Oferta Pracy » Obsługa klienta / Call Center » specjalista ds. eksportu- JĘZYK FRANCUSKI Białystok

specjalista ds. eksportu- JĘZYK FRANCUSKI Białystok

AB GROUP jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży maszyn rolniczych i budowlanych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. eksportu. Jeżeli jesteś pełen entuzjazmu do pracy, znasz dobrze język francuski i jesteś komunikatywny, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Czekamy na osoby, które wniosą do firmy swoją energię i zaangażowanie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - kontakt z istniejącymi kontrahentami - aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów za granicą - przygotowywanie ofert handlowych - obsługę klientów poprzez kontakty telefoniczne, mailowe, komunikatory internetowe (Skype, Whatsapp, Viber) - koordynację wysyłek do klientów Od kandydatów oczekujemy: - gotowości do zdobywania nowych kompetencji (bardziej zależy nam na tym ile możesz się nauczyć, niż na tym co już umiesz) - dobrej znajomości j. francuskiego, mile widziana będzie znajomość drugiego języka obcego - atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży, idealnie w handlu zagranicznym (import, eksport) lub call center - dużej ilości energii i pozytywnego nastawienia do pracy - dobrej znajomości MS Office - bardzo dobrej organizacji pracy własnej - otwartości, komunikatywności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów - determinacji i nastawienia na wynik Co oferujemy: - stabilne zatrudnienie i umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - bycie częścią dynamicznie i konsekwentnie rozwijającej się organizacji - pracę zgodnie z japońską filozofią zarządzania LEAN, standardami 5S i według zasady - każdego dnia robimy mały krok do przodu - możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów - możliwość realnego wpływu na swoją pracę - system szkoleń wewnętrznych z potrzebnych narzędzi pracy (głównie pakiet MS Office) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB Group z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Obsługa klienta / Call Center
Data publikacji : 2019-04-15
Płaca: 1.00
Kontakt : Piotr
NT: 795767183
Region : Podlaskie
Adres : Białystok

Białystok

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Specjalista Ds. Eksportu - Język Niemiecki Białystok
Specjalista Ds. Eksportu - Język Niemiecki Białystok

Firma AB GROUP poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. eksportu. AB GROUP jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży maszyn rolniczych i komunalnych Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów - przygotowywanie dedykowanych ofert - stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy, osobisty) - wyjazdy na targi branżowe i kontraktacje - monitorowanie rynku pod kątem nowych trendów w sprzedaży Od kandydatów oczekujemy: - gotowości do zdobywania nowych kompetencji (bardziej zależy nam na tym ile możesz się nauczyć niż na tym co już umiesz) - dobrej znajomości j. nimieckiego - mile widziana znajomość drugiego j. obcego - prawa jazdy kat.B Co oferujemy - bycie częścią dynamicznie i konsekwentnie rozwijającej się organizacji - pracę zgodnie z japońską filozofią zarządzania LEAN, standardami 5S i według zasady - każdego dnia robimy mały krok do przodu - możliwość realnego wp ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-10-14

Pracownik Biurowy Z J. Francuskim Białystok
Pracownik Biurowy Z J. Francuskim Białystok

Nowo powstały oddział Francuskiej firmy z branży TSL, poszukuje osoby sumiennej, pracowitej, zmotywowanej z chęcią do nauki. Praca od poniedziałku do piątku, biuro w samym centrum Białegostoku. Osoby bez doświadczenia z motywacją do nauki są mile widziane. Wymagania: -Język Francuski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym -Język Angielski na poziomie komunikatywnym -Obsługa komputera (Exel itp.) -Mile widziane osoby z doświadczeniem w spedycji (nie obowiązkowe) Oferujemy: -prace w szybko rozwijającej się firmie która działa na rynku Francuskim już od 1997r -Szkolenie do przydzielonego stanowiska (administracja, spedycja) -Sprzęt niezbędny do pracy Rekrutacja trwa do 22 września. CV prosimy o przesłanie na mail.

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-08-21

Nauczyciel: Muzyka/technika/plastyka + Język Angielski Białystok
Nauczyciel: Muzyka/technika/plastyka + Język Angielski Białystok

Szkoła podstawowa realizująca nauczanie dwujęzyczne poszukuje nauczycieli o podwójnych kwalifikacjach: 1) muzyka + język angielski 2) technika + język angielski 3) plastyka + język angielski Oprócz przygotowania pedagogicznego oraz ukończonych studiów kierunkowych z nauczanego przedmiotu, mile widziana jest udokumentowana znajomość języka angielskiego. Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-27

Pracownik Biurowy+spedytor Białystok
Pracownik Biurowy+spedytor Białystok

Firma transportowa zatrudni pracownika biurowego,wymagane -J.obcy angielski(francuski lub niemiecki) -mile widziane doświadczenie w transporcie -komunikatywność -obsługa poczty internetowej -umiejętność porozumienia się z kontrachętami z zagranicy więcej informacji pod nr tel. 733 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-03-05

Język francuski. Młodszy sp. ds. spedycji międzynarodowej Białystok
Język francuski. Młodszy sp. ds. spedycji międzynarodowej Białystok

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuję zmotywowanych osób do pracy w spedycji międzynarodowej. Wymagamy dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie. Doświadczenie nie jest wymagane.nbsp;Umowa o pracę, podstawa + prowizja. Prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lamp;P Logistics Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-04-07

Specjalista Ds. Sprzedaży (język Rosyjski) Białystok
Specjalista Ds. Sprzedaży (język Rosyjski) Białystok

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży. Zakres obowiązków: Prowadzenie obsługi handlowej klienta Wymagania: 1. Znajomość języka rosyjskiego biegle w mowie i piśmie, 2. Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) 3. Kreatywność i komunikatywność. 4. Umiejętność pracy z klientem Oferujemy: 1. Atrakcyjne miejsce pracy, 2. Możliwość rozwoju, 3. Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia). CV proszę wysyłać na adres email.

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-02

Specjalista Ds. Eksportu, J. Angielski Białystok
Specjalista Ds. Eksportu, J. Angielski Białystok

TRUDERS DYSTRYBUCJA powstała w celu udostepnienia konsumentom poza granicami Polski innowacyjnych produktów tworzonych przez nas pod markami: ENERGIA pure energy drink, ENERGIA energy bar, TONNY TWISTER, DR MILKO. Zarówno obecne jak i nowe produkty tworzone w odpowiedzi na potrzeby klientów docierają do coraz szerszego grona konsumentów a zarazem podbijają swoją innowacyjnością nowe segmenty rynkowe. Aby zaoferować produkty dające energię, zdrowie i witalność jeszcze szerszej społeczności poszukujemy osób, z którymi wspólnie będziemy pozyskiwać nowe rynki. Obecnie poszukujemy osób do działu eksportu. SPECJALISTA DS. EKSPORTU Miejsce pracy: Białystok Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za: •nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, •budowanie silnej pozycji marek firmy na rynkach zagranicznych, •kreowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami, •koordynację procesów negocjacyjnych, finansowych i marketingowych na terenie podległych rynków, •b ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-07-29

Handlowiec Z Językiem Czeskim I Angielskim Białystok
Handlowiec Z Językiem Czeskim I Angielskim Białystok

Poszukujemy pracownika znającego język czeski i angielski min. na poziomie średniozaawansowanym. Mile widziana również znajomość obsługi programu Subiekt i doświadczenie w sprzedaży internetowej.

Region : Podlaskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-08-31

Mechanik Elektromechanik Samochodowy Białystok
Mechanik Elektromechanik Samochodowy Białystok

poszukuje mechanika samodzielnego do pracy prowadze warsztat w irlandi 31200 euro rocznie co daje 600e brutto tygodniowo samochody osobowe i vany jezyk nie jest wymagany 353 - -30552

Region : Podlaskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-06-22

Specjalista Do Prowadzenia TUS Białystok
Specjalista Do Prowadzenia TUS Białystok

Szkoła nawiąże współpracę ze specjalistą z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć TUS oraz innych zajęć specjalistycznych z zakresu pedagogiki specjalnej. Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-10-31

Historia + Język Angielski Nauczyciel Białystok
Historia + Język Angielski Nauczyciel Białystok

Prywatna szkoła podstawowa poszukuje nauczyciela o podwójnych kwalifikacjach (udokumentowanych): - nauczanie historii, - nauczanie języka angielskiego. Prosimy o zgłoszenie kandydatury poprzez przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-02-16

Historia + Język Angielski Nauczyciel Białystok
Historia + Język Angielski Nauczyciel Białystok

Prywatna szkoła podstawowa poszukuje nauczyciela o podwójnych kwalifikacjach (udokumentowanych): - nauczanie historii, - nauczanie języka angielskiego. Prosimy o zgłoszenie kandydatury poprzez przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-03-16

Dam Pracę Kierowcy Kat.c+e Białystok
Dam Pracę Kierowcy Kat.c+e Białystok

zatrudnie kierowcę kat.c+e w transporcie krajowym praca liniowa białystok -warszawa-białystok, telefon kont 601 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-05-12

Pokojowa/y, Wymagamy Białystok
Pokojowa/y, Wymagamy Białystok

lt;pgt;1) Recepcjonista/ka, wymagamy:lt;/pgt;lt;pgt; - język angielski i rosyjskilt;/pgt;lt;pgt; - poziom komunikatywny lt;/pgt;lt;pgt; - język polski - native lt;/pgt;lt;pgt; - prawo jazdy kat. Blt;/pgt;lt;pgt;lt;/pgt;lt;pgt;2)Pokojowa/y, wymagamy: - poziom komunikatywny - prawo jazdy kategorii B Miejsce pracy: Białystok CV wraz z klauzulą: quot; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.lt;/pgt;

Region : Podlaskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-11-04

Zatrudnię Pracowników Do Dociepleń Białystok Białystok
Zatrudnię Pracowników Do Dociepleń Białystok Białystok

Zatrudnię specjalistów i pomocnika do ocieplania budynków na terenie miasta Białystok.

Region : Podlaskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-07-30

Zatrudnię Kelnerkę Do Pubu Białystok
Zatrudnię Kelnerkę Do Pubu Białystok

Poszukujemy młodych,energicznych,ciekawych osób na stanowisko kelner. Miejsce pracy : Centrum Wymagania: - język angielski min. komunikatywny - miła aparycja - dyspozycyjność -uśmiech -uśmiech -uśmiech ;) -zaangażowanie -chęci rozwoju i kreatywności CV proszę przesyłać na podany niżej adres e-mail

Region : Podlaskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-08

Zatrudnię Kelnerkę Do Pubu Białystok
Zatrudnię Kelnerkę Do Pubu Białystok

Poszukujemy młodych,energicznych,ciekawych osób na stanowisko kelner. Miejsce pracy : Centrum Wymagania: - język angielski min. komunikatywny - miła aparycja - dyspozycyjność -uśmiech -uśmiech -uśmiech ;) -zaangażowanie -chęci rozwoju i kreatywności CV proszę przesyłać na podany niżej adres e-mail

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-08

Specjalista Ds. Windykacji Białystok
Specjalista Ds. Windykacji Białystok

Miejsce pracy: Białystok Firma Margo Worldwide zatrudni pracownika na stanowisko specjalista ds. windykacji. Poszukujemy młodej, energicznej i ambitnej osoby ze znajomością języka angielskiego na poziomie b. dobrym. Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Mile widziani studenci zaoczni. Opis stanowiska: - windykowanie należności od zagranicznych podmiotów, - dbanie o właściwy poziom obsługi formalnej i dokumentacyjnej. Oferujemy: - szkolenie zawodowe od podstaw, - stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne warunki finansowe oraz przyjemną atmosferę w pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-02-12

Ulotkarze Białystok Białystok
Ulotkarze Białystok Białystok

Poszukujemy chętnych osób do roznoszenia ulotek na terenie miasta Białystok. Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem serwisu . Proszę o parę słów o sobie, podanie wieku dyspozycyjności i numeru kontaktowego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2017-10-23

Nauczyciel: Matematyka + Język Angielski Białystok
Nauczyciel: Matematyka + Język Angielski Białystok

Szkoła podstawowa realizująca nauczanie dwujęzyczne poszukuje nauczyciela o podwójnych kwalifikacjach: - ukończone studia wyższe na kierunku matematyka (+ uprawnienia pedagogiczne), - dyplom potwierdzający znajomość języka angielskiego (studia, egzamin FCE etc.). Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Region : Podlaskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-16

Kierowca C+E CE na patelnie trasa Sokółka - Białystok Białystok
Kierowca C+E CE na patelnie trasa Sokółka - Białystok Białystok

Firma BRUKTON zatrudni kierowcę kat. C+E z doświadczeniem. Trasa Sokółka - Białystok, praca na patelni. Stawka do uzgodnienia. Kontakt wyłącznie telefoniczny pod nr 664 - - .

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-05-20

Młodszy Specjalista Ds. SEO Białystok Białystok
Młodszy Specjalista Ds. SEO Białystok Białystok

Młodszy Specjalista ds. SEO Białystok Szukamy Młodszego specjalisty ds. SEO który podejmie wyzwanie i będą częścią naszego zespołu w Białymstoku. Kogo szukamy: osoby z minimum 3 miesięcznym doświadczeniem w SEO znającej narzędzia Google oraz systemy jak Ahrefs czy Majestic Czego oczekujemy: podstawowej znajomości zagadnień z zakresu audytu i optymalizacji stron znajomości pozyskiwania linków Co oferujemy: umowę o pracę wynagrodzenie na start od 1800zł netto Dlaczego my: młody (średnia wieku 25 lat), 21 osobowy zespół ludzi o różnych specjalizacjach 7 lat w branży, doświadczenie na podstawie blisko 30 000 zamówień w naszym panelu pracujemy z małymi jak i bardzo dużymi firmami komfortowe biuro w centrum Białegostoku praca pon-pt. w godzinach 8-16:00 Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj, jeżeli masz pytania, pisz lub dzwoń śmiało!

Region : Podlaskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-09-24

Kierowca Jazda Po Polsce Białystok
Kierowca Jazda Po Polsce Białystok

stała trasa Białystok-Gdynia 3x w tygodniu preferowani kierowcy z doświadczeniem więcej informacji pod telefonem

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-06-12

Białystok Kierowca Białystok
Białystok Kierowca Białystok

Stabilna firma poszukuje kierowców. Dogodny system planowania. Miejsce pracy - Białystok Kierowanie pojazdem na terenie woj. podlaskiego. Wymagania: - prawo jazdy kat. B - ukończony kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne. Wszelkich informacji udzielimy pod numerem: 603 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-07-31

Sprzątanie sklepu odzieżowego Białystok Białystok
Sprzątanie sklepu odzieżowego Białystok Białystok

Firma z branży utrzymania czystości zatrudni do sprzątania sklepu odzieżowego. Miejsce pracy: Białystok, ul. Miłosza Mile widziane Panie. Praca w godzinach porannych.W systemie zmianowych Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 501 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-02-21

Mechanika Samochodowego Zatrudnię Białystok
Mechanika Samochodowego Zatrudnię Białystok

Firma Auto ABC zatrudni Mechaników Samochodowych z doświadczeniem . Mile widziani również obcokrajowcy. kontakt Białystok POGODNA 63/1 +486 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-12

W Biurze Rachunkowym Księgową Zatrudnię. Białystok. Białystok
W Biurze Rachunkowym Księgową Zatrudnię. Białystok. Białystok

Kancelaria podatkowa zatrudni księgowe, kadrowe, na stanowiskach samodzielnych. Pełen etat, pól etatu. Telefon 502 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-10-23

Specjalista Ds. Produktów Finansowych Białystok
Specjalista Ds. Produktów Finansowych Białystok

Pracując jako specjalista ds. produktów finansowych odpowiadać będziesz za profesjonalne doradztwo i pozyskanie klienta (telefonicznie). Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - 2200 brutto (120h) + system premiowy - pracę od poniedziałku do piątku (8-14/14-20) - profesjonalne szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy Wymagania: - dyspozycyjność 120h/miesiąc - doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży / bankowości - wysoka kultura osobista - komunikatywność

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-04-16

Zatrudnię Kierowcę Kat. "C" Białystok Białystok
Zatrudnię Kierowcę Kat. "C" Białystok Białystok

Zatrudnię kierowcę kat. C Praca lokalna na betonomieszarce. Białystok i okolice. Karta kierowcy, ważne prawo jazdy (kursy, badania) Tel. 692 - -, 605 - -,

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-03-20

Zatrudnię Kierowcę C+E! Białystok
Zatrudnię Kierowcę C+E! Białystok

Firma transportowa MALTRANS zatrudni kierowcę C+E na trasach PL - LV - PL kub PL - RUS - PL. Na trasach PL - LV - PL każde kółko jeździmy przez Białystok + wszystkie weekandy wolne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty: PTH MALTRANS ul. Myśliwska 2b 15-569 Białystok

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-01-25

Pracownik Fizyczny Budowa Białystok
Pracownik Fizyczny Budowa Białystok

Praca na budowie przy stanach surowych /Białystok i okolice/ w charakterze pomocnik ogólnobudowlany osoby uzależnione proszę nie dzwonić

Region : Podlaskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-11-18

Reprezentant handlowy/ Merchandiser/ Białystok Białystok
Reprezentant handlowy/ Merchandiser/ Białystok Białystok

Szukamy chętnej osoby do wykładnia lekkich kosmetyków.nbsp; Praca w sklepie Carrefour Białystok ul. Wrocławska nbsp; Wynagrodzenie 14, 70 /Brutto za godzinęnbsp;Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wyłącznie za pośrednictwem . UWAGA: CV przekazane bezpośrednio do sklepu nie będą rozpatrywane.

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-02-07

Pracownik Ochrony - Białystok Białystok
Pracownik Ochrony - Białystok Białystok

Do ochrony obiektu handlowego - Białystok - pracowników ochrony - Oferujemy: - stabilność zatrudnienia. - wymagane zaświadczenie o niekaralności. - atrakcyjna stawka godzinowa od 8,00 zł netto w górę - mile widziane kobiety. - elastyczny grafik, także studenci. - oferujemy pełen pakiet szkoleń.

Region : Podlaskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-01

Stylistka Paznokci Białystok
Stylistka Paznokci Białystok

Zatrudnie stylistke paznokci do pracy w salonie kosmetycznym w Norwegii. Wymagania: *Jezyk angielski *paznokcie zelowe ze zdobieniem *podstawowe zabiegi z zakresu kosmetologii Zapewniam pomoc przy zakwaterowaniu i z dokumentami. Urlop 5 tygodni po roku pracy urlop platny. Praca od wrzesnia 2018. Wszystkie pytania zapraszam wysylac na mail Pozdrawiam Adora Femme AS Monika Sæle

Region : Podlaskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-07-27

Praca dodatkowa - zrywki - 200-600zł Białystok Białystok
Praca dodatkowa - zrywki - 200-600zł Białystok Białystok

Poszukujemy osób do rozwieszania tzw zrywek (plakaty ogłoszeniowe)Płacimy 20-30 groszy za zrywkęMiejsce pracy: BiałystokWięcej informacji udzielimy telefonicznie: 574 - - nbsp;

Region : Podlaskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-02-13

MECHANIK POJAZDOWY do autoryzowanego serwisu Białystok
MECHANIK POJAZDOWY do autoryzowanego serwisu Białystok

Auto-Kras sp. z o.o. serwis SUZUKI zatrudninbsp;mechanika pojazdowegodobre warunkiwiększość obsługiwanych aut do lat 5szkolenianbsp;Kontakt osobisty w siedzibie firmy ul. Orzechowa 42 Białystok

Region : Podlaskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-05-16

Zatrudnię Cieśli, Murarzy, Zbrojarzy. Białystok Białystok
Zatrudnię Cieśli, Murarzy, Zbrojarzy. Białystok Białystok

Firma z siedzibą w Białymstoku zatrudni: CIEŚLI, MURARZY, ZBROJARZY Oferujemy: - umowa o pracę (pełny etat) - praca w systemie jednozmianowym - stałe miejsce pracy (Białystok) - terminowa wypłata wynagrodzenia Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 607 - - Zapraszamy.

Region : Podlaskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-03-16

Zatrudnię Do Pracy Białystok Białystok
Zatrudnię Do Pracy Białystok Białystok

zatrudnię z doświadczeniem minimum 2-3- letnim pracownika do biura z dobrą znajomością kadr i płac

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-01-23

Pilarze Z Całej Polski Białystok
Pilarze Z Całej Polski Białystok

Potrzebni pilarze do wycinki - praca Białystok. Noclegi zapewniam. Kontakt telefoniczny - 507 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-03-01

Sprzedawca Białystok Białystok
Sprzedawca Białystok Białystok

zatrudnię sprzedawcę na stoisku z biżuterią srebrną w Galerii Biała w Białymstoku, praca od zaraz, mile widziane doświadczenie w handlu, osobę zainteresowaną prosimy o przesłanie cv za pomocą portalu

Region : Podlaskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-03

Młodszy Programista Java Białystok
Młodszy Programista Java Białystok

Profil idealnego kandydata: - ukończone bądź ostatni rok studiów informatycznych lub pokrewnych, - podstawowa znajomość Java/J2EE, JPA - znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), - znajomość GIT lub Mercurial, - znajomość Maven lug Gradle, - znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym Mile widziane: - znajomość UI Framework vaadin, - znajomość Spring Framework, - znajomość nierelacyjnych baz danych noSQL (np. mongoDB), - język niemiecki

Region : Podlaskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-08-31

Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem Białystok Białystok
Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem Białystok Białystok

Zatrudnię 2-3 osoby do ochrony. Wymagane orzeczenie. Wynagrodzenie od 2000 brutto. Oferuje umowę o prace. Praca od zaraz.

Region : Podlaskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-27

Recepcjonistka/ Recepcjonista Białystok
Recepcjonistka/ Recepcjonista Białystok

Hotel Esperanto *** w centrum Białegostoku poszukuje osoby do pracy w recepcji. Bezwzględnie wymagamy znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie zaawansowanym. Język rosyjski oraz doświadczenie w pracy na recepcji jest dodatkowym atutem. Praca w systemie zmianowym w dzień i w nocy w pełnym wymiarze godzin. Zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany młody zespół. Wynagrodzenie podstawowe +system prowizyjny.

Region : Podlaskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-06-22

Hostessa-degustacja Produktów Dr.Oetker-Carrefour-Białystok Białystok
Hostessa-degustacja Produktów Dr.Oetker-Carrefour-Białystok Białystok

Poszukujemy pełnoletnich dziewczyn na stanowisko hostessy. Miejsce pracy-Białystok Wymagamy: - aktualnej książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych, - miłej aparycji oraz pozytywnego nastawienia do ludzi. -mile widziane koleżanki -osoby uczące się Oferujemy: -stawka godzinowa-13 zł brutto - pracę w dniach: -25.01 -26.01 -praca w godzinach 11-18 Osoby zainteresowane proszę o wysłanie SMS o treści: quot;Hostessa -Białystok imię i nazwiskoquot; pod nr tel.668 - - Numer telefonu: 888094158

Region : Podlaskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-01-19

Białystok - Studenci/studentki Do Punktu Informacyjnego Białystok
Białystok - Studenci/studentki Do Punktu Informacyjnego Białystok

Zapraszamy do pracy w punkcie informacyjnym w dużym centrum handlowym w Białymstoku. Studentki/studenci (dzienni / zaoczni / wieczorowi). Osoby towarzyskie, rozmowne, pogodne, samodzielne, precyzyjne, bezpośrednie i kreatywne. J. angielski komunikatywny. Język rosyjski mile widziany. Dni pracy w tygodniu i w weekendy: dni i zmiany wybierane wg własnej dyspozycyjności (w godz. 10-15/16 i 15/16-21/22). Praca do pogodzenia ze studiami. Zadaniem jest m.in. informowanie klientów o centrum i jego różnorodnych usługach, realizacja usług. Nie jest wymagane doświadczenie, przygotowujemy do pracy. Prosimy o przesłanie CV lub krótkiej informacji o sobie wraz ze zdjęciem i kontaktowym numerem telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-02-14

Białystok - Studenci/studentki Do Punktu Informacyjnego Białystok
Białystok - Studenci/studentki Do Punktu Informacyjnego Białystok

Zapraszamy do pracy w punkcie informacyjnym w dużym centrum handlowym w Białymstoku. Studentki/studenci (dzienni / zaoczni / wieczorowi). Osoby towarzyskie, rozmowne, pogodne, samodzielne, precyzyjne, bezpośrednie i kreatywne. J. angielski komunikatywny. Język rosyjski mile widziany. Dni pracy w tygodniu i w weekendy: dni i zmiany wybierane wg własnej dyspozycyjności (w godz. 10-15/16 i 15/16-21/22). Praca do pogodzenia ze studiami. Zadaniem jest m.in. informowanie klientów o centrum i jego różnorodnych usługach, realizacja usług. Nie jest wymagane doświadczenie, przygotowujemy do pracy. Prosimy o przesłanie CV lub krótkiej informacji o sobie wraz ze zdjęciem i kontaktowym numerem telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego.

Region : Podlaskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-02-08

Hostessa Białystok 9 Czerwca Białystok
Hostessa Białystok 9 Czerwca Białystok

Witaj . Potrzebujemy hostessy na event który odbędzie się już za kilka dni w Białymstoku . Wzrost obojętny . Czas trwania pracy 8-10 godzin Prosimy o wiadomość zwrotną z przynajmniej kilkoma zdjęciami . Nie czekaj - pisz do nas ! :)

Region : Podlaskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-05-31

Doradca Klienta - Białystok Białystok
Doradca Klienta - Białystok Białystok

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie z 17-letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradcą Klienta w Bocian Pożyczki. Atrakcyjne wynagrodzenie. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości: Białystok. APLIKUJ JUŻ DZIŚ I POZNAJ SZCZEGÓŁY PRACY. ZAPEWNIAMY SZKOLENIA NA STANOWISKO DORADCY KLIENTA.

Region : Podlaskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-06-13

KOMA Oddział Białystok Poszukuje Pomocników / ładowaczy Białystok
KOMA Oddział Białystok Poszukuje Pomocników / ładowaczy Białystok

KOMA oddział Białystok poszukuje pomocników / ładowaczy nieczystości stałych. oczekiwania: - uczciwość, dyspozycyjność; - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu .pl

Region : Podlaskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2016-09-09

Szukam Osoby Do Sprzątania Budynku Wielorodzinnego Białystok Białystok
Szukam Osoby Do Sprzątania Budynku Wielorodzinnego Białystok Białystok

Praca 3 x w tygodniu po 4 - 5 godzin dziennie. Bez weekendów. Budynek wielorodzinny - 2 klatki schodowe + garaż podziemny. Umowa zlecenie. Godziny pracy - ranne do uzgodnienia. Białystok. Dobry dojazd. Szukam osoby pracowitej i sumiennej, niepijącej. Praca od września - termin do uzgodnienia.

Region : Podlaskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-04

Specjalista ds handlu Białystok
Specjalista ds handlu Białystok

Specjalista ds. handlunbsp;Jako Specjalista ds. handlu będziesz odpowiedzialny za:• efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży, • osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i pozasprzedażowych, • skuteczne prowadzenie negocjacji, • budowanie relacji biznesowych z klientem, • wdrażanie nowych projektów.Oczekujemy:• doświadczenia na podobnym stanowisku, • prawa jazdy kat. B, • wykształcenia minimum średniego,• umiejętności pracy w zespole.Oferujemy:• pracę na pełen etat,• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność, • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.nbsp;Jeśli podejmujesz inicjatywę w budowaniu relacji, jesteś otwarty i lubisz wyzwania oraz chcesz rozwijać się zawodowo, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-20

Do Prac Wykończeniowych (glazura,szpachlowanie Itp.) BIAŁYSTOK Białystok
Do Prac Wykończeniowych (glazura,szpachlowanie Itp.) BIAŁYSTOK Białystok

Zatrudnię pracownika umiejącego szpachlować, malować oraz układać glazury, dodatkowym atutem będzie robienie zabudów z płyt gk.Praca od zaraz na cały rok a nie tylko w sezonie letnim. Płatne co tydzień

Region : Podlaskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-09-09

Zatrudnię Kierowcę C+E Białystok
Zatrudnię Kierowcę C+E Białystok

Zatrudnię kierowcę C+E (patelnia) na II zmianę. Trasa Białystok-Sokółka. Praca na dobrych warunkach. Więcej informacji pod numerem telefonu: 664 - -.

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-07-30

KOMA Oddział BIAŁYSTOK Zatrudni Referenta Biurowego Białystok
KOMA Oddział BIAŁYSTOK Zatrudni Referenta Biurowego Białystok

KOMA oddział BIAŁYSTOK zatrudni referenta biurowego wymagania: -wykształcenie min. średnie -biegła obsługa pakietu MS Office -obsługa programu WF-MAG -dyspozycyjność -komunikatywność oferujemy: -stałą pracę w stabilnej firmie -możliwość rozwoju

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-07-22

Pracownik Serwisu Sprzątającego-Białystok Białystok
Pracownik Serwisu Sprzątającego-Białystok Białystok

Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego w Białymstoku na terenie galerii handlowej Atrium Biała. Praca w systemie zmianowym. Mile widziane osoby z II grupą inwalidzką.

Region : Podlaskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-02-14

kordymator badań klinicznych Białystok
kordymator badań klinicznych Białystok

Zatrudnimy koordynatora badań klinicznych. Wymagana znajomość języka angielskiego. Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.Centrum Medyczne Nowe Miastoul. Wiejska 81, Białystok

Region : Podlaskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-23

Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy Białystok Białystok
Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy Białystok Białystok

Oferuję pracę jako pracownik ochrony w obiekcie handlowym na terenie Białegostoku. Mile widziani studenci. Wymagana niekaralność. Stawka 10,20 zł netto/godzinę.

Region : Podlaskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-12

Zatrudnię Stażystę Na Stację Pkn Orlen Białystok Białystok
Zatrudnię Stażystę Na Stację Pkn Orlen Białystok Białystok

wymagane : - osoba bezrobotna zarejestrowana w urzędzie prac y - dyspozycyjność - wysoka kultura osobista oferuję; - zatrudnienie po odbytym stażu na umowę o pracę cv proszę wysyłać na adres mailowy lub Stacja Kopernika 60 B-stok - osobiście

Region : Podlaskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-01-26

Specjalista ds. sprzedaży/Account manager Białystok
Specjalista ds. sprzedaży/Account manager Białystok

JEST PRACA Piękne, a za razem najważniejsze stanowisko w każdej firmie - Account Manager. W jednej z najlepszych branży - marketingu. Główne obowiązki? Pozyskiwanie klientów. Proste. Czy jednak tylko na tym się skupiamy..? Więcej informacji znajdziesz na stronie https://kariera.starflix/ Aplikuj przez link powyżej i kreujmy przyszłość razem.

Region : Podlaskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-06-07

Poszukujemy Na Stanowisko Wdrożeniowiec / Serwisant Białystok
Poszukujemy Na Stanowisko Wdrożeniowiec / Serwisant Białystok

Firma z branży IT poszukuje osoby na płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnia na stanowisko: specjalista do spraw wdrożeń. Obowiązki: konfiguracja i testowanie oferowanych rozwiązań informatycznych, szkolenie użytkowników, wsparcie po - wdrożeniowe. Dodatkowym atutem będzie posiadana wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, gospodarki magazynowej lub zarządzania produkcją. Oferujemy podnoszenie kwalifikacji i rozwój.

Region : Podlaskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-04-29

Specjalista Ds. Negocjacji - Białystok Białystok
Specjalista Ds. Negocjacji - Białystok Białystok

Dla naszego partnera technologicznego z którym wspólnie prowadzimy projekty informatyczne poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. negocjacji lokalizacja: Białystok Jeśli jesteś osobą otwartą i gotową na: • negocjowanie zasad udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej klienta • negocjowanie zasad wykorzystania istniejącego okablowania teletechnicznego w budynkach • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami oprócz zapału wyróżnia Ciebie: • komunikatywność i umiejętność współpracy • dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań • skuteczność w wywieraniu wpływu • doświadczenie w podejmowaniu trafnych decyzji • umiejętność organizacji pracy • wiedza nt. strategii technik negocjacji oraz zasad rozwiązywania konfliktów • dobra znajomość MS Office • prawo jazdy kat. B • wykształcenie średnie Oczekujesz: • zatrudnienia w firmie zewnętrznej świadczącej usługi dla Orange Polsk ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-05-27

Specjalista Ds. Sprzedaży W Segmencie BIZNES. Białystok
Specjalista Ds. Sprzedaży W Segmencie BIZNES. Białystok

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zajmująca się outsourcingiem procesów sprzedażowych (BPO – Business Process Outsorcing). Organizujemy, przeprowadzamy i nadzorujemy procesy outsorcingowe dla największych firm na rynku telekomunikacyjnym. Snapcall, główny partner T-Mobile poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży w segmencie BIZNES. Miejsce pracy: Białystok Obowiązki na w/w stanowisku: - prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami biznesowymi, - współpraca, opieka, doradztwo produktowe, - negocjacje handlowe, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Na tym stanowisku pomoże Ci - wysoki poziom komunikatywności, - nastawienie na cel, - umiejętność słuchania drugiego człowieka, - doświadczenie w sprzedaży. Zapewniamy: -stabilne zatrudnienie za przejrzystych warunkach, -wysokie procentowe prowizje za każde zrealizowane zamówienie, -szkolenia które umożliwią Ci sprzedaż na najwyższym poziomie, -świetną ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-05-20

Pracownik Ochrony Kwalifikowany Białystok
Pracownik Ochrony Kwalifikowany Białystok

Pracownik kwalifikowany na dodatkową pracę Białystok obiekt biurowy 13zł brutto

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-05-09

Operator Koparko-ładowarki Białystok
Operator Koparko-ładowarki Białystok

Zatrudnię operatora koparko-ładowarki. Wymagane doświadczenie. Miejsce pracy Białystok. tel. 601 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-06-02

Księgowa Białystok
Księgowa Białystok

Firma SOT poszukuje KSIĘGOWEJ. Opis stanowiska: - dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych związanych z gospodarką magazynową, - rozliczanie i księgowanie dokumentów kasowych, - rozliczanie eksportu i dostaw wewnątrzwspólnotowych, - procesowanie zamknięcia miesiąca, - ewidencja wyciągów bankowych. Wymagania: - minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, - doświadczenie w prowadzeniu ksiąg firmy handlowej będzie dodatkowym atutem, - dyspozycyjność, - dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy, - wysokie umiejętności komunikacyjne, - umiejętność i chęć szybkiego uczenia się, - umiejętność pracy pod presją czasu, - zdolności analityczne. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę, - prywatną opiekę medyczną, - kartę Multi Sport, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowane ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-08-24

Specjalista Ds. HR Ze Znajomością Języka Ukraińskiego Białystok
Specjalista Ds. HR Ze Znajomością Języka Ukraińskiego Białystok

W Work Service SA poszukuje Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. HR ze znajomością języka ukraińskiego Miejsce pracy: Białystok Zadania na stanowisku: •Organizacja i kontrola pracy zatrudnionych pracowników •bieżąca obsługa Klienta w zakresie Pracy Tymczasowej •prowadzenie dokumentacji personalnej •reprezentowanie Firmy w relacjach z Klientem Od kandydatów oczekujemy: •wykształcenia min. średniego lub wyższego. •wymagana płynna znajomość języka ukraińskiego ( warunek konieczny) •znajomości technik rekrutacji •umiejętności budowania relacji z Klientami •dokładności i rzetelności •doskonałej organizacji pracy własnej •dyspozycyjności •umiejętności pracy pod presją czasu •prawa jazdy kat. B Wybranym Kandydatom oferujemy: •pracę w renomowanej firmie •pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon etc.) •samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy •pracę w młodym dynamicznym zespole •możliwość rozwoju zawodowego •atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Podlaskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2016-09-09

Zatrudnię Fryzjera/kę Białystok
Zatrudnię Fryzjera/kę Białystok

Salon fryzjerski z 30-letnim doświadczeniem zatrudni fryzjera/kę. Gwarantujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - miła atmosferę w pracy - możliwość rozwoju zawodowego Lokalizacja salonu: Białystok, os Dziesięciny I Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, zapraszamy do kontaktu: 661 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-05-23

Kurier Geis Białystok Białystok
Kurier Geis Białystok Białystok

Firma Kurierska GEIS poszukuje do współpracy Podwykonawców . Wymagana własna działalność i auto typu BUS (kolor biały). Praca na terenie woj. podlaskiego. Zapewniamy stałe i regularne zlecenia oraz terminowe i rzetelne rozliczenie wynagrodzenia.

Region : Podlaskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-07-07

Doradca W Biurze Kredytowym - BIAŁYSTOK Białystok
Doradca W Biurze Kredytowym - BIAŁYSTOK Białystok

Ogólnopolska sieć biur kredytowych poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta. Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wymagamy: - wykształcenie minimum średnie - niekaralność

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-06-12

Pracownik Ochrony - Białystok Białystok
Pracownik Ochrony - Białystok Białystok

Szukasz pracy ? Ogólnopolska Agencja ochrony poszukuje pracowników ochrony na wysokiej klasy obiekty handlowe. Miejsce pracy : Białystok Oferujemy: - stawka godzinowa 7,50 zł. netto, - elastyczny czas pracy dostosowany do dyspozycyjności pracownika, - wewnętrzny system motywacyjny, - darmowe przeszkolenie oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach, Wymagamy : - zaświadczenia o niekaralności, punktualności, zaangażowania, - status studenta,

Region : Podlaskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-02

Zatrudnie Panie Do Sprzątania Za 2000zł Na Ręke. Białystok Białystok
Zatrudnie Panie Do Sprzątania Za 2000zł Na Ręke. Białystok Białystok

Zatrudnimy Panie do sprzątania apartamentów na terenie miasta Białystok. Praca od poniedziałku do piątku 8h dziennie. Zapewniamy umowę o pracę. Poszukujemy osoby sumiennej, pracowitej, punktualnej, bez nałogów. CV oraz pytania proszę kierować wyłącznie na adres mailowy dostępny na stronie internetowej www.niebianskaczystosc (Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty). Numer telefonu: 789818920

Region : Podlaskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-01-18

Pracownik biurowy Białystok
Pracownik biurowy Białystok

Opis stanowiska: nbsp;nbsp;Obsługa programów magazynowych i fakturowychProwadzenie dokumentacji firmowejPrzygotowywanie ofert sprzedaży Prowadzenie korespondencji mailowej i tradycyjneOrganizacja logistyki przyjęć i wywozu towaru Wymagania : nbsp;nbsp;znajomość obsługi MS Office (w tym Excel)komunikatywność i umiejętność pracy w zespoleodporność na stres samodzielność podejmowania decyzji język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)Oferujemy :nbsp;Ciekawą, zróżnicowaną pracę z możliwością zdobywania nowych doświadczeń,Przyjazną atmosferę pracy,Stabilne warunki.nbsp;

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-02-23

Sprzątanie Biura - Białystok Białystok
Sprzątanie Biura - Białystok Białystok

Firma ISS zatrudni osoby do sprzątania biura w godzinach wieczornych i na zmianę nocną. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem - 604 - -. Mile widziane doświadczenie przy utrzymaniu czystości biur.

Region : Podlaskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-11-03

Technolog Kosztorysant Okien Pcv Białystok
Technolog Kosztorysant Okien Pcv Białystok

Firma ATLANT producent okien PCV zatrudni TECHNOLOGA KOSZTORYSANTA okien PCV. CV proszę przesyłać na adres mailowy z dopiskiem TECHNOLOG lub zgłaszać się osobiście do siedziby firmy ul. Klepacka 1A Białystok tel.:691 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-01

Asystent Ds. Obsługi Procesów Białystok
Asystent Ds. Obsługi Procesów Białystok

CERI International jest dynamicznie rozwijającym się centrum BPO (Business Process Outsourcing) z wieloletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami biznesowymi. CERI International należy do grupy Commerzbanku. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ds. Obsługi Procesów Miejsce pracy: Białystok, ul. Hurtowa 1 GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: 1.Wprowadzanie danych do systemu elektronicznego. 2.Realizacja zleceń Klienta na platformie banku. 3.Dokonywanie korekt nieczytelnych formularzy za pomocą aplikacji komputerowej. 4.Obsługa reklamacji. WYMAGANIA: 1. Wykształcenie minimum średnie. 2. Umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office). 3. Dokładność, rzetelność, zaangażowanie. 4. Umiejętność pracy w zespole. 5.Gotowość podjęcia pracy zarówno w pełnym wymiarze etatu jak i 3/4 etatu. 6. Znajomość języka niemieckiego mile widziana OFERUJEMY: 1. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. 2. Możliwość zdobycia doświadczeni ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-04-26