Jak zarabiać na kryptowalutach?
Ceneo [CPC] PL
Oferta Pracy » Zdrowie i opieka » Kobiety z ukrainy szukaja pracy jako opiekunki osob starszych w polsce

Kobiety z ukrainy szukaja pracy jako opiekunki osob starszych w polsce

Witam Jestesmy rekrutacyjna agencja ze Lwowa, z Ukrainy Zwacaja sie do nas Pani z Ukrainy, ktorzy chca pracowac jako opiekunki w Polsce, maja doswiadczenia w pracy Zapraszamy zainteresowanych osob do wspolpracy! teraz jestem na Ukraine, prosze pozostawic wiadomoscie lub zadzwonic na viber, whatsApp +38 098 102 28 78
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Zdrowie i opieka
Data publikacji : 2020-07-22
Ważność ogłoszenia : 2021-01-18
NT: 380981022878
Region : Mazowieckie

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Opiekunki osób starszych z możliwością zamieszkania Warszawa
Opiekunki osób starszych z możliwością zamieszkania Warszawa

Zatrudnię 2 opiekunki osób starszych. Praca w małym kameralnym domu opieki z możliwością zamieszkania Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny również w weekend: 226 - - lub pozostawienie własnego nr telefonu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-08-14

Dom Opieki W Ząbkach Pod Warszawą Zatrudni Opiekunki Osób Starszych Ząbki
Dom Opieki W Ząbkach Pod Warszawą Zatrudni Opiekunki Osób Starszych Ząbki

Dom Opieki dla osób starszych w Ząbkach pod Warszawą zatrudni młode opiekunki. Zapewniamy stałą pracę, ubezpieczenie, wyżywienie i zamieszkanie. Wymagamy pracowitości i współczucia dla drugiego człowieka. Zapraszamy osoby nie uczące się.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-08-30

Zatrudnię Opiekunkę Do Osób Starszych JAZGARZEW Piaseczno
Zatrudnię Opiekunkę Do Osób Starszych JAZGARZEW Piaseczno

Pensjonat w Jazgarzewie zatrudni miłą Panią w charakterze opiekunki osób starszych. Mile widziane doświadczenie. Telefon kont: 508 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-02-23

* osoby z ukrainy szukaja pracy *
* osoby z ukrainy szukaja pracy *

Przewoznik z Ukrainy, przywioze ludzi  do roznych prac zapraszam do kontaktu.    Mamy duzo niewykwalifikowanych pracownikow na rozne oferty pracy  ( do fabryk, magazynow, sortowen, zbiorow owocow i warzyw i inne).    Wspolpracujemy z innymi agencjami z Ukrainy   Wszyscy pracownicy posiadaja wizy albo sa gotowe do natychmiastowego jej wyrobienia.  Jestesmy w stanie zalatwic 10-30 osob w tydzien. (zaleze od oferty)   Dostarczamy pracownikow po Calej Polsce   Telefon: UA +380990904900 PL +48 888 334 657    ( VIBER Whats App +380990091991)   e-mail: [email protected]

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2021-01-28

Opiekunka Osób Starszych - Dom Opieki Legionowo
Opiekunka Osób Starszych - Dom Opieki Legionowo

Zatrudnię Panią do pracy w Domu Opieki na stanowisku opiekunki osób starszych. Praca z zakwaterowaniem. Tel 501 - - lub 518 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-10-24

Zatrudnie Opiekunki Med Siostry z Ukrainy Grójec
Zatrudnie Opiekunki Med Siostry z Ukrainy Grójec

Poszukuje do pracy w małym domu Opieki pod Warszawą Med siostry z Ukrainy lub opiekunki z Ukrainy (tylko i wyłącznie z doświadczeniem). Praca od zaraz. Wynagrodzenie 2200 na czysto do ręki plus darmowe zakwaterowanie oraz calodniowe wyżywienie. Kontakt tylko telefoniczny.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-13

Opiekunka osób starszych Pomiechówek
Opiekunka osób starszych Pomiechówek

Dom Pomocy Społecznej w Pomiechówku zatrudni kobietę na stanowisko opiekuna osób starszych. Praca na pełny etat lub jako praca dodatkowa. Poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej, empatycznej i bez nałogów. Zapewniamy elastyczny grafik i stabilne zatrudnienie. Dodatkowym atutem będzie ukończony kurs opiekuna osób starszych i posiadane doświadczenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-09

Opiekun/ka Osób Starszych I Niesamodzielnych - Od Zaraz Warszawa
Opiekun/ka Osób Starszych I Niesamodzielnych - Od Zaraz Warszawa

Poszukujemy osób do pracy w charakterze opiekuna/ki osób starszych i niesamodzielnych. Wymagane: -doświadczenie własne w opiece (np. opieka nad członkami rodziny) lub kurs opiekuna osób starszych/opiekunki środowiskowej/itp. (można być w trakcie kursu) lub doświadczenie w wolontariacie - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność Praca w domach podopiecznych na terenie całych Kielc. Można pracować w tygodniu, wieczorami, w weekendy, na noce lub na zmiany. Praca od zaraz.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-08-30

Opiekunka osób starszych z możliwością zamieszkania Warszawa
Opiekunka osób starszych z możliwością zamieszkania Warszawa

Zatrudnię 2 opiekunki osób starszych. Praca w małym kameralnym domu opieki z możliwością zamieszkania Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 226 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-04-13

Opiekunka Do Dwóch Starszych Osób Z Zamieszkaniem Warszawa
Opiekunka Do Dwóch Starszych Osób Z Zamieszkaniem Warszawa

Poszukuje opiekunki z zamieszkaniem do dwóch starszych osób. Warszawa Mokotów w okolicy Parku Dreszera. Praca możliwa od 6 sierpnia 2017.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-07

Rerkuter Zewnętrzny Mława
Rerkuter Zewnętrzny Mława

Rekruter zewnętrzny – praca dodatkowa Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech, Anglii i Polsce. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz pakiet świadczeń dodatkowych dla naszych opiekunów. Szukamy osób, która na co dzień mają kontakt z ludźmi (w pracy, działając w stowarzyszeniach) oraz zajmą się dodatkową działalnością związaną z poszukiwaniem personelu opiekuńczego dla Promedica24. Jeżeli masz kontakt z osobami, które mogłyby zostać Opiekunami Osób Starszych za granicą – zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę! Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: - Pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych w Polsce i za granicą - Wstępna selekcja kandydatów - Prowadzenie działań marketingowych i rekrutacyjnych na podległym terenie (rozmowy z potencjalnymi kandydatami, dystrybucja plakatów, ulotek) - Wsparcie procesu rekrutacji personelu opiekuńczego Z Twojej strony oc ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-06-11

Praca Dla Opiekunki Otwock
Praca Dla Opiekunki Otwock

Oferuję pracę opiekunki dla osób starszych (zarówno osoby leżące, jak i chodzące) w rodzinnym domu opieki w Otwocku wraz z zamieszkaniem i wyżywieniem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-01-24

Rerkuter Zewnętrzny - Praca Dodatkowa Mława
Rerkuter Zewnętrzny - Praca Dodatkowa Mława

Rekruter zewnętrzny – praca dodatkowa Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech, Anglii i Polsce. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz pakiet świadczeń dodatkowych dla naszych opiekunów. Szukamy osób, która na co dzień mają kontakt z ludźmi (w pracy, działając w stowarzyszeniach) oraz zajmą się dodatkową działalnością związaną z poszukiwaniem personelu opiekuńczego dla Promedica24. Jeżeli masz kontakt z osobami, które mogłyby zostać Opiekunami Osób Starszych za granicą – zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę! Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: - Pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych w Polsce i za granicą - Wstępna selekcja kandydatów - Prowadzenie działań marketingowych i rekrutacyjnych na podległym terenie (rozmowy z potencjalnymi kandydatami, dystrybucja plakatów, ulotek) - Wsparcie procesu rekrutacji personelu opiekuńczego Z Twojej s ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-06-12

Opiekunkę Zatrudnimy W Domu Opieki Dla Osób Starszych Warszawa
Opiekunkę Zatrudnimy W Domu Opieki Dla Osób Starszych Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się sieć Domów Opieki dla osób starszych zatrudni od zaraz osoby na stanowisko Opiekuna/Opiekunki osób starszych. Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Poszukujemy osoby pełnej empatii, cierpliwej, lubiącej pracować z osobami starszymi. Oferujemy pracę na umowę zlecenie, dyżury 12 oraz 24 godzinne, Oferujemy około 20 - 25 dyżurów miesięcznie. Wynagrodzenie 120zł netto (na rękę) za 12 godzinny dyżur, 240zł za 24 godzinny dyżur. Lokalizacja: Warszawa, Ursynów (Pyry).

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-03

Opiekunki Do Pracy W Domu Opieki Zatrudnię Marki
Opiekunki Do Pracy W Domu Opieki Zatrudnię Marki

Poszukiwane opiekunki do osób starszych i niepełnosprawnych w miejscowości Marki woj. mazowieckie, Praca w pełnym wymiarze godzin. Tel. kontaktowy 786 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-06-09

Opiekunka osób starszych Warszawa
Opiekunka osób starszych Warszawa

Szukam pracy jako opiekunka starszych osób w godzinach wieczornych i nocnych. Mam doświadczenie w opiece nad osobami z różnym stopniem ciezkosci chorób. Więcej informacji przez telefon 889 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-05

Opiekunki do pracy w małym domu Opieki Warszawa
Opiekunki do pracy w małym domu Opieki Warszawa

Zatrudnie opiekunki mile widziane Med siostry lub opiekunki z Ukrainy do pracy w małym domu Opieki pod Warszawą. Wymagane doświadczenie osoby z Ukrainy język polski komunikatywny w mowie . Praca z darmowym zakwaterowaniem oraz wyżywieniem. Kontakt telefoniczny nie odpowiadam na smsy i maile.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-04-08

Zatrudnię Panią Z Ukrainy Jako Pomoc Do Kuchni Lub Do Sprzątnia Gaj
Zatrudnię Panią Z Ukrainy Jako Pomoc Do Kuchni Lub Do Sprzątnia Gaj

Zatrudnię Panią z Ukrainy jako pomoc na kuchni lub do sprzątania pokoi. Praca od zaraz. Zakres: pomoc w przygotowywaniu potraw, sprzątanie, Wymagania: Pozwolenie na pracę w Polsce, znajomość języka polskiego Zapewniamy możliwość noclegu i wyżywienia.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pomoc kuchenna / Zmywak | Data publikacji : 2016-08-31

Poszukuj Opiekunki Do Osób Starszych Ząbki
Poszukuj Opiekunki Do Osób Starszych Ząbki

Przyjmę Panią do pracy w charakterze opiekunki. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-10-30

Opiekunki do pracy w Domu Opieki zatrudnię Warszawa
Opiekunki do pracy w Domu Opieki zatrudnię Warszawa

Dom Seniora w Warszawie zatrudni opiekunki do osób starszych. Wymagania: doświadczenie zawodowe, certyfikat lub dyplom opiekuna medycznego. Możliwość zamieszkania poza placówką. Praca w pełnym wymiarze godzin. Tel. kontaktowy 786 - - , 512 - - Oerta dotyczy tylko osób z obywatelstwem polskim.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-04

Poszukuje Opiekunki Do 40 Letniej Kobiety Chorej Na Stwardnienie Rozsi Warszawa
Poszukuje Opiekunki Do 40 Letniej Kobiety Chorej Na Stwardnienie Rozsi Warszawa

Witam. Poszukuję opiekunki do opieki nad chorą na stwardnienie rozsiane kobiety, która potrzebuje pomocy przy jedzeniu, toalecie, wychodzeniu na spacer (pani jest niechodząca).Praca od poniedziałku do piątku, od godziny 7.30 do 17.00. Więcej informacji pod numerem telefonu: 698 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-12

Opiekunka Dla Starszej Pani Radom
Opiekunka Dla Starszej Pani Radom

Poszukuję opiekunki - kobiety dla starszej pani z demencją, poruszająca się na wózku. Praca całodobowa z zamieszkaniem, od zaraz. Chętnie przyjmę panią z Ukrainy. Wszystkie dodatkowe informacje telefonicznie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-04-26

Szukasz Pracowników Z Ukrainy Lub Z Polski Zadzwoń Teraz! Warszawa
Szukasz Pracowników Z Ukrainy Lub Z Polski Zadzwoń Teraz! Warszawa

Pracownicy z Ukrainy i z Polski z kwalifikacjami i bez kwalifikacji szukają pracy od zaraz. Prześlij swoją ofertę pracy na e-mail lub zadzwoń tel: 570 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-12

Opiekunka W Domu Seniora Zacisze Troszyn Troszyn
Opiekunka W Domu Seniora Zacisze Troszyn Troszyn

Dom opieki ZACISZE w Troszynie ,zatrudni osoby na stanowisku Opiekunki / Opiekuna osób starszych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub umowy zlecenia Wymagania: mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie , empatia wobec osób starszych, dobra organizacja pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 512 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-14

Opiekunka do osób starszych-Rodzinny Dom Opieki dla Ludzi Starszych Stanisławowo
Opiekunka do osób starszych-Rodzinny Dom Opieki dla Ludzi Starszych Stanisławowo

Poszukuję pracownika na stanowisko: opiekunka osób starszych.Я шукаю співробітника на посаді: опікуна літніх людей.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-23

Reforma OFE Na Ukrainie - Biznes Idealny. Praca Dla Agentów/Managerów Warszawa
Reforma OFE Na Ukrainie - Biznes Idealny. Praca Dla Agentów/Managerów Warszawa

Witam, poszukuję partnerów do współpracy biznesowej na terenie zarówno Polski jak i Ukrainy. W tym roku na terenie Ukrainy rozpocznie się reforma systemu emerytalnego - na wzór polskiej reformy z 1999r. zostaną wprowadzone Otwarte Fundusze Emerytalne. Wiąże się to z możliwością potężnych zarobków, ponieważ potencjał klientów do obsłużenia to ponad 20 mln ludzi. Pracę można rozpocząć jako Manager lub Agent. Do obowiązków należeć będzie budowa i koordynowanie zespołu lub prowadzenie zapisów do Otwartych Funduszy Emerytalnych. Nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy pomoc i pakiet szkoleń. Szukam osób, które: - prowadzą lub znają osoby prowadzące agencje zatrudnienia pracowników z Ukrainy - właścicieli firm i spółek, które współpracują z Ukrainą, bądź zatrudniają Ukraińców - urzędników - osób z branży finansowej - agentów pracujących przy OFE w Polsce - osób posiadających kontakty na Ukrainie lub do ludzi z Ukrainy przebywających w Polsce Po szczegółowe informacje zap ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-05-26

Opiekunka Osób Starszych W Warszawie Warszawa
Opiekunka Osób Starszych W Warszawie Warszawa

Opieka i Zaufanie S.A. to firma zajmująca się opieką osób starszych od 9 lat. Obecnie poszukujemy Opiekunek Osób Starszych w Warszawie do opieki: - na godziny Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i masz doświadczenie - wypełnij formularz o PRACĘ na naszej stronie internetowej: www.opiekaizaufanie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-01-26

Kobiety Z Ukrainy Do Pracy Od Zaraz. Warszawa
Kobiety Z Ukrainy Do Pracy Od Zaraz. Warszawa

Poszukujemy pracy od zaraz bez kwalifikacji -jesteśmy w wieku 25-50 lat. Dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-22

Opiekunka z zamieszkaniem okolice Karczewa (praca od zaraz) Osieck
Opiekunka z zamieszkaniem okolice Karczewa (praca od zaraz) Osieck

Szukam opiekunki dla kobiety 60+. Osoba chodząca. Opieka z zamieszkaniem, od zaraz. Najchętniej w systemie zmianowym. Osobom palącym dziękuję za ofertę. Osobom z Ukrainy dziękuję za ofertę.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-07-21

Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych Warszawa Warszawa
Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych Warszawa Warszawa

HDOmedical zatrudni Opiekunka osób starszych!Praca w Warszawie Do obowiązków należeć będzie: - Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, - Pomoc w utrzymaniu dobrej higieny ciała, - Przygotowanie posiłku, zakupy itp. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę -Wynagrodzenie uzależnione od wymiaru - Elastyczny czas pracy, - Opiekę i wsparcie Koordynatora - Stałe zlecenia Sposób aplikowania: Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu pod numerem 669 - - lub wysłanie CV przez formularz kontaktowy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-07-23

Zatrudnię Panią Do Pracy W Kuchni Szeligi
Zatrudnię Panią Do Pracy W Kuchni Szeligi

Witam, poszukujemy pracowników z Ukrainy do pracy w gastronomii. Kobiety z Ukrainy w wieku 18-40 Praca w Warszawie . Gwarantujemy pewne wynagrodzenie oraz wyżywienie w dni pracy Możliwe zamieszkanie. Pozdrawiam, Katarzyna Szarblewska + 485 - - http://avilla

Region : Mazowieckie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-29

Opiekunki z Ukrainy do pracy w małym domu Opieki pod Warszawą Warszawa
Opiekunki z Ukrainy do pracy w małym domu Opieki pod Warszawą Warszawa

Poszukuje opiekunek z Ukrainy lub Med Siostry z Ukrainy do pracy w małym domu Opieki pod Warszawą. Wynagrodzenie na początek to 2200 zł na czysto plus darmowe zakwaterowanie oraz calodniowe wyżywienie. Kontakt tylko telefoniczny. Praca od zaraz

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-07-30

Dom Opieki W Ząbkach Pod Warszawą Zatrudni Młode Opiekunki Ząbki
Dom Opieki W Ząbkach Pod Warszawą Zatrudni Młode Opiekunki Ząbki

Poszukujemy młodych opiekunek do osób starszych. Dom dla dziesięciu osób. Miła, przyjazna, domowa atmosfera. Zapewniamy zamieszkanie i wyżywienie. Praca stała. Zapraszamy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-06-25

Opiekunka Osób Starszych Marki
Opiekunka Osób Starszych Marki

Dom seniora zatrudni doświadczoną opiekunkę osób starszych. Praca od zaraz. Oferujemy atrakcyjne warunki.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-19

Opiekunki Do Domu Opieki Pod Warszawą .Zakwaterowanie I Wyżywienie Warszawa
Opiekunki Do Domu Opieki Pod Warszawą .Zakwaterowanie I Wyżywienie Warszawa

Praca dla opiekunek w malym DPS pod Warszawą. Wynagrodzenie na początek dla osób z doświadczeniem 1850 zł na początek , dla osób do przyuczenia 1650 zł na pierwszy msc na czysto plus darmowe wyżywienie i zakwaterowanie oraz 8 dni wolnego w msc ciągiem. Dla obywateli z Ukrainy 2200 zł za msc warunek język polski komunikatywny oraz doświadczenie. Dla pielęgniarek z Ukrainy 2300. Praca od już. Kontakt tylko telefoniczny.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-05-28

Praca W Domu Opieki Baranów
Praca W Domu Opieki Baranów

opiekunka do domu opieki dla osób starszych możliwość zamieszkania, może być osoba z Ukrainy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-13

Opiekunka Osob Starszych Legionowo
Opiekunka Osob Starszych Legionowo

Zatrudnie opiekunke do osob starszych w domu opieki.Konieczne doswiadczenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-17

Dam Prace Jabłonna
Dam Prace Jabłonna

Praca w Domu Opieki,dla opiekunki osob starszych. Praca 12h, jest możliwość zamieszkania.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-04-03

Opiekunka Do Chorej Kobiety Radom
Opiekunka Do Chorej Kobiety Radom

Poszukuję opiekunki do chorej na zanik mięśni, leżącej kobiety. Wymagania: sprzątanie, gotowanie, opieka medyczna oraz kąpanie. Praca z zamieszkaniem. Praca zmianowa co 15 dni lub co miesiąc. Więcej informacji pod telefonami: 663 - - lub 606 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-07-26

Kobiety I Pary Z Ukrainy Podejmą Pracę Od Zaraz Bez Kwalifikacji Warszawa
Kobiety I Pary Z Ukrainy Podejmą Pracę Od Zaraz Bez Kwalifikacji Warszawa

Osoby z Ukrainy, Gruzji, Białorusi z kwalifikacjami i bez kwalifikacji podejmą pracę od zaraz. Mamy aktualne pozwolenia na pracę. Dojedziemy we skazane miejsce w Polsce. Wiek 20-50 lat. Podejmiemy prace m.in. -produkcja -sprzątanie -opieka -pomoc kuchenna, kelnerzy/ki, kucharze, sprzątanie, -kierowcy C+E -pakowanie mięsa, kurczaki, ryby -prace przy autostradach, pomocnicy budowlani -prace w rolnictwie i ogrodnictwie zbiory pomidora inne -produkcja i inne Zgłoszenia: tel :570 - - lub 530 - - Jeżeli chcesz mieć na stałe pracowników zadzwoń TERAZ a pozbędziesz się problemu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-11-01

Opiekunka Do Osob Starszych- Z Zamieszkaniem Warszawa
Opiekunka Do Osob Starszych- Z Zamieszkaniem Warszawa

Zatrudnimy opiekunki do pomocy z zamieszkaniem do pracy w systemie zmianowym 2 /2 tyg u przewlekle chorych lezacych pacjentow

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-08-31

Opiekun osób starszych Marki
Opiekun osób starszych Marki

Dom seniora OD ZARAZ zatrudni doświadczoną opiekunkę lub opiekuna osób starszych. Dyżury 12godz lub 24 godz. Praca stała lub dodatkowa. Oferujemy atrakcyjne warunki. Elastyczne formy zatrudnienia.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-01-22

Opiekunka Do Osob Starszych Warszawa
Opiekunka Do Osob Starszych Warszawa

Zatrudnie opiekunkę do osób starszych w domu seniora

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-09-27

Opiekunka Osób Starszych Baranów
Opiekunka Osób Starszych Baranów

Dom Opieki dla Osób starszych zatrudni opiekunkę z doświadczeniem Możliwość zamieszkania Mile widziane osoby z okolic Wiskitek, Jaktorowa, Grodziska, gminy Baranów Tel. kontaktowy 604 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-05-02

Opiekunka/opiekun Osób Starszych Leszno
Opiekunka/opiekun Osób Starszych Leszno

Przyjmę do pracy w domu opieki ( Stare Babice) opiekunów osób starszych. Nie wymagam wykształcenia medycznego. Mile widziana natomiast książeczka SANEPID. Wynagrodzenie brutto- 15 zł/godz.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-22

Opiekunka Grójec
Opiekunka Grójec

Szukam opiekunki do 7 letniej dziewczynki praca rowniez w nocy ze wzg na wyjazdy corka uczeszcza do zerowki a od wrzesnia do idzie do szkoly oferta tylko dla osob odpowiedzialnych zdecydowanych i na dłużej nie jestem zainteresowana osobami ktore szukaja pracy na chwile znalogami i nieodpowiedzialnych

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-04-26

opiekunka osob starszych Borzęcin Duży
opiekunka osob starszych Borzęcin Duży

Zatrudnię pielęgniarkę , kucharkę, opiekuna osób starszych do Domu Opieki w Warszawie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-09-05

Opiekunka Osób Starszych Warszawa
Opiekunka Osób Starszych Warszawa

Zatrudnimy opiekunkę do osób starszych do naszego domu opieki zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie (pogranicze Ursynowa i Dawid Bankowych). Praca zmianowa. Dyżury 12 i 24 godzinne. Wymagamy doświadczenie. Istnieje możliwość pracy z zamieszkaniem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-01

Samotna Mama Szuka Opiekunki Do 3 Letniej Córki Warszawa
Samotna Mama Szuka Opiekunki Do 3 Letniej Córki Warszawa

Samotna mama szuka opiekunki do 3 letniej córki z Tarchomina. Opiekunka powinna mieszkać na terenie Białołęki- Tarchomina. Szukam emerytki lub kobiety z własnym dzieckiem. Opieka możliwa w domu opiekunki. Stawka to 6 zł za godzinę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel 694 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-05-04

Opiekunka Osób Starszych Do Do Domu Opieki Warszawa
Opiekunka Osób Starszych Do Do Domu Opieki Warszawa

Dom Opieki dla Osób Starszych zatrudni opiekunkę z doświadczeniem. Mile widziane osoby z okolic gminy Baranów, Wiskitki, Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów Tel. kontaktowy: 604 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-06

Opiekun Osób Starszych Warszawa
Opiekun Osób Starszych Warszawa

Dom seniora zatrudni doświadczoną opiekunkę lub opiekuna osób starszych. PRACA OD ZARAZ. Dyżury 12godz lub 24 godz. Praca stała lub dodatkowa. Oferujemy atrakcyjne warunki. Elastyczne formy zatrudnienia.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-27

Praca na planie filmowym - szukamy aktorów i statystów / Polsat Warszawa
Praca na planie filmowym - szukamy aktorów i statystów / Polsat Warszawa

Szukamy aktorów, aktorek, statystów i statystek do nowego serialu Polsatu! Szukamy osób do głównych ról: AKTORZY I AKTORKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30-40 lat DZIENNIKARZE I DZIENNIKARKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30 – 42 lata PRACOWNICY RESTAURACJI – mężczyźni i kobiety w wieku 22 – 40 lata PIELĘGNIARKI – kobiety w wieku 40 – 55 lat URZĘDNICZKI – kobiety w wieku 28 – 60 lat LIVEALIŚCI I LICEALISTKI – dziewczyny i chłopcy w wieku 16 – 19 lat EMERYCI I EMERYTKI– mężczyźni i kobiety w wieku 65 + MIESZKAŃCY KAMIENICY – kobiety i mężczyźni w wieku 40+ PRACOWNICY KORPORACJI – kobiety i mężczyźni w wieku 26 – 46 lat NAUCZYCIELKI – kobiety w wieku 30-50 lat Statyści i statystki: PRACOWNICY REDAKCJI – kobiety lub mężczyźni w wieku 19 – 55 lat PPRZECHODNIE NA ULICY – kobiety lub mężczyźni w dowolnym wieku LICEALIŚCI I LICEALISTKI - kobiety i mężczyźni w wieku 16 - 19 lat PRACOWNICY FIRMY KOLPORTAŻOWEJ – mężczyźni i kobiety ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-02-28

Praca Na Planie Filmowym - Szukamy Aktorów I Statystów / Polsat Warszawa
Praca Na Planie Filmowym - Szukamy Aktorów I Statystów / Polsat Warszawa

Szukamy aktorów, aktorek, statystów i statystek do nowego serialu Polsatu! Szukamy osób do głównych ról: AKTORZY I AKTORKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30-40 lat DZIENNIKARZE I DZIENNIKARKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30 – 42 lata PRACOWNICY RESTAURACJI – mężczyźni i kobiety w wieku 22 – 40 lata PIELĘGNIARKI – kobiety w wieku 40 – 55 lat URZĘDNICZKI – kobiety w wieku 28 – 60 lat LIVEALIŚCI I LICEALISTKI – dziewczyny i chłopcy w wieku 16 – 19 lat EMERYCI I EMERYTKI– mężczyźni i kobiety w wieku 65 + MIESZKAŃCY KAMIENICY – kobiety i mężczyźni w wieku 40+ PRACOWNICY KORPORACJI – kobiety i mężczyźni w wieku 26 – 46 lat NAUCZYCIELKI – kobiety w wieku 30-50 lat Statyści i statystki: PRACOWNICY REDAKCJI – kobiety lub mężczyźni w wieku 19 – 55 lat PPRZECHODNIE NA ULICY – kobiety lub mężczyźni w dowolnym wieku LICEALIŚCI I LICEALISTKI - kobiety i mężczyźni w wieku 16 - 19 lat PRACOWNICY FIRMY KOLPORTAŻOWEJ – mężczyźni i kobiety w wieku 17 – 24 lata UCZNIOWIE – chłop ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-08-31

Praca na planie filmowym - szukamy aktorów i statystów / Polsat Warszawa
Praca na planie filmowym - szukamy aktorów i statystów / Polsat Warszawa

Szukamy aktorów, aktorek, statystów i statystek do nowego serialu Polsatu! Szukamy osób do głównych ról: AKTORZY I AKTORKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30-40 lat DZIENNIKARZE I DZIENNIKARKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30 – 42 lata PRACOWNICY RESTAURACJI – mężczyźni i kobiety w wieku 22 – 40 lata PIELĘGNIARKI – kobiety w wieku 40 – 55 lat URZĘDNICZKI – kobiety w wieku 28 – 60 lat LIVEALIŚCI I LICEALISTKI – dziewczyny i chłopcy w wieku 16 – 19 lat EMERYCI I EMERYTKI– mężczyźni i kobiety w wieku 65 + MIESZKAŃCY KAMIENICY – kobiety i mężczyźni w wieku 40+ PRACOWNICY KORPORACJI – kobiety i mężczyźni w wieku 26 – 46 lat NAUCZYCIELKI – kobiety w wieku 30-50 lat Statyści i statystki: PRACOWNICY REDAKCJI – kobiety lub mężczyźni w wieku 19 – 55 lat PPRZECHODNIE NA ULICY – kobiety lub mężczyźni w dowolnym wieku LICEALIŚCI I LICEALISTKI - kobiety i mężczyźni w wieku 16 - 19 lat PRACOWNICY FIRMY KOLPORTAŻOWEJ – mężczyźni i kobiety ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-03-15

Praca Na Planie Filmowym - Szukamy Aktorów I Statystów / Polsat Warszawa
Praca Na Planie Filmowym - Szukamy Aktorów I Statystów / Polsat Warszawa

Szukamy aktorów, aktorek, statystów i statystek do nowego serialu Polsatu! Szukamy osób do głównych ról: AKTORZY I AKTORKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30-40 lat DZIENNIKARZE I DZIENNIKARKI – kobiety i mężczyźni w wieku 30 – 42 lata PRACOWNICY RESTAURACJI – mężczyźni i kobiety w wieku 22 – 40 lata PIELĘGNIARKI – kobiety w wieku 40 – 55 lat URZĘDNICZKI – kobiety w wieku 28 – 60 lat LIVEALIŚCI I LICEALISTKI – dziewczyny i chłopcy w wieku 16 – 19 lat EMERYCI I EMERYTKI– mężczyźni i kobiety w wieku 65 + MIESZKAŃCY KAMIENICY – kobiety i mężczyźni w wieku 40+ PRACOWNICY KORPORACJI – kobiety i mężczyźni w wieku 26 – 46 lat NAUCZYCIELKI – kobiety w wieku 30-50 lat Statyści i statystki: PRACOWNICY REDAKCJI – kobiety lub mężczyźni w wieku 19 – 55 lat PPRZECHODNIE NA ULICY – kobiety lub mężczyźni w dowolnym wieku LICEALIŚCI I LICEALISTKI - kobiety i mężczyźni w wieku 16 - 19 lat PRACOWNICY FIRMY KOLPORTAŻOWEJ – mężczyźni i kobiety w wieku 17 – 24 lata UCZNIOWIE – chłop ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-08-30

Opieka Z Zamieszkaniem - Warszawa Opiekun Warszawa
Opieka Z Zamieszkaniem - Warszawa Opiekun Warszawa

Jesteś Opiekunką Osób Starszych? Interesuje Cię praca z zamieszkaniem, od zaraz? Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Obecnie poszukujemy pilnie: Opiekunki Osób Starszych do opieki nad osobą starszą z zamieszkaniem. (lokalizacja: Warszawa Ursynów, przy stacji Imielin) Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi: codzienna opieka nad osobą starszą, pielęgnacja, toaleta pacjenta w łóżku,kontakt słowno-logiczny zachowany, samodzielnie spożywa posiłki przygotowane przez opiekuna. Wyślij swoje CV, napisz lub zadzwoń do nas! Oferujemy: •stabilną współpracę, •atrakcyjne wynagrodzenie •bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-08-30

Praca Dom Opieki Dziekanów Leśny
Praca Dom Opieki Dziekanów Leśny

Praca od zaraz w charakterze opiekunki osób starszych. Zapewniamy zakwaterowanie plus obiad.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-04-13

opiekunka osob starszych Borzęcin Duży
opiekunka osob starszych Borzęcin Duży

Poszukujemy opiekuna osob starszych do domu opieki bez zamieszkania.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-07-31

Opiekunka Osób Starszych Z Możliwością Zamieszkania Warszawa
Opiekunka Osób Starszych Z Możliwością Zamieszkania Warszawa

Pilnie zatrudnię opiekunkę osób starszych. Praca w małym kameralnym domu opieki z możliwością zamieszkania Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 226 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-03-10

Opiekna Medycznego, Opiekunkę środowiskową Firma Zatrudni. Warszawa
Opiekna Medycznego, Opiekunkę środowiskową Firma Zatrudni. Warszawa

Firma quot;Gwarantquot; - Tomczyk sp.j. zatrudni osoby posiadające kwalifikacje zawodowe Opiekuna medycznego, Opiekunki Środowiskowej, Asystenta osoby niepełnosprawnej, Pielęgniarki lub Opiekuna w domu pomocy społecznej do pracy, także dorywczo w charakterze opiekunki osób starszych, chorych na terenie Warszawy. mile widziane doświadczenie. Oferujemy: Praca w elastycznych godzinach, także dorywczo, dobre warunki zatrudnienia kontakt: 604 - - (pn-pt 9-16)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-07

Pracuj Z Nami Jako Opiekun/ka Osób Starszych Warszawa
Pracuj Z Nami Jako Opiekun/ka Osób Starszych Warszawa

Pracuj jako Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech - Firma Promedica24 lider na rynku usług opiekuńczych, poszukuje kandydatów do pracy przy opiece nad osobami starszymi za granicą. Jeżeli: -posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (honorujemy także doświadczenie rodzinne); oraz -znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym, nie czekaj! - zgłoś się już dzisiaj! Tylko teraz specjalne bonusy za wyjazdy wakacyjne! Możesz wyjechać nawet na okres 5-6 tygodni! Oferujemy pakiet ubezpieczeń, legalną i bezpieczną pracę, możliwości rozwoju - szkolenia podnoszące kwalifikacje, wysokie zarobki oraz pełną opiekę podczas pobytu w Niemczech. Pracuj z liderem! Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-08-30

Opiekunka Do Domu Opieki W Markach Marki
Opiekunka Do Domu Opieki W Markach Marki

Zatrudnię opiekunkę do osób starszych na dyżury. Możliwość zatrudnienia jako praca dodatkowa

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-06-07

Pielęgniarki z Ukrainy Warszawa
Pielęgniarki z Ukrainy Warszawa

Poszukujemy osób z Ukrainy do pracy w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Warszawie. Pracanbsp;zmianowa, dyżury nocne i dzienne po 12h. Wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi .Bardzo chętnie zatrudnimy Pielęgniarki z Ukrainy. Proszę o przesyłanie cv.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-11

Zatrudnię Panie Do Opieki Osób Starszych Grodzisk Mazowiecki
Zatrudnię Panie Do Opieki Osób Starszych Grodzisk Mazowiecki

Libera s.c. śwadcząca usługi opiekuncze zatrudni panie do pracy w charakterze opiekunek osób starszych. Mile widziane doświadczenie i prawo jazdy. Praca w Grodzisku Mazowieckim, Jaktorowie, Międzyborze i oklicach.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-10-13

Zatrudnię Opiekunkę Do Kobiety Chorej Na Alzheimera Warszawa
Zatrudnię Opiekunkę Do Kobiety Chorej Na Alzheimera Warszawa

Poszukuję opiekunki do osoby chorej na Alzheimera. Obowiązki ; karmienie, przebieranie, podawanie leków, kąpiel, chodzenie po mieszkaniu, sprzątanie pokoju podopiecznej. Poszukuję kobiety sprawnej fizycznie, miłej, sympatycznej, empatycznej do lat 55. Monitoring w mieszkaniu.Miejsce pracy Targówek. Dzwonić po 20tej. nr 791 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-05

Zatrudnimy Opiekunkę Dla Osób Starszych Swietne Warunki Elastycznie Sobienie Kiełczewskie Drugie
Zatrudnimy Opiekunkę Dla Osób Starszych Swietne Warunki Elastycznie Sobienie Kiełczewskie Drugie

Zatrudnimy opiekunkę dla osób starszych w nowym Domu Opieki. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (premie), pracę w miłym i zgranym zespole oraz elastyczne godziny pracy. Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia np. pełen etat pół etatu lub umowa o dzieło / zlecenie. Możliwość pracy z zamieszkaniem. Zapraszamy także obcokrajowców z komunikatywnym językiem polskim. Wymagamy zaangażowania, doświadczenia w pracy i zrozumienia dla potrzeb osób starszych. Serdecznie zapraszamy!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-21

Praca Dla Opiekunów Osób Starszych Warszawa
Praca Dla Opiekunów Osób Starszych Warszawa

Praca dla opiekunów osób starszych w prywatnym domu opieki . Praca bez zamieszkania. Dyżury 12 godzinne, dzienne 7-19 i nocne 19-7. Wymagane doświadczenie w podobnej branży. Szczegóły tylko dla zainteresowanych. Proszę o kontakt telefoniczny

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-05-01

Opiekun Medyczny/opiekun Osób Starszych Warszawa
Opiekun Medyczny/opiekun Osób Starszych Warszawa

Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o.o. świadczące usługi z zakresu opieki długoterminowej zatrudni osoby na stanowisko opiekuna medycznego i opiekuna osób starszych. Praca w systemie zmianowym. Wymagania: dyplom opiekuna medycznego lub kurs opiekuna osób starszych. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w: 1.Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie (Białołęka) 2.Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Szubińskiej 4 w Warszawie (Bielany) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel.: 228 - - wew. 188

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-09-17

Opiekunkę Osób Starszych W Niemczech - Również Bez Języka Niemieckiego Warszawa
Opiekunkę Osób Starszych W Niemczech - Również Bez Języka Niemieckiego Warszawa

Firma ProVita 24 to rzetelna i profesjonalna firma, zajmująca się poszukiwaniem i pełną obsługą pracowników. Obecnie, dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy opiekunki osób starszych. W chwili obecnej posiadamy różne oferty pracy, w tym dla osób nie posiadających znajomości języka niemieckiego. Zapewniamy: - pracę na umowę zlecenie, jasne warunki współpracy, terminowe wypłaty wynagrodzenia; - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy; - opiekę naszych koordynatorów na miejscu; - organizację wyjazdu i powrotu; - załatwienie wszelkich spraw urzędowych i formalnych związanych z pracą za granicą. - zarobki od 900 do 1500 euro quot;na rękęquot; Oczekujemy: - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (także nieudokumentowane, np. pomoc rodzinie, znajomym). - mile widziane prawo jazdy i znajomość języka niemieckiego

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-08-30

Opiekunka Osób Starszych Otwock Otwock
Opiekunka Osób Starszych Otwock Otwock

Dom Nad Świdrem w Otwocku zatrudni Opiekuna osób starszych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę (po okresie próbnym). Praca w systemie dyżurowym, 12 godzin/dyżur. Zadania: - Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki seniorom - Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki - Dbanie o dobre kontakty między pensjonariuszami Wymagania: - Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych - Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV. Dodatkowe pytania: 227 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-01-24

Opiekunka Osób Starszych Otwock Otwock
Opiekunka Osób Starszych Otwock Otwock

Dom Nad Świdrem w Otwocku zatrudni Opiekuna osób starszych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę (po okresie próbnym). Praca w systemie dyżurowym, 12 godzin/dyżur. Zadania: - Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki seniorom - Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki - Dbanie o dobre kontakty między pensjonariuszami Wymagania: - Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych - Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV. Dodatkowe pytania: 227 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-05

Dam Pracę Doświadczonej Opiekunce Do Osób Starszych Salowej Kucharce Tłuszcz
Dam Pracę Doświadczonej Opiekunce Do Osób Starszych Salowej Kucharce Tłuszcz

Poszukujemy samodzielnej osoby z doświadczeniem przy opiece z osobami starszymi, Pani powinna mieć bardzo dobre podejście i cierpliwość do osób starszych, czysta, zorganizowana, powinna umieć gotować, praca zmianowa w Tłuszczu więcej info pod tel. 513 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-01

Zatrudnię Do Zbioru Truskawek Osoby Z Ukrainy Białorusi Polski 2018r Przesmyki
Zatrudnię Do Zbioru Truskawek Osoby Z Ukrainy Białorusi Polski 2018r Przesmyki

Zatrudnię do zbioru truskawek kobiety i mężczyzn z Białorusi, Ukrainy i Polski od czerwca 2018r. Oferuje zakwaterowanie w nowym budynku oraz wyżywienie na wyposażeniu kuchnia, lodówki, kuchenki gazowe, prysznic z ciepłą wodą, WC. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: tel 607 - - tel/viber 667 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-02-17

Zatrudnimy Opiekunkę Dla Osób Starszych W Domu Opieki Sobienie Kiełczewskie Drugie
Zatrudnimy Opiekunkę Dla Osób Starszych W Domu Opieki Sobienie Kiełczewskie Drugie

Zatrudnimy opiekunkę dla osób starszych w nowym Domu Opieki. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (premie), pracę w miłym i zgranym zespole oraz elastyczne godziny pracy. Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia np. pół etatu lub umowa o dzieło / zlecenie. Możliwość pracy z zamieszkaniem. Zapraszamy także obcokrajowców z komunikatywnym językiem polskim. Wymagamy zaangażowania, doświadczenia w pracy i zrozumienia dla potrzeb osób starszych. Serdecznie zapraszamy!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-05-25

Opiekun medyczny,Ratownik medyczny,Opiekunka środowiskowa,Pielęgniarka Pruszków
Opiekun medyczny,Ratownik medyczny,Opiekunka środowiskowa,Pielęgniarka Pruszków

Firma Gwarant - Tomczyk sp.j. zatrudni , także dorywczo osoby posiadające kwalifikacje zawodowe Opiekuna medycznego, Opiekunki Środowiskowej, Ratownika medycznego, Pielęgniarki lub Opiekuna w domu pomocy społecznej, itp.,na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych, chorych w ich miejscu zamieszkania na terenie Dzielnicy URSUS m. st. Warszawy. Oferta pracy skierowana również do osób zdobywających kwalifikacje w ww. zawodach (w trakcie nauki,).Oferujemy:Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy tj. także dla osób podejmującym pracę dodatkową, dorywczą (w niepełnym wymiarze w wybrane dni,popołudniami lub w weekendy),,Kontakt:tel. 538 - - , 228 - - , 228 - - , (pn-pt 8-16) lub drogą mailową za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-12