Oferta Pracy » Roznoszenie ulotek

Roznoszenie ulotek

Potrzebna osoba do roznoszenia ulotek oraz plakatowania! Gliwice
Potrzebna osoba do roznoszenia ulotek oraz plakatowania! Gliwice

Zatrudnimy uczciwą osobę do roznoszenia ulotek do skrzynek oraz plakatowania na terenie Gliwic i okolic.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez .

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-20

kierowca/ulotkarz Katowice
kierowca/ulotkarz Katowice

Przyjmę osobę chętną do pracy na stanowisku Ulotkarz/Kierowca.Praca od poniedziałku do piątku od 9:00 - 17:00 w Katowicach i miejscowościach ościennych.Samochód służbowy do dyspozycji.Oferujemy umowę zlecenienbsp;Obowiązki:- roznoszenie plakatów, ulotek na wyznaczonym terenie- realizacja powierzonych zadań- realizacja planu reklamynbsp;nbsp;Oczekujemy:rzetelności wykonywanych zadańprawo jazdy kat Bnbsp;nbsp;Prosimy o załączenie CV i zawarcie w nim klauzuli:nbsp;„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum9 Blaut Barbara z siedzibą w Kozach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.nbsp;*Obowiązek Informacyjny z RODO od 25 maja 2018Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/ Pana danych osobowych ...

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-20

Promotor/ka klubowa - centrum Wrocławia Wrocław
Promotor/ka klubowa - centrum Wrocławia Wrocław

Poszukujemy przebojowych, wygadanych, pewnych siebie, komunikatywnych osób do promowania lokalu. nbsp;*Zakres obowiązków: zapraszanie klientów, informowanie o promocjach i ofercie, rozdawanie wejściówek.nbsp;*Możliwość zatrudnienia na cały etat lub pół etatu. Pracujesz w dni wybrane przez siebie (min. 3 dni w tyg.) - od godz. 21 – średnio 5 godzinnbsp;nbsp;*Wymagania:nbsp; - ukończone 18 lat - komunikatywność, przebojowość - dyspozycyjność w godzinach wieczorno-nocnych - kultura osobista oraz nienaganna prezencja - mile widziana znajomość języka angielskiego nbsp;*Oferujemy:- pracę w młodym, zgranym zespole- wynagrodzenie - podstawa 15zł/h na rękę + wysokie prowizje - plus dodatkowe premie za efektywność - wypłaty w formie tygodniówek- wynagrodzenie ok. 100 - - 0 zł tygodniowo (są to średnie zarobki osób pracując na pełny etat 5 dni w tygodniu)- elastyczny grafik - idealne zajęcie dla osób uczących sięnbsp;Oferta skierowana jest do osób lubiących życie nocne oraz chcących podrepero ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-21

Promotor/ka Kraków
Promotor/ka Kraków

Poszukujemy osób na stanowisko PROMOTOR.Oferujemy:-Duże wynagrodzenia- stawka godzinowa + prowizje-Pracę w młodym i zgranym zespole -Wymiar etatowy - pół lub cały-Wypłaty w systemie tygodniowym Oczekujemy:-Zaangażowania i chęci-Min. podstawowej znajomości języka angielskiego -Kultury osobistej Nie wymagamy doświadczenia - szkolimy nasz zespół , by każdy mógł stać się dobrym Promotorem. Jeżeli jesteś chętny/na podjąć z nami współpracę w wiadomości zostaw swoje CV oraz numer kontaktowy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-20

Praca dla każdego/ rozdawanie ulotek/ nawet 1000 tygodniowo i więcej Warszawa
Praca dla każdego/ rozdawanie ulotek/ nawet 1000 tygodniowo i więcej Warszawa

Lokal w ścisłym centrum Warszawy ogłasza rekrutację osób do roznoszenia ulotek z ofertą. Promotorzy muszą być przygotowani na wejście w kontakt z napotkaną osobą i poza wręczeniem jej ulotki, poinformowania w zwięzłej formie o przeprowadzanej akcji. Nie szukamy osób do roznoszenia ulotek bez słowa. Przyjemna praca na krótkich 7h zmianach, grafik ustalany co tydzień, praca na 3-5 dni w tygodniu, zatrudnienie w oparciu o umowę i ubezpieczenie. Gwarantujemy przeszkolenie i wysokie zarobki nawet 1000 zł tygodniowo i więcej. Gwarantowana podstawa 15 zł netto / 1h pracy. Jeśli jesteś osobą ambitną i komunikatywną nie czekaj! Prześlij Nam swoje CV ze zdjęciem oraz numerem kontaktowy. UWAGA!! Oferta pracy wyłącznie dla osób pełnoletnich!!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-18

Ежедневная оплата Warszawa
Ежедневная оплата Warszawa

Набор активных людей от 16 до 28 лет.Требования:пунктуальность,ответственность и минимальное знание польского.Обязанности:раздача визиток,флаеров+краткое информирование людей.Оплата в конце рабочего дня от 11 злотых за час.Убедительная просьба на почту не писать.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-18

До 150 зл в день! Warszawa
До 150 зл в день! Warszawa

Проводим набор молодежи до 28 лет с минимальным знанием польского.Обязанности:проведение рекламных акций,раздача визиток и краткое информирование людей.График с 8 до 18.00Оплата в конце рабочего дня от 11 злотых в час.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-20

Dziewczynę do ulotek Giżycko
Dziewczynę do ulotek Giżycko

Zatrudnię dziewczynę w wypożyczalni motorówek bez uprawnień ,do rozproszenia ulotek po plaży miejskiej w Giżycku.Praca siedem dni w tygodniu od 11:00 do 17:00,mogą być dwie na zmianę.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-15

Potrzebne osoby do roznoszenia ulotek na terenie Komorowa Komorów
Potrzebne osoby do roznoszenia ulotek na terenie Komorowa Komorów

Szukam osób chętnych do roznoszenia ulotek na terenie Komorowa (niedaleko Pruszkowa pod Warszawą). nbsp;Ulotki dotyczą poszukiwania mojej zagubionej kotki. Oczywiście za uczciwą opłatą.nbsp;Szukam uczciwych osób które faktycznie wrzucą ulotki do skrzynek i rozniosą je po osiedlach, a nie wyrzucą! To dla mnie bardzo ważne, chodzi o życie mojego zwierzaka! Proszę pisać pod postem lub na privnbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-14

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Niepołomice Niepołomice
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Niepołomice Niepołomice

Duża ogólnopolska firma reklamowa poszukuje osoby/osób do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w miejscowości Niepołomice. Płatność codzienna 100zł/za 5-6godz. . Prosimy o zgłaszanie się tylko pewnych i zdecydowanych osób chcących zarobić . Możliwość stałych zleceń/stałej pracy. Głównym wymogiem zlecenia jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej wykonanej pracy(zdjęcia skrzynek pocztowych i nazw ulic). Minimalny wiek do roznoszenia to 17lat oraz kultura osobista. Prosimy o pozostawienie numeru tel poprzez

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

Roznoszenie ulotek. Praca przy zbiórkach odziezy używanej Olsztyn
Roznoszenie ulotek. Praca przy zbiórkach odziezy używanej Olsztyn

Witam. Zatrudnię dwie osoby do pracy przy organizowaniu i przeprowadzaniu zbiórek odziezy używanej. Praca polega na rzetelnym roznoszeniu ulotek w miastach w woj.warm-maz. Oraz na późniejszym odbieraniu zbiórce samochodem dostawczym wystawionych rzeczy od darczyńców. Podam przykładowy dzień pracy zaczynamy wyjeżdżając o godz. 5 z Olsztyna na roznoszenie ulotek około 3-4h i późniejszym odbieraniu darów tez około 3-4h. Powrót na magazyn i wyładunek towaru. Wymagam przede wszystkim rzetelności w roznoszeniu ulotek ta rzecz jest najważniejsza! Miłe widziane jakieś doświadczenie w roznoszeniu ulotek. sama zbiorka polega tylko na zbieraniu worków z odzieżą i układaniu ich na pace busa. Stawka na start to 12 zł/h na rękę.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-14

Koordynator/Supervisor, kolportaż - Krosno i woj. Podkarpackie Krosno
Koordynator/Supervisor, kolportaż - Krosno i woj. Podkarpackie Krosno

Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k zajmuje się realizacją projektów wsparcia sprzedaży i reklamy zewnętrznej. Dystrybuujemy blisko 3,4 mln sztuk materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Realizujemy kampanie Naszych Klientów w 313 miastach Polski. Aktualnie poszukujemy regionalnego koordynatora/Supervisora do pomocy przy organizacji kampanii reklamowych na terenie Krosna i woj. Podkarpackim. Zadaniem wskazanej osoby będzie rekrutacja pracowników tymczasowych, dystrybucja ulotek i zapewnienie ciągłości logistycznej realizowanych projektów. Gwarantujemy stałe zlecenia i atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagamy zaangażowania i własnego samochodu. Szukamy osoby, która ma doświadczenie w dystrybucji materiałów reklamowych. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą lub agencjami. Mile widziane posiadanie sieci kontaktów w większych miastach województwa. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu poprzez portal l ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-14

Roznoszenie ulotek młodzież, studenci Tychy
Roznoszenie ulotek młodzież, studenci Tychy

Roznoszenie ulotek młodzież, studenci. Kampania reklamowa dotyczy skupu podręczników szkolnych w Tychach w księgarni przy ul. Bielskiej 69c. CV proszę kierować na maila, lub osobiście zgłosić się pod ww adres.

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

Roznoszenie ulotek młodzież, studenci Mielec
Roznoszenie ulotek młodzież, studenci Mielec

Roznoszenie ulotek młodzież, studenci. Kampania reklamowa dotyczy skupu podręczników szkolnych w Mielcu w księgarni w Pasażu Handlowym przy ul. Dworcowej 4/17. CV proszę kierować na maila, lub osobiście zgłosić się pod ww adres.

Region : Podkarpackie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Roznosiciel gazet reklamowych - Olecko Olecko
Roznosiciel gazet reklamowych - Olecko Olecko

Roznosiciel gazet reklamowychDepartament MarketinguMiejsce pracy:nbsp;Olecko i okoliceJesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoja przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.Jakie będą Twoje zadania:– Odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie– Dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie– Przekazanie informacji o zakończonym kolportażuCzego oczekujemy od Ciebie:– Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności– Dyspozycyjności we wtorki lub środy– Ukończonego 15. roku życia (co do dnia)– Posiadania konta bankowego– Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportuCo Ci zapewnimy:Czeka na Ciebie ciekawa współpraca ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zapewniamy umowę zlecenia na czas nieokreślony wraz z miesięcz ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

Roznosiciel gazet reklamowych - Zabrze Zabrze
Roznosiciel gazet reklamowych - Zabrze Zabrze

Roznosiciel gazet reklamowychDepartament Marketingu Miejsce pracy: Zabrzenbsp;Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoja przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.nbsp;Jakie będą Twoje zadania: – Odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie – Dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie – Przekazanie informacji o zakończonym kolportażunbsp;Czego oczekujemy od Ciebie: – Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności – Dyspozycyjności we wtorki lub środy – Ukończonego 15. roku życia (co do dnia) – Posiadania konta bankowego – Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportunbsp;Co Ci zapewnimy: Czeka na Ciebie ciekawa współpraca ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zapewniamy umowę zlecenia na czas nieokreślony ...

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-14

Rozdawanie ulotek szkoły językowej - Bemowo / Centrum Warszawa
Rozdawanie ulotek szkoły językowej - Bemowo / Centrum Warszawa

Szkoła Językowa Blue Pencil poszukuje osób do rozdawania ulotek w III i IV tygodniu czerwca (od poniedziałku do piątku):nbsp;na Bemowie (Hala Wola / Ratusz Bemowo)w centrum (Rondo ONZ / Kino Femina / Ratusz Arsenał)stawka za godzinę: 15zł na rękęgodziny: poranki i popołudnia (łącznie 6-8h/dziennie)umowa zlecenienbsp;Wymagany jest status studenta.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

Promotor / promotorka - realne zarobki od 4000 zł netto miesięcznie!! Kraków
Promotor / promotorka - realne zarobki od 4000 zł netto miesięcznie!! Kraków

W Krakowie sezon w pełni! W związku z tym poszukujemy wsparcia do naszego zespołu promotorów! nbsp;Jeśli potrzebujesz szybko i dobrze zarobić, poszukujesz pracy stałej, dorywczej lub dodatkowej to dobrze trafiłeś! nbsp;Praca polega na zapraszaniu klientów, udzielaniu informacji, negocjacji ceny wejścia. nbsp;OFERUJEMY:gwarantowana podstawa 15 zł netto / godz. na rękę bardzo wysokie prowizje od każdego sprzedanego biletu od 25 zł do 56 zł realne zarobki od 4000 zł netto miesięcznie (dla osób dyspozycyjnych 5 dni)dopłatę do karty MULTISPORT,umowę zlecenie z ubezpieczniem, wypłaty 1 x w tygodniu, nbsp;OCZEKUJEMY:pełnoletności - warunek konieczny, dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu w godzinach nocnych (lokal jest czynny 7 dni w tygodniu, w związku w tym grafik jest bardzo elastyczny), znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym, nienagannej aparycji, otwartości, komunikatywności. nbsp;NIE CZEKAJ! Daj sobie szanse na bardzo wysokie zarobki! Ilość miejsc ograniczona !! ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Ulotkarzy Radom
Ulotkarzy Radom

Zajmujemy się zbiórkami odzieży. Poszukujemy ludzi do roznoszenia ulotek na terenie Radomia , a także okolic. Praca ok 5-6 godzin. Praca codziennie, od poniedziałku do piątku lub soboty. Poszukuje ludzi solidnych i uczciwych. Płatność po zbiórce, tygodniowo lub miesięcznie. Mile widziani też pracownicy z Ukrainy. Jeśli szukasz pracy, masz znajomych którzy też chcą pracować zadzwoń. Jeśli nie masz zamiaru dokłanie roznosić NIE DZWOŃ. Oszczędzisz swój czas a moje nerwy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Kolportaż ulotek Praca Konin (jeden rodzaj -nie pełne torby) 12zl/h Konin
Kolportaż ulotek Praca Konin (jeden rodzaj -nie pełne torby) 12zl/h Konin

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy kolportażu ulotek praca 3-5 razy w tyg . Wymagane 18 lat , sumienność , uczciwość Oferujemy 12zl na godzinę , możliwość wypłat dziennych bądź tygodniowych , umowę o prace lub zlecenie Miłe widziane doświadczenie PILNE PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ A NAPEWNO ODDZWONIMY - koniecznie podaj nr telefonu Roznosimy tylko po domkach jednorodzinnych jeden typ ulotek (format a6) , nie dźwigamy pełnych plecaków gazetek . Praca do dopasowania 6-8h dziennie do przepracowania w godz 6-20 (osoba zainteresowana sama decyduje)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek Kłodawa i okolice Kłodawa
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek Kłodawa i okolice Kłodawa

Duża ogólnopolska firma reklamowa poszukuje pracowników do roznoszenia ulotek pod wskazane adresy w Kłodawie oraz okolicznych miejscowościach. Płaca do uzgodnienia w zależności od ilości zrealizowanego zadania Wymogiem jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej. Możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach.. Prosimy pozostawić numeru telefonu- oddzwonimy. Płatność codzienna - przelew internetowy. Jesteśmy uczciwi i rzetelni i takich też ludzi szukamy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-13

rozdawanie ulotek w marketach we Wrocławiu 14,15,16,17 czerwca 2019 Wrocław
rozdawanie ulotek w marketach we Wrocławiu 14,15,16,17 czerwca 2019 Wrocław

Witamy serdecznie Zgłoszenia chętnych przyjmujemy telefonicznie telefon 518 - - w każdy dzień tygodnia oprócz niedziel od 10 do 21 Fundacja Dobra Przystań Dla Zwierząt we Wrocławiu poszukuje 100 osobowej grupy wolontariuszy w związku z rozpoczętą akcją od 10 maja 2019 roku .Praca polegać będzie na rozdawaniu ulotek i kwestach w marketach. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt Wymagamy wiek od 18 roku życia w przypadku osób młodszych zgoda pisemna rodziców wymagana Dyspozycyjność uczciwość rzetelność Znajomości tematyki Kolumbaria ,zwierzęta domowe , ustawy o obowiązku pochówku zwierząt itd. informacje na stronie www.kolumbariumwrocław Wszystkich wolontariuszy prosimy o zapoznanie się z ustawą o zbiórkach publicznych i wolontariacie Aktualnie praca w piątki ,soboty na terenie Wrocław

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Roznoszenie ulotek - wysokie zarobki. NA STAŁE Częstochowa
Roznoszenie ulotek - wysokie zarobki. NA STAŁE Częstochowa

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w blokach na terenie Czestochowy. Praca na stałe. Od osoby zainteresowanej oczekujemy: 1. Uczciwości 2. Doświadczenia 3. Systematyczności ( 5 dni pracy w tygodniu po 7-8h) 4. Organizacji pracy 5. Raportowania Gwarantujemy: 1. Wypłatę tygodniową. 2. Na początek 11 zł/h netto (do ręki) ewentualnie pracę na akord. 3. Współpracę na dłużej. 4. Umowę zlecenie. 5. Możliwość rozwoju i awansu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. 509 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Różan koło Makowa Mazowieckiego - kolportaż Maków Mazowiecki
Różan koło Makowa Mazowieckiego - kolportaż Maków Mazowiecki

Poszukujemy odoby do kolportażu ulotek Termin: od ZARAZ do 10.06 Gdzie: Różan i okoliczne wioski Nakład: 4000 gazetek Stawka: 400 zł Umowa zlecenie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Zatrudnimy Listonoszy Warszawa
Zatrudnimy Listonoszy Warszawa

Firma Speedmail prywatny operator pocztowy w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko :LISTONOSZSkontaktuj się z nami, jeśli :chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia,jesteś samodzielny / a i cenisz sobie swobodę działania,jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi,jesteś osobą sprawną fizycznienbsp;Proponujemy elastyczne godziny pracy , ewentualnie jako praca dodatkowa.nbsp;Prosimy o przesłanie aplikacji nanbsp;podany adres emailnbsp;lub kontakt tel.pod nrnbsp; 503 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem Gdańsk
Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem Gdańsk

Witam,nbsp;Szukamy osoby do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych na terenie całego Gdańska. Szukamy osoby rzetelnej z doświadczeniem najlepiej na stałe. Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt tylko poważne osoby, posiadające doświadczenie i chcące pracować.nbsp;Stawka 4gr od ulotki + bonusy za efektywną pracę.

Region : Pomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-12

90zł/6h do ręki - rozdawanie ulotek - Częstochowa 13.06.19 Częstochowa
90zł/6h do ręki - rozdawanie ulotek - Częstochowa 13.06.19 Częstochowa

Szukasz dodatkowej pracy? Chcesz dorobić? Szukamy osób do rozdawania ulotek. Pracujemy w parach, wiec jeśli masz kolegę, koleżankę która również szuka dodatkowej pracy śmiało możecie zgłaszać sie razem (tak wtedy każdy z Was ma 90zł do ręki za 6 godzin rozdawania ulotek). Czas pracy to 6 godzin. Pracujemy w godzinach 12-18 Szukamy chętnych do pracy od 13.06.19

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Rozklejanie plakato-ulotek woj slaskie , rewelacyjne stawki ! Sosnowiec
Rozklejanie plakato-ulotek woj slaskie , rewelacyjne stawki ! Sosnowiec

Rozklejanie ulotek ( plakatow format A4 i A5 ) na terenie woj slaskiego w nocy lub dzien od wczesnych godzin porannych , zazwyczaj od nbsp;4 rano do 10 - 12 lub noc od 21-22 do 4, 5 godz , mozliwosc dodatkowa pracy w soboty i niedziele lub tydzien na okraglo i potem wolne kilka dni . Rowniez non stop dla uzyskania maks zarobkow . Wyplaty co 2 tyg lub miesiac . W przypadku osob z wlasnym srodkiem transportu , firma pokrywa caly koszt ewentualnego paliwa . Zapraszamy mezczyzn w wieku 20 -50 , osoby energiczne .

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Suwałki - Roznosiciel gazet reklamowych Suwałki
Suwałki - Roznosiciel gazet reklamowych Suwałki

Roznosiciel gazet reklamowych Pion Reklamy Miejsce pracy: SUWAŁKI Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoja przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.Jakie będą Twoje zadania:– Odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie– Dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie– Przekazanie informacji o zakończonym kolportażuCzego oczekujemy od Ciebie:– Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności– Dyspozycyjności we wtorki lub środy– Ukończonego 15. roku życia (co do dnia)– Posiadania konta bankowego– Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportuCo Ci zapewnimy:Czeka na Ciebie ciekawa współpraca ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zapewniamy umowę zlecenia na czas nieokreślony wraz z miesięczną zapłat ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Hostessa Pizza Hut Express PASAŻ GRUNWALDZKI Warszawa
Hostessa Pizza Hut Express PASAŻ GRUNWALDZKI Warszawa

# TaPracaNasKręciW Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.nbsp;nbsp;Przed Tobą praca w pełnym energii Zespole, w pozytywnej atmosferze, a na dodatek:Elastyczny grafik pracy dopasowany do CiebieMożliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce karieryZniżka BonAmPetit do kawiarni Starbucks, restauracji KFC, Burger King i Pizza HutPremia za polecanie przyjaciół do pracyStabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycjiKarnet Sportowynbsp;Twoja praca będzie polegać na promocji restauracji poprzez wręczanie przechodniom kuponów promocyjnych na terenie Centrum Handlowego Pasaż Grunwaldzki nbsp;Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:Nie boisz się nowych wyzwańJesteś otwarty i komunikatywny oraz w łatwy sposób nawiązujesz kontakty z ludźmiTwoja dyspozycyjność to min. 3 dni w tygodniunbsp;Cenimy osobowości, nie pozycje w CV!nbsp;Chcesz z ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Roznoszenie ulotek - Zielonki i okolica - domy jednorodzinne. Zielonki
Roznoszenie ulotek - Zielonki i okolica - domy jednorodzinne. Zielonki

Witam,nbsp;Praca polega na roznoszeniu ulotek do skrzynek w domach jednorodzinnych. nbsp;Zależy mi na sumiennych osobach, po każdym dniu roznoszenia weryfikacja. nbsp;Płatność za godzinę, każdego dnia.nbsp;Mile widziane młode uczciwe osoby.

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

ROZNOSZENIE ULOTEK praca dodatkowa od zaraz! Węgorzewo
ROZNOSZENIE ULOTEK praca dodatkowa od zaraz! Węgorzewo

Poszukuję osoby do roznoszenia ulotek. Praca polegać będzie na: -dystrybucji materiałów do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie, -przekazanie informacji o zakończonym kolportażu, Od osoby podejmującej pracę oczekuję samodzielności, uczciwości, odpowiedzialności. Wynagrodzenie to 3 gr za ulotkę

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Gorzów Wielkopolski, Sulęcin Gorzów Wielkopolski
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Gorzów Wielkopolski, Sulęcin Gorzów Wielkopolski

Duża ogólnopolska firma reklamowa poszukuje osoby/osób do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach (min Bogdaniec, Chartów, Białcz, Jamno, Krzyszczyna ) oraz w Sulęcinie i okolicach (min. Mierczany, Gądków Wielki, Bielice) we wskazanych lokalizacjach . Prosimy o zgłaszanie się tylko pewnych i zdecydowanych osób chcących zarobić. Poszukujemy osób z samochodem lub rowerem. Możliwość stałych zleceń/stałej pracy. Głównym wymogiem zlecenia jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej wykonanej pracy(zdjęcia skrzynek pocztowych i nazw ulic). Minimalny wiek do roznoszenia to 17lat oraz kultura osobista. Prosimy o pozostawienie numeru tel poprzez

Region : Lubuskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Oborniki i okolice Oborniki
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Oborniki i okolice Oborniki

Duża ogólnopolska firma reklamowa poszukuje osoby/osób do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w okolicach Obornik (min. Lesionki, Lutom, Maniewo, Różnowo, Słonawy) we wskazanych lokalizacjach . Prosimy o zgłaszanie się tylko pewnych i zdecydowanych osób chcących zarobić. Poszukujemy osób zmotoryzowanych, bądź posiadających rower. Możliwość stałych zleceń/stałej pracy. Głównym wymogiem zlecenia jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej wykonanej pracy(zdjęcia skrzynek pocztowych i nazw ulic). Minimalny wiek do roznoszenia to 17lat oraz kultura osobista. Prosimy o pozostawienie numeru tel poprzez nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Halinów Okuniew Sulejówek dystrybucja kolportaż Sulejówek
Halinów Okuniew Sulejówek dystrybucja kolportaż Sulejówek

Halinów Okuniew Sulejóweknbsp;Dystrybucja plakatów w formacie A4 na terenie Sulejówka, Okuniewa oraz Halinowa w nakładzie 100szt - wszystkie miejscowości nbsp;Umowa zlecenie - zainteresowane osoby proszę o podanie maila oraz numeru telefonuWynagrodzenie: 170 zł netto

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Promotorzy - TYGODNIÓWKI 1000 zł Kraków
Promotorzy - TYGODNIÓWKI 1000 zł Kraków

Prężnie rozwijający się klub w samym sercu Krakowa, poszukuje osób na stanowisko promotora! Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, zapoznaniem ich z zasadami panującymi w klubie, wręczanie ulotek z ofertą lokalu oraz dbanie o wizerunek firmy. Co oferujemy? - możliwość pracy na cały etat lub pół etatu - umowę zlecenie - pakiet szkoleń przygotowujący do pracy - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (postawa 15zł netto/h +prowizja) około 1000 zł TYGODNIOWO! - wsparcie ze strony całego zespołu Od kandydata oczekujemy - ukończone 18 lat - dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu - pozytywne nastawienie - znajomość języka angielskiego Masz pytania? Odpowiem na wszystkie :)Zgłoś się! Proszę o zgłoszenia z zamieszczonym CV i numerem kontaktowym.nbsp;

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Wygadane dziewczyny na stałe zlecenie! Praca od zaraz! Gdańsk
Wygadane dziewczyny na stałe zlecenie! Praca od zaraz! Gdańsk

Uwaga! Kilka wolnych miejsc dla wygadanych, uśmiechniętych, chcących dorobić kilka stówek tygodniowo, PEŁNOLETNICH Dziewczyn :) Przyjemna praca na świeżym powietrzu, w młodym, zgranym zespole. Grafik? ELASTYCZNY Sama wybierasz dni i godziny pracy: min. 3 dni/tyg, po godzinie 20, na krótkich 6/7-mio godzinnych zmianach. Wypłata? CO TYDZIEŃ W każdy czwartek masz do wydania dodatkowe kilka stówek, które uda Ci się zarobić. ... a zarobić nie jest ciężko. Oferujemy: Solidną podstawę 15 zł netto /h + realne PREMIE Zarobki od 150 zł / za zmianę (6/7h) Umowę z ubezpieczeniem Pracę w wesołej atmosferze. ** Jest możliwość kilku PŁATNYCH dni próbnych, jak Ci się spodoba, zostaniesz na dłużej :) Kandydatki proszę o przesłanie CV wraz z numerem kontaktowym.

Region : Pomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Praca na Wakacje ! dla maturzystów, uczniow,studentów-ulotki Częstochowa
Praca na Wakacje ! dla maturzystów, uczniow,studentów-ulotki Częstochowa

Wręczanie ulotek. Zarobek dzienny stały 120pln, atrakcyjny system premiowania - dodatkowa premia miesięczna. Możliwość pracy w tygodniu lub weekendowo, sześć godzin pracy dziennie. Oczekujemy: -ukonczone 17 lat - komunikatywności - odpowiedzialności - zaangażowania Oferujemy - pracę w miłej atmosferze - zarobki 120pln/ dzień + premie - elastyczny grafik pracy-dowolna ilosc dni w tygodniu!nbsp;Nie odpowiadamy na poczte elektroniczna ,prosze o kontakt wylacznie telefoniczny. 730 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

Roznoszenie Ulotek cała Wawa 80-150 dzień/5-6 h / 4-6 gr.za skrzynke . Warszawa
Roznoszenie Ulotek cała Wawa 80-150 dzień/5-6 h / 4-6 gr.za skrzynke . Warszawa

Firma Budowlana zatrudni osoby na stanowisko KOLPORTERA Ulotek do skrzynek na listy w blokach na terenie całej Warszawy . Od osoby zainteresowanej oczekujemy : - Systematyczności . - Doświadczenie mile widziane . - Sprawnego tel. . - Uczciwości .Osoby pełnoletnie . Gwarantujemy : - Stałe dobre wynagrodzenie tygodniowe . - Zaliczki . - Stałą formę współpracy . - Bezpieczeństwo pracy , stabilność firmy na rynku .nbsp;Dla osoby z AUTEM pokrywamy paliwo plus amortyzacja .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Praca przy zbiorze truskawek Bieliny
Praca przy zbiorze truskawek Bieliny

Potrzebne osoby przy zbiorze truskawek. Gmina Bieliny. Miejscowość Huta Stara.Płatność od łubianki 2,5 zł. Wyżywienie i nocleg jest zapewniony.Telefon 500 - - lub 413 - - .

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

prosta i przyjemna 14,15,16,17 czerwca 2019 przed ZOO we Wrocławiu Wrocław
prosta i przyjemna 14,15,16,17 czerwca 2019 przed ZOO we Wrocławiu Wrocław

nbsp;Fundacja DPDZ poszukuje od 10 czerwca 2019 roku do pracy osób kobiety mężczyźni które ukończyły 18 rok życia w przypadku osób młodszych zgoda rodziców .Praca w charakterze wolontariusza rozdawanie ulotek kwesty .Proponujemy umowę o współpracy . praca od godziny 10 do 18 przez najbliższy miesiąc w piątki soboty i niedziele handlowe . Gwarantujemy Ubezpieczenie od NW .Diety wypłacamy codziennie . telefon 518 - - nbsp;Fundacja DPDZ Dobra Przystań Dla Zwierząt Wrocław ~Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia strony www.kolumbariumwroclaw tam dowiecie się więcej nbsp;

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-11

Jastrzębie Zdrój ulotki Warszawa
Jastrzębie Zdrój ulotki Warszawa

Kolportaż ulotek Jastrzębie Zdrój kolportaż 5 000 ulotek nbsp;nbsp;04.06 do 06.06nbsp;Wynagrodzenie 220 zł Zainteresowane osoby proszę o wiadomość i zostawienie numeru telefonu oraz maila :) nbsp;

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

Praca przy roznoszeniu Gazetek reklamowych wypłata na kolejny dzien Częstochowa
Praca przy roznoszeniu Gazetek reklamowych wypłata na kolejny dzien Częstochowa

Zatrudnimy osoby do roznoszenia gazetek reklamowych w dniach :12 - 17 czerwiec( środa,czwartek, piatek, sobota, niedziela, poniedzialek)Praca niezależnie od warunków atmosferycznych.Wymagana dobra kondycja.Praca od wczesnych godzin porannych od 4:00 do ok 13:00Dniówka 100zł wypłacana na kolejny dzień.Zgłoszenia z podaniem numeru telefonu prosimy przesyłać sms pod nr 720 - - oddzwonimy.Możliwość długotrwałej współpracy mile widziane osoby uczące się, studenci a także emeryci.Po opanowaniu terenów, osoby które posiadaja prawa jazdy mogą podjąć prace jako kierowca-koordynator.

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem - Suwałki Suwałki
Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem - Suwałki Suwałki

Witam,nbsp;Szukamy osoby do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych na terenie Suwałk. Szukamy osoby rzetelnej z doświadczeniem najlepiej na stałe. Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt tylko poważne osoby, które chcą pracować i mają doświadczenie.nbsp;Stawka 4gr od ulotki + bonusy za efektywną pracę.nbsp;

Region : Podlaskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Roznoszenie ulotek Cieszyn
Roznoszenie ulotek Cieszyn

Witam,nbsp;Stawka 10zł/hPoszukuję osoby do rozdawania ulotek w środę oraz sobotę. Godziny pracy od 8.30 do 12.30. Praca polega na staniu w jednym wyznaczonym miejscu i podawaniu ulotek przechodnią.nbsp;

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem Wrocław Wrocław
Roznoszenie Ulotek Z Doświadczeniem Wrocław Wrocław

Witam,nbsp;Szukamy osoby do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych na terenie całego Wrocławia. Szukamy osoby rzetelnej z doświadczeniem najlepiej na stałe. Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt tylko poważne osoby, posiadające doświadczenie i chcące pracować.nbsp;Stawka 4gr od ulotki + bonusy za efektywną pracę.nbsp;

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Roznoszenie ulotek Warszawa
Roznoszenie ulotek Warszawa

Promedica24nbsp;to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37nbsp;500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.nbsp;Masz ukończone 16 lat? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na wakacje? Ta praca jest dla Ciebie!nbsp;Poszukujemy osób chętnych do roznoszenia ulotek podczas Dni Stargardu. Umowa zlecenie. nbsp;Zapraszam po więcej informacji - 517 - - nbsp;nbsp;Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym m ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-10

Roznoszenie ulotek Warszawa
Roznoszenie ulotek Warszawa

Promedica24nbsp;to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37nbsp;500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.nbsp;Masz ukończone 16 lat? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na wakacje? Ta praca jest dla Ciebie!nbsp;Poszukujemy osób chętnych do roznoszenia ulotek podczas Dni Stargardu. Umowa zlecenie. nbsp;Zapraszam po więcej informacji - 517 - - nbsp;nbsp;Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym m ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

roznoszenie ulotek Sucha Beskidzka
roznoszenie ulotek Sucha Beskidzka

Roznoszenie ulotek na parkingach w Suchej Besk. Praca dorywcza dla ucznia, studenta. Elastyczny czas pracy

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

prosta i przyjemna 14,15,16,17 czerwca 2019 w marketach we Wrocławiu Wrocław
prosta i przyjemna 14,15,16,17 czerwca 2019 w marketach we Wrocławiu Wrocław

141 - - 7czerwca 2019 roku- w godzinach od 10-18 w marketach delikatesach supermarketach rozdawanie ulotek- gadżetów dla klientów i kwestowanie na rzecz Fundacji Dobra Przystań Dla Zwierząt Wrocław .Wiek od 15 do 65 roku życia w przypadku osób niepełnoletnich zgoda rodziców nbsp;Dzwoń zgłoś się telefon kontaktowy 518 - - od godziny 10 do 20 każdego dnia do czwartku /piątek 23/24 maja 2019 roku nbsp;Szczegóły na stronie www.kolumbariumwroclawnbsp;Nie odpowiadamy na emaile po prostu dzwoń i zgłoś się nbsp;nbsp;

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-09

90zł/6h do ręki - rozdawanie ulotek - Katowice od 10.06.19 Katowice
90zł/6h do ręki - rozdawanie ulotek - Katowice od 10.06.19 Katowice

Szukasz dodatkowej pracy? Chcesz dorobić? Szukamy osób do rozdawania ulotek. Pracujemy w parach, wiec jeśli masz kolegę, koleżankę która również szuka dodatkowej pracy śmiało możecie zgłaszać sie razem (tak wtedy każdy z Was ma 90zł do ręki za 6 godzin rozdawania ulotek). Czas pracy to 6 godzin. Pracujemy w godzinach 13:00-19:00 Szukamy chętnych do pracy od 10.06.19

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Kierowca roznoszenie ulotek Rzeszów
Kierowca roznoszenie ulotek Rzeszów

Poszukuje osoby w wieku 22- 30 lat do roznoszenia ulotek na terenie calego podkaroacia. Praca od pon do pt niekiedy w soboty po 4-5 godzin dziennie nieliczac dojazdow. Wynagrodzenie akordowe. Mile widziane prawo jazdy kat B. Najlepiej osoby z rzeszowa badz bliskich okolic.

Region : Podkarpackie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Roznoszenie ulotek/praca w stroju MASKOTKI papugi Lublin
Roznoszenie ulotek/praca w stroju MASKOTKI papugi Lublin

- LUBISZ ZABAWĘ I KONTAKT Z LUDŹMI? -CHCESZ DOROBIĆ W PRZYJEMNY SPOSÓB? nbsp;NAPISZ DO NAS ZADANIA MASKOTEK TO PRZEDE WSZYSTKIM:nbsp;-witanie uczestników,machania,przytulanie-pozowanie do zdjęćnbsp; Prześlij swoje cv na maila: papugarnialublin(małpa)gmail

Region : Lubelskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-07

Roznoszenie ulotek Łęczna Lublin
Roznoszenie ulotek Łęczna Lublin

Poszukuję chętnych osób do roznoszenia ulotek na terenie Łęcznej.nbsp;Oferujemy elastyczny grafik i miłą współpracę.nbsp;Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń lub napisz, na pewno się dogadamy. :)

Region : Lubelskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Ulotkarz / Promotor WYSTAWA ROBOTÓW z klocków LEGO Kraków
Ulotkarz / Promotor WYSTAWA ROBOTÓW z klocków LEGO Kraków

Szukasz niezwykłej wakacyjnej pracy? Przygody życia!nbsp;Masz okazję zostać wyjątkowym promotorem Wystawy Robotów z klocków LEGO Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś komunikatywny?nbsp;Centrum Nauki i Zabawy KLOCKOLAND poszukuje właśnie Ciebie na stanowisko PROMOTORA do rozdawania ulotek (TAK! po pracy również możesz się pobawić :) ) nbsp;Wyślij nam swoje CV na adres klockoland[at]gmail Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami!

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-08

Szukamy pracowników od zaraz Kraków
Szukamy pracowników od zaraz Kraków

Poszukujemy pracowników na stanowisko promotora, obsługa personelu. Poproszę o kontakt telefoniczny lub przez w godz 10 00 - 20 00. Umiejętność pracy na komputerze oraz znajomość języka angielskiego mile widziana. Ищем работников на должность промотора и обслуживающего персонала на аттракцион в центре Кракова. Приветствуется знание английского и польского, а так же умение работы с компьютером. По всем вопросам звонить по тел либо писать на ОЛХ с 10 00 - 20 00.

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-07

Roznoszenie ulotek reklamowych, Biała Podlaska Biała Podlaska
Roznoszenie ulotek reklamowych, Biała Podlaska Biała Podlaska

Zatrudnię osobę do roznoszenia ulotek reklamowych po miejscowości Biała PodlaskaWięcej informacji tylko pod numerem:nbsp; 515 - -

Region : Lubelskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Koźmin Wielkopolski okolice Koźmin Wielkopolski
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek - Koźmin Wielkopolski okolice Koźmin Wielkopolski

Duża ogólnopolska firma osób w okolicach okolicznych miejscowościach obok Koźmina Wielkopolskiego do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych. Niezbędnym wymogiem jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej realizowanej pracy. Rozliczamy się codziennie .Mile widziana osoba mobilna (rower, auto itp) Zachęcamy do współpracy. Szukamy osób lojalnych którzy nie boją się pracy. Swoją chęć prosimy zgłaszać poprzez Mile widziane osoby powyżej 17 roku życia.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-07

Praca hostessy/host do roznoszenia ulotek, WITTCHEN Warszawa
Praca hostessy/host do roznoszenia ulotek, WITTCHEN Warszawa

Do Salonu WITTCHEN poszukujemy hostessy/hosta, do roznoszenia ulotek na terenie CH Galeria Północna w dniach 12-14.06.2019. Osoby posiadające status studenta lub osoby uczącej się, prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji Aplikuj lub pozostawienie na miejscu w salonie.nbsp;Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Czosnów. Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwar ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

Wyszków - Roznosiciel gazet reklamowych Wyszków
Wyszków - Roznosiciel gazet reklamowych Wyszków

Roznosiciel gazet reklamowychnbsp;Departament Marketingunbsp;Miejsce pracy: Wyszkównbsp;Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoja przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.Jakie będą Twoje zadania:– Odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie– Dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie– Przekazanie informacji o zakończonym kolportażuCzego oczekujemy od Ciebie:– Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności– Dyspozycyjności we wtorki lub środy– Ukończonego 15. roku życia (co do dnia)– Posiadania konta bankowego– Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportuCo Ci zapewnimy:Czeka na Ciebie ciekawa współpraca ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zapewniamy umowę zlecenia na czas nieokreślony wraz z miesię ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

roznoszenie ulotek Gdynia
roznoszenie ulotek Gdynia

Firma zajmująca się montażem drzwi i okien poszukuje osoby chętnej do roznoszenia ulotek na terenie Gdyni i okolic.Atrakcyjne zarobki elastyczny czas pracy.Praca na godziny wypłaty tygodniowe.

Region : Pomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek Wrocław Wrocław
Zatrudnimy osobę do roznoszenia ulotek Wrocław Wrocław

Duża ogólnopolska firma reklamowa poszukuje pracowników do roznoszenia ulotek pod wskazane adresy we Wrocławiu. Płaca około 70- 80 za dzień pracy (około 5-6 godz pracy . Wymogiem jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej. Możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach.. Prosimy pozostawić numeru telefonu- oddzwonimy. Płatność codzienna - przelew internetowy. Jesteśmy uczciwi i rzetelni i takich też ludzi szukamy.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

Ulotkarz / Koszalin Koszalin
Ulotkarz / Koszalin Koszalin

Poszukujemy osoby do roznoszenia / wieszania ulotek w dedykowanych miejscach na terenie Koszalina W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Asper Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-356) przy ul. Starowiejskiej 58/2. Kontakt do inspektora ochrony danych iod(at)asper. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań rekrutacyjnych, przed zawarciem umowy. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji, dane osobowe przetwarzamy na podstawie Pana/Pani zgody, która może zostać w dowolnym momencie cofnięta. Wycofanie zgody następuje poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: zgody(at)asper bądź telefonicznie. Wycofanie z ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-05

Kolportaż ulotek w Centrum Handlowym Riviera Gdynia
Kolportaż ulotek w Centrum Handlowym Riviera Gdynia

Grażyna poszukuje:nbsp;Lidera Gościnności - dbanie o wizerunek firmy oraz promowanie restauracjiRestauracji North Fish Gdynianbsp;Czego oczekuje Grażyna:nbsp;• uśmiechu na co dzień :) i otwartości na ludzi,• odpowiedzialności za podejmowane działania,• pielęgnowania relacji w zespole,• szukania kreatywnych rozwiązań,• bycia ambasadorem marki,• otwartości dla Gości :)nbsp;Jaki jest Grażyna? Co może Cię spotkać w pracy z nią;)nbsp;nbsp;• Grażyna ceni sobie dobrą atmosferę, wzajemne zrozumienie, współpracę i szacunek,nbsp;• lubi ludzi kreatywnych, zaangażowanych, nie bojących się podejmować nowych wyzwań,nbsp;• jest osobą, do której można zwrócić się z problemem i zawsze służy pomocą :)nbsp;nbsp;Dlaczego warto aplikować?nbsp;• możesz rozwijać się w sieci, która potrafi robić świetną rybę w przyjaznej atmosferze :)• zapewniamy Ci stabilne zatrudnienie lub dodatkową pracę – wybór należy do Ciebie,• możesz być częścią zespołu, w którym cenimy sobie różnorodność,• elastycznie podchodzimy do T ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-06

Roznoszenie ulotek, Adventure Golf Park w Łebie Łeba
Roznoszenie ulotek, Adventure Golf Park w Łebie Łeba

Adventure Golf Park w ŁebieJedno z pierwszych w Polsce pól do minigolfa ze stanowiskami typunbsp;adventure.nbsp;Zatrudnimy osoby do roznoszenia ulotek w stroju firmowym.Praca w sezonie letnim (lipiec - sierpień), 2-3 godziny dziennie.nbsp;www.adventuregolfpark

Region : Pomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-05

Roznoszenie ulotek 3h tylko w czwartek lub piatek Poznań
Roznoszenie ulotek 3h tylko w czwartek lub piatek Poznań

Zlecę jednorazowe roznoszenie ulotek na terenie Poznania. Oferta dotyczy tylko w obecny czwartek lub piątek.Przedział godzin do roznoszenia ulotek od 10 do 15 Czas pracy jest uzależniony od efektywności roznoszenia ulotek. Maksymalna kwota za wykonaną usługę od 200 do 250 zł Oferta ważna tylko do 6 czerwca 2019 r do godziny 10:00Więcej szczegółów udzielam tylko telefonicznie. nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-03

Promotorzy klubu :) Wysokie stawki! Kraków
Promotorzy klubu :) Wysokie stawki! Kraków

Zatrudnię uśmiechnięte promotorki do renomowanego lokalu w centrum Krakowa. Szukamy osób do dłuższej współpracy, nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od podstaw.Obowiązki:aktywne zapraszanie gości do naszego lokalu. promowanie naszej oferty rozdawanie zaproszeńOczekujemy:kultury osobistejchęci do pracy i szkolenia się uśmiechu i zaangażowaniaOferujemy w zamian:pracę w fajnym, młodym zespole w oparciu o umowęatrakcyjne wynagrodzenie( 18zł/h + 18zł/ za każde wejście) wypacane w formie tygodniówek elastyczny grafik Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenia i zacząć z nami swoją przygodą, wyślij CV lub kilka zdań o sobie wraz z numerem telefonu, za pośrednictwem portalu . Zadzwonimy do Ciebie :)

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-04

prosta i przyjemna 7-8-10 czerwca 2019 w marketach we Wrocławiu Wrocław
prosta i przyjemna 7-8-10 czerwca 2019 w marketach we Wrocławiu Wrocław

7-8-10 czerwca 2019 roku- w godzinach od 10-18 w marketach delikatesach supermarketach rozdawanie ulotek- gadżetów dla klientów i kwestowanie na rzecz Fundacji Dobra Przystań Dla Zwierząt Wrocław .Wiek od 15 do 65 roku życia w przypadku osób niepełnoletnich zgoda rodziców nbsp;Dzwoń zgłoś się telefon kontaktowy 518 - - od godziny 10 do 20 każdego dnia do czwartku /piątek 23/24 maja 2019 roku nbsp;Szczegóły na stronie www.kolumbariumwroclawnbsp;Nie odpowiadamy na emaile po prostu dzwoń i zgłoś się nbsp;nbsp;

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-03

Dorywcza praca dla uczniów/studentów ! Wyplata co tydzień! Wrocław
Dorywcza praca dla uczniów/studentów ! Wyplata co tydzień! Wrocław

Uczysz się i nie masz czasu na pracę w ciągu dnia? * Pracujesz, lecz chciałbyś dorobić do pensji? Dołącz do naszego zespołu!nbsp;Studiujesz dziennie? Nie ma problemu, możesz pracować tylko w weekendy!nbsp;Chcesz pracować na pełen etat? Świetnie! Jeśli się nie uczysz otrzymasz również pełne ubezpieczenie!nbsp;-Oczekujemy od Ciebie: - dyspozycyjności min. 3-5 dni/ tyg, po godz. 20.nbsp;- szczerego uśmiechu i odrobiny szaleństwa,nbsp;- pełnoletności oraz komunikatywnego j. Angielskiego,nbsp;- zaangażowania, które pozwoli Ci cieszyć się z własnych zarobków!nbsp;nbsp;Co będziesz robić? Zarabiać spacerując! Praca polega na udzielaniu krótkich informacji o imprezach oraz zapraszaniu gości!nbsp;nbsp;Dlaczego warto spróbować swoich sił w pracy Promotora?nbsp;- gwarantujemy wysokie zarobki!nbsp;Otrzymasz podstawową stawkę 15 zł/ h netto! + PREMIĘ, która zapewni Ci zarobki rzędu 700 - 1000 - zł TYGODNIOWO!nbsp;- Tygodniowo? TAK! U nas pieniądze na konto otrzymasz w każdy czwartek! Koniec z czekan ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-04

Rozdawanie bonów / ulotek Kraków
Rozdawanie bonów / ulotek Kraków

Do rozdania kilkaset ulotek gabinetu kosmetycznego, praca w rynku centrum, dwie godz dziennie lub w zależności od dostępności

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-04

Dorywcza praca dla uczniów/studentów ! Wyplata co tydzień! Wrocław
Dorywcza praca dla uczniów/studentów ! Wyplata co tydzień! Wrocław

Uczysz się i nie masz czasu na pracę w ciągu dnia? * Pracujesz, lecz chciałbyś dorobić do pensji? Dołącz do naszego zespołu!nbsp;Studiujesz dziennie? Nie ma problemu, możesz pracować tylko w weekendy!nbsp;Chcesz pracować na pełen etat? Świetnie! Jeśli się nie uczysz otrzymasz również pełne ubezpieczenie!nbsp;-Oczekujemy od Ciebie: - dyspozycyjności min. 3-5 dni/ tyg, po godz. 20.nbsp;- szczerego uśmiechu i odrobiny szaleństwa,nbsp;- pełnoletności oraz komunikatywnego j. Angielskiego,nbsp;- zaangażowania, które pozwoli Ci cieszyć się z własnych zarobków!nbsp;nbsp;Co będziesz robić? Zarabiać spacerując! Praca polega na udzielaniu krótkich informacji o imprezach oraz zapraszaniu gości!nbsp;nbsp;Dlaczego warto spróbować swoich sił w pracy Promotora?nbsp;- gwarantujemy wysokie zarobki!nbsp;Otrzymasz podstawową stawkę 15 zł/ h netto! + PREMIĘ, która zapewni Ci zarobki rzędu 700 - 1000 - zł TYGODNIOWO!nbsp;- Tygodniowo? TAK! U nas pieniądze na konto otrzymasz w każdy czwartek! Koniec z czekan ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-03

Roznoszenie ulotek Kraków
Roznoszenie ulotek Kraków

Witam. Szukam osoby do roznoszenia ulotek na terenie Krakowa i okolic. Polega to na rzucaniu i przyklejaniu ulotek na bramy, furtki i skrzynki pocztowe domków jednorodzinnych. W przypadku bloków przyklejanie na klatkę. Nie jest to wręczanie ulotek do ręki innym osobom. Praca szacunkowo w godzinach 7 do 14/15 (To jeszcze do dogadania się). Weekendy i święta wolne. Dniówka 100 złotych(z czasem więcej) , wypłaty tygodniowe lub miesięczne. Preferowane młode osoby, które potrafią obsługiwać się smartphonem. Więcej informacji udzielę telefonicznie lub drogą mailową. Odpowiadam również na smsy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Region : Małopolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-03

Koordynator/Supervisor, kolportaż - Opole i woj. Opolskie Opole
Koordynator/Supervisor, kolportaż - Opole i woj. Opolskie Opole

Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k zajmuje się realizacją projektów wsparcia sprzedaży i reklamy zewnętrznej. Dystrybuujemy blisko 3,4 mln sztuk materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Realizujemy kampanie Naszych Klientów w 313 miastach Polski. Aktualnie poszukujemy regionalnego koordynatora/Supervisora do pomocy przy organizacji kampanii reklamowych na terenie Opola oraz województwa Opolskiego. Zadaniem wskazanej osoby będzie rekrutacja pracowników tymczasowych, dystrybucja ulotek i zapewnienie ciągłości logistycznej realizowanych projektów. Gwarantujemy stałe zlecenia i atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagamy zaangażowania i własnego samochodu. Szukamy osoby, która ma doświadczenie w dystrybucji materiałów reklamowych. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą lub agencjami. Mile widziane posiadanie sieci kontaktów w większych miastach województwa. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu poprzez po ...

Region : Opolskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-04

Praca wakacyjna Mielno Kino 9d Mielno
Praca wakacyjna Mielno Kino 9d Mielno

Firma Lifestyle Squad Adventure zatrudni pracownika do rozdawania ulotek Mobilnego Kina 9d oraz obsługi zjeżdżalni od 1 lipca do 30 sierpnia w mielnie Wyłącznie osoby w wieku od 18 do 30 lat Wymagania: - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - osoba dobrze zorganizowana - mile widziane prawo jazdy kat. B - praca w delegacji Oferujemy: - prace w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole - cotygodniowe wynagrodzenie -bardzo dobre zarobki -wakacje nad morzem Praca polega na rozdawaniu ulotek przed naszym Kinem 9D, które zamontowane jest na ciężarówce oraz obsługi zjeżdżalni Przyjeżdżamy do Mielna na całe wakacje. Dajemy ludziom wiele frajdy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową stawowczykp1044(malpa)gmail lub Mile widziane CV.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-02

Od zaraz! Dobrze płatna praca na CAŁY ETAT lub WEEKENDY !! Wrocław
Od zaraz! Dobrze płatna praca na CAŁY ETAT lub WEEKENDY !! Wrocław

* Uczysz się i nie masz czasu na pracę w ciągu dnia? * Pracujesz, lecz chciałbyś dorobic do pensji? Dołącz do naszego zespołu! * Studiujesz dziennie? Nie ma problemu, możesz pracować tylko w weekendy! * Chcesz pracować na pełen etat? Świetnie! Jeśli się nie uczysz otrzymasz pełne ubezpieczenie! Oczekujemy od Ciebie: - dyspozycyjności min. 3-5 dni/ tyg, po godz. 20. - szczerego uśmiechu i odrobiny szaleństwa, - pełnoletności oraz komunikatywnego j. Angielskiego, - zaangażowania, które pozwoli Ci cieszyć się z własnych zarobków! Co będziesz robić? Zarabiać spacerując po Starym Rynku we Wrocławiu! Praca polega na udzielaniu krótkich informacji o imprezach oraz zapraszaniu gości! Dlaczego warto spróbować swoich sił w pracy Promotora? - gwarantujemy wysokie zarobki! Otrzymasz podstawową stawkę szkoleniową 15 netto! + PREMIĘ. Zarobki rządu 700 - 1000 - zł TYGODNIOWO! Tygodniowo? TAK! U nas pieniąd ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-02

Przejdź do strony: