Oferta Pracy » Roznoszenie ulotek » PRACA OD ZARAZ w młodym energicznym zespole! Od 200 zł za zmianę! Wrocław

PRACA OD ZARAZ w młodym energicznym zespole! Od 200 zł za zmianę! Wrocław

Cześć!nbsp;Szukamy osób, które chcą dorobić, szukają pracy dodatkowej - idealnej dla studentów lub szukają pracy stałej, na pełen etat.nbsp;nbsp;Jeżeli:-szukasz sposobu by zarobić na mniejsze lub większe wydatki,-potrzebujesz zastrzyku gotówki by opłacić studia,-szukasz stałej pracy, w której zarobisz więcej niż proponują na rynku...nbsp;zgłoś się do nas, ponieważ dajemy Ci taką możliwość!nbsp;nbsp;Oferujemy pracę do wyboru na cały etat lub jako dodatkowa, którą spokojnie połączysz ze swoimi dotychczasowymi zajęciami!nbsp;nbsp;Nasza oferta dotyczy promowania lokalu - rozdawanie ulotek, sprzedaż wejściówek:)nbsp;nbsp;Praca w młodym i przede wszystkim zgranym zespole, elastyczne godziny i dni pracy - to TY decydujesz, kiedy możesz pracować.nbsp;Praca w ścisłym centrum miasta (wygodny dojazd), od 3 do 5 dni w tygodniu. Zmiany po 7h, zmiany zaczynamy od godz. 20:00 (praca w godzinach nocnych).nbsp;nbsp;Wynagrodzenie ok. 3000 - 4000 zł miesięcznie (w zależności od przepracowanych dni oraz zaangażowania).nbsp;Nie musisz czekać cały miesiąc na wypłatę, ponieważ u nas otrzymasz ją RAZ w tygodniu! W każdy piąteczek otrzymujemy przelew na nasze konto.nbsp;nbsp;Chciałbyś już zarabiać swoje pieniądze?nbsp;Zgłoś się do Nas - sprawdź co oferujemy!nbsp;Przyprowadź przyjaciółkę / kolegę.nbsp;nbsp;Zainteresowane, pełnoletnie osoby proszę o przesyłanie CV lub imię + .nbsp;nbsp;Do usłyszeniaOla
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Roznoszenie ulotek
Data publikacji : 2019-09-24
Płaca: 40007000.00
Kontakt : Marcin
NT: 723414422
Region : Dolnośląskie
Adres : Wrocław

Wrocław

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Zatrudnimy Kucharza Wrocław
Zatrudnimy Kucharza Wrocław

Lokal The Winners Pub w centrum miasta poszukuje osób na stanowisko kucharza. Oferujemy: - umowę o pracę, - elastyczne godziny pracy, - pracę w energicznym, młodym zespole, - praca na stałe. Wymagane : - minimalne doświadczenie, Osoby zainteresowane proszone są wysyłanie aplikacji poprzesz formularz zgłoszeniowy.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-07

Restauracja Woławina Poszukuje Kelnera/kelnerki! Wrocław
Restauracja Woławina Poszukuje Kelnera/kelnerki! Wrocław

Restauracja Woławina poszukuje osób do pracy na stanowisku kelner. Wymagamy: -odpowiedzialności i rzetelności -minimum doświadczenia na podobnym stanowisku -szerokiego uśmiechu i chęci do pracy Oferujemy: -godziwe wynagrodzenie -elastyczny grafik -prace w młodym i energicznym zespole Zapraszamy do współpracy!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-06

Przyjmę do sklepu Żabka ul. Legnicka 57 Wrocław
Przyjmę do sklepu Żabka ul. Legnicka 57 Wrocław

Przyjmę odpowiedzialnego, sumiennego pracownika do sklepu Żabka. Mile widziane doświadczenie, zaangażowanie, chęci do pracy. Po okresie próbnym umowa o pracę.Praca w młodym, zgranym, energicznym zespole. Zapraszam do przesyłania cv lub kontaktu telefonicznego. Praca w systemie dwuzmianowym. Proszę o kontakt osoby zainteresowane dłuższą współpracą ul. Legnicka 57m.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-09-08

Lodziarni przy wrocławskim Rynku zatrudni studentów do sprzedaży Wrocław
Lodziarni przy wrocławskim Rynku zatrudni studentów do sprzedaży Wrocław

Lodziarnia przy wrocławskim Rynku poszukuje pracowników na nadchodzący sezon - zapraszamy wszystkich amatorów lodowych słodkości. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwą formę zatrudnienia. Praca odbywa się w młodym, energicznym zespole. Oferujemy pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, grafik jest ustalany co tydzień - bierzemy pod uwagę podaną przez Ciebie dyspozycyjność. Wynagrodzenie wypłacamy regularnie, bez żadnych opóźnień. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, gdyż potrzebujemy pracowników na stałe oraz pracę w miłej atmosferze w młodym zespole. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-05-20

Obsługa Baru/obsługa Gości Wrocław
Obsługa Baru/obsługa Gości Wrocław

Lokal Warzywniak Vegan Food amp; Cafe zatrudni osoby do pracy na stanowisku: OBSŁUGA GOŚCI/BARU. Oferujemy prace w młodym i energicznym zespole, dobre warunki płacy i stabilne zatrudnienie. Oczekujemy dyspozycyjności oraz zaangażowania w powierzone zadania. Osoby chcące wziąć udział w rekrutacji proszone są o przesłanie CV przez portal .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-07

Lodziarnia Zatrudni Chłopaka Na Produkcję Wrocław
Lodziarnia Zatrudni Chłopaka Na Produkcję Wrocław

Lodziarnia przy wrocławskim Rynku zatrudni chłopaka na produkcję. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwą formę zatrudnienia. Praca odbywa się w młodym, energicznym zespole. Oferujemy pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, grafik jest ustalany co tydzień - bierzemy pod uwagę podaną przez Ciebie dyspozycyjność. Oferujemy uczciwą formę zatrudnienia, wynagrodzenie wypłacamy regularnie, bez żadnych opóźnień. Otrzymasz od nas strój pracowniczy. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, gdyż potrzebujemy pracowników na stałe oraz pracę w miłej atmosferze w młodym zespole. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-04-18

rozdawanie ulotek Wrocław
rozdawanie ulotek Wrocław

Firma zatrudni osoby do rozdawania ulotek z ręki w różnych lokalizacjach Wrocławia.Praca od 25.02 do 6.03 ( dla zainteresowanych możliwe kolejne zlecenia)dwie zmiany : 7:30 - 11:30 i 14:00 -18:00stawka 45 zł za jedną zmianę, za dwie zmiany 100 zł ( na rękę)Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z podaniemImienia, nr telefonu, w jakie dni może pracować oraz na którą zmianę

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-02-15

Praca: Dietetyk Wrocław Wrocław
Praca: Dietetyk Wrocław Wrocław

Nowa marka na rynku SMARTrain poszukuje osób na stanowisko: dietetyk. Specjalizujemy się w przygotowywaniu indywidualnych planów treningowych oraz dietetycznych dla naszych klientów (online). Obowiązki dietetyka: 
- opracowywanie planów dietetycznych - utrzymywanie kontaktu z klientem 
- miła obsługa 
 Wymagania wobec kandydatów:
 - wykształcenie kierunkowe wyższe lub w trakcie studiów 
- kultura osobista, komunikatywność 
- doświadczenie w pracy indywidualnej z Klientem
 Oferujemy:
 - stabilne zatrudnienie 
 - prace w młodym energicznym zespole 
 -szkolenia
 Praca we Wrocławiu w biurze 8h/5 dni

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-20

Lodziarnia Przy Rynku Zatrudni Osobę Do Pracy Wrocław
Lodziarnia Przy Rynku Zatrudni Osobę Do Pracy Wrocław

Lodziarnia przy wrocławskim Rynku zatrudni osobę do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwą formę zatrudnienia. Praca odbywa się w młodym, energicznym zespole. Oferujemy pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, grafik jest ustalany co tydzień - bierzemy pod uwagę podaną przez Ciebie dyspozycyjność. Oferujemy uczciwą formę zatrudnienia, wynagrodzenie wypłacamy regularnie, bez żadnych opóźnień. Otrzymasz od nas strój pracowniczy. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, gdyż potrzebujemy pracowników na stałe oraz pracę w miłej atmosferze w młodym zespole. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-04-29

Luźna praca OD ZARAZ dla młodych ludzi! Od 200zł za zmianę TYGODNIÓWKI Wrocław
Luźna praca OD ZARAZ dla młodych ludzi! Od 200zł za zmianę TYGODNIÓWKI Wrocław

Halo Wrocław!nbsp;Mamy wolne miejsca dla wygadanych, pewnych siebie, chcących zarobić co najmniej kilka stówek tygodniowo, PEŁNOLETNICH osób :)nbsp;nbsp;Przyjemna praca na świeżym powietrzu, w młodym, zgranym zespole.nbsp;nbsp;Grafik? ELASTYCZNY!Sami wybieracie dni i godziny pracy:od 3 do 5 dni w tygodniuzmiany od godziny 20:00 (zmiany po 7h)nbsp;nbsp;Wypłata? CO TYDZIEŃ!W każdy piąteczek dostajesz na konto do wydania dodatkowe pieniądzę, które uda Ci się zarobić.nbsp;... a zarobić nie jest ciężko.nbsp;Wynagrodzenie tygodniowe to nawet 1000 zł NA RĘKĘ! :))nbsp;nbsp;Oferujemy:podstawę 15 zł netto /h + realne PREMIEumowę z ubezpieczeniempracę w super atmosferze z pozytywnie zakręconymi ludźmi!nbsp;nbsp;**Dajemy Wam możliwość spróbowania swoich sił – kilka PŁATNYCH dni „próbnych” - jeżeli Wam się spodoba, zostaniecie z nami na dłużej :)nbsp;Pracę możesz podjąć od zaraz, w ten sam dzień, w którym zobaczymy się na krótkim spotkaniu!nbsp;Chętne osoby proszę o przesyłanie CV lub imienia z num ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-08-28

Sprzedawca Wrocław
Sprzedawca Wrocław

Sklep Firmowy DIVERSE w C. H. Auchan poszukuje sprzedawców. Praca w młodym, fajnym zespole; elastyczny grafik - ilość godzin pracy do ustalenia; praca od zaraz; nie wymagamy doświadczenia; stawka 11 zł netto/h

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-07-27

Zatrudnię: Trener Personalny WROCŁAW Wrocław
Zatrudnię: Trener Personalny WROCŁAW Wrocław

Nowa marka na rynku SMARTrain poszukuje osób na stanowisko: trener personalny. Specjalizujemy się w przygotowywaniu indywidualnych planów treningowych oraz dietetycznych dla naszych klientów (online). Obowiązki trenera: 
- opracowywanie planów dietetycznych oraz treningowych
 - utrzymywanie kontaktu z klientem 
- miła obsługa 
 Wymagania wobec kandydatów:
 - wykształcenie kierunkowe wyższe lub w trakcie studiów 
- kultura osobista, komunikatywność 
- doświadczenie w pracy indywidualnej z Klientem
 Oferujemy:
 - stabilne zatrudnienie 
 - prace w młodym energicznym zespole 
 -szkolenia
 Praca we Wrocławiu w biurze 8h/5 dni

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-19

Pomoc Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Wrocław
Pomoc Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Wrocław

Niepubliczny Punkt Przedszkolny zatrudni pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego: Oferujemy : - pracę w miłej atmosferze, w młodym, sympatycznym i energicznym zespole - komfortowe warunki pracy Wymagania: - Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - Komunikatywność i kreatywność - Uzdolnienia plastyczne i muzyczne będą dodatkowym atutem - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-02-24

Pomoc Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Wrocław
Pomoc Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Wrocław

Niepubliczny Punkt Przedszkolny zatrudni pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego: Oferujemy : - pracę w miłej atmosferze, w młodym, sympatycznym i energicznym zespole - komfortowe warunki pracy Wymagania: - Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - Komunikatywność i kreatywność - Uzdolnienia plastyczne i muzyczne będą dodatkowym atutem - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-02-25

Kucharz Wrocław Rynek Wrocław
Kucharz Wrocław Rynek Wrocław

Witam, restauracja miesząca się na Wrocławski rynku poszukuje osób na stanowisko: Kucharz: Wymagamy min. 1 roku doświadczenia w pracy na kuchni, Grill Master: Wymagamy min. 1 roku doświadczenia w pracy na grillu. Od każdego kandydata wymagamy: aktualnej książeczki zdrowia, sumienności, punktualności, uczciwości, zaangażowania w powierzone zadania. Oferujemy: Stałe zatrudnienie Prace w młodym i energicznym zespole Dobrą stawkę godzinową. system premiowy, możliwość rozwijania swoich pasji oraz umiejętności. Więcej informacji pod numerem telefonu 661 - - lub w lokalu Whiskey in The Jar Rynek 23/24

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-08-31

Hostessa- Targi We Wrocławiu Wrocław
Hostessa- Targi We Wrocławiu Wrocław

Firma zajmująca się zaopatrzeniem gabinetów stomatologicznych poszukuje hostess do pracy podczas targów DENTAMED 2017 we Wrocławiu. Wymagania: * komunikatywność * zaangażowanie w wykonywaną pracę * miła aparycja * umiejętność pracy w zespole Zakres obowiązków: * zachęcanie zwiedzających do odwiedzenia naszego stoiska * roznoszenie materiałów reklamowych na terenie targów Oferujemy: * pracę w młodym i energicznym zespole w dniach 17-18.11.2017 * umowę zlecenie * stawkę: 150 zł netto/dzień Zapewniamy firmowy ubiór. Praca w godzinach od 10-17 Chętne osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-10-30

Maturzysto! Zapraszamy Do Naszego Biura :) Wrocław
Maturzysto! Zapraszamy Do Naszego Biura :) Wrocław

Maturzysto! Zapraszamy do naszego biura :) Rok szkolny się kończy i zastanawiasz się co zrobisz z wolnym czasem? Szukasz pierwszej pracy, jednocześnie chciałbyś pracować w młodym zgranym zespole? - Nie mogłeś trafić lepiej! Nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Twoim głównym zadaniem będzie kontakt telefoniczny z Klientami oraz propozycja dodatkowych opcji i usług. Jedyne co musisz zabrać do pracy to pozytywne nastawienie :) W zamian zaoferujemy: - elastyczny grafik, dzięki czemu nie musisz rezygnować z wakacji - pakiet szkoleniowy, które przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku - premie - wypłatę 2x w miesiącu - pracę w młodym, zgranym i energicznym zespole Tak więc jeśli jesteś dyspozycyjny około 25h w tygodniu, nic nie stoi na przeszkodzie w aplikowaniu :)

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-06-11

Salad Story - Pracownik obsługi klienta Warszawa
Salad Story - Pracownik obsługi klienta Warszawa

Lokalizacja: Wrocław, Krzyki Sucha 1 Stawka godzinowa brutto: 15,00 zł Nie wymagamy doświadczenia, pomagamy w wyrobieniu książeczki sanepidu. Oferujemy: pracę w młodym i energicznym zespole z szansą na awans; elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb; zdrowy posiłek pracowniczy za symboliczne 1zł!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-09-17

Opiekunka - klub malucha, żłobek Wrocław
Opiekunka - klub malucha, żłobek Wrocław

Poszukujemy opiekunki do pracy z Dziećmi w wieku od 1 do 3 lat. Praca na pół etatu lub więcej. Możliwość dopasowania godzin pracy do np. zajęć na uczelni. nbsp;Oczekiwania:odpowiedzialność, kreatywność, cierpliwość, uśmiechchęć pracy z Dziećmimile widziany status studenta (szczególnie kierunków pedagogicznych)książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienianbsp;Oferujemy pracę w młodym, energicznym zespole, elastyczne godziny pracy, pracę z kameralną grupą Dzieci. nbsp;Proszę o przesyłanie CV z aktualną klauzulą.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-01-22

Sprzątanie Wrocław Wrocław
Sprzątanie Wrocław Wrocław

Firma realizująca usługi czystościowo- porządkowe na jednym z Hoteli we Wrocławiu zatrudni osobę do sprzątania w godz. 22.00-6.00 poniedziałek – niedziela ( na zmianę) umowę zlecenie, stawką 10,50-11,50 zł netto( na rękę) Kontakt tel. 733 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-23

Kucharz/ka Poszukiwany! Wrocław
Kucharz/ka Poszukiwany! Wrocław

Nowo powstała Restauracja Woławina przy ulicy Strachowskiego(Ołtaszyn) poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku kucharz. Wymagamy: -minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku -odpowiedzialności i sumienności -dbania o porządek w miejscu pracy -chęci nauki i rozwoju Oferujemy: -godziwe wynagrodzenie -prace w młodym i energicznym zespole -możliwość nabycia doświadczenia i rozwoju przy boku szefa Jacka Kempy Zapraszamy do współpracy!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-08-30

Wysokie Zarobki Mechanik Man Daf Wrocław okolice Ul.Ostatniego Grosza Wrocław
Wysokie Zarobki Mechanik Man Daf Wrocław okolice Ul.Ostatniego Grosza Wrocław

Witam, zatrudnię Mechanika znającego się na robocie i chcącego pracować praca 9 godzin dziennie umowa o pracę , wysokie zarobki . Proszę wysłać cv albo zadzwonić jeśli chcą Państwo uzykac więcej informacji. 6000 zł na reke . Praca w kilkuosobowym zespole . Na jedną zmianę od 7.00 do 16.00,

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-08-03

Lokal W Rynku Zatrudni Pomoc Kelnerską 150 Zł /zmianę /8 H Wrocław
Lokal W Rynku Zatrudni Pomoc Kelnerską 150 Zł /zmianę /8 H Wrocław

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku pomocy kelnerskiej. Gwarantujemy miłą atmosferę w pracy oraz stawkę 150 zł za zmianę Główne obowiązki na tym stanowisku to pomoc przy obsłudze klienta. Poszukujemy osób chętnych do podjęcia stałej współpracy. Gwarantujemy umowę oraz elastyczny grafik.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-10

Kucharz Do Pizzerii W Jeleniej Górze Jelenia Góra
Kucharz Do Pizzerii W Jeleniej Górze Jelenia Góra

Zatrudnię kucharza do pizzerii w Jeleniej Górze. Praca od zaraz. Wymagania pozytywne usposobienie i chęć do pracy w młodym energicznym zespole. Informacje pod numerem telefonu 502 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-09-07

KUCHARZ Na Zmianę śniadaniową - OD ZARAZ! Wrocław
KUCHARZ Na Zmianę śniadaniową - OD ZARAZ! Wrocław

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: - KUCHARZ, zmiana śniadaniowa (7:00 - 12:00) Szukamy: - kucharzy młodych stażem, zafascynowanych pracą w kuchni, - dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole, - punktualności i dyspozycyjności, - umiejętności szybkiego uczenia się i otwartości na szkolenia, - aktualnych badań Sanepidu (książeczka zdrowia), - entuzjazmu i zapału do pracy. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę zlecenia z możliwością stałej współpracy, - przyjazną atmosferę pracy, - atrakcyjną stawkę godzinową, Zaaplikuj! Czekamy na Ciebie.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-09-01

Pracownik Magazynowy Wrocław
Pracownik Magazynowy Wrocław

Zatrudnię pracownika magazynowego . Praca od zaraz ! Oferujemy : - stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie - 2000 zł brutto - pracę w młodym , dynamicznym zespole . Wymagania : - zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy - przestrzeganie instrukcji BHP - dyspozycyjność Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-03-02

Praca: Trener Personalny - Wrocław Wrocław
Praca: Trener Personalny - Wrocław Wrocław

Nowa marka na rynku SMARTrain poszukuje osób na stanowisko: trener personalny. Specjalizujemy się w przygotowywaniu indywidualnych planów treningowych oraz dietetycznych dla naszych klientów (online). Obowiązki trenera: 
- opracowywanie planów dietetycznych oraz treningowych
 - utrzymywanie kontaktu z klientem  
- miła obsługa 
 Wymagania wobec kandydatów:
 - wykształcenie kierunkowe wyższe lub w trakcie studiów 
- kultura osobista, komunikatywność 
- doświadczenie w pracy indywidualnej z Klientem
 Oferujemy:
 - stabilne zatrudnienie 
 - prace w młodym energicznym zespole 
 -szkolenia
 Praca we Wrocławiu w biurze 8h/5 dni zarobki: od 1600 netto + 10% prowizji (od kwoty netto) od klienta

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-14

Pracownik Ochrony Tesco Marino Wrocław
Pracownik Ochrony Tesco Marino Wrocław

Przyjmę do pracy na obiekcie Tesco Marino. Praca w młodym zespole. Praca stojąco- siedząca. Praca od zaraz. Wymagana dyspozycyjność niekaralność.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-16

Praca W Sklepie Spożywczym Wrocław
Praca W Sklepie Spożywczym Wrocław

Zatrudnię energiczną osobę na pełny etat na stanowisko sprzedawcy/kasjera do sklepu spożywczego na Karłowicach. Praca na drugą zmianę w godzinach 14.00-22.00 Wymagania: - książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid) - obsługa krajalnicy, kasy fiskalnej i terminala. - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - pracowitość, lojalność, komunikatywność - nienaganna higiena osobista - umiejętność pracy pod presją Oferujemy: - umowa o pracę - pracę w młodym zespole - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem i numerem telefonu na adres mailowy lub w formularzu kontaktowym

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-01

Kelner/kelnerka Restauracja Zielona Oliwka Kiełczów Wrocław
Kelner/kelnerka Restauracja Zielona Oliwka Kiełczów Wrocław

Restauracja Zielona Oliwka Kiełczów (teren byłej Sielskiej Zagrody) zatrudni osoby na stanowsko kelner/kelnerka do pracy w weekendy oraz w tygodniu. Wymagania: -komunikatywność -odpowiedzialność -punktualność -zaangażowanie -doświadczenie mile widziane Oferujemy: -atrakcyjne zarobki -szkolenia podnoszące umiejętność obsługi klienta -pracę w młodym i energicznym zespole -możliwośći rozowoju zawodowego Osoby chętne do współpracy prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty na terenie obiektu.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-11

Zatrudnię fryzjerkę od zaraz Wrocław
Zatrudnię fryzjerkę od zaraz Wrocław

Witam.Zatrudnię fryzjerkę damsko męską od zaraz. Praca w młodym zespole z możliwościa dalszego szkolenia . Godziny pracy do ustalenia . Bardzo dobre wynagrodzenie, posiadamy wlasną bardzo dużą bazę klientów. Zapewniamy: *dobre zarobki *miłą atmosferę *możliwość szkolenia się *elastyczne godziny pracy Zapraszam do kontaktu

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-04-07

Pomoc W Sklepie Na Wakacje I Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław
Pomoc W Sklepie Na Wakacje I Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław

Zatrudnię Panią do pomocy w sklepie spożywczym. Sklep znajduje się w podwrocławskim Smolcu (3km od Nowego dworu - muchoboru) Praca na weekendy możliwość pracy dwóch lub większej ilości weekendów (do dogadania). Praca w sobotę od godziny 7 do 18 i w niedziele od 8 do 15. Praca w miłym i zgranym zespole. W okresie wakacyjnym praca na jedna zmiane 7-12 lub 12 - 20 (mozliwość wyboru innych godzin do dogadania) Mile widziane doświadczenie w handlu. Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy. Ogłoszenie skierowane do studentów lub osob po maturze.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-31

Pomoc W Sklepie Na Wakacje I Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław
Pomoc W Sklepie Na Wakacje I Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław

Zatrudnię Panią do pomocy w sklepie spożywczym. Sklep znajduje się w podwrocławskim Smolcu (3km od Nowego dworu - muchoboru) Praca na weekendy możliwość pracy dwóch lub większej ilości weekendów (do dogadania). Praca w sobotę od godziny 7 do 18 i w niedziele od 8 do 15. Praca w miłym i zgranym zespole. W okresie wakacyjnym praca na jedna zmiane 7-12 lub 12 - 20 (mozliwość wyboru innych godzin do dogadania) Mile widziane doświadczenie w handlu. Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy. Ogłoszenie skierowane do studentów lub osob po maturze.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-08-31

praca dla elektryka/pomocnika elektryka Wrocław
praca dla elektryka/pomocnika elektryka Wrocław

zatrudnię elektryka i pomocnika elektryka. praca na terenie Wrocławia (biura, domki jednorodzinne, budynku użyteczności publicznej) w młodym dynamicznym zespole. możliwość podjęcia pracy od zaraz

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-03-08

Promocja Klubu Wrocław
Promocja Klubu Wrocław

Masz wolne i chciałbyś sobie dorobic ? Moze szukasz stalej pracy ? Napisz do mnie za pośrednictwem Aktualnie poszukujemy osob na promocje klubu. Praca w milym , mlodym i energicznym zespole. Mozesz pracowac juz od 3 dni w tygodniu. Nie wymagamy doswiadczenia, a jedynia zaangażowania wszystkiego innego Cie nauczymy

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-08-17

Pomoc W Sklepie Na Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław
Pomoc W Sklepie Na Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław

Zatrudnię Panią do pomocy w sklepie spożywczym. Sklep znajduje się w podwrocławskim Smolcu (3km od Nowego dworu - muchoboru) Praca na weekendy możliwość pracy dwóch lub większej ilości weekendów (do dogadania). Praca w sobotę od godziny 7 do 18 i w niedziele od 8 do 15. Praca w miłym i zgranym zespole. W okresie wakacyjnym praca na jedna zmiane 7-12 lub 12 - 20 (mozliwość wyboru innych godzin do dogadania) Mile widziane doświadczenie w handlu. Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy. Ogłoszenie skierowane do studentów lub osob po maturze. Bardzo dobre wynagrodzenie!!!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-07

Pomoc W Sklepie Na Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław
Pomoc W Sklepie Na Weekendy Pilne Od Zaraz! Wrocław

Zatrudnię Panią do pomocy w sklepie spożywczym. Sklep znajduje się w podwrocławskim Smolcu (3km od Nowego dworu - muchoboru) Praca na weekendy możliwość pracy dwóch lub większej ilości weekendów (do dogadania). Praca w sobotę od godziny 7 do 18 i w niedziele od 8 do 15. Praca w miłym i zgranym zespole. W okresie wakacyjnym praca na jedna zmiane 7-12 lub 12 - 20 (mozliwość wyboru innych godzin do dogadania) Mile widziane doświadczenie w handlu. Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy. Ogłoszenie skierowane do studentów lub osob po maturze. Bardzo dobre wynagrodzenie!!!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-08

Praca Dorywcza Na Magazynie, 12 Zł Netto / H Wrocław
Praca Dorywcza Na Magazynie, 12 Zł Netto / H Wrocław

Progresso, dla Sigma Store - Hurtowni artykułów szkolno-biurowych, poszukuje osób chętnych do pracy. Praca dorywcza Miejsce pracy: Wrocław, ul. Buforowa (przy rondzie Iwiny) Obowiązki: • Układanie towaru • Rozładunek towaru • Prace pomocnicze Wymagania: • Dyspozycyjność do pracy dorywczej • Ukończone 18 lat • Umiejętność pracy w zespole • Zaangażowanie w powierzone obowiązki • Sumienność i uczciwość • Nie wymagamy doświadczenia • Mile widziani Studenci Oferujemy: • Wynagrodzenie 12 zł / h netto • Umowa zlecenie • Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole • Natychmiastowe zatrudnienie! Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-06-10

Praca Dorywcza Na Magazynie, 12 Zł Netto / H Wrocław
Praca Dorywcza Na Magazynie, 12 Zł Netto / H Wrocław

Progresso, dla Sigma Store - Hurtowni artykułów szkolno-biurowych, poszukuje osób chętnych do pracy. Praca dorywcza Miejsce pracy: Wrocław, ul. Buforowa (przy rondzie Iwiny) Obowiązki: • Układanie towaru • Rozładunek towaru • Prace pomocnicze Wymagania: • Dyspozycyjność do pracy dorywczej • Ukończone 18 lat • Umiejętność pracy w zespole • Zaangażowanie w powierzone obowiązki • Sumienność i uczciwość • Nie wymagamy doświadczenia • Mile widziani Studenci Oferujemy: • Wynagrodzenie 12 zł / h netto • Umowa zlecenie • Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole • Natychmiastowe zatrudnienie! Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-08

Szukamy Kelnerów/ Kelnerek Ołtaszyn Wrocław
Szukamy Kelnerów/ Kelnerek Ołtaszyn Wrocław

 Restauracja Zwycięska 9 na Ołtaszynie poszukuje osób na stanowisk kelnera/kelnerki, mile widziane osoby ze statutem studenta, ale również z pełną dyspozycyjnością. Wymagania: - doświadczenie na stanowisku kelnera, - miła aparycja, - punktualność, - umiejętność pracy w zespole, - podstawowa znajomość języka angielskiego, Oferujemy: - atrakcyjną stawkę godzinową, - premie uznaniowe, - pracę w młodym, energicznym zespole, - przyjazną atmosferę, - szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji. Zainteresowanych prosimy aby w przesyłanych CV zamieścili klauzulę: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-05-11

Salon Fryzjerski Berendowicz & Kublin szuka fryzjerów/stylistów!!! Wrocław
Salon Fryzjerski Berendowicz & Kublin szuka fryzjerów/stylistów!!! Wrocław

Nowy Rok to nowe szanse, nowe możliwości!!! Może właśnie Ty chcesz zmienić coś w swoim życiu! Nowa praca i zdobycie nowych umiejętności czekają na Ciebie właśnie tu w Salonie Bamp;K. Jest wielu niedocenionych fryzjerów/stylistów, ja potrzebuję dwóch , bo kilku już mam i to właśnie z Wami chcę odnieść sukces!!! Jeśli nie boisz się dynamicznej pracy w młodym, energicznym zespole to znaczy że brakuje mi własnie Ciebie. Nie wypełniaj formularzy, nie przesyłaj CV, zadzwoń i umów się na spotkanie, porozmawiamy, a zapewniam że zostaniesz z nami dłużej!!!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-01-23

Pakowacz Na Jedną Zmianę Wrocław
Pakowacz Na Jedną Zmianę Wrocław

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacz na jedną zmianę Szukamy osoby chętne do pracy, nie wymagamy doświadczenia, nasze aktualne zapotrzebowanie to około 30 osób, zatrudnienie od zaraz. Miejsce pracy: Wrocław, Graniczna Zadania: - pakowanie produktów do opakowań; - praca stojąca, lekkie produkty Wymagania: - chęci do pracy, - możliwość pracy od poniedziałku do piątku; - szukamy osób zainteresowanych pracą na dłużej lub na stałe; Oferujemy: - zatrudnienie na umowę zlecenie; - pracę n ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-10-18

Pilnie Poszukujemy Kosmetyczki Krzyki (GAJ) Wrocław
Pilnie Poszukujemy Kosmetyczki Krzyki (GAJ) Wrocław

Od zaraz poszukujemy do salonu Kosmetologa/Kosmetyczki z umiejętnością wykonywania masaży i stylizacji paznokci - manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy, manicure japoński. Umowa o pracę, szkolenia wprowadzające i podwyższające kwalifikacje. Praca w młodym zespole:) Zapraszamy :)

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2016-09-02

Bistro - Kawiarnia Praca Dla Studentów Wrocław
Bistro - Kawiarnia Praca Dla Studentów Wrocław

Cześć! Jesteśmy kawiarnią Barton. Znajdujemy się w Alei Bielany ( Bielany Wrocławskie ). Jesteśmy młodym, energicznym i zgranym zespołem. Każdego z nas cechuje pasja i zapał w codziennych obowiązkach za kawiarnianym barem. Cenimy sobie pozytywne nastawienie i chęci do pracy. Poszukujemy studentów, którzy chcą pracować w kawiarni. Dla studentów uczących się w trybie dziennym proponujemy pracę w weekendy, dla studentów uczących się w trybie zaocznym pracę od poniedziałku do piątku. Płacimy od 10zł brutto za godzinę na umowę zlecenie. Nie oczekujemy doświadczenia Liczy się dla nas zapał, sumienność i pozytywne nastawienie. Reszty Cię nauczymy! Oferujemy : - szkolenia baristyczne na wysokim poziomie - przyuczenie do przygotowywania prostych posiłków oraz deserów - elastyczny grafik pracy - pracę w młodym i energicznym zespole Status studenta/ucznia jest wymagany przy podjęciu współpracy. Jedyne czego oczekujemy od Was to gotowości pracy na Bielanach Wrocławskich. Krąży wi ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-09-09

Literatka Na Rynku Poszukuje Kucharza Z Zajawką :) Wrocław
Literatka Na Rynku Poszukuje Kucharza Z Zajawką :) Wrocław

Znana i lubiana Kawiarnia na płycie Rynku poszukuje osób do pracy na kuchni :) Zapraszamy do kontaktu osoby kreatywne, z zajawką do gotowania i chętne do dzielenia się swoimi pomysłami kulinarnymi. Praca obejmuje: - przygotowywania dań śniadaniowych - przygotowania lunchu raz w tygodniu - myślenie świeżo i sezonowo w tworzeniu dań Oferujemy Ci: - elastyczny grafik w pracy - indywidualne warunki pracy dopasowane do Ciebie - pracę w młodym, energicznym i sympatycznym zespole Oczekujemy od Ciebie: - punktualności i sumienności - zajawki do gotowania - pozytywnego nastawienia do świata :) Zachęcamy do wysyłania CV drogą mailową, skontaktujemy się telefonicznie. Do usłyszenia!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-07-19

Zatrudnimy : Trener Personalny Wrocław Wrocław
Zatrudnimy : Trener Personalny Wrocław Wrocław

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Trener personalny . Nasza firma specjalizuje się w przygotowaniu planów treningowych oraz dietetycznych. Praca we Wrocławiu Nasze wymagania wobec kandydatów: - Pozytywne nastawienie i pasja do fitness - Dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków - Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne - wykształcenie kierunkowe wyższe lub w trakcie studiów Do Twoich obowiązków należy: - opracowywanie planów dietetycznych oraz treningowych - utrzymywanie kontaktu z klientami - Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta - Czynny udział w organizacji eventów firmowych Co oferujemy? - Pracę w młodym energicznym zespole - Atrakcyjny system wynagrodzenia - Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego - Szkolenia

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-08-23

Sprzedawca Sklep Sportowy ASICS (FASHION OUTLET WROCŁAW) Wrocław
Sprzedawca Sklep Sportowy ASICS (FASHION OUTLET WROCŁAW) Wrocław

Sklep sportowy ASICS (Fashion Outlet Wrocław) poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca. Wymagania; - elastyczność i gotowość do pracy w tygodniu (1/2 etatu, ok.20h/tydzień) - energia i pozytywne nastawienie - pasja sportowa - odpowiedzialność i entuzjazm Oferujemy; - konkurencyjny system wynagrodzeń (premie od sprzedazy) - pracę w młodym, energicznym zespole pasjonatów sportu - bardzo dobrą atmosferę pracy - szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego - zniżki na produkty W tytule proszę wpisać quot;Sprzedawca ASICS 1/2 etatuquot; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych tj.Dz.ustaw NR.101 z 2002r. poz. 926 z późń.zmquot;.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-06-07

Restauracja STODOŁA Kelner/kelnerka. Wrocław
Restauracja STODOŁA Kelner/kelnerka. Wrocław

Wrocławska restauracja STODOŁA przy ulicy Krzyckiej rekrutuje na stanowisko kelner/kelnerka. Nasza restauracja przyciąga gości nieformalną atmosferą oraz wysokim standardem oferowanych potraw. Nasze oczekiwania: - komunikatywność - pozytywne nastawienie do ludzi - poczucie humoru - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy w zespole - chęć nauki - mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta Oferujemy: - stawka godzinowa 11-12 zł/h netto - świetna atmosfera pracy - grafik dostosowany do potrzeb pracownika - zniżki na posiłki - praca w młodym, energicznym zespole - dobra obsługa = dobre napiwki :) Zainteresowany/a??? Nie zwlekaj i prześlij swoje CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-05-28

Staż płatny Wrocław
Staż płatny Wrocław

Zapraszamy na staż do naszej firmy, w której bez doświadczenia staniesz się doświadczonym opiekunem nieruchomości mieszkalnych. Zapraszamy osoby różnych płci, w różnym wieku. Wszyscy Ci, którzy chcą pracować w energicznym zespole, w zaskakującej codzienności, zapraszamy do spróbowania swoich sił na naszym stażu…..Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1.000,00 zł na rękę.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-01-27

Staż płatny Wrocław
Staż płatny Wrocław

Zapraszamy na staż do naszej firmy, w której bez doświadczenia staniesz się doświadczonym opiekunem nieruchomości mieszkalnych. Zapraszamy osoby różnych płci, w różnym wieku. Wszyscy Ci, którzy chcą pracować w energicznym zespole, w zaskakującej codzienności, zapraszamy do spróbowania swoich sił na naszym stażu…..Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1.000,00 zł na rękę.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-01-24

Praca Od Zaraz!!! Wrocław
Praca Od Zaraz!!! Wrocław

Praca od zaraz dla MONTERÓW REGIPSÓW. Praca od 29.05 możliwość zaliczek praca w miłym zespole zjazdy co 3-4 tyg super warunki Zapraszam do kontaktu!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-05-31

Praca Od Zaraz! Wrocław
Praca Od Zaraz! Wrocław

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisko kelner/barista. Praca w młodym zespole umożliwiająca duży rozwój zarówno pod względem umiejętności jak i osobowości. Mile widziane doświadczenie w branży, ale przede wszystkim cenimy sobie chęć i zaangażowanie. Oferujemy dogodne warunki pracy oraz wspaniałą atmosferę! Chętnych prosimy o kontakt.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-06

Praca dla ratownika medycznego Wrocław
Praca dla ratownika medycznego Wrocław

Prywatne Pogotowie Ratunkowe poszukuje ratowników medycznych z terenów Strzelin, Wrocław,Świebodzice do pracy w zespołach wyjazdowych realizujących transport medyczny międzyszpitalny. Wymagania: Dyplom ratownika medycznego lub ukończone studia na kierunku ratownictwo medyczne, chęć podjęcia pracy w młodym wesołym zespole, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Gwarantujemy stałe zatrudnienie, stałe comiesięczne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, pracę w młodym zespole.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-21

Promocja Klubu. Wysokie zarobki! Praca dorywcza lub stała OD ZARAZ! Wrocław
Promocja Klubu. Wysokie zarobki! Praca dorywcza lub stała OD ZARAZ! Wrocław

Polecaj imprezy i zarabiaj – lekka praca na świeżym powietrzu!nbsp;Zatrudnimy komunikatywne i lubiące kontakt z ludźmi osoby (18+) odpowiedzialne za aktywne promowanie klubu w godzinach jego pracy w samym centrum miasta.nbsp;Lekka praca polegająca jedynie na krótkiej rozmowie z potencjalnymi Klientami naszego lokalu :)nbsp;nbsp;Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy (i zarabiania ;)) oraz znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.nbsp;nbsp;Oferujemy:Przede wszystkim super atmosferę i pracę w młodym, energicznym zespole :)nbsp;A poza tym:tygodniowe wypłaty rzędu 800 - - zł tygodniowo na rękęgwarantowaną podstawę godzinową + wysokie premie elastyczny grafik dopasowany pod Twoje potrzeby (praca w godzinach nocnych - zmiany od godz. 20:00)pracę na cały lub niepełny etat (3-5 dni w tygodniu)zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z ubezpieczeniemnbsp;nbsp;Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń.nbsp;Do zobaczenia na rozmowie! :)

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-07-24

Elektrycy Wrocław Od Zaraz Wrocław
Elektrycy Wrocław Od Zaraz Wrocław

Firm a El-Mis pilnie zatrudni osoby na stanowisko: •Elektryk - praca we Wrocławiu, w budynku zamkniętym - praca od zaraz - stawka godzinowa -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-05-09

Wrocław - Praca Od Zaraz Wrocław
Wrocław - Praca Od Zaraz Wrocław

Poszukujemy pracowników do pracy w serwisie sprzątającym na Bielanach. Praca od zaraz. Warunki do uzgodnienia. Prosimy o pilny kontakt telefoniczny

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-07

Osoby Do Sprzątania Wrocław Krzywoustego Wrocław
Osoby Do Sprzątania Wrocław Krzywoustego Wrocław

Witam Przyjmę 2 osoby do sprzątania w budynku, pomieszczenia biurowe, toalet itp. 1 osoba Praca od pon-pt w godzinach 7:30/8:00 ok 4h i druga osoba po południu ok 17 2-4 godziny Wynagrodzenie od 1200 zł na rękę za miesiąc za każdą zmianę Osoby zainteresowane proszę o podanie telefonu. Praca od 1 marca

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-03-04

Poszukiwana Pokojówka Praca Poniedziałek-Piątek Wrocław
Poszukiwana Pokojówka Praca Poniedziałek-Piątek Wrocław

Hostel w centrum Wrocławia poszukuje pokojówk do pracy od poniedziałku do piątku od g. 7.00 na mniej więcej 7-8 godzin dziennie. Nie oczekujemy doświadczenia, wszystkiego nauczymy :) Praca od zaraz, chętnie podejmiemy współpracę na stałe. Wynagrodzenie 11,60 za godzinę na rękę, umowa zlecenie. Praca w młodym zespole, zapewniona miła atmosfera. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-28

Pilnie Zatrudnimy- Sprzątaczka WROCŁAW Wrocław
Pilnie Zatrudnimy- Sprzątaczka WROCŁAW Wrocław

Pilnie zatrudnimy osobę na stanowisko sprzątaczki. Miejsce pracy Wrocław, ul. Krakowska Wynagrodzenie 2400 zł brutto. Praca na 1 zmianę. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. TEL. KONTAKTOWY NATALIA SZTANDERA 609 - - Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o uzupełnienie poniższych informacji: Imię (imiona) i nazwisko: Data i miejsce urodzenia: Adres zamieszkania: Telefon kontaktowy: Stopień niepełnosprawności:

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-03

Zbrojarzy Wrocław Wrocław
Zbrojarzy Wrocław Wrocław

FIRMA BUDOWLANA Zatrudni od zaraz zbrojarzy , brygady i pomocników. BARDZO WYSOKIE ZAROBKI. AUTO SŁUŻBOWE. Zakwaterowanie i obiad zapewnia pracodawca. Praca we Wrocławiu od zaraz.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-08-31

Kierowca/Kurier Wrocław! Wrocław
Kierowca/Kurier Wrocław! Wrocław

Witam Zatrudnię osobę na stanowisko kuriera do rozwożenia przesyłek na terenie Wrocławia.Stały, mały rejon, centrum miasta.Praca od zaraz Wymagania: - doświadczenie w kierowaniu pojazdem typu Bus - odpowiedzialność - sumienność - doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość topografii Wrocławia będzie dodatkowym atutem. Oferuję -umowę o pracę -stabilne zatrudnienie -pracę w zgranym młodym zespole, -szkolenie-odzież oraz narzędzia niezbędne do pracy Zainteresowanych proszę o przesyłanie Cv poprzez

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-01-26

Praca Dla Ratownika Medycznego Wrocław
Praca Dla Ratownika Medycznego Wrocław

poszukujemy ratowników medycznych do pracy w zespole wyjazdowym w miejscowości Wrocław liczba dyżurów dowolna gwarantujemy stałą współpracę stałe terminowe wynagrodzenie pracę w młodym wesołym i profesjonalnym zespole. czekamy na ratowników medycznych!!! kucharzom piekarzom kierowcom kombajnu i rozrzutnika do gnoju tym razem dziękujemy.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-06-02

Sprzedawca/Kasjer - Wrocław - Od Zaraz ! Wrocław
Sprzedawca/Kasjer - Wrocław - Od Zaraz ! Wrocław

Witam, Poszukujemy osób do pracy w znanej sieci delikatesów w wielu lokalizacjach na terenie Wrocławia. Do obowiązków należy: - obsługa kasy fiskalnej, - wykładanie towaru, - obsługa klientów, - dbanie o miejsce stanowiska pracy, Oferujemy: - umowę zlecenie ze składkami ZUS - stawkę 16 zł/h brutto, 13,70 zł netto/h (student) - stawkę 15 zł/h brutto, 11,23 zł netto/h (osoba nie ucząca się) Wymagania: - książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia (pomagamy finansowo w wyrobieniu), - ukończone 18 lat, - dyspozycyjność 4,5 dni w tygodniu po 6-8h dziennie na 1 i 2 zmianę, Osoby zainteresowane proszę o wiadomość z podaniem telefonu kontaktowego lub załączenie CV. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego w dnia pon-piąt w godz 9-17.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-06-15

AKTUALNE !!! Zatrudnie Do Pracy Na Stanowisko Kasjer-sprzedawca . Wrocław
AKTUALNE !!! Zatrudnie Do Pracy Na Stanowisko Kasjer-sprzedawca . Wrocław

Freshmarket przy ul. Odrzańskiej 2/3 lok 1A poszukuje osób uczciwych, samodzielnych, lubiących kontakt z klientem do pracy w charakterze sprzedawcy. Szukamy osób chcących pracować w weekendy. Oferujemy pracę w miłej atmosferze w młodym prężnym zespole, wynagrodzenie 12zl/h na rękę . Praca od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 695 - - lub 661 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-07-25

Praca w nocy gastronomia Wrocław
Praca w nocy gastronomia Wrocław

Poszukujemy pracownika do pracy na nocne zmiany na Dworcu Główny PKP . Praca od 19:00 do 7:00 ,15 do 18 zmian w miesiącu , wynagrodzenie 16 zł /h czyli za jedną zmianę 192 zł. Praca polega na obsłudze kasy fiskalnej oraz przygotowywaniu i wydawaniu posiłków (tosty,zapiekanki,hamburgery,knysze,kebab,nalewania piwa itp). Poszukujemy osób szukających pracy na stałe , uczciwych, komunikatywnych ,punktualnych , gotowych do wykonywania obowiązków powierzonych przez pracodawcę a nie leżących na ladzie i patrzących w telefon . Dodatkowo pracownik otrzymuje ciepły posiłek i ciepły napój . Po okresie próbnym płacimy z góry za każda zmianę , dla ambitnych pracowników premie każdego miesiąca .Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-06-13

Magazyn - Wrocław Krzyki zatrudni Wrocław
Magazyn - Wrocław Krzyki zatrudni Wrocław

Chętne osoby do pracy przy kompletacji oraz kontroli jakości zamówień do szpitali i aptek za pomocą skanera. Praca od zaraz, nie potrzebujesz doświadczenia. Oczekujemy: dyspozycyjności do pracy w systemie zmian (tydzień na tydzień): *6-14, 14-22, 22-6 *4-12, 22-6 *14-22 *22-6 Sam wybierasz, który system najbardziej Cię interesuje :) książeczki sanepidu bądź chęć jej wyrobienia. Oferujemy: *pracę w renomowanej firmie*umowa zlecenie -gt;umowa o pracę *stawka: 15 zł brutto/h dzień; 17 zł brutto/h noc; dwie niedziele do przepracowania w miesiącu na poranna zmianę bądź nocną; stawka 17zł brutto h/d 19zł brutto h/n. *szeroki wachlarz benefitów Lokalizacja: okolice u. Krakowskiej

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-05-05

Pilnie Praca Stróż,Portier Itp Na Nocną Zmianę Wrocław
Pilnie Praca Stróż,Portier Itp Na Nocną Zmianę Wrocław

Pilnie poszukuje zatrudnienia w charekterze portiera,stróża itp na nocne zmiany we Wrocławiu.Gotowość podjęcia Pracy natychmiastowa.Bardzo postawny mężczyzna 135 kg,wysoki,sprawny fizycznie po Technikum Samochodowym w wieku 47 lat.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-04-27

PROSTA PRACA OD ZARAZ - Aplikuj Już Dziś!! Wrocław
PROSTA PRACA OD ZARAZ - Aplikuj Już Dziś!! Wrocław

PROSTA PRACA OD ZARAZ!! KIM JESTEŚMY? Jesteśmy jedynym z największych Call Center w Europie, posiadamy aż 11 oddziałów w 9 miastach w Polsce KOGO SZUKAMY? Właśnie Ciebie! Nie czekaj, wyślij aplikację a na pewno się z Tobą skontaktujemy! CO OFERUJEMY? - elastyczny grafik -wypłata w każdy piątek -pewna stawka za godzinę -opieka medyczna LUX MED - bezpłatnie -dostęp do karty rabatowej -konkretny system premiowania za sukcesy (najlepsi mają ponad 20 zł za godzinę) -praca w młodym, ciekawym, fajnym zespole -blisko uczelni - jesteśmy w centrum KAŻDA APLIKACJA BĘDZIE ROZPATRZONA!!!

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-08-31

Poszukuję Opiekunki Dla Olafa 11 Mc Wrocław
Poszukuję Opiekunki Dla Olafa 11 Mc Wrocław

Witam, Z przyjemnością nawiążę dłuższą współpracę z osobą odpowiednią do roli opiekunki mojego syna Olafka. Olaf ma 11 miesięcy i jest bardzo energicznym i pogodnym szkrabem. Bardzo lubi wybierać ziemię z kwiatów. Oferuję pracę od września na pół etatu (4 godziny dziennie od pn do pt), a od stycznia 2017 na cały etat. Lokalizacja - Wrocław Jagodno

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2016-08-30

Hostessa Lub Promotor Wrocław Pasaż Grunwaldzki Od Zaraz!!! Wrocław
Hostessa Lub Promotor Wrocław Pasaż Grunwaldzki Od Zaraz!!! Wrocław

Poszukuje pilnie hostessy lu promotora do pracy przy rozdawaniu kuponow znizkowych do Restauracji w Pasazu Grunwaldzkim od zaraz. Praca od pon do niedz w godz 10-18. 9zl na reke na godz. Pilne

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-05-13

Pracownik Obsługi Bistro Wrocław
Pracownik Obsługi Bistro Wrocław

Bistro przy ul. Zakładowej we Wrocławiu zatrudni osobę energiczną, uśmiechniętą i komunikatywną do pracy na stanowisko pracownika obsługi bistro/kasjerka. nbsp;Oferujemy :pracę w energicznym i młodym zespoleelastyczny grafik atrakcyjne wynagrodzenieOczekujemy : pozytywnego nastawienia , energii i uśmiechuchęci do pracywywiązywania się z powierzonych obowiązkównbsp;Mile widziane doświadczenie, nie jest to warunek konieczny.nbsp;Wymagana pracownicza książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.nbsp;Znajomość obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem.nbsp;Praca zmianowa, od poniedziałku do piątku.nbsp;Tel. 571 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-08-28

Pracownik Magazynowy / Magazynier Wrocław
Pracownik Magazynowy / Magazynier Wrocław

Założona w 1991 roku marka AlmiDecor dzięki pozyskaniu silnego inwestora i nowego, prężnego zarządu poszukuje kandydatów do pracy przy swojej innowacyjnej platformie sprzedażowej almidecor. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Magazynowy Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: •kompletacja towaru na magazynie; •załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich; •pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki; •prace magazynowe. Oczekiwania: •dyspozycyjność od poniedziałku do piątku do pracy na 1 zmianę (07:30 - 15:30); •wymagane chęci do pracy i samodoskonalenia; •odpowiedzialność oraz dokładność; •doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Oferujemy: •pracę na czystej, oddanej po remoncie ogrzewanej hali •zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę •możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego •praca w młodym zespole •przyjazna atmosfera Aplikuj! Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-10-01

Zatrudnię SPAWACZA/ŚLUSARZA - Produkcja Mebli Metalowych Wrocław
Zatrudnię SPAWACZA/ŚLUSARZA - Produkcja Mebli Metalowych Wrocław

Firma Krzyś producent mebli metalowych zatrudni ŚLUSARZA ŚLUSARZA /SPAWACZA praca przy produkcji mebli metalowych na wymiar ciekawa ,nie monotonna pracujemy na jedną zmianę poniedziałek -piątek zapraszamy z cv na rozmowę w godzinach 13,00-16,00 ul.Krzemieniecka 825 - - Wrocław dojazd autobusami 107,119,319

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-02-26

Hydraulik Szuka Pomocnika,praca Od Zaraz Wrocław Wrocław
Hydraulik Szuka Pomocnika,praca Od Zaraz Wrocław Wrocław

Jestem hydraulikiem,szukam krzepkiego pomocnika bez doświadczenia w tym fachu,mile widziany obywatel Ukrainy,praca od zaraz.Tel.kontaktowy: 665 - -

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2016-09-05

Pomoc Na Kuchni Prawo Jazdy Wrocław Krzyki Wrocław
Pomoc Na Kuchni Prawo Jazdy Wrocław Krzyki Wrocław

Zatrudnię osobę do pracy w charakterze pomocy kuchennej w restauracji bufetowej we Wrocławiu -Krzyki. Praca od zaraz jako pomocnik kucharza oraz sporadycznie wyjazdy z cateringiem do firm praca w dzień od 7 do 15 bez nocek. Wymagania: -doświadczenie w pracy na kuchni lub cateringu -wysoka kultura osobista -prawo jazdy kat. B oferujemy: -stałą pracę w młodym zespole -umowę o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie CV lub krótki opis i nr telefonu prosimy przesyłać na podany adres mailowy

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Pomoc kuchenna / Zmywak | Data publikacji : 2016-09-02