Oferta Pracy » Administracja Biurowa » Recepcjonistki Warszawa

Recepcjonistki Warszawa

Zatrudnimy: RecepcjonistkiMiejsce pracy: Warszawa Śródmieście, Mokotów nbsp;Oferowane:Atrakcyjne wynagrodzenie: nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umowa o pracę 3300 zł lub umowa zlecenie: 22 zł/h nbsp;Umowę o pracę lub zlecenie sezonowo.Stabilne stanowisko w rozwijającej się firmie.Nowoczesne, dobrze wyposażone miejsce pracy. Dobrą i życzliwą atmosferę w środowisku pracy. Możliwa również praca na niepełny etat, sezonowa. nbsp;Wymagania: Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.Wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywne.Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.nbsp;Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres frontdeskamp;frontdesk Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).nbsp;
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Administracja Biurowa
Data publikacji : 2019-03-16
Płaca: 3300.00
Kontakt : Brygida
NT: 734028911
Region : Mazowieckie
Adres : Warszawa

Warszawa

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Poszukujemy na stanowisko recepcjonistki Warszawa
Poszukujemy na stanowisko recepcjonistki Warszawa

Poszukujemy studentki studiów zaocznych do pracy na stanowisko recepcjonistki w Centrum Masażu Leczniczego. Rodzaj pracy zmianowy w godzinach 08:30 - 15:00 i 15:00 - 20:30. Umowa zlecenie. W razie pytań prosimy o kontakt pod 228 - - . www.dabrowscymasaze

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-02-27

Praca Dla Recepcjonistki Medycznej W Klinice Stomatologicznej !!! Warszawa
Praca Dla Recepcjonistki Medycznej W Klinice Stomatologicznej !!! Warszawa

Butikowa klinika stomat. poszukuje młodej, miłej, ambitnej recepcjonistki - praca głównie popołudniami, system zmianowy, stały grafik. Dobrze widziane doświadczenie i znajomość jęz. ang., konieczne cechy : pracowitość, sumienność, punktualnosć. Więcej info o nas : www.dentystanapradze Proszę o wysyłanie cv ze zdjęciem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-28

Recepcjonistki Na Mokotowie/Woli Warszawa
Recepcjonistki Na Mokotowie/Woli Warszawa

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni osoby na stanowisko recepcjonistki. Warunki pracy: - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 17.30, Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - łatwość nawiązywania kontaktu. Zakres obowiązków: - obsługa recepcji biurowca klasy A, - obsługa poczty e-mail, - prowadzenie ewidencji ruchu osobowego oraz wydawanie kart i kluczy. Numer telefonu: 511466603

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-01-16

Recepcjonistka Do Hostelu - Warszawa Warszawa
Recepcjonistka Do Hostelu - Warszawa Warszawa

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko recepcjonistki w naszym hostelu Studio Rental Warszawa. Oferujemy pracę zmianową w przyjemnej atmosferze, w zgranym zespole i w dogodnej lokalizacji w samym sercu Warszawy, obok hotelu Novotel. Warunki pracy: -praca 15 dni w miesiącu -grafik co miesiąc - praca od 12:00 do 23:00 Poszukujemy recepcjonistki, która będzie - Energiczna - Sumienna - Asertywna - Dyspozycyjna - Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem Mile widziany status studenta.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-12

Recepcjonistka - Warszawa Warszawa
Recepcjonistka - Warszawa Warszawa

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko recepcjonistki w naszym hostelu Studio Rental. Oferujemy pracę zmianową w przyjemnej atmosferze, w zgranym zespole i w dogodnej lokalizacji w samym sercu Warszawy, oboko hotelu Novotel. Warunki pracy: -praca 15 dni w miesiącu -grafik co miesiąc - praca od 12:00 do 23:00 Poszukujemy recepcjonistki, która będzie - Energiczna - Sumienna - Asertywna - Dyspozycyjna - Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem Mile widziany status studenta.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-09

Praca dla recepcjonistki / rejestratorki stomatologicznej Warszawa
Praca dla recepcjonistki / rejestratorki stomatologicznej Warszawa

Poszukujemy recepcjonistki do gabinetu stomatologicznego DentalEstetic na Białołęce. Praca w przyjaznym zespole, w godzinach 12.00-20.00, od poniedziałku do piątku oraz w niektóre soboty. Mile widziana znajomość kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Poszukujemy osoby o wysokiej kulturze osobistej, sympatycznej, uśmiechniętej i komunikatywnej, a przede wszystkim odpowiedzialnej. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Gabinetu Stomatologicznego Dental Estetic, ul. Skarbka z gór 132J lok.25, 03-287 Warszawa, który jest Administratorem Twoich danych osobowych zgadzasz się na ich przetwarzanie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-04-17

Recepcjonistki Zatrudnimy Piastów
Recepcjonistki Zatrudnimy Piastów

Recepcjonistki zmotoryzowane z komunikatywnym j. angielskim zatrudnimy. Stała praca, wysokie zarobki. CV + zdjęcie na mail.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-17

Praca Dla RECEPCJONISTKI W Klinice Stomatologicznej W Warszawie Warszawa
Praca Dla RECEPCJONISTKI W Klinice Stomatologicznej W Warszawie Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki w klinice stomatologicznej w Warszawie (Mokotów - Służewiec). Wymagania: - minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku recepcjonistki w gabinecie stomatologicznym - zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, - dyspozycyjności (praca zmianowa), - znajomości języków obcych (minimum język angielski na poziomie komunikatywnym) - znajomości obsługi komputerów oraz oprogramowania ms office, programy do poczty e-mail, - mile widziane ukończone kursy branżowe Oferujemy: - możliwość pracy i rozwoju w prężnie działającej klinice, - pracę na umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą, - przyjazną i miłą atmosferę w pracy w młodym zespole CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail: praca (małpa) mydentalclinic z dopiskiem quot;PRACA - recepcjaquot;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-04-30

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki w klinice medycznej.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-19

Zatrudnię Recepcjonistów/recepcjonistki Do Hostelu W Warszawie. Warszawa
Zatrudnię Recepcjonistów/recepcjonistki Do Hostelu W Warszawie. Warszawa

Zamierzam otworzyć nowy hostel na 100 gości, w maju br, w Warszawie Okęcie. Chcę zatrudnić recepcjonistów/recepcjonistki. Wymagania: znajomość branży hotelowej i/lub odpowiedniego wykształcenia; znajomość języków: polski, angielski oraz niemiecki i/lub rosyjski. Umiejętność pracy na komputerze. Ponadto chęć do pracy, miła aparycja, uprzejmość i schludny wygląd. Praca zmianowa. Wynagrodzenie godziwe w zależności od stażu pracy w branży hotelowej i/lub wykształcenia branżowego. Przydadzą się świadectwa i ew. referencje. Otrzymane ofert i CV zachowam w absolutnej dyskrecji. Luxhostel24 Edward Maksymowicz, ul. Słowicza 61, 02-170 Warszawa, tel. 725 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-02

Recepcjonistka Administracja Klub Tenisowy Warszawa Ochota Warszawa
Recepcjonistka Administracja Klub Tenisowy Warszawa Ochota Warszawa

Oferta pracy dotyczy stanowiska recepcjonistki. Zapewniamy szkolenie. Okres próbny płatny. Wymagania: Minimum średnie wykształcenie Mile widziane doświadczenie w pracy recepcjonistki Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy Znajomość pakietu MS Office Obowiązki: Obsługa rezerwacji telefonicznych oraz mailowych Organizacja pracy recepcji Koordynacja obiegu korespondencji Oferta: Praca pełen lub połowa etatu Elastyczne godziny i dni pracy Praca w młodym aktywnym zespole Umowa zlecenie Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-27

Recepcjonistka Hotel ** Warszawa Stare Miasto Warszawa
Recepcjonistka Hotel ** Warszawa Stare Miasto Warszawa

Oferujemy pracę w Hotelu Harenda na stanowisku recepcjonistki, praca w systemie zmianowym (również w nocy). Check-in, check-out, przyjmowanie płatności, obsługa rezerwacji.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-18

Zatrudnimy Recepcjonistkę Warszawa
Zatrudnimy Recepcjonistkę Warszawa

Poszukujemy recepcjonistki do salonu kosmetycznego Piękne Paznokcie w CH Atrium Promenada. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca 13-14 dni w miesiącu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-03-24

Recepcja Pruszków Warszawa
Recepcja Pruszków Warszawa

Poszukujemy recepcjonistki do biurowca w zakladzie przemyslowym w okolicach Pruszkowa. Praca 8 godzin dziennie w dni powszednie, umowa o pracę, wymagany komunikatywne jęz. angielski.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-09-24

Recepcjonistkę Do Hotelu Warszawa
Recepcjonistkę Do Hotelu Warszawa

Poszukujemy dyspozycyjnej recepcjonistki do hotelu z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku ze znajomościa języka angielskiego.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-12

Recepcjonistki I Kosmetologów Warszawa
Recepcjonistki I Kosmetologów Warszawa

Nowo otwarta klinika medycyny i kosmetologi estetycznej nawiąże współpracę z doświadczonymi kosmetologami i recepcjonistkami. Zapewniamy szkolenia, miłą atmosferę i dobre wynagrodzenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-10

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Poszukujemy młodej dziewczyny do pracy na stanowisku recepcjonistki w barbershopie z doświadczeniem, biegle mówiąca w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem bily4ka(a)gmail

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-02-27

Recepcjonistka Do Hotelu Warszawa
Recepcjonistka Do Hotelu Warszawa

Hotel Arkadia poszukuje recepcjonistki na pełny etat. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku. Wymagamy dyspozycyjności i znajomości języka angielskiego. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-25

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Poszukujemy młodej dziewczyny do pracy na stanowisku recepcjonistki w salonie urody z doświadczeniem, biegle mówiąca w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem job.thegirlsbeautybar(a)gmail

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-03-02

Recepcjonistka Do Hotelu Na Targówku Warszawa
Recepcjonistka Do Hotelu Na Targówku Warszawa

Hotel Arkadia poszukuje recepcjonistki na pełny etat. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku. Wymagamy dyspozycyjności i znajomości języka angielskiego. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-11-13

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Zatrudnimy miłą, komunikatywną, otwartą do ludzi z biegłą znajomością języka angielskiego na stanowisko Recepcjonistki do ekskluzywnej kliniki medycyny estetycznej. Praca od zaraz na dobrych warunkach finansowych.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-07

Zatrudnimy recepcjonistkę Warszawa
Zatrudnimy recepcjonistkę Warszawa

Poszukujemy recepcjonistki do salonu kosmetycznego Piękne Paznokcie w Galerii Młociny. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca 10-17 dni w miesiącu, do ustalenia. Również lub tylko w weekendy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-04-06

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki w klinice stomatologicznej. Do obowiązków będą należeć odbieranie telefonów , umówienie wizyt, przepisywanie pacjentów , dbanie o czystość miejsca pracy. Praca w godzinach popołudniowych .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-10-28

recepcjonistka do hotelu na Targówku Warszawa
recepcjonistka do hotelu na Targówku Warszawa

Hotel Arkadia na Targówku poszukuje recepcjonistki na pełny etat z doświadczeniem na tym stanowisku. Szukamy osoby dyspozycyjnej ze znajomością języka angielskiego. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-03-16

Recepcjonistka Do Hotelu Na Targówku Warszawa
Recepcjonistka Do Hotelu Na Targówku Warszawa

Hotel Arkadia na Targówku poszukuje recepcjonistki na pełny etat z doświadczeniem na tym stanowisku. Szukamy osoby dyspozycyjnej ze znajomością języka angielskiego. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-06-07

Praca Na Recepcji W Hotelu Warszawa
Praca Na Recepcji W Hotelu Warszawa

Hostel poszukuje miłej recepcjonistki ze znajomością języka angielskiego na pełen etat. Możliwość zamieszkania. Stawka 12zł netto/h + premię. Umowa zlecenia. CV prosimy kierować na adres email.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-25

Recepcjonistka do salonu urody Warszawa
Recepcjonistka do salonu urody Warszawa

Poszukujemy młodej dziewczyny do pracy na stanowisku recepcjonistki w salonie urody z doświadczeniem, biegle mówiąca w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem job.thegirlsbeautybar(a)gmail

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-03-14

Recepcjonistka stomatologiczna Warszawa
Recepcjonistka stomatologiczna Warszawa

Poszukujemy komunikatywnej, energicznej, odpowiedzialnej i uśmiechniętej osoby na stanowisko recepcjonistki stomatologicznej. Oferujemy pracę w miłej atmosferze, ze stałym grafikiem, w wymiarze pełnego etatu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-29

Praca weekendowa dla recepcjonistki w Sulejówku-OD ZARAZ Warszawa
Praca weekendowa dla recepcjonistki w Sulejówku-OD ZARAZ Warszawa

Do obiektu hotelarskiego Villa Sulejówek poszukujemy miłej i życzliwej osoby do pracy na recepcji w weekendy. Praca zmianowa 8h bez godzin nocnych. Telefon kontaktowy: 668 - - oraz 881 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-03-26

Praca Na Pełny Etat Dla Recepcjonistki W Hotelu 4* W Warce Warka
Praca Na Pełny Etat Dla Recepcjonistki W Hotelu 4* W Warce Warka

Jeśli jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą, dyspozycyjną, znasz język angielski to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu. Poszukujemy recepcjonistki/recepcjonisty na pełny etat od 13.08.2018 do Hotelu Sielanka nad Pilicą. Mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu pod numerem telefonu 515 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-05

Praca Recepcjonistka Warszawa
Praca Recepcjonistka Warszawa

PRACA RECEPCJONISTKA‼️‼️ Poszukujemy młodej dziewczyny do pracy na stanowisku recepcjonistki w salonie urody w wieku 20-30 lat z doświadczeniem, biegle mówiąca w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-03-11

Praca Recepcjonistka Warszawa
Praca Recepcjonistka Warszawa

PRACA RECEPCJONISTKA‼️‼️ Poszukujemy młodej dziewczyny do pracy na stanowisku recepcjonistki w salonie urody w wieku 20-30 lat z doświadczeniem, biegle mówiąca w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-04-28

Recepcjonistka ArtHotel Stalowa 52 Warszawa
Recepcjonistka ArtHotel Stalowa 52 Warszawa

Poszukujemy recepcjonistki do hotelu Stalowa 52.l, praca zmianowa, elastyczny grafik, mile widziani studenci. Do głównych obowiązków będzie należało przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji, obsługa gości, drobne prace biurowe.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-09-07

Recepcjonistka Recepcjonista Warszawa Praca Warszawa
Recepcjonistka Recepcjonista Warszawa Praca Warszawa

Poszukujemy miłej, lojalnej, zaradnej, otwartej o miłym usposobieniu recepcjonistki/y do pracy w fitness klubie. Praca w tygodniu, zmianowa (6-15, 15-23), umowa zlecenie, 13,70 zł brutto/h. Osoby zainteresowane i zdecydowane prosimy o wysłanie CV poprzez portal . Zapewniamy miłą atmosferę pracy, szkolenia i ciekawą pracę z miłymi ludźmi.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-05-04

Recepcjonistkę do hotelu Warszawa
Recepcjonistkę do hotelu Warszawa

Hotel Arkadia Royal ( bardzo dobra lokalizacja - bezpośredni dojazd z Centrum - przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu, stacja PKP Wawer - 150 m. ) poszukuje recepcjonistki. Wymagamy dyspozycyjności i znajomości języka angielskiego. Praca w miłym, młodym zespole. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-03-16

Salon fryzjerski zatrudni recepcjonistkę /zastępcę menagera Warszawa
Salon fryzjerski zatrudni recepcjonistkę /zastępcę menagera Warszawa

Renomowany salon fryzjerski zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego na stanowisko recepcjonistki. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowiska kierownicze.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-03-21

Salon Fryzjerski Zatrudni Recepcjonistkę /zastępcę Menagera Warszawa
Salon Fryzjerski Zatrudni Recepcjonistkę /zastępcę Menagera Warszawa

Renomowany salon fryzjerski zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego na stanowisko recepcjonistki. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowiska kierownicze.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-07-31

Recepcjonistka W Salonie Kosmetycznym Warszawa
Recepcjonistka W Salonie Kosmetycznym Warszawa

Poszukujemy miłej, uśmiechniętej osoby na stanowisko recepcjonistki w Instytucie Kosmetycznym w centrum Warszawy. Oferujemy pracę na pełen etat w miłej atmosferze. Mile widziane kreatywne osoby bez doświadczenia

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-04-01

Recepcjonistka W Salonie Kosmetycznym Warszawa
Recepcjonistka W Salonie Kosmetycznym Warszawa

Poszukujemy miłej, uśmiechniętej osoby na stanowisko recepcjonistki w Instytucie Kosmetycznym w centrum Warszawy. Oferujemy pracę na pełen etat w miłej atmosferze. Mile widziane kreatywne osoby bez doświadczenia

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-04-23

recepcjonistkę do hotelu na Wawrze Warszawa
recepcjonistkę do hotelu na Wawrze Warszawa

Hotel Arkadia Royal ( bardzo dobra lokalizacja - bezpośredni dojazd z Centrum - przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu, stacja PKP Wawer - 150 m. ) poszukuje recepcjonistki. Wymagamy dyspozycyjności i znajomości języka angielskiego. Praca w miłym, młodym zespole. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-02-07

Recepcjonistka / Warszawa / Z Dosw. / B.dobry Angielski / Pół Etatu Warszawa
Recepcjonistka / Warszawa / Z Dosw. / B.dobry Angielski / Pół Etatu Warszawa

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie (okolice Łazienek), poszukuję recepcjonistki (praca na pół etatu, forma zatrudnienia do uzgodnienia, elastyczny grafik w przedziale godzinowym 8.00 - 18.00). Wymagane doświadczenie w pracy na recepcji lub pracy asystenckiej oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (90% pracy odbywa się w tym języku). Zapraszam do przesyłania cv.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-03-08

Recepcjonistka W Salonie Warszawa
Recepcjonistka W Salonie Warszawa

MIO Studio szuka do swojego zespołu recepcjonistki/-nisty. Jeżeli jesteś dobrze zorganizowana/-ny, lubisz pracę z ludźmi, chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia zawodowe wyślij CV przez formularz lub zadzwoń pod nr 504 - -. Czekamy na Ciebie i gwarantujemy pracę pełną pasji wśród profesjonalistów.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-06-25

Recepcjonistka/Recepcjonista Poszukiwany Warszawa
Recepcjonistka/Recepcjonista Poszukiwany Warszawa

Renomowany salon fryzjerski poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest niezbędne ale będzie dodatkowym atutem. Niezbędny jest jednak angielski w stopniu komunikatywnym. Oferujemy pracę w systemie zmianowym oraz możliwość rozwoju i awansu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-04-13

Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Warszawa
Recepcjonistka Do Salonu Fryzjerskiego Warszawa

Salon Fryzjerski w centrum Warszawy zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonistki Wymagania *DOŚWIADCZENIE na tym samym bądź podobnym stanowisku *Język angielski w stopniu komunikatywnym *Chęć do pracy *Zaangażowanie Obowiązki * obsługa telefoniczna * obsługa klienta salonowego Dbanie o wizerunek firmy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-10-30

Recepcjonistka Poszukiwana Warszawa
Recepcjonistka Poszukiwana Warszawa

MIO Studio szuka do swojego zespołu recepcjonistki/-nisty. Jeżeli jesteś dobrze zorganizowana/-ny, lubisz pracę z ludźmi, chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia zawodowe wyślij CV przez formularz lub zadzwoń pod nr 504 - -. Czekamy na Ciebie i gwarantujemy pracę pełną pasji wśród profesjonalistów.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-24

Recepcjonistka / Recepcjonista Do Salonu Fryzjerskiego Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista Do Salonu Fryzjerskiego Warszawa

Praca dla recepcjonistki/recepcjonisty ze znajomością języka angielskiego do SALONU FRYZJERSKIEGO . *Szukamy ludzi, którzy są zaangażowani, liczymy na pracowitość, odpowiedzialność i uśmiech. *Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowisko menagera prosimy o kontakt , wyślij CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-06

Recepcjonistka Do Salonu Urody Warszawa
Recepcjonistka Do Salonu Urody Warszawa

Salon Fryzjerski w centrum Warszawy zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonistki Wymagania *DOŚWIADCZENIE NA TYM SAMYM bądź bardzo podobnym stanowisku *Język angielski w stopniu komunikatywnym *Chęć do pracy *Zaangażowanie Obowiązki * obsługa telefoniczna * obsługa klienta salonowego Dbanie o wizerunek firmy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-04-02

Poszukuję Recepcjonistki/sty Warszawa
Poszukuję Recepcjonistki/sty Warszawa

Klub Quantum Fitness, to nowoczesne i eksluzywne miejsce na mapie Warszawy. Lubisz pracować z ludźmi? Potrafisz działać zespołowo? Usmiech i energia to nieodzowna część Twojej osobowości? Stanowisko Recepcjonistki/ sty w Naszym klubie czeka właśnie na Ciebie. Miejsce pracy: Warszawa, ul. Piękna 15 Oferujemy: Bezpłatny karnet do klubu Umowę zlecenie Kompleksowe szkolenie Przyjazną atmosferę pracy Oczekujemy : - znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - pozytywnego nastawienia do Klienta - samodyscypliny - dobrej organizacji pracy - rzetelności - dyspozycyjności - wysokiej kultury osobistej - osób dyspozycyjnych - praca zmianowa w godzinach otwarcia klubu tj. pn-pt 6:00 - 22:00 oraz sb - ndz 8:00-21:00 Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w sprzedaży, będzie to Twoim dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV przez Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-11

Recepcjonistka Stomatologiczna Warszawa
Recepcjonistka Stomatologiczna Warszawa

Prywatny gabinet stomatologiczny, na Bródnie poszukuje osoby do pracy, na stanowisku recepcjonistki stomatologicznej, na cały etat. Oczekujemy otwartości w kontaktach z ludźmi, umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności, znajomości obsługi komputera, wysokiej kultury osobistej. Oferujemy prace w stabilnej i uczciwej firmie, w milej i przyjaznej atmosferze.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-06-25

Recepcjonistkę Do Hotelu Na Wawrze Warszawa
Recepcjonistkę Do Hotelu Na Wawrze Warszawa

Hotel Arkadia Royal ( bardzo dobra lokalizacja - bezpośredni dojazd z Centrum - przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu, stacja PKP Wawer - 150 m. ) poszukuje recepcjonistki na pełny etat. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku. Wymagamy dyspozycyjności i znajomości języka angielskiego. Praca w miłym, młodym zespole. Prosimy o przesyłanie cv

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-03-24

Hostel Na Bielanach Szuka Recepcjonistki Warszawa
Hostel Na Bielanach Szuka Recepcjonistki Warszawa

Hostel na Bielanach poszukuje dyspozycyjnej osoby na stanowisko recepcjonisty - (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku) - dobre warunki pracy, zagwarantowane wprowadzenie dla osób początkujących, atrakcyjne wynagodzenie - praca dostepna od lipca tego roku- prosimy o powazne oferty - będziemy się kontaktować z wybranymi ofertami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-10

Recepcjonistka w klubie fitness Warszawa
Recepcjonistka w klubie fitness Warszawa

Szukamy młodej energicznej recepcjonistki do klubu fitness, praca na pełny etat. Rembertów. Wymagania: wysoka kultura osobistaobsługa komputeradobry kontakt z klientemduża dawka energiinbsp;Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie + bezpłatne wybrane usługi klubu + dobra atmosfera. nbsp;Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-03-01

Salon SPA Zatrudni Recepcjonistke Warszawa
Salon SPA Zatrudni Recepcjonistke Warszawa

Salon Spa rozpocza rekrutacje na stanowisko recepcjonistki. Zapraszamy do przesyłania CV w formacie pdf. Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji i potrafisz o nie dbać Uśmiech na twarzy pacjenta jest Twoją osobistą satysfakcją Potrafisz wczuć się w sytuację, znaleźć odpowiednie rozwiązanie. To jest miejsce dla Ciebie. Powodzenia

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-03-18

Salon SPA Zatrudni Recepcjonistke Warszawa
Salon SPA Zatrudni Recepcjonistke Warszawa

Salon Spa rozpocza rekrutacje na stanowisko recepcjonistki. Zapraszamy do przesyłania CV w formacie pdf. Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji i potrafisz o nie dbać Uśmiech na twarzy pacjenta jest Twoją osobistą satysfakcją Potrafisz wczuć się w sytuację, znaleźć odpowiednie rozwiązanie. To jest miejsce dla Ciebie. Powodzenia

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-07-22

Profesjonalny Salon Fryzjerski Zatrudni Recepcjonistkę Warszawa
Profesjonalny Salon Fryzjerski Zatrudni Recepcjonistkę Warszawa

PROFESJONALNY SALON FRYZJERSKI ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ. Profesjonalny Salon Fryzjerski w Galerii Północnej- Warszawa Białołęka poszukuje sympatycznej I energicznej osoby na stanowisko RECEPCJONISTKI. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju osobistego. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-06-16

Salon Urody Na Żoliborzu Zatrudni Recepcjionistkę! Warszawa
Salon Urody Na Żoliborzu Zatrudni Recepcjionistkę! Warszawa

Salon urody na Żoliborzu poszukuję osoby na stanowisko recepcjonistki. Wymagamy nienagannej aparycji i fachowego podejścia do klienta. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Z naszej strony zapewniamy umowę o pracę, młody i miły zespół i same pozytywne chwile w pracy. Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-02-18

Recepcjonistka na weekendy Warszawa
Recepcjonistka na weekendy Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje kandydatek na stanowisko recepcjonistki w hotelu. Praca w weekendy w godzinach: sobota: 18:00-22:00 niedziela: 12:00-22:00 Do obowiązków będzie należało: obsługa gości hotelowych, check in, check out, obsługa terminala, kasy fiskalnej, obsługa systemu rezerwacyjnego, współpraca z housekeepingiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: + 485 - - Zapraszamy do współpracy!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-04-23

Recepcjonistka na weekendy Warszawa
Recepcjonistka na weekendy Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje kandydatek na stanowisko recepcjonistki w hotelu. Praca w weekendy w godzinach: sobota: 18:00-22:00 niedziela: 12:00-22:00 Do obowiązków będzie należało: obsługa gości hotelowych, check in, check out, obsługa terminala, kasy fiskalnej, obsługa systemu rezerwacyjnego, współpraca z housekeepingiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: + 485 - - Zapraszamy do współpracy!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-04-22

Recepcjonistka Recepcjonista Białołęka Klub Fitness Warszawa
Recepcjonistka Recepcjonista Białołęka Klub Fitness Warszawa

Poszukujemy miłej, lojalnej, zaradnej, otwartej o miłym usposobieniu recepcjonistki/y do pracy w fitness klubie.Praca w tygodniu zmianowa, umowa zlecenie, 14,70 zł brutto/h.Osoby zainteresowane i zdecydowane prosimy o wysłanie CV poprzez portal .Zapewniamy miłą atmosferę pracy, szkolenia i ciekawą pracę z miłymi ludźmi.Dogodna lokalizacja pod względem komunikacyjnym.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-05-09

Recepcjonistka Biurowiec Bielany Warszawa
Recepcjonistka Biurowiec Bielany Warszawa

poszukujemy osoby w wieku do 40 lat na stanowisko recepcjonistki, praca 9.00-17.00 w dni powszednie, wymagany angielski w stopniu średnim wysyłając cv proszę dodając: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)quot;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-09

Recepcjonistka/Recepcjonista - Apartamentowiec - Centrum Warszawy Warszawa
Recepcjonistka/Recepcjonista - Apartamentowiec - Centrum Warszawy Warszawa

Stanowisko Recepcjonistki/ Recepcjonisty Apartamentowiec Centrum Warszawy Wymagania: -wykształcenie wyższe, -dobra znajomość języka angielskiego, -umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi, -wysoka kultura osobista oraz miła prezencja, -gotowość do pracy w systemie zmianowym -doświadczenie na podobnym stanowisku Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-11-07

Recepcjonistka/Obsługa Solarium Warszawa
Recepcjonistka/Obsługa Solarium Warszawa

Sieć solariów Paprika Sun poszukuje komunikatywnej, uśmiechniętej i dyspozycyjnej dziewczyny na stanowisko recepcjonistki. Zakres obowiązków: - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - dbanie o czystość w lokalu - sprzedaż kosmetyków Wymagania: - dyspozycyjność, - komunikatywność - mile widziany status studenta - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta Zapewniamy elastyczny grafik, stabilne zatrudnienie oraz pracę w młodym zespole :)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-11-03

Recepcjonistka/Animator- Park Trampolin Warszawa
Recepcjonistka/Animator- Park Trampolin Warszawa

Do Parku Trampolin na Bemowie poszukujemy Recepcjonistki/Animatora . Chcesz połączyć pracę z przyjemnością i jednocześnie stworzyć jedno z najciekawszych miejsc sportowo-rekreacyjnych ?A może lubisz aktywność sportową i zabawę z dziećmi ??Dołącz do nas !!Obowiązki Recepcjonistki/Animatora:-Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta-Dbałość o bezpieczeństwo na hali-Animacja zabaw dla dzieci-Obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego- Obsługa kawiarni;- Współudział w rozwoju parkunbsp;nbsp;Od kandydatów oczekujemy:-dobrej organizacji pracy-pozytywnej energii, zapału i entuzjazmu w działaniu.-umiejętności pracy w zespole-wysokiej kultury osobistej-sprawności fizycznej-dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendyMile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz osoby uczące się.nbsp;Zainteresowane współpracą osoby prosimy o przesyłanie CV i dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realiza ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-03-23

Recepcjonistka / Recepcjonista Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista Warszawa

Hotel Puławska Residence będący częścią Grupy Arche zatrudni na stanowisko Recepcjonisty lub Recepcjonistki. Wymagania wobec kandydatów: - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi - umiejętność pracy w zespole - wysoka kultura osobista - dobra znajomość języka angielskiego - dobra organizacja pracy Oferujemy: - pracę w profesjonalnym zespole - atrakcyjne warunki pracy - możliwość rozwoju zawodowego Dołącz do Nas !

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-30

Recepcjonistka Eyebar Śródmieście Warszawa
Recepcjonistka Eyebar Śródmieście Warszawa

Eyebar ul. Inflancka poszukuje recepcjonistki do współpracy. Praca na recepcji dotyczy zmian wyłącznie popołudniowych 16-21 oraz sobót 10-16. Idealna praca dla studentek studiów dziennych lub osób pracujących w godzinach rannych. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Zakres obowiązków: - obsługa klientów - obsługa kalendarza - odbieranie telefonów - rozliczanie dnia - wsparcie wizażystek podczas pracy Wymagany język angielski w stopniu porozumiewania się.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-04-03

Hotel Focus *** Poszukuje Recepcjonisty/Recepcjonistki Warszawa
Hotel Focus *** Poszukuje Recepcjonisty/Recepcjonistki Warszawa

Hotel Focus Łódź poszukuje osób na stanowisko recepcjonisty/ recepcjonistki. Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność - znajomość programu Amadeus mile widziana - doświadczenie w branży mile widziane - posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - Wysoka kultura osobista i miła aparycja Obowiązki: - bieżąca obsługa gości hotelu, - bieżące działania sprzedażowe, - przyjmowanie rezerwacji, - wystawianie faktur, - dbanie o prawidłowy przepływ informacji, Oferujemy: - pracę zmianową ( elastyczny grafik pracy) - możliwość rozwoju osobistego oraz awansu - pracę w młodym zespole - atrakcyjne warunki zatrudnienia, NIE ZWLEKAJ!!! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!! Informuje ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-30

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Poszukujemy, od zaraz, osoby na stanowisko Recepcjonistki do salonu fryzjersko -kosmetycznego Studio Calypso na Ursynowie Opis stanowiska: - Kompleksowa obsługa Klienta – bezpośrednia, telefoniczna - Udzielanie informacji na temat usług - Dbanie o skuteczny przepływ informacji - Dbanie o porządek na stanowisku pracy - Obsługa urządzeń biurowych, kasy fiskalnej - Przyjmowanie i ewidencjonowanie płatności - Kreowanie przyjaznego wizerunku firmy Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę - pakiet socjalny , - karta sportowa

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-06-13

Recepcjonistka W Szkole Tańca Warszawa
Recepcjonistka W Szkole Tańca Warszawa

Poszukujemy komunikatywnej, energetycznej i dobrze zorganizowanej Osoby na stanowisko Recepcjonistki w Studio Tańca. Praca pon-pt - wymiar godzin około 32h/tydzień 2 zmiany: I- 11-16 lub II- 16-22 (zmiany są wymienne). Obowiązki - obsługa klienta, kontakt telefoniczny i mailowy, obsługa programu do zarządzania szkołą tańca, znajomość oferty. Szkolenie - bezpłatne - 3 dni (około 12h w sumie) Objęcie stanowiska od połowy września. Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF, wybrane Osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-05

Recepcjonistka Warszawa
Recepcjonistka Warszawa

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z branży mediów, posiadająca biuro w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy, poszukuje młodej, energicznej, kontaktowej osoby na stanowisko recepcjonistki. Jeżeli masz dość swojej frustrującej pracy, wkurza cię twoje życie, a chcesz z niego czerpać garściami, przyjdź do nas. Z nami rozpoczniesz karierę w mediach. WYMAGANIA: - miła aparycja - umiejętność pracy w zespole - szybkie nawiązywanie kontaktów - pewność siebie - samodzielność OBOWIĄZKI: - kontakt ze znanymi gośćmi - obsługa recepcji

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-07-05

Szukamy Najlepszej Recepcjonistki Na świecie! Czekamy W Mastell SPA Warszawa
Szukamy Najlepszej Recepcjonistki Na świecie! Czekamy W Mastell SPA Warszawa

Mastell massage amp; day spa www.mastell Kim jesteśmy? Nowoczesnym, szybko rozwijającym się day spa. Tworzymy zespół ludzi podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Na co dzień towarzyszy nam uśmiech, pozytywne nastawienie i miła atmosfera. Kogo szukamy? Najlepszej na świecie recepcjonistki, która pomoże nam zorganizować pracę i zadba aby klienci poczuli magię naszego SPA. Szukamy osoby nastawionej na realizację celów, dobrze zorganizowanej i zaangażowanej. Osoby otwartej na drugiego człowieka i pozytywnie nastawionej bo tylko taka odnajdzie się w naszym zespole. Co oferujemy? Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę zlecenie i możliwość przejścia na umowę o pracę. Atrakcyjne warunki pracy, podnoszenie kwalifikacji. Nastawienie na rozwój pracowników. Czego wymagamy? Dbania o wizerunek SPA i budowania trwałych relacji z klientami. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwa ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-11-17

Recepcjonistka W Firmie Księgowej Warszawa
Recepcjonistka W Firmie Księgowej Warszawa

DFK - Doradztwo Finanse księgowość Sp. z o.o. jest firmą księgową obecną na rynku od 15 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Warszawie: Recepcjonistki Od kandydatki oczekujemy dobrej organizacji pracy, asertywności, samodzielności, inicjatywy, prezencji oraz płynnej znajomości języka angielskiego. Oferujemy pracę pełną wyzwań w młodym, profesjonalnym zespole, oraz szansę rozwoju zawodowego zgodnego z profilem firmy. Preferujemy studentów studiów zaocznych. Aplikacje zawierające CV prosimy kierować za pośrednictwem formularza .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-05-06

Doświadczona Recepcjonistka Do Prywatnej Kliniki Warszawa
Doświadczona Recepcjonistka Do Prywatnej Kliniki Warszawa

Poszukujemy pilnie doświadczonej recepcjonistki medycznej do pracy w prywatnej Klinice. Wymagania: - wysoka kultura osobista, - wykształcenie wyższe, - kilkuletnie doświadczenie w branży medycznej, - dobra znajomość terminologii medycznej, - dobra znajomość obsługi pacjentów z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Oferujemy: - odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji, - szansa na rozwój, - pracę w sympatycznym zespole. Oferty niespełniające powyższych wymagań, nie będą rozpatrywane.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-06-09

Recepcjonista Do Pracy W Apartamentach Warszawa
Recepcjonista Do Pracy W Apartamentach Warszawa

Oferta pracy na stanowisku Recepcjonistki w Apartamentach na Kazimierzu Praca na Recepcji: obsługa Recepcji , meldowanie gości Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność - miłe usposobienie - bardzo dobra organizacja czasu pracy Oferujemy: Pracę na Recepcji , elastyczne godziny pracy Nie wymagamy doświadczenia , mile widziani studenci 3,4 roku. Osoby zainteresowane pracą proszę o przesyłanie swoich CV ze zdjęciem na adres e-mail w terminie do 5 dni od daty ukazania się ogłoszenia

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-08-30

Recepcjonistka Mokotów, Wola Warszawa
Recepcjonistka Mokotów, Wola Warszawa

Poszukuje recepcjonistki na okres wakacyjny z możliwością pracy na stałe. Recepcja mieści się w biurowcu u bardzo dobrego Klienta (ulica Konstruktorska oraz Redutowa). Ogłoszenie kieruję przede wszystim do studentów oraz uczniów. OFERUJEMY: -Stabilność zatrudnienia, -Terminowe wynagrodzenie, -System pracy 5:30-13:30,13:30-21:30,5:30-21:30(Konstruktorska), -System pracy 8:00-16:00, 10:00-18:00 (Redutowa), WYMAGAMY: -Język angielski komunikatywny, -Znajomość obsługi komputera, -Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, -Dyspozycyjność, gotowość do pracy; DODATKOWE INFORMACJE: Student 12 zł netto.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-02

Recepcjonistka - Praca Również W Nocy Warszawa
Recepcjonistka - Praca Również W Nocy Warszawa

Hotel BOSS *** Warszawa Miedzeszyn poszukuje osoby, który obejmie stanowisko recepcjonistki Poszukujemy: •Osoby otwartej, przyjaznej, uśmiechniętej •Osoby empatycznej, która chętnie pomaga innym. •Osoby swobodnie porozumiewającej się w języku angielskim •Osoby swobodnie posługującej się komputerem •Osoby kulturalnej. •Osoby komunikatywnej i opanowanej. Zdeterminowanej w dążeniu do celu. •Osoby, która poradzi sobie ze stresującymi sytuacjami w kontaktach z gośćmi. Oferujemy: •Pracę w młodym, zdolnym i przyjaznym zespole •Stabilne zatrudnienie •Pracę na zmiany – idealną do pogodzenia z innymi obowiązkami. •Możliwość nauczenia się wielu nowych rzeczy oraz rozwoju w strukturach firmy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-10-29