrudnimy do sprzątania marketu w Łodzi. Dwie zmiany - godziny do ustalenia. Kontakt telefoniczny 517 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-05-31

elektromechanik Łódź
elektromechanik Łódź

WitamWarsztat samochodowy zatrudni elektromechanika .Łódź-Bałuty.Bardzo korzystne warunki płac.Praca na dwie zmiany.8;00-16;00 lub 12;00- 20;00.Zapraszam Serdecznie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-04-01

Kierownik Zmiany Łódź
Kierownik Zmiany Łódź

Rodzinny Park Rozrywki Zabawa Park poszukuje do swojej załogi kierownika zmiany. Masz doświadczenie w zarządzaniu, lubisz pracę z ludźmi i kochasz dzieci? To idealne miejsce dla Ciebie. Do obowiązków na tym stanowisku należy: - prowadzenie zmiany - rozliczanie dnia - kierowanie zespołem - tworzenie raportów - dbanie o wizerunek firmy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez formularz lub kontakt telefoniczny.

Region : Łódzkie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-06-23

Pracownika Żabka Łódź
Pracownika Żabka Łódź

Witam, poszukuje pracownika na dwie zmiany, odpowiedzialnych komunikatywnych pracowitych i punktualnych, zmiany od 6 do 14.30 od 14.30 do 23, stawka początkowo 10zl jeśli zobaczę że osoba się stara dostanie 12, najlepiej z książeczką sanepidowska, proszę o kontakt przez . POZDRAWIAM Małgorzata;)

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-04-17

Zatrudnię Łódź
Zatrudnię Łódź

Zatrudnię do pracy w kuchni , młodą dziewczynę lubiącą prace w kuchni może być do przyuczenia.od zaraz. Zarobki od 1700 zł do ręki Praca na zmiany w grafiku pojawiają sie również zmiany w godz 19-3 w nocy Osobom z problemem alkoholowym dziękuję !

Region : Łódzkie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-01-28

Serwis IT - Komputerowy - 1750 Zł Na Rękę - 2 Zmiany Łódź
Serwis IT - Komputerowy - 1750 Zł Na Rękę - 2 Zmiany Łódź

Fenix Poland Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9311) Ul. Piotrkowska 270 / pokój 314 / III piętro 90-361 Łódź Serwis IT - Komputerowy Ilość wakatów - 25 Projekt kierowany do osób zainteresowanych elektroniką Praca polega na naprawie podzespołów od laptopów, komputerów. Lekka praca siedząca. Oczekiwania: - chęci do pracy i nauki - dyspozycyjność na 2 zmiany od pon do pt - zainteresowanie tematyką IT Oferujemy: - stałą pracę na długi okres - umowa o pracę (na początku szkolenie + staż) - rozwój zawodowy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia - 1750 zł netto miesięcznie - praca na 2 zmiany Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem , kontakt osobisty Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 314 piętro 3

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-09-12

Praca Weekendowa Na Hali- Różne Zmiany. Łódź Kolumny Carrefour Łódź
Praca Weekendowa Na Hali- Różne Zmiany. Łódź Kolumny Carrefour Łódź

Praca weekendowa na hali- różne zmiany. Miejsce pracy - Carrefour Łódź Kolumny Obowiązki: - Wykładanie towaru. - Dbanie o ekspozycję. - Przestrzeganie terminów przydatności Oferujemy: - Pracę w weekendy piątek - niedziela na zmianach 6-14, 14-22, 22-6 (możliwość również podjęcia pracy w tygodniu) - Umowę zlecenie - Stałą stawkę godzinową Wymagania: - chęci do pracy - dyspozycyjność w weekendy

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-11

Praca Weekendowa Na Hali- Różne Zmiany. Łódź Kolumny Carrefour Łódź
Praca Weekendowa Na Hali- Różne Zmiany. Łódź Kolumny Carrefour Łódź

Praca weekendowa na hali- różne zmiany. Miejsce pracy - Carrefour Łódź Kolumny Obowiązki: - Wykładanie towaru. - Dbanie o ekspozycję. - Przestrzeganie terminów przydatności Oferujemy: - Pracę w weekendy piątek - niedziela na zmianach 6-14, 14-22, 22-6 (możliwość również podjęcia pracy w tygodniu) - Umowę zlecenie - Stałą stawkę godzinową Wymagania: - chęci do pracy - dyspozycyjność w weekendy

Region : Łódzkie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-09-11

Lider Zmiany Tesco Ul. Natalii 2 Łódź
Lider Zmiany Tesco Ul. Natalii 2 Łódź

Prowadzenie zmiany w sklepie dostarczając naszym klientom wysokie standardy obsługi. Zapewnienie odpowiedniej obsługi na kasach, rozdzielanie zadań w sklepie i magazynie. Zapewnienie dostępności i prawidłowej ekspozycji towaru na terenie sklepu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-04-16

Higienistka Ortodontyczna Łódź
Higienistka Ortodontyczna Łódź

Gabinet Stomatologiczny Meritum poszukuje pracownika na stanowisko Higienistki Ortodontycznej. Lokalizacja: Łódź/centrum Jeżeli chcesz rozwijać się i szukasz stałego zatrudnienia, APLIKUJ, Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Region : Łódzkie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-03-22

Osoby Do Sprzątania - PORT ŁÓDŹ Łódź
Osoby Do Sprzątania - PORT ŁÓDŹ Łódź

Firma zatrudni osoby do sprzątania na nocną zmianę w Porcie Łódź, ul. Pabianicka. W przypadku osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Ogłoszenie dotyczy TYLKO zmiany nocnej. Kontakt telefoniczny pod wskazanym w ogłoszeniu numerem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-04-13

Pomoc Cukiernicza - Kobiety Do Lat 50. Łódź / Nowosolna Łódź
Pomoc Cukiernicza - Kobiety Do Lat 50. Łódź / Nowosolna Łódź

Poszukuję kobiet do pomocy przy produkcji cukierniczej. Wymagane jest posiadanie aktualnej książeczki sanepidu i chęci do pracy. Praca - w zespole, na 2 zmiany, stała, całoroczna. CV można wysyłać przez .

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-09-02

Zatrudnię ekspedientkę. Sklep ogólnospożywczy. Dąbrowa. Łódź
Zatrudnię ekspedientkę. Sklep ogólnospożywczy. Dąbrowa. Łódź

Sklep ogólnospożywczy. Primus. Łódź, Tatrzańska Godz 6-22 dwie zmiany, soboty do 20. W niedziele nieczynne.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-07-29

Młoda Obiady Domowe,pomoc Kuchni Łódź
Młoda Obiady Domowe,pomoc Kuchni Łódź

Witam zatrudnie młodą do pracy obiady domowe.Potrzebna osoba do bufetu przyjmowanie wydawanie zmówień,zmywalnia naczyń.Praca od poniedziałku do piątku zmiany 8:18(zmiany) wekendy małe przyjęcia .Elastyczny grafik. Praca od zaraz!692 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Pomoc kuchenna / Zmywak | Data publikacji : 2016-09-08

Pracowników na wózek widłowy.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź
Pracowników na wózek widłowy.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź

Zatrudnię operatora wózka widłowego. Dwie zmiany. Godziwe wynagrodzenie. Chętnych zapraszam osobiście Łódź ul. Dostawcza6 lub pod numerem telefonu 501 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-03-12

Kierownik Zmiany Serwisu Samochodów Łódź
Kierownik Zmiany Serwisu Samochodów Łódź

Serwis Samochodowy zatrudni Kierownika Zmiany. Obowiązki to: nadzór nad pracą mechaników na hali serwisowej, weryfikacja wykonanych napraw i rozliczenie pracy mechaników. Oczekujemy znajomości budowy samochodów oraz doświadczenia serwisowego na podanym stanowisku. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, oraz niezbędny pakiet szkoleń.

Region : Łódzkie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-02-28

Magazyn Z Elektroniką - II Zmiany - Stała Praca Łódź
Magazyn Z Elektroniką - II Zmiany - Stała Praca Łódź

Stanowisko: Pracownik magazynu Miejsce pracy: Łódź, Widzew Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat, - pracę na 2 zmiany, - przerwę 30 min w tracie pracy, - możliwość zatrudnienia u klienta po 3 miesiącach !! - stawkę godzinową + premia Oczekujemy: - zaangażowania w wykonywane czynności, - dyspozycji do pracy w systemie 2-zmianowym. Obowiązki: - obsługa skanera oraz wózka paletowego, - przyjęcie i wydanie oraz kompletacja towaru. Jesteś zainteresowany? Chcesz pracować w zgranym zespole? Nie czekaj !!! APLIKUJ JUŻ TERAZ.

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-06

Ekspedientka Do Sklepu Spożywczego - Samobsługa Dwie Zmiany . Łódź
Ekspedientka Do Sklepu Spożywczego - Samobsługa Dwie Zmiany . Łódź

Sklep ogólnospożywczy Widzew ,System pracy dwu-zmianowy.Więcej informacji pod nr.512 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-06-04

Pracownik Produkcji 3 Zmiany Polesie Łódź
Pracownik Produkcji 3 Zmiany Polesie Łódź

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Łodzi poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji 3 zmiany Miejsce: Łódź, Polesie Charakter pracy: 3 zmiany Godziny pracy: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 Opis stanowiska: Poszukujemy osób gotowych do pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Praca na hali produkcyjnej w firmie produkującej opakowania. Praca na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku. Oczekiwania: •Brak przeciwwskazań do pracy w nocy oraz dobra kondycja zdrowotna Oferujemy: •Stałą pracę •Dodatki do wynagrodzenia (premie, ekwiwalent za odzież, nadgodziny) •12 zł netto za godzinę + dodatki Sposób aplikowania: mailowo lub pod numerem telefonu. Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie udzielamy informacji telefonicznej. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-04-19

Magazynier Łódź Widzew Łódź
Magazynier Łódź Widzew Łódź

Oferta pracy Tymczasowej Agencja zatrudnienia Work System nr cert 8980 poszukuje osób do pracy na magazynie w lokalizacji Łódź Widzew . Praca w systemie 1 zmiany w godzinach 13-21 ( możliwe 11-21 ) , zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z zus . Główne obowiązki to załadunek i rozładunek towaru oraz przygotowywanie paczek do wysyłki . Stawka 13 zł brutto / h + premia do 250 zł brutto miesięcznie

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-09-08

Magazynier z uprawnieniami UDT - Łódź ul. Dostawcza Warszawa
Magazynier z uprawnieniami UDT - Łódź ul. Dostawcza Warszawa

Szukasz pracy i możliwości rozwoju na stanowisku magazynier?nbsp;Skontaktuj się z nami: 503 - - lub wyślij sms o treści magazynier - oddzwonimy z ofertą!nbsp;Oferujemy :nbsp;-współpracę w ramach umowy zlecenie-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach-stawkę 20zł brutto/h + dodatki-premię frekwencyjną do 500zł nbsp;Wymagania:nbsp;-uprawnienia UDT-dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany od pon do ptnbsp;Lokalizacja: Łódź ul. Dostawcza (od strony Lodowej) nbsp;BEZPŁATNA INFOLINIA 800 - - nbsp;Zachęcamy do rekrutacji on line za pomocą przycisku Aplikuj

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-01-30

Produkcja Kształtek Styropianowych 3 Zmiany Okolice Obywatelskiej Łódź
Produkcja Kształtek Styropianowych 3 Zmiany Okolice Obywatelskiej Łódź

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Łodzi poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji 3 zmiany Miejsce: Łódź, Polesie Charakter pracy: 3 zmiany Godziny pracy: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 Opis stanowiska: Poszukujemy osób gotowych do pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Praca na hali produkcyjnej w firmie produkującej opakowania. Praca na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku. Oczekiwania: •Brak przeciwwskazań do pracy w nocy oraz dobra kondycja zdrowotna Oferujemy: •Stałą pracę •Dodatki do wynagrodzenia (premie, ekwiwalent za odzież, nadgodziny) •12 zł netto za godzinę + dodatki Sposób aplikowania: mailowo lub pod numerem telefonu. Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie udzielamy informacji telefonicznej. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-05-24

PIZZERMANA Pizzermena Możliwość Przyuczenia Łódź
PIZZERMANA Pizzermena Możliwość Przyuczenia Łódź

Pizzeria w Łodzi (Łódź-Górna) zatrudni pizzermana na weekendy. Jeśli szukasz dodatkowej pracy w charakterze pizzermana, to ta praca jest dla Ciebie. Istnieje również możliwość przyuczenia do zawodu. Preferuję kontakt telefoniczny. Można dzwonić do 22.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-08-31

Polesie Produkcja 3 Zmiany 2400 Netto Łódź
Polesie Produkcja 3 Zmiany 2400 Netto Łódź

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Łodzi poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji 3 zmiany Miejsce: Łódź, Polesie Charakter pracy: 3 zmiany Godziny pracy: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 Opis stanowiska: Poszukujemy osób gotowych do pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Praca na hali produkcyjnej w firmie produkującej opakowania. Praca na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku. Oczekiwania: •Brak przeciwwskazań do pracy w nocy oraz dobra kondycja zdrowotna Oferujemy: •Stałą pracę •Dodatki do wynagrodzenia (premie, ekwiwalent za odzież, nadgodziny) •2200 netto + dodatki Sposób aplikowania: mailowo lub pod numerem telefonu. Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie udzielamy informacji telefonicznej. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-09-11

Kucharz Kucharka Łódź
Kucharz Kucharka Łódź

Zatrudnimy kucharkę lub kucharza z doświadczeniem w kuchni polskiej. Zapewniamy stałą pracę i bardzo dobre warunki finansowe. Praca na dwie zmiany.

Region : Łódzkie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-10-05

SALON PLAY Łódź - C.H. Handlowe Łódź
SALON PLAY Łódź - C.H. Handlowe Łódź

LUBISZ LUDZI , MASZ DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY, JESTEŚ KOMUNIKATYWNY I SZUKASZ PRACY NA STAŁE? Mamy dla Ciebie idealne stanowisko w salonie Play w jednym z Centrów Handlowych w Łodzi. Atrakcyjny system premiowy i umowa na stałe na pełny etat. Czekamy na Twoje CV. Aplikuj już teraz.

Region : Łódzkie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-10-14

Magazyn - załadunki towaru - 2 zmiany Łódź
Magazyn - załadunki towaru - 2 zmiany Łódź

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko Pracownika Magazynu. Miejsce pracy: Łódź, Olechów Magazyn - załadunki towaru - 2 zmiany Praca polega na szykowaniu towaru do załadunku oraz pomocy przy załadunkach. SZUKAMY OSÓB DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY !!! RÓWNIEŻ BEZ DOŚWIADCZENIA !!! Zapewniamy: - umowę o pracę, - stawkę godzinową w dzień - 16,00 zł brutto - premię za frekwencję - 200 zł brutto, - dodatkową premię od kierownika, - kartę sportową - OK System, - możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta !!!

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-06

Sklep Spożywczo/monopolowy Łódź
Sklep Spożywczo/monopolowy Łódź

Zatrudnię ekspedientkę 30/40 lat do sklepu spożywczo-monopolowego po 8 godz dziennie. Praca na dwie zmiany.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-05-13

Agencja Ochrony Zatrudni Kierownika Zmiany W Galerii Handlowej Łódź
Agencja Ochrony Zatrudni Kierownika Zmiany W Galerii Handlowej Łódź

Agencja Ochrony Osób i Mienia JUSTUS Sp. z o.o. zatrudni pracowników ochrony na stanowisko kierownika zmiany na terenie galerii handlowej. Wymagane doświadczenie pracy w ochronie na podobnym obiekcie. Zapewniamy możliwość rozwoju, cykliczne szkolenia, atrakcyjne zarobki, pełne umundurowanie. Telefon 506 - -.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-17

Zatrudnię Hafciarzy Lub Hafciarki Łódź
Zatrudnię Hafciarzy Lub Hafciarki Łódź

Firma zatrudni hafciarzy lub hafciarki. Atrakcyjne warunki pracy i płacy. Praca 3-zmiany od poniedziałku do piątku. Praca na nowoczesnych automatach Tajima i Barudan. 426 - - lub osobiście Plonowa 20B, 91-156, Łódź Możliwość nauki zawodu dla osób z małym doświadczeniem lub bez doswiadczenia

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-10-27

Sprzątaczka / Sprzątacz - Łódź Łódź
Sprzątaczka / Sprzątacz - Łódź Łódź

Zatrudnimy Panów do sprzątania hali produkcyjnej (mycie maszynowe) i Panie do sprzątania biur, szatni itp . (orzeczenie o niepełnosprawności) Miejsce pracy: Łódź, ul. Kurczaki Oferujemy: - umowę o pracę - stawka: 2500zł brutto/miesiąc + dodatki - praca na III zmiany - Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności - sumienność i dokładność w wykonywanych pracach - dbanie o powierzony sprzęt i środki tel. (146 - -, (146 - -, 720 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-09

Sprzedaż Lodów BEZA KRÓWKA _ Łagiewnicka 120 Łódź Łódź
Sprzedaż Lodów BEZA KRÓWKA _ Łagiewnicka 120 Łódź Łódź

Szukamy pracowników do sprzedaży lodów . Łódź, Łagiewnicka 120 Praca od kwietnia do września. Godziny pracy 10-20 (na zmiany) Elastyczny grafik. Wymagania: -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -wysoka kultura osobista -łatwość w nawiązywaniu kontaktów -doświadczenie w gastronomii mile widziane -dyspozycja -dobra organizacja pracy Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt i przesłanie CV ze zdjęciem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-04-11

25zl/h Wykończenia Praca Od Zaraz Łódź
25zl/h Wykończenia Praca Od Zaraz Łódź

Poszukuję 4 osób do wykończenia domów mieszkań zakres prac. Montaż płytek wielkoformatowch i zwykłych +cięcia kątów. Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki i elektryki. Montaż gk Gładź Malowanie Biały montaż i inne prace. Fachowość i rzetelność będzie dodatkowo premiowane. Zadzwoń warto. Na rękę 25zl/h Tel. 606 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-04-16

Fryzjer/ka Łódź
Fryzjer/ka Łódź

Zatrudnię samodzielną fryzjerkę z dobrą umiejętnością wykonywanego zawodu do salonu z bazą klientów. Jeśli szukasz stałej pracy z dobrymi warunkami pracy i płacy zapraszamy do kontaktu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-07-27

Pracowników do pracy na produkcji.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź
Pracowników do pracy na produkcji.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź

Zatrudnię do pracy na produkcji. Praca fizyczna. Układanie worków z cementem na palecie.TYLKO PANÓW. Dwie zmiany. 8 godzin Godziwe wynagrodzenie. Chętnych zapraszam osobiście Łódź ul. Dostawcza6 lub pod numerem telefonu 501 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-04-15

Magazynier - przyjęcie towaru - 2 zmiany - Olechów Łódź
Magazynier - przyjęcie towaru - 2 zmiany - Olechów Łódź

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko Pracownika Magazynu. Magazynier - przyjęcie towaru - 2 zmiany - Olechów Miejsce pracy: Łódź, Olechów - al. Ofiar Terroryzmu Praca polega na rozładunku towaru i rozlokowaniu po magazynie. Praca z użyciem skanera i paleciaka. Zapewniamy: - umowę o pracę, - stawkę godzinową - 16,00 zł brutto - premię za frekwencję - 200 zł brutto, - dodatkową premię od kierownika, - przerwę w trakcie pracy - 30 min, - kartę sportową - OK System, - możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta !!!

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-06-10

Praca Na Parkingu Strzeżonym Łódź
Praca Na Parkingu Strzeżonym Łódź

Stróża na parking strzeżony zatrudnię...(Łódz Al. Kosciuszki ).Emeryta lub rencistę. Poszukuję emeryta lub rencisty do stałej pracy na parkingu strzeżonym w (Łódz Al. Kosciuszki ). w charakterze stróża na zmiany system 24 /48 Osoby zainteresowane proszę o kontakt celem uzyskania dodatkowych szczegółów. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu osoby sumienne i nie pijące chcące znaleźć sobie dodatkowe zajęcie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-22

Magazynier - Biedronka Od 2 850 Zł WARTA Warta
Magazynier - Biedronka Od 2 850 Zł WARTA Warta

Firma Jeronimo Martins Polska S.A. właściciel sieci sklepów Biedronka, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Magazynier w Centrum Dystrybucyjnym w Sieradzu. Oferujemy: •UMOWĘ O PRACĘ NA PEŁNY ETAT, BEZ OKRESU PRÓBNEGO •atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy (średnia miesięczna premia 1000zł brutto) •bogaty pakiet socjalny (m. in. paczki dla pracowników i dzieci, bony pracownicze, karta multisport, pożyczki nieoprocentowane i wiele innych) •bezpłatny posiłek •bezpłatne szkolenia na wózki widłowe Opis zadań: Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucji, poprzez - zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi - przyjęcie, rozmieszczanie, przygotowywanie (kompletacja) oraz wydawanie towarów. Wymagania: •gotowość do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele) •gotowość do pracy fizycznej •dokładność, rzetelność, odpowiedzialność •doświadczenie w o ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-18

Operator wózka widłowego, Łódź Łódź
Operator wózka widłowego, Łódź Łódź

Masz uprawnienia UDT na wózki widłowe? Niestraszna Ci praca na 3 zmiany?nbsp;Zapraszamy!nbsp;Miejsce pracy- Łódź, ul. JędrzejowskaPraca z wózkami widłowymi ( wymagane uprawnienia UDT)nbsp;System 3-zmianowynbsp;Umowa Zlecenienbsp;Praca od poniedziałku do piątku, dodatkowo możliwość pracy w weekendy.nbsp;nbsp;Kontakt:nbsp; 725 - - nbsp;lubnbsp; 784 - - nbsp;.nbsp;Nie wysyłaj nam swojego CV, wystarczy Twoje imię i - oddzwonimy.nbsp;Aplikuj!

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-12

Opiekunka Do Prywatnego żłobka Łódź
Opiekunka Do Prywatnego żłobka Łódź

Zatrudnię studentkę do pracy w prywatnym Żłobku w Łodzi na Retkini. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, ciepła, kreatywną i szukasz pracy w zawodzie opiekunki to prześlij cv i umów się na rozmowę. Zapraszamy.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-05

Opiekunka Do Prywatnego żłobka Łódź
Opiekunka Do Prywatnego żłobka Łódź

Zatrudnię studentkę do pracy w prywatnym Żłobku w Łodzi na Retkini. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, ciepła, kreatywną i szukasz pracy w zawodzie opiekunki to prześlij cv i umów się na rozmowę. Zapraszamy.

Region : Łódzkie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2016-09-05

Pracowników produkcji oraz wózek widłowy UDT.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź
Pracowników produkcji oraz wózek widłowy UDT.Godziwe wynagrodzenie!!! Łódź

Zatrudnię do pracy na produkcji oraz na wózki widłowe UDT. Praca fizyczna.Układanie worków z cementem na palecie.TYLKO PANÓW. Dwie zmiany. 8 godzin Godziwe wynagrodzenie!!!Chętnych zapraszam osobiście Łódź ul. Dostawcza6 lub pod numerem telefonu 501 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-05-11

Ekspedientkę Pilnie Łódź
Ekspedientkę Pilnie Łódź

Poszukuję młodej kobiety do pracy w sklepie ogólnospożywczym.Praca na 2 zmiany. Wymagana:uczciwość,odpowiedzialność i chęć do pracy. O kontakt proszę poważnie zainteresowane osoby,nie odpowiadam na SMS.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-02

Zatrudnię Lakiernika - Przyuczenie Łódź
Zatrudnię Lakiernika - Przyuczenie Łódź

Zatrudnię lakiernika proszkowego do przyuczenia, praca dwie zmiany Aleksandrów Łódzki Brużyczka Mała 49, dojazd własny

Region : Łódzkie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-08-16

Pomocnik Magazyniera Łódź
Pomocnik Magazyniera Łódź

-praca na stanowisku pomocnika magazyniera - miejsce pracy Zgierz - praca zmianowa (2 zmiany) - uprawnienia na wózek widłowy - dodatkowy atut

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-03-29

Pałac W Małkowie Zatrudni Kelera/kę, Recepcjonistę/kę Warta
Pałac W Małkowie Zatrudni Kelera/kę, Recepcjonistę/kę Warta

Wymagania: • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe, ale nie wymagane • Mile widziane doświadczenie, ale nie wymagane • Znajomość języków obcych, mile widziana • Gotowość do pracy w systemie zmianowym • Podstawowa znajomość komputera i oprogramowania biurowego • Umiejętność komunikacji i zrozumienie zasad gościnności • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz chęć do pracy w zespole • Myślenie poza schematami oraz chęć rozwoju w branży horeca Opis stanowiska: • Obsługa gościa podczas imprez • Obsługa gościa hotelowego Oferujemy: • Elastyczny czas pracy • Szkolenia • Okres próbny i możliwość zatrudnienia na stałe Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro (at) malkow. Wybrani kandydaci/ wybrane kandydatki będziemy zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-09-18

Hostessy Poszukiwane Łódź
Hostessy Poszukiwane Łódź

Nowo otwarta agencja hostess szuka pracowników. Tworzymy zupełnie nowy projekt o ogólnopolskim zasięgu, bardzo nowoczesny. Jeżeli jesteś uśmiechnięta i pracowita dziewczyną, szukasz nowych doświadczeń , zapraszamy do współpracy. http://hostesszone/registration

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-04-12

Grafik(sitodruk) MIDAR Łódź
Grafik(sitodruk) MIDAR Łódź

grafika (sitodruk) corel lub photoshop stała praca na 2 zmiany mozliwosc przyuczenia (obowiązkiem znanie chociaz jednego z 2 programów graficznych) www.midar

Region : Łódzkie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-03-14

Łagiewnicka 120 _ Sprzedaż Lodów Naturalnych Beza Krówka Łódź
Łagiewnicka 120 _ Sprzedaż Lodów Naturalnych Beza Krówka Łódź

Zatrudnimy do Sezonowej sprzedaży lodów naturalnych BEZA KRÓWKA, praca od poniedziałku do niedzieli, godz 10-20 , na zmiany do ustalenia, miejsce pracy : Łódź , Łagiewnicki 120 rozpoczęcie pracy od około 24.04 do 30.09, Szczegóły do ustalenia Czekamy na Twoje CV.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-04-22

Praca - Zbiór PIECZAREK - Super Zarobki Łódź
Praca - Zbiór PIECZAREK - Super Zarobki Łódź

Firma Euro-kontakt nr licencji 12458 poszukuje wciąż NOWYCH pracowników do zbioru pieczarek najlepiej z doświadczeniem, do pracy za granicą (Francja,Niemcy,Holandia,Anglia) i inne, Mile widziany język obcy, Nie czekaj wyślij CV bo warto spróbować, Podaj w CV NUMER który odbierzesz A My skontaktujemy się z Tobą Oferta pracy w większości dla KOBIET choć nie wykluczamy mężczyzn Atrakcyjne zarobki. $

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-03-28

Praca - Zbiór PIECZAREK - Super Zarobki Łódź
Praca - Zbiór PIECZAREK - Super Zarobki Łódź

Firma Euro-kontakt nr licencji 12458 poszukuje wciąż NOWYCH pracowników do zbioru pieczarek najlepiej z doświadczeniem, do pracy za granicą (Francja,Niemcy,Holandia,Anglia) i inne, Mile widziany język obcy, Nie czekaj wyślij CV bo warto spróbować, Podaj w CV NUMER który odbierzesz A My skontaktujemy się z Tobą Oferta pracy w większości dla KOBIET choć nie wykluczamy mężczyzn Atrakcyjne zarobki. $

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-04-27

Elektromonter-Elektryk Łódź
Elektromonter-Elektryk Łódź

Zatrudnię elektromonterów z uprawnieniami quot;Equot; do 1kV. Praca na terenie kraju przy modernizacji obiektów bankowych i farmaceutycznych.Stała praca na umowę o pracę, firma działa na rynku od 25 lat.Jeśli szukasz pracy na stałe ta oferta jest dla Ciebie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-06-09

Praca W Cukierni Łódź
Praca W Cukierni Łódź

Zatrudnię osobę do pracy w cukierni na Widzewie w Kauflandzie (przy rondzie Sybiraków) praca na dwie zmiany w godzinach 7-20, umowa o pracę na pełny etat, wynagrodzenie 1800 zł na rękę.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-04-30

Poszukujemy Osób Do Pracy W Transporcie Łódź
Poszukujemy Osób Do Pracy W Transporcie Łódź

Szukamy osób z WOJ. ŁÓDZKIEGO i okolic do transportu samochodów za granicę WYMAGANY JEST WAŻNY PASZPORT Zapraszamy do stałej współpracy jednego lub kilku przejazdów jeżeli ktoś chce sobie dorobić WYNAGRODZENIE 300 - 600 ZA WYJAZD Wyjazdy mogą odbywać się w każdy dzień również w soboty i niedziele dlatego jeżeli nie pasuje Państwu najbliższy termin to warto zadzwonić i zapisać się Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-06-23

Praca Od Zaraz! Sprzątanie - Serwis Dzienny Łódź
Praca Od Zaraz! Sprzątanie - Serwis Dzienny Łódź

Poszukujemy pracowników do sprzątania w nowym obiekcie w centrum Łodzi w okolicy Dworca Łódź Fabryczna. Poszukujemy pracowników do pracy na serwis dzienny. Czas trwania zmiany 10 godzin. Gwarantujemy korzystne warunki wynagrodzenia, szkolenie, strój roboczy oraz premie. Prosimy o zgłoszenia osób z doświadczeniem w sprzątaniu. Osoby niepalące.

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-11-15

Kosmetyczka/Stylistka Brwi I Rzes Łódź
Kosmetyczka/Stylistka Brwi I Rzes Łódź

Now Brow, wiodąca marka w nitkowaniu i perfekcyjnej stylizacji brwi poszukuje stylistek. Jeżeli piękno jest twoją pasją, szukasz dalszej możliwości rozwoju w nowej technice i chcesz dołączyć do prężnego zespołu to skontaktuj się z nami.

Region : Łódzkie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-09-05

Atrakcyjna Praca W Ochronie Od Zaraz - Łódź Łódź
Atrakcyjna Praca W Ochronie Od Zaraz - Łódź Łódź

Firma zatrudni pracowników ochrony na obiekt handlowy na terenie centrum handlowego M1 przy ulicy Brzezińskiej na stanowisko kierownik zmiany,operator monitoringu . Wymagana niekaralność i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Pracownik liniowy-mile widziane doświadczenie. System pracy dzienny.Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV. Szczegółowych informacji na temat pracy i wynagrodzenia udzieli koordynator.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-02-09

kelner kelnerka Łódź
kelner kelnerka Łódź

Hotel Ambasador Centrum poszukuje kelnera/kelnerki do obsługi śniadań i konferencji. Praca stała lub dorywcza. Praca w godz. 6:00 - 14:00 (możliwe są też zmiany popołudniowe). Konieczna znajomość jęz. angielskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii.

Region : Łódzkie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-05-08

Konsultans Telefoniczny Ds. Kredytów Łódź
Konsultans Telefoniczny Ds. Kredytów Łódź

Dlaczego warto zacząć współprace właśnie z nami? Podobnych ogłoszeń na tym portalu jest dużo. Nie szukaj kolejnych, poświęć nam chwilę a postaramy się przekonać Cię dlaczego warto zacząć pracę właśnie u NAS. Swoje olbrzymie doświadczenie zbieraliśmy przez wiele lat współpracując z wieloma instytucjami finansowymi. Wiemy, jak ogromna jest konkurencja na rynku pracy ale właśnie teraz zaczynamy współpracę z ogólnopolskim operatorem, w związku z tym potrzebujemy osób na stanowisku Konsultanta Telefonicznego, który będzie przedstawiał ofertę i umawiał na kontakt z naszym Expertem Finansowym. U nas znajdziesz: - miłą i spokojną atmosferę, - elastyczne godziny pracy (dostosowane do Twoich potrzeb), - ciekawy system motywacyjny ( z możliwością wysokich zarobków). Czego od Ciebie oczekujemy: - doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, - komunikatywność, - dobra organizacja pracy. Co będziesz robić: - informować o ofertach banku - umawiać na rozmowę lub spotkanie z ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-09-30

Konsultant Telefoniczny Ds. Kredytów Łódź
Konsultant Telefoniczny Ds. Kredytów Łódź

Dlaczego warto zacząć współprace właśnie z nami? Podobnych ogłoszeń na tym portalu jest dużo. Nie szukaj kolejnych, poświęć nam chwilę a postaramy się przekonać Cię dlaczego warto zacząć pracę właśnie u NAS. Swoje olbrzymie doświadczenie zbieraliśmy przez wiele lat współpracując z wieloma instytucjami finansowymi. Wiemy, jak ogromna jest konkurencja na rynku pracy ale właśnie teraz zaczynamy współpracę z ogólnopolskim operatorem, w związku z tym potrzebujemy osób na stanowisku Konsultanta Telefonicznego, który będzie przedstawiał ofertę i umawiał na kontakt z naszym Expertem Finansowym. U nas znajdziesz: - miłą i spokojną atmosferę, - elastyczne godziny pracy (dostosowane do Twoich potrzeb), - ciekawy system motywacyjny ( z możliwością wysokich zarobków). Czego od Ciebie oczekujemy: - doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, - komunikatywność, - dobra organizacja pracy. Co będziesz robić: - informować o ofertach banku - umawiać na rozmowę lub spotkanie z ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-10-15

Red Hot Chicken Łódź
Red Hot Chicken Łódź

Kucharz potrzebny od zaraz 10-12 godzin dziennie , praca na zmiany 1:1 albo 2:2 (kwestia dogadania) umowa na poczatek na okres probny (zlecenie) wymagana aktualna ksiazeczka sanepidowska mile widziana komunikatywna osoba z zapalem do pracy . wiecej informacji pod numerem 786 - - Anna

Region : Łódzkie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-03-06

praca w mini żłobku Łódź
praca w mini żłobku Łódź

Poszukuję osób, chcących pracować z dziećmi w wieku od roku do 3 lat, w małej grupie w domowym mini żłobku. Praca od poniedziałku do piątku po 6-7 godzin, między godzinami 7 -18. Różne zmiany godzinowe, przyjazna atmosfera, młody zespół, lokalizacja Łódź - chojny. Zainteresowane, zdecydowane osoby zapraszamy wraz z CV na dzień próbny płatny. Ustalanie terminów i godzin pod nr telefonu 697 - - .

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-01-30

Ekspedientkę Do Nowo Otwartego Sklepu Z Alkoholami Łódź - Widzew Łódź
Ekspedientkę Do Nowo Otwartego Sklepu Z Alkoholami Łódź - Widzew Łódź

Zatrudnię Panią do pracy w sklepie alkoholowym, który się mieści w dzielnicy Widzew-Wschód. Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy. Praca na dwie zmiany. Od rana cały tydzień 8-16, od poniedziałku do czwartku 16-24, a w piątek i sobotę 16-1. Stawka 8 zł na godzinę, 10 zł w święta. Umowa o pracę na pełny etat. Proszę przesłać CV ze zdjęciem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-11

praca w mini żłobku Łódź
praca w mini żłobku Łódź

Poszukuję osób, chcących pracować z dziećmi w wieku od roku do 3 lat, w małej grupie w domowym mini żłobku. Praca od poniedziałku do piątku po 6-7 godzin, między godzinami 7 -18. Różne zmiany godzinowe, przyjazna atmosfera, młody zespół, lokalizacja Łódź - chojny. Zainteresowane, zdecydowane osoby zapraszamy wraz z CV na dzień próbny płatny. Ustalanie terminów i godzin pod nr telefonu 697 - - .

Region : Łódzkie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-01-29