Oferta Pracy » Magazynier » Magazynier - operator wózka widłowego Opatów

Magazynier - operator wózka widłowego Opatów

Firma Meble Marzenie z siedzibą w Opatowie k/Kępna zatrudni pracownika na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego Miejsce pracy: Opatów Opis stanowiska: • obsługa dostaw i załadunków • zabezpieczanie produkcji Wymagania: • uprawnienia na wózki widłowe • doświadczenie na podobnym stanowisku, • umiejętność pracy w zespole, • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, • sumienność i rzetelność, • pracowitość Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • atrakcyjne warunki pracy i płacy, • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Prosimy o załączenie swojego CV za pośrednictwem i dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka MEBLE MARZENIE WĘGŁOWSKI I STRYJAKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą Opatów, ul. Bolesławiecka 14A, 63-645 Łęka Opatowska.
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Magazynier
Data publikacji : 2019-04-15
Płaca: 1.00
Kontakt : Paulina
NT: 889160766
Region : Wielkopolskie
Adres : Opatów

Opatów

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Opatów
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Opatów

Firma Meble Marzenie z siedzibą w Opatowie k/Kępna poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego Miejsce pracy: Opatów Wymagania: • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych • umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: • załadunek i rozładunek towarów • wewnętrzna obsługa produkcji - zabezpieczenie produkcji w materiały. Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie • możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)quot;.antos Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-22

Magazynier/ Operator Wózka Widłowego (Śrem) Śrem
Magazynier/ Operator Wózka Widłowego (Śrem) Śrem

Agencja doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o. w chwili obecnej dla swojego klienta w Śremie (firma produkcyjna: profile aluminiowe) pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko: - magazynier/ operator wózka widłowego Opis stanowiska pracy: - załadunek oraz rozładunek towaru, - przygotowanie wysyłki; transportu, - pakowanie elementów stolarki, - praca przy użyciu wózka widłowego Wymagania: - uprawnienia do obsługi wózka widłowego, - doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, - dyspozycyjność od zaraz Informacje dodatkowe: - praca od zaraz, - jedna zmiana 6.00 - 14.00 - poniedziałek - piątek Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-08-30

Operator wózka widłowego Kalisz
Operator wózka widłowego Kalisz

Suret Sp. z o.o. zatrudni kobiety i mężczyzn na stanowisko: Kierowca Operator wózka widłowego, magazynier Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej i magazynu Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDTnbsp; Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Pracę w młodym, dynamicznym zespole Dodatek stażowy Premie miesięczne Pakiet świadczeń socjalnych

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-03-27

Magazynier Mosina
Magazynier Mosina

Firma Orapi Transnet sp. o.o. z siedzibą w Mosinie poszukuje osoby do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Mosina Godziny pracy: 8:00-16:00, pon-pt ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa wózka widłowego wysokiego składu, - rozładunek i załadunek towaru, - rozmieszczanie towaru na terenie magazynu, - praca przy komputerze, - dbanie o porządek na stanowisku pracy. ZAPEWNIAMY: - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę, - odzież roboczą, - szkolenie stanowiskowe. WYMAGANIA: - uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania, - doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, - znajomość obsługi komputera.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-12

Magazynier,operator Wózka Widłowego Przysieka Polska
Magazynier,operator Wózka Widłowego Przysieka Polska

lt;pgt;Polcopper to znana na świecie marka w branży hurtowego obrotu złomem i przerobu złomu. Skup złomu stalowego oraz metali kolorowych prowadzony jest w ponad 30 placówkach na terenie całego kraju. Poszukujemy pracownika na stanowisko : Magazynier operator wózka widłowego Obowiązki : - załadunek i wyładunek towaru - przyjmowanie i klasyfikacja towaru - inne prace magazynowe Wymagania: - uprawnienia na wózek widłowy - uczciwość, sumienność i chęć do pracy - doświadczenie w pracy na magazynie Oferujemy: - prace w stabilnej firmielt;/pgt;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-10-30

Praca W Magazynie - Magazynier/operator Wózka Widłowego Koninko
Praca W Magazynie - Magazynier/operator Wózka Widłowego Koninko

Praca w magazynie przy przeładunku przesyłek krajowych i międzynarodowych Zatrudnimy kobiety i mężczyzn na stanowiska, pracownik administracji, operator wózka widłowego oraz magazynier. Praca w systemie zmianowym (praca w godzinach popołudniowych i nocnych) . Oferujemy: Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na korzystnych warunkach, Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony świąteczne). Możliwość przeszkolenia wewnętrznego do prowadzenia wózków widłowych! A może szukasz pracy biurowej? Skontaktuj się z nami - może znajdziemy coś dla Ciebie!

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-06-12

Magazynier, 23zł/h, Operator Wózka Widłowego Poznań
Magazynier, 23zł/h, Operator Wózka Widłowego Poznań

Skandynawski koncern zatrudni Panów na stanowisko MONTER, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Oferujemy umowę o pracę komfortowe godziny pracy - 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku. Proponujemy długoterminowe zatrudnienie (praca na stałe). Wynagrodzenie 23 zł/h lub więcej w zależności od doświadczenia Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Lokalizacja: Plewiska (dogodny dojazd komunikacją miejską) Jeśli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie - czekamy na kontakt! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły 691 - - Rodzaj pracy: praca tymczasowa. EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-09-14

Operator Wózka Widłowego-STAŁA PRACA- Koninko K.Poznania Poznań
Operator Wózka Widłowego-STAŁA PRACA- Koninko K.Poznania Poznań

APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy stałej. Stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Koninko k.Poznania Zadania:; -obsługa wózka widłowego (niski skład); -załadunek, rozładunek. Wymagania: -uprawnienia do obsługi wózka widłowego; -książeczka Sanepid; -doświadczenie zawodowe w pracy magazynowej przy użyciu wózka; -chęć podjęcia stałej pracy. Oferujemy: -STAŁA PRACĘ (możliwość przejęcia przez Firmę po min. 3 miesiącach); -pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany; -umowę o pracę (pełen ZUS,urlop,płatne nadgodziny); -stawkę godzinową 17zł brutto Jesteś zainteresowany?! Wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-15

Zatrudnię magazyniera,operatora wózka widłowego Grębów
Zatrudnię magazyniera,operatora wózka widłowego Grębów

Firma KON-BUD zatrudni pracownika na oddział w Borzęciczkach 66 -pracownik fizyczny -kierowca kat. B -operator wózka widłowego

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-13

Operator Wózka Widłowego STAŁA PRACA - Gądki Poznań
Operator Wózka Widłowego STAŁA PRACA - Gądki Poznań

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Gądki k. Poznania Zadania: - obsługa wózka widłowego niskiego składowania; - rozładunek/załadunek kontenerów; - czynności magazynowe. Wymagania: - uprawnienia do obsługi wózka widłowego; - doświadczenie na podobnym stanowisku; - chęci do pracy; - dyspozycyjność; Oferujemy: - stałą pracę od zaraz; - umowa o pracę (pełen ZUS,urlop,płatne nadgodziny); - pracę w systemie III zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6; - wynagrodzenie w wysokości 2730 PLN brutto + do 600 PLN premii!! Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania CV lub kontakt telefoniczny.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-02-15

Magazynier/operator Wózka Widłowego Baranowo
Magazynier/operator Wózka Widłowego Baranowo

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Magazynier/operator wózka widłowego Nr ref.: 072018 Do Twoich obowiązków będzie należało: • obsługa magazynu • przygotowywanie towaru do ekspedycji • rozładunek przychodzących towarów handlowych Od kandydatów oczekujemy: • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym • aktualnych badań psychotechnicznych • wykształcenia zawodowego lub średniego Oferujemy: • stawkę 17zł brutto • umowę zlecenie (później umowę o pracę) • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-03-26

Zatrudnię Magazynier-oper. Wózka Widł. Krotoszyn
Zatrudnię Magazynier-oper. Wózka Widł. Krotoszyn

Zatrudnimy na stanowisko magazynier-operator wózka widłowego na halę Eurocash w Krotoszynie ul. Osadnicza 1. Wymagane uprawnienia na wózek widłowy. Praca w systemie zmianowym: tydzień w godz. 6-14, następny 11-19. Praca wg miesięcznego grafiku. CV proszę składać na halę Eurocash Osadnicza 1. Więcej informacji pod nr tel. 665 - -.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-18

Operator Wózka Widłowego - Dortmund Niemcy Kalisz
Operator Wózka Widłowego - Dortmund Niemcy Kalisz

Zakres obowiązków: * obsługa wózka widłowego. * inne prace magazynowe. Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie, * stałą współpracę, * zakwaterowanie. * wyjazd 05.09.2016r.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-08-30

Zatrudnię Magazynier-oper. Wózka Widł. EUROCASH Krotoszyn
Zatrudnię Magazynier-oper. Wózka Widł. EUROCASH Krotoszyn

Zatrudnimy na stanowisko magazynier-operator wózka widłowego na halę Eurocash w Krotoszynie ul. Osadnicza 1. Wymagane uprawnienia na wózek widłowy. Praca w systemie zmianowym: tydzień w godz. 6-14, następny 11-19. Praca wg miesięcznego grafiku. CV proszę składać na halę Eurocash Osadnicza 1. Więcej informacji pod nr tel. 665 - -.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-02-09

Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT Robakowo
Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT Robakowo

Firma Rekrutacyjna Staff In Sp. z o.o. (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) poszukuje bezpośrednio dla swojego Klienta zlokalizowanego w Robakowie pracowników na stanowisko: *** Operator wózka widłowego podnośnikowego *** Miejsce pracy: Robakowo koło Poznania Opis stanowiska: - obsługa wózka widłowego podnośnikowego, - załadunek i rozładunek towarów, - ściąganie palet z wysokich lokacji, - wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem magazynu. Wymagamy: - uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego, - zaangażowania oraz motywacji do pracy, - dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany, 6:00-14:00 / 14:00-22:00. Oferujemy: - wynagrodzenie 4000 zł. brutto, - stałą umowę o pracę bezpośrednio z Firmą, - pracę w nowym, dobrze wyposażonym magazynie, - benefity,- możliwość szkolenia na kolejne kategorie WJO. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 731 - - lub przesłanie CV za pomocą .nbsp;nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-25

Operator Wózka Widłowego ! Dojazd Zagwarantowany ! Krzyż Wielkopolski
Operator Wózka Widłowego ! Dojazd Zagwarantowany ! Krzyż Wielkopolski

Pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Wieleń ( dojazd z Krzyża Wlkp oraz z pobliskich wiosek zagwarantowany) Oferujemy dobre warunki i długotrwałą współpracę! Jeśli poszukujesz pracy, skontaktuj się z nami !

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-07-30

Magazynier/operator Wózka Widłowego Poznań
Magazynier/operator Wózka Widłowego Poznań

Stanowisko : Magazynier / Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Labo Print S.A. ul. Rabczańska 1 60-476 Poznań Wymagania: - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej, - umiejętność obsługi komputera, - bardzo dobra organizacja pracy, Oferujemy: - praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - współpraca w młodym zgranym zespole, - możliwość rozwoju zawodowego, Jak się ubiegać? Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji.(CV i list motywacyjny z klauzulą – Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.06.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883, ze zm.)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-12

[]] Operator Wózka Widłowego [[] Brzeźno
[]] Operator Wózka Widłowego [[] Brzeźno

W związku z dynamicznym rozwojem firmy STOLDREW Sp. z o. o. poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator wózka widłowego Wymagane: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - odpowiedzialność i dyspozycyjność, - umiejętność organizacji pracy. Oferujemy: - atrakcyjne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie, - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-11

MAGAZYNIER- Operator Wózków Widłowych Luboń
MAGAZYNIER- Operator Wózków Widłowych Luboń

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób z pasją, które dołączą do zespołu na stanowisku: Magazynier / Operator wózka widłowego Będziesz odpowiedzialny za: - rozładunek i załadunek towaru - rozdzielanie towaru na dalsze wysyłki - proste prace magazynowe - obsługa wózka widłowego Możesz zyskać: - umowa o pracę, pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość zdobycia doświadczenia - stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie Czego oczekujemy: - sukcesów w pracy na podobnym stanowisku - aktualnej książeczki sanepidu - uprawnień na wózki widłowe Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk quot;APLIKUJquot;.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-08-15

Operator Wózka Widłowego Kępno
Operator Wózka Widłowego Kępno

Firma zajmująca się obróbką metalu do produkcji wyrobów rehabilitacyjnych zatrudni pracownika na stanowiska operatora wózka widłowego. Zatrudnienie na umowę o pracę, wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać pod wskazanym numerem telefonu lub też przez formularz kontaktowy .

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-08-12

Operator Wózka Widłowego - Stała Praca - 20zł/h Brutto - Koninko Poznań
Operator Wózka Widłowego - Stała Praca - 20zł/h Brutto - Koninko Poznań

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Koninko k. Poznania Zadania:; -obsługa wózka widłowego. Wymagania: -uprawnienia do obsługi wózków widłowych; - doświadczenie; -chęć podjęcia stałej pracy. Oferujemy: -STAŁĄ PRACĘ (możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po minimum 3 miesiącach); - pracę od poniedziałku do piątku na dwóch zmianach: 6-14, 14-22; -umowę o pracę tymczasową; - stawkę godzinową 20 zł brutto. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-05-16

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYN Wynagrodzenie Do 4000 Netto. Konink Koninko
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYN Wynagrodzenie Do 4000 Netto. Konink Koninko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER (Baza: Koninko) - tuż pod Poznaniem. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - pracę od zaraz; - atrakcyjne wynagrodzenie; - bardzo dobre warunki pracy i płacy. Wymagania: - doświadczenie w pracy na wózku widłowym - wysoka kultura osobista i dbałość o powierzony sprzęt; - pozytywne podejście do pracy. System pracy: Zmianowy. Bardzo dobre warunki pracy i godne wynagrodzenie. Możliwość pracy w Wielkiej Brytanii. Szanujemy pracowników i zapewniamy miłą atmosferę pracy. Proszę dzwonić pod nr +486 - - lub napisać, a na pewno zadzwonię lub odpiszę. Serdecznie zapraszam Z wyrazami szacunku Arek

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-03-04

Operator wózka widłowego Poznań
Operator wózka widłowego Poznań

Pilnie zatrudnię do pracy na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Wymagania: - doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku. - dyspozycyjność w przypadku pracy zmianowej - ważne uprawnienia oraz badania lekarskie będą dodatkowym atutem - umiejętność pracy w zespolenbsp;Oferta:atrakcyjna stawka godzinowa 22-25 zł/h (brutto)stabilna praca w miłej atmosferze Osoby zainteresowane proszę wysłać SMS o treści PRACA pod nr tel. 503 - - Miejsce pracy: Plewiska

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-30

Magazynier/Operator Wózka Widłowego Poznań
Magazynier/Operator Wózka Widłowego Poznań

Headhunters Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Poznań Zakres obowiązków: • przyjmowanie towaru • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem Wymagania: • uprawnienia na wózki widłowe • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych • wykształcenie średnie • chęć do pracy • zaangażowanie Oferujemy: • umowę zlecenie na okres próbny, możliwość otrzymania umowy o pracę • praca III zmianowa od pon-pt, • stabilność zatrudnienia Wynagrodzenie podstawowe+premia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-08-30

Operator Wózka Widłowego W Drukarni. Praca Od Zaraz! Poznań
Operator Wózka Widłowego W Drukarni. Praca Od Zaraz! Poznań

Agencja KRAZ (1428) dla firmy z branży poligraficznej poszukuje: Operatora wózka widłowego. Miejsce Pracy: Tarnowo Podgórne - bezpłatny dojazd z i do Poznania Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe - zdobyte już pierwsze doświadczenie jako operator wózka widłowego, - dyspozycyjność Nasza oferta: - praca początkowo na umowę zlecenie (z pełnym ZUS), jeśli się sprawdzisz przejście na umowę o pracę bezpośrednio do klienta, - wynagrodzenie godzinowe w wysokości: 15,42 zł brutto i 17,50 zł brutto, - praca w systemie II zmianowym po 12 godz., - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - możliwość długofalowej współpracy, Skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które wyślą CV z informacją o posiadaniu uprawnień na wózki widłowe.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-10-18

Magazynier, Operator Wózka, Kierowca Szuka Pracy. Mosina
Magazynier, Operator Wózka, Kierowca Szuka Pracy. Mosina

Lat 40 szuka pracy jako pracownik magazynowy, operator wózka widłowego, kierowca. Wykształcenie Technik logistyk , wieloletnie doświadczenie w procesach magazynowych. Praktyka w prowadzeniu wózków widłowych (czołowych ,bocznych), na busie (bliźniak), obsługa skanera. Książeczka sanepidu aktualna. Praca na samodzielnych stanowiskach. Prawo jazdy B/E, język niemiecki komunikatywny. Aktualne zamieszkanie Mosina możliwość podjęcia pracy w Poznaniu lub okolicach. Jeżeli nie odbieram to oddzwonię. Pozdrawiam Tomasz.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-02

Operator Wózka Widłowego - Poznań Poznań
Operator Wózka Widłowego - Poznań Poznań

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy lokalizacja miejsca pracy to Poznań Junikowo Do obowiązków magazyniera należeć będzie: -przyjmowanie dostaw oraz rozkładanie towaru na przydzielone lokalizacje -kompletowanie zamówień -obsługa wózka widłowego -wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego Wymagania wobec kandydatów: -doświadczenie w pracy na magazynie - również przy obsłudze wózków widłowych (minimum 3-6 mcy) -uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny Z naszej strony zapewniamy: -pracę w zgranych zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces firmy o ogólnopolskim zasięgu -atrakcyjne warunki zatrudnienia -umowa zlecenie - praca w godz. 4-12/12-20 Ilość wakatów: 5 3 / / / / / / / / Zainteresowany osoby prosimy o wysłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.Ogłoszenie zostało wystawione przez: APT6231.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-22

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Kostrzyn
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Kostrzyn

QUEST FOOD Sp. z o.o. – To prężnie rozwijająca się Firma działająca na rynku FMCG z siedzibą w Kostrzynie poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier – operator wózka widłowego. - Miejsce pracy – Kostrzyn województwo Wielkopolskie Zakres obowiązków: • Prace związane z rozładunkiem , lokacją na regały wysokiego składowania, załadunkiem • Kompletacją zleceń • Prawidłowe zabezpieczenie i oznakowanie towarów • Dbałość o powierzony towar • Wypełnianie dokumentacji magazynowej • Prace porządkowe i inwentaryzacje magazynowe Wymagania stawiane kandydatom : • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego elektrycznego • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania , składowanie towarów na wysokość 9m • Wykształcenie minimum zawodowe • Umiejętność obsługi komputera • Zaangażowanie w pracę • Umiejętność pracy w grupie • Umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy : • Umowę o pracę • Przyjazną atmosferę pracy • Możliwość zdobycia doświadczenia z ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-07-21

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania Robakowo
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania Robakowo

Rolą Staff In Sp. z o.o. jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę. Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!! Agencja Pracy Staff In Sp. z o.o. obecnie dla jednego z Klientów zlokalizowanych w Robakowie poszukuje Kandydatów na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego wysokiego składowania Miejsce pracy: ROBAKOWO (koło Poznania) Opis stanowiska: - realizacja prac magazynowych (przyjmowanie, wydawanie i kompletowanie towaru) - obsługa wózka widłowego Oferujemy: - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - pracę w nowym zakładzie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudniania - terminową wypłatę wynagrodze ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-19

Operator Wózka Widłowego - 3300 Zł Brutto + 500zł PREMIA! Niepruszewo Buk
Operator Wózka Widłowego - 3300 Zł Brutto + 500zł PREMIA! Niepruszewo Buk

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Niepruszewo Obowiązki: - obsługa wózka widłowego; - rozładunek, załadunek towarów; - obsługa komputera; - inne prace magazynowe. Wymagania: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych; - wysoka motywacja i chęci do pracy; - książeczka sanepidu - warunek konieczny; - dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( bezpośrednio przez Firmę! ); - stawkę 3300zł brutto miesięcznie + 500 zł premii; - pracę w godzinach: 14-22; 22-6; - pracę na magazynie chłodniczym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-04-04

Operator Wózka Widłowego - Konin Konin
Operator Wózka Widłowego - Konin Konin

Poszukujemy operatorów wózka widłowego. Praca w Koninie w dużej firmie logistycznej. Praca w systemie zmianowym, początkowo na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Stawka 16,60 zł/h i 18 zł/h w godzinach nocnych. Wymagamy uprawnień na wózki widłowe, mile widziane doświadczenie. Zachęcamy do wysyłania CV!

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-07-19

Operator wózka widłowego i suwnicy Kalisz
Operator wózka widłowego i suwnicy Kalisz

Do dynamicznego zespołu, firma ARSTON poszukuje osoby na stanowisko:Operator wózka widłowego i suwnicynbsp;Opis stanowiska:Obsługa wózka widłowego i suwnicy:Rozładunek i przyjęcie towarów, Przygotowanie i wydanie towarówZapewnienie płynności ruchu zewnętrznego i wewnętrznegoOdpowiedzialność za powierzony sprzęt i przestrzeganie standardów produkcyjnych oraz jakościowychnbsp;Wymagania:doświadczenie na ww. stanowisku - praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego oraz suwnicydobra organizacja pracynbsp;Oferujemy:• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy,• Przyjazne środowisko pracy,• Zatrudnienie w stabilnej firmie,nbsp;nbsp;Prześlij nam swoje CV na podany adres e-mail,Lub odwiedź nas: Ul. Wojciecha z Brudzewa 42, 62-800 Kalisznbsp;Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-06-10

Operator Wózka Widłowego 3500 Zł Brutto Poznań
Operator Wózka Widłowego 3500 Zł Brutto Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego 3500 zł brutto Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k. Poznania Zadania: - obsługa wózka widłowego; - rozładunek, załadunek towarów; - inne prace magazynowe. Wymagania: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych; - wysoka motywacja i chęci do pracy; - doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych; - dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - wynagrodzenie w wysokości 3500 zł brutto; - realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po przepracowaniu minimum 3 miesięcy; - pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-31

Magazynier- Operator Wózka Widłowego Poznań
Magazynier- Operator Wózka Widłowego Poznań

Główne zadanie: •załadunek oraz rozładunek towaru •wydawanie towaru z magazynu •sprawdzanie dokumentacji magazynowej •dbanie o właściwy stan magazynowy •Dbanie o ład i porządek na magazynie •prace inwentaryzacyjne •praca w systemie I- zmianowym Państwa profil: •doświadczenie w obsłudze wózka widłowego •doświadczenie na podobnym stanowisku •mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych •aktualne uprawnienia na wózek widłowy Oferujemy: •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę •dodatkowe świadczenie urlopowe •dofinansowanie do karnetów sportowych •dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej •dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-09-25

Magazynier - Operator Wozka Widlowego Murowana Goślina
Magazynier - Operator Wozka Widlowego Murowana Goślina

Firma zajmujaca sie projektowaniem i budowa stoisk targowych poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier - Operator wozka widlowego Obowiazki: -Dbalosc o jakosc i ilosc towaru -Utrzymanie ladu i porzadku w magazynie -Przygotowanie i komisjonowanie towaru -Udzial w procesie zaladowania i rozladowania towaru Wymagania: - Doswiadczenie w pracy magazynowej - Obsluga wozka widlowego - Dyspozycyjnosc - Odpowiedzialnosc i sumiennosc Oferta: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Mozliwosc rozwoju zawodowego Osoby spelniajace wymagania prosimy o przeslanie CV za posrednictwem portalu.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-22

Magazynier - Operator Wózka Wysokiego Składowania Robakowo
Magazynier - Operator Wózka Wysokiego Składowania Robakowo

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie do naszego oddziału poznańskiego poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier - Operator wózka wysokiego składowania Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie w szczególności za obsługę wózka widłowego wysokiego składowania, kompletacje towarów w magazynie i pracę w systemie WMS. Nasze oczekiwania: • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wysokiego składowania • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania • uczciwość, rzetelność i zaangażowanie Oferujemy: • umowę o pracę - pełen etat • stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji • motywujące wynagrodzenie • pracę w zgranym zespole w nowoczesnym magazynie • praca jednozmianowa, bez pracy w weekendy W przypadku pytań, prośba ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-05

Masz Uprawnienia Jako Operator Wózka Widłowego?APLIKUJ! Poznań
Masz Uprawnienia Jako Operator Wózka Widłowego?APLIKUJ! Poznań

Masz doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składu? A może szukasz firmy, która pozwoli Ci to doświadczenie zdobyć, gdyż nie miałeś okazji go pozyskać? APLIKUJ !! Poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Gądki k. Poznania (Dogodny dojazd z Poznania i okolic- możliwy również z innymi pracownikami) W zależności od Twojego doświadczenia będziesz zajmował się: - załadunkiem i rozładunkiem towaru przy użyciu wózka widłowego - praca na wózkach widłowych wysokiego składu - dbaniem o gospodarkę magazynową Jeśli... - posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu (warunek konieczny) - jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym Możemy zaproponować Ci... - niepowtarzalną atmosferę pracy w zgranym zespole - umowę o pracę tymczasową, w której masz wszystkie profity umowy u pracę - atrakcyjny pakiet socjalny m.in. Karta Żywnościowa w wysokości 190 zł co miesiąc! - atrakcyjne wynagrodzeni ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-09

pracownik magazynu - operator wózka widłowego Poznań
pracownik magazynu - operator wózka widłowego Poznań

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego mile widziany adres zamieszkania w pobliżu siedziby naszej firmy (północno-zachodnia część Poznania) praca dwuzmianowa zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym zgrany zespół niska rotacja pracowników, godziwe warunki socjalne, nowy budynek magazynowy - wysoki skład. Nowe urządzenia do transportu wewnętrznego. Praca w systemie WMS / kolektory danych / kody kreskowe. strona firmy: http://grafmaj/pl zostań naszym pracownikiem, zapraszamy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-01-26

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego Poznań
Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego Poznań

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego mile widziany adres zamieszkania w pobliżu siedziby naszej firmy (północno-zachodnia część Poznania) praca dwuzmianowa zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym zgrany zespół niska rotacja pracowników, godziwe warunki socjalne, nowy budynek magazynowy - wysoki skład. Nowe urządzenia do transportu wewnętrznego. Praca w systemie WMS / kolektory danych / kody kreskowe. strona firmy: http://grafmaj/pl zostań naszym pracownikiem, zapraszamy.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-05-16

Magazynier (operator Wózka Widłowego) Stęszew
Magazynier (operator Wózka Widłowego) Stęszew

Firma Aamp;Z poszukuje magazyniera (Praca również w WEEKENDY co 3 Niedziela wolna) Oferujemy godziwe warunki oraz pełne zaplecze socjalne. Wymagane uprawienie na wózki widłowe!! Mile widziane Doświadczenie na podobnym stanowisku

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-07-02

Operator Wózka Widłowego/ Magazynier - Dąbrowa K. Poznania Dąbrowa
Operator Wózka Widłowego/ Magazynier - Dąbrowa K. Poznania Dąbrowa

Firma Plastique Sp. z o.o. produkująca opakowania termoformowane z tworzyw sztucznych, do nowo powstającej hali magazynowo-produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego/ Magazynier Zadania: • Przyjęcia i wydania z magazynu • Prowadzenie dokumentacji magazynowej • Zaopatrywanie działu produkcji • Kontrole jakościowe dostaw surowców • Udział w inwentaryzacjach • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym Wymagania: • Doświadczenie w pracy na magazynie • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych • Dobra organizacja pracy • Uregulowany stosunek do służby wojskowej • Dokładność • Doświadczenie z obsługi komputera Oferujemy: • Ciekawą pracę w młodym zespole w międzynarodowym środowisku • Umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z firmą Plastique z możliwością stałego zatrudnienia • Dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo co miesiąc • Premię frekwencyjną wypłacaną co miesiąc • Pracę w systemie 3-zmi ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-17

Magazynier, Operator Wózka Widłowego-POLCHEM Słupca
Magazynier, Operator Wózka Widłowego-POLCHEM Słupca

Firma quot;POLCHEMquot; Hurtownia środków ochrony roślin zatrudni osobę na stanowisku magazyniera oraz operatora wózka widłowego. Wymagania: - Prawo jazdy kat B, - uprawnienia na wózek widłowy - samodzielność - zaangażowanie w powierzone obowiązki - przyjmowanie i rozkładanie towaru - inwentaryzacja stanów magazynowych - kontrola zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniem - rozwożenie towaru do klienta - punktualność, sumienność, dokładność, uczciwość, zaangażowanie. MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT C+E UPRAWNIENIA NA HDS. Oferujemy: - zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę - pracę w 8-godzinnym wymiarze od 8-16 (Pn-Pt) 8-12 (Sb) - dobre wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila lub kontakt telefoniczny.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-04-13

Magazynier /Operator Wózka Widłowego- Sady K/Poznania Sady
Magazynier /Operator Wózka Widłowego- Sady K/Poznania Sady

Firma Rhenus Logistisc S,A poszukuje osoby na stanowisko Magazynier / Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Sady (pow. poznański) Region: wielkopolskie Zakres obowiązków: •Sprawny rozładunek i załadunek towaru •Przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu •Identyfikacja i oklejanie przesyłek klientów •Obsługa skanera Nasze wymagania: •Uprawnienia na wózki widłowe i min. roczne doświadczenie w ich obsłudze •Wykształcenie minimum zawodowe •Podstawy obsługi komputera •Dyspozycyjność •Rzetelność •Uczciwość Oferujemy: •Przyjazną atmosferę w pracy •Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie •Pracę w oparciu o umowę o pracę •Pracę zmianową (3 zmiany) •Pakiet świadczeń dodatkowych Aplikacje prosimy nadsyłać do dnia 30.06.2017 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do re ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-28

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania Poznań
Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner Sp. z o.o., nr rej. 491 - jest obecna na rynku polskim od 15 laT. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespól specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Dla jednego z Naszych Klientów - podpoznańskiej firmy logistycznej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - WYSOKI SKŁAD Miejsce pracy: Koninko Zakres obowiązków: - obsługa wózka widłowego wysokiego składu - rozładunek i załadunek towaru - rozmieszczanie towaru na terenie magazynu - dbanie o porządek na stanowisku pracy Oczekiwania: - uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu - doświadczenia na podobnym stanowisku pracy - dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracę w systemie zmianowym - premie w wysokości 400-600 zł Osoby zainteresowane pros ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-02

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Robakowo
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Robakowo

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. Obecnie do pracy w Spółce Geis PL poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier - Operator Wózka Widłowego Zadania: • załadunki oraz rozładunki aut liniowych i dystrybucyjnych, • transport towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania, • skanowanie przesyłek, • właściwe wypełnienie aut liniowych i zabezpieczenie przesyłek na czas transportu, • prowadzenie dokumentacji magazynowej. Nasze oczekiwania: • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych. • umiejętność pracy w zespole. • dokładność i odpowiedzialność. Oferujemy: • umowę o pracę - pełen etat. • praca na zmiany bez pracy w weekendy. • dofinansowanie wyprawki szkolnej, • świadczenia świąteczne, • program sportowy, • na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-09

Operator Wózka Widłowego Śrem
Operator Wózka Widłowego Śrem

Już dzisiaj zrób coś dla Siebie- zadbaj o stabilną przyszłość! Nie przegap szansy na stabilne zatrudnienie - aplikuj już dziś. operator wózka widłowego oferujemy • stabilne warunki zatrudnienia - pełen etat • umowę o pracę tymczasową + pełen pakiet socjalny ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji i wiele innych ) • darmowe kawa i herbata, codziennie ciepły posiłek za 1 zł • zdobycie doświadczenia zawodowego na wózkach widłowych • pracę w międzynarodowej renomowanej, solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez przedsiębiorstwo zadania • obsługa wózka widłowego • transport wewnętrzny komponentów potrzebnych do produkcji • drobne prace magazynowe w obrębie wyznaczonych obszarów oczekujemy • uprawnień do obsługi wózków widłowych • dyspozycyjności do pracy zmianowej • dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki Jeżeli to praca dla Ciebie, zadzwoń lub wyślij SMS tel 663 - - - oddzwonimy! A ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-09-19

Operator Wózka Widłowego Swarzędz
Operator Wózka Widłowego Swarzędz

Jako Operator Wózka Widłowego będziesz odpowiedzialny/a za: •prace magazynowe, właściwe rozlokowanie surowców i towarów w magazynie, •czynności związane z obsługą urządzeń, •wykonywanie pracy w powierzonym obszarze Wymagania: •Uprawnienia na obsługę wózków widłowych mile widziane •Doświadczenie w pracy na magazynie •Ukończyłeś/aś szkołę techniczną lub zawodową, •Lubisz pracę zespołową, Oferujemy: •Dobre i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na pracownika i jego bezpieczeństwo, •System profesjonalnych szkoleń •Pracę w miłej, otwartej i przyjaznej atmosferze •Dodatkowe świadczenia socjalne m.in., dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, dofinasowanie do przedszkoli, karta MultiSport.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-10-11

Magazynier - Dobre Wynagrodzenie, 1 Zmiana Kórnik
Magazynier - Dobre Wynagrodzenie, 1 Zmiana Kórnik

Magazynier z doświadczeniem i umiejętnością obsługi wózka widłowego. Odpowiedzialny, rzetelny, chętny do pracy. Oferujemy ciekawe wynagrodzenie i atrakcyjną przyszłość

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-04-19

Operator Wózka Widłowego Gądki
Operator Wózka Widłowego Gądki

TWOJE OBOWIĄZKI:obsługa wózka widłowegoprzyjmowanie, pakowanie i wydawanie towarurozmieszczanie towarów w magazyniekompletowanie zamówieńdrobne prace magazynoweprzestrzeganie przepisów BHP.nbsp;TWOJE KWALIFIKACJE:uprawnienia na operatora wózka widłowego wysokiego składowania (UDT - IWJO lub IIWJO)mile widziane doświadczenie w pracy magazynowejnbsp;OCZEKIWANE CECHY:odpowiedzialność za powierzone zadaniaspostrzegawczośćdyspozycyjność do pracy zmianowej.nbsp;OFERUJEMY:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmiewynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczeniaatrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, codzienny darmowy posiłek).nbsp;ZAPEWNIAMY:pozytywną atmosferęmożliwość awansu i rozwoju wraz z firmąmożliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.nbsp;Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego, dost ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-02-09

Praca, Magazynier Z Obsługą Wózka Widłowego, Staż, Wynagrodzenie Poznań
Praca, Magazynier Z Obsługą Wózka Widłowego, Staż, Wynagrodzenie Poznań

Zapraszamy do bezpłatnego kursu z Magazyniera z obsługą wózka widłowego, po kursie gwarancja Pracy bądź stażu. Do udziału w szkoleniu zawodowym zapraszamy osoby niepracujące, powyżej 30 roku życia. Zapewniamy: - bezpłatne szkolenie zawodowe - stypendium szkoleniowe 1050zł netto - ubezpieczenie na okres kursu - 3 miesięczny staż - stypendium na stażu 1360zł Zajęcia w Poznaniu! Ruszamy już od 23.10.2017

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-10-13

Magazynier Operator Wózka Widłowego Kalisz
Magazynier Operator Wózka Widłowego Kalisz

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Szosa Turecka 7 Distribev Orbico Sp. z o.o. jest częścią Grupy Orbico i zajmuje się bezpośrednią dystrybucją i sprzedażą produktów do Klientów detalu tradycyjnego i gastronomii z kategorii alkohol i napoje bezalkoholowe (m.in. Grupy Żywiec). Zadania: • Przyjmowanie i wydawanie towarów, • Kompletacja załadunków na podstawie dokumentów załadunkowych, • Codzienna obsługa wózka widłowego, Wymagania: • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00); Oferujemy: • Wynagrodzenie podstawowe i comiesięczną premię, • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (wczasy pod gruszą, deputat świąteczny, karta Fit Profit lub faktura na sport/kulturę, bony dla dzieci na Mikołaja), • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-26

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu Poznań
Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu Poznań

Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649. W związku ze wzmożonym zapotrzebowaniem u naszego klienta, jednego z wiodących dystrybutorów art. malarskich w Europie, poszukujemy: - PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO - OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU – Miejsce pracy: POZNAŃ – SMOCHOWICE OPIS STANOWISKA: • obsługa wózka widłowego • kompletacja OFERUJEMY: • pracę od zaraz na dłuższy czas w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie II zmianowym od pon do pt • bardzo dobrą stawkę godzinową (13 zł netto/h) • okres próbny umowa zlecenie potem etat bezpośrednio u klienta WYMAGANIA: • chęć do pracy • uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych wysokiego składu

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-08-31

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Nowy Tomyśl
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Nowy Tomyśl

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954), należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na wózku widłowym wysokiego składu. Praca dwuzmianowa, od połowy Września - wymagane uprawnienia na wózek widłowy, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-08-30

Magazynier-praca Od Zaraz! Poznań
Magazynier-praca Od Zaraz! Poznań

Poszukujemy osób do obsługi wózka widłowego w dużej firmie logistycznej, w Tarnowie Podgórnym. Dobry dojazd min. z Ogrodów. Przed wysłaniem CV sprawdź możliwość dojazdu. Zatrudnienie przez Agencję KRAZ 1428. Szukasz pracy na dłuższy okres czasu? Jest to oferta dla Ciebie! Atrakcyjna stawka, zatrudnienie w rzetelnej firmie. Wymagania: -uprawnienia na wózki widłowe -doświadczenie jako operator wózka widłowego Oferujemy: -pracę w systemie zmianowym (14-22,22-6) -stawkę godzinową 16.60 zl/h i 18 zl/h brutto w godzinach nocnych -umowa zlecenie na okres od 3 do 6 miesięcy, po tym czasie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy -pracę w firmie logistycznej w Tarnowie Podgórnym Zachęcamy do wysyłania CV! Oferta wyłącznie dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-22

pracownik magazynu - operator wózka widłowego Poznań
pracownik magazynu - operator wózka widłowego Poznań

Mile widziane:- doświadczenie w pracy na magazynie,- znajomość systemów ERP/WMS,- znajomość obsługi kolektorów,Wymagane- uprawnienia operatora wózka widłowego UDT- skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.Opis stanowiska pracy- praca na magazynie w systemie dwuzmianowym, - prowadzenie dokumentacji, - przyjęcia i wydania towaru, - kompletacja i nadawanie wysyłek.nbsp;Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym Dodatki w postaci pakietu medycznego oraz karta multisport.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-04

Magazynier - Operator Wózka Widłowego (wysoki Skład) - ETAT ! Poznań
Magazynier - Operator Wózka Widłowego (wysoki Skład) - ETAT ! Poznań

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:   Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne/ ok. Poznania   Naszym Pracownikom Zapewniamy:   - stabilne zatrudnienie na długi okres czasu w oparciu o umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych na pełen etat, - pakiet socjalny m.in pakiet medyczny oraz paczki świąteczne, - pracę w przyjaznym zespole osób zorientowanych na wzajemną pomoc i ws ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-01

Magazynier- 2900 Zł Brutto Poznań
Magazynier- 2900 Zł Brutto Poznań

Poszukujemy osób do obsługi wózka widłowego w dużej firmie logistycznej, w Tarnowie Podgórnym. Dobry dojazd min. z Ogrodów. Przed wysłaniem CV sprawdź możliwość dojazdu. Zatrudnienie przez Agencję KRAZ 1428. Szukasz pracy na dłuższy okres czasu? Jest to oferta dla Ciebie! Atrakcyjna stawka, zatrudnienie w rzetelnej firmie. Wymagania: -uprawnienia na wózki widłowe -doświadczenie jako operator wózka widłowego Oferujemy: -pracę w systemie zmianowym (14-22,22-6) -stawkę godzinową 16.60 zl/h i 18 zl/h brutto w godzinach nocnych -umowa zlecenie na okres od 3 do 6 miesięcy, po tym czasie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy -pracę w firmie logistycznej w Tarnowie Podgórnym Zachęcamy do wysyłania CV! Oferta wyłącznie dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-20

Magazynier Z Obsługą Wózka Widłowego, Praca, Staż, Szkolenie, Poznań Poznań
Magazynier Z Obsługą Wózka Widłowego, Praca, Staż, Szkolenie, Poznań Poznań

Zapraszamy do bezpłatnego kursu z Magazyniera z obsługą wózka widłowego, po kursie gwarancja Pracy bądź stażu. Do udziału w szkoleniu zawodowym zapraszamy osoby niepracujące, powyżej 30 roku życia. Zapewniamy: - bezpłatne szkolenie zawodowe - stypendium szkoleniowe 1050zł netto - ubezpieczenie na okres kursu - 3 miesięczny staż - stypendium na stażu 1360zł Zajęcia w Poznaniu! Ruszamy już od 23.10.2017

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-10-10

Operator Wózka Widłowego - II Zmiany- STAŁA PRACA - Komorniki Poznań
Operator Wózka Widłowego - II Zmiany- STAŁA PRACA - Komorniki Poznań

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Komorniki Zadania: - załadunek, rozładunek towaru; - obsługa wózka elektrycznego; - praca ze skanerem ręcznym. Wymagania: - wysoka motywacja do podjęcia pracy; - doświadczenie w pracach magazynowych; - dyspozycyjność do pracy na pełen etat; - uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Oferujemy: - stałą pracę od poniedziałku do piątku; - pracę w systemie II zmian ( 6-14; 14-22 ); - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; - wynagrodzenie 3000 zł brutto; - premie do 400 zł brutto; - 210 PLN na karcie Ticket Restaurant co miesiąc do wykorzystania w restauracjach i supermarketach; - realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-05-05

Operator Wózka Widłowego Poznań
Operator Wózka Widłowego Poznań

Zadania: * Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego * Rewizja magazynu * Dbanie o poprawne wypełnienie dokumentacji magazynowej * Inne prace magazynowe Wymagania: * Uprawnienia na wózki widłowe wraz z wymianą butli gazowej * Brak przeciwwskazań do pracy 3 zmianowej * Motywacja oraz odpowiedzialne podejście do pracy Oferujemy: *Umowę o pracę *Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku *Wynagrodzenie 2700 zł brutto *Pracę w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem Kontakt: Można również kontaktować się pod nr tel:512 - - lub wysyłać CV na adres e-mail poz.ref.4[at]workservice

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-16

Operator wózka widłowego weekendy! Swarzędz! UDT Warszawa
Operator wózka widłowego weekendy! Swarzędz! UDT Warszawa

Sima Consulting poszukuje OPERATORÓW WÓZKA WIDŁOWEGO Z UDT !nbsp;Miejsce pracy Swarzędz - Jasinnbsp;Praca polega na dostarczaniu towaru na produkcję, obsługę wózka widłowego oraz pracach magazynowych.nbsp;OFERUJEMY:nbsp;- stałą pracę w ramach umowy o pracę (32 godziny / tydzień)nbsp;- umowę BEZPOŚREDNIO U KLIENTAnbsp;- pracę nbsp;od piątku do niedzieli na 2 zmiany nbsp;ZMIANA A: piątek 6.00-14.00; sobota 6.00-18.00; niedziela 6.00-18.00nbsp;ZMIANA B: piątek 18:00-6:00; sobota 18.00- 6.00; niedziela 18.00-2:00nbsp;nbsp;- atrakcyjne wynagrodzenie 3980 brutto podstawy + do 400 zł premii wynikowej + premia uznaniowanbsp;- benefity : multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, wczasy pod gruszą, dofinansowanie posiłków w miejscu pracy, liczne wydarzenia firmowenbsp;nbsp;Zainteresowany? Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-07-20

Operator Wózka Widłowego Robakowo Robakowo
Operator Wózka Widłowego Robakowo Robakowo

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ MAGAZYNIER Zakres obowiązków: - obsługa wózków widłowych - transport materiałów wózkiem widłowym - prace magazynowe - załadunek, rozładunek, rozmieszczanie towaru w magazynie - konfekcjonowanie materiałów do wysyłki - wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach wykonywanej pracy Oczekiwania: - aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - warunek konieczny - mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych - doświadczenie w pracy w magazynie lub na produkcji Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - system pracy 3-zmianowej - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie, umowa o pracę - miejsce pracy: Robakowo k/Poznania - zapewnio ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-10

Operator Wózka Widłowego - Magazynier - Praca W Poznaniu Poznań
Operator Wózka Widłowego - Magazynier - Praca W Poznaniu Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego o nr 6231 poszukuje osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER (Operator wózka na tym dziale nie jeździ tylko wózkiem przez 8h) lokalizacja: Poznań/Starołęka Zakres Obowiązków: - praca na wózku widłowym - bandowanie i zgrzewanie palet, - przekładanie towaru, wyciąganie towaru z palet wchodząc na podesty magazynowe, - wypisywanie dokumentów magazynowych, - zgrzewanie folii, przewożenie palet wózkiem bocznym, - zgniatanie folii na zgniatarce, zamiatanie, sortowanie śmieci: styropianu, tektury, folii, metalu. Wymagania: -minimalne doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej lub na magazynie -uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowej wydane przez UDT -sprawność fizyczna Zapewniamy: - UMOWA O PRACĘ - atrakcyjne wynagrodzenie + płatny system nadgodzin + 20% za godziny nocne - premię frekwencyjną oraz premię uzna ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-09

Operator Wózka Widłowego Witaszyczki
Operator Wózka Widłowego Witaszyczki

Firma Lenwit Fornir Sp. z o.o. Witaszyczki 66 zatrudni pracownika na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Od kandydata oczekujemy: • Uczciwości • Dokładności • Systematyczności • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. CV z dopiskiem quot;Biuro Stylquot; można składać na adres e-mail, lub w siedzibie firmy Witaszyczki 66. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).quot;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-09

Operator Wózka Widłowego ( Kórnik/ Gądki/ Robakowo) Poznań
Operator Wózka Widłowego ( Kórnik/ Gądki/ Robakowo) Poznań

AWG Sp. z. o.o. Jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052 OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO GĄDKI K. POZNANIA WYMAGANIA: uprawnienia na wózki widłowe; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku( nie jest to warunek konieczny); wykształcenie średnie lub zawodowe; zaangażowanie, odpowiedzialność, skrupulatność; ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa wózka widłowego; wydawanie wyrobów i materiałów wg wystawionych dokumentów; obsługa urządzeń magazynowych; przyjmowanie do magazynu materiałów oraz składowanie i rozmieszczanie z racjonalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej; wystawianie dokumentów magazynowych zgodnie z przyjętymi procedurami. OFERUJEMY: umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie 2800zł brutto+ 10% premii; stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze; praca zmianowa; Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dan ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-31

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu Poznań
Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu Poznań

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy.Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych. Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator Wózka Widłowego (woskiego składu) Lokalizacja: Koninko k.Poznania Oferujemy: - umowę o pracę - 2600 brutto na okresie próbnym (możliwość rozwoju finansowego) - pracę na 2 zmianach: 6-14, 12-20, w nowoczesnym magazynie - bony świąteczne - 190 zł brutto bon restauracyjny co miesiąc Obowiązki: -kompletowanie towaru -obsługa wózka widłowego (wysokiego składu) Oczekujemy: - doświadczenia w pracy w magazynie Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy. Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji pr ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-06

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Swarzędz
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Swarzędz

Firma o profilu produkcyjnym poszukuje osób na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego Lokalizacja: Swarzędz Nr Ref.: OWWM/SW/517 Opis stanowiska: - składowanie dostaw - przygotowanie towarów do wysyłki - załadunek i rozładunek towarów - zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej - dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej - utrzymanie porządku na magazynie - praca od poniedziałku do piątku Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie w pracy na magazynie (min. 6 miesięcy) - motywacja do stabilnego, długoterminowego zatrudnienia - odpowiedzialność, uczciwość - pracowitość i umiejętność współpracy - dyspozycyjność Oferujemy: - umowę o pracę (podpisywana z przedsiębiorstwem) - atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych - możliwość pracy od zaraz - stabilność zatrudnienia w nowoczesnym i rozwijającym się zakładzie z kapitałem zagranicznym Oferta pracy stałej. Jeżeli powyższe stan ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-11

Operator Wózka Widłowego Skalmierzyce
Operator Wózka Widłowego Skalmierzyce

Firma COM40 Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Skalmierzyce lub Ociąż Nasze wymagania: - Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i bezpiecznej wymiany butli gazowej - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Dyspozycyjność, zaangażowanie - Odpowiedzialność, umiejętność organizowania pracy własnej Oferujemy: - Umowę o pracę, - Możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych i zawodowych, - Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny) na adres mailowy lub dostarczenie osobiście na adres siedziby firmy. Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-02

Operator Wózka Widłowego Krotoszyn
Operator Wózka Widłowego Krotoszyn

Agencja zatrudnienia Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. S.K (nr 13589) – dla swojego Klienta Mahle Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Operator UTB Wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe, - mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego, - dobra organizacja pracy, - dyspozycyjność. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możlwiość zdobycia uprawnień do obsługi wózka widłowego, - grupowe ubezpieczenia na życie, - praca w Krotoszynie, - zapewniamy dojazd z miejscowości: Odolanów, Jarocin, Milicz. Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Prosimy o przesłanie CV za pomocą Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, W związku z wejściem w życie RODO, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę dla Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekru ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-07-24

Operator Wózka Widłowego Szamotuły
Operator Wózka Widłowego Szamotuły

Klinet Sp. z o.o. zatrudni: Operatorów Wózka Widłowego Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne Zadaniem wybranej osoby będzie sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie i obsługa towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów. Oferujemy: • Praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę • Wynagrodzenie ok 2800 brutto+10% premii+ ekwiwalent za dojazd • Prace w dużej rozpoznawalnej firmie • na początku II i III zmiana Wymagania: • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych • rzetelne i dokładne wykonywanie zadań • wykształcenie minimum zawodowe • dyspozycyjność Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-07-03

Magazynier Intar Sp. Z O.o. Kalisz Kalisz
Magazynier Intar Sp. Z O.o. Kalisz Kalisz

INTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim jest firmą handlowa oferującą materiały i akcesoria do produkcji mebli oraz szeroką gamę materiałów do wykończenia wnętrz. Firma działa od 1992r. INTAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje do Oddziału w Kaliszu Pracownika na stanowisko: Magazynier Opis stanowiska: • załadunek i rozładunek materiałów płytowych i akcesoriów do produkcji mebli • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją • dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru • obsługa wózka widłowego Wymagania: • wykształcenie średnie • ukończony kurs i umiejętność obsługi wózka widłowego Oferujemy: • interesującą pracę w rozwijającej się firmie • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy • motywacyjny system wynagradzania

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-10-03

Magazynier/pakowacz Opatów
Magazynier/pakowacz Opatów

Firma Meble Marzenie z siedzibą w Opatowie k/Kępna zatrudni pracownika na stanowisko: Magazynier/pakowacz Miejsce pracy: Opatów k/Kępna Opis stanowiska: • prace magazynowe • pakowanie gotowych wyrobów Wymagania: • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • umiejętność pracy w zespole, • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, • sumienność i rzetelność, • pracowitość Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)quot;.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-02-18

Operator Wózka Widłowego - 19 Zł/h Netto Środa Wielkopolska
Operator Wózka Widłowego - 19 Zł/h Netto Środa Wielkopolska

Zatrudnimy Operatorów wózków widłowych na terenie Zbrudzewa (okolice Śremu, Środy Wlkp), w firmie zajmującej się dystrybucją produktów spożywczych. Oferujemy: - atrakcyjną stawkę podstawową 19,00 netto - pracę w systemie zmianowym - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej Zadania: - obsługa wózka widłowego - zlecone prace magazynowe - kompletowanie towaru - proste prace fizyczne Oczekujemy: - uprawnień na wózki widłowe - aktualnej książeczki Sanepidu. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Grupa Progres (cert. 5088)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-09-15

Magazynier - operator wózka widłowego Poznań Poznań
Magazynier - operator wózka widłowego Poznań Poznań

Magazynier - operator wózka Miejsce pracy: Poznań Zadania: • obsługa wózka widłowego, •załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych, •zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego, •transport materiałów po terenie magazynu, •dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja), •przestrzeganie zasad BHP, •inne prace pomocnicze. Oczekujemy: • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT •doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku dwupaletowym), •gotowości do pracy w systemie (3 zmiany, 4B), •komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, •dokładności, odpowiedzialności i uczciwości, •umiejętności pracy pod presją czasu, •książeczka sanepidu. Oferujemy: • umowę o pracę • konkurencyjne wynagrodzenie • atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe • pakiet benefitów (comiesięczny deputat piwny, rodzinny pakiet medyczny- prywatna opieka medyczna, inne świ ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-23

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Swarzędz
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Swarzędz

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z okolic Swarzędza, poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego Lokalizacja: Swarzędz, Jasin Opis stanowiska: - składowanie dostaw - przygotowanie towarów do wysyłki - zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej - dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej - utrzymanie porządku na magazynie - praca od poniedziałku do piątku Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie w pracy na magazynie - motywacja do stabilnego, długoterminowego zatrudnienia - odpowiedzialność, uczciwość - pracowitość i umiejętność współpracy Oferujemy: - umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - stabilność zatrudnienia w nowoczesnym i rozwijającym się zakładzie z kapitałem zagranicznym - możliwość zatrudnienia od zaraz Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu. ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-08-30