Oferta Pracy » Obsługa klienta / Call Center » Doradca Ds. Marki, Promotor, Użytkownik Apple! Łódź, 16h/tydz. Łódź

Doradca Ds. Marki, Promotor, Użytkownik Apple! Łódź, 16h/tydz. Łódź

Firma konsultingowa, specjalizującą się m. in. w merchandisingu oraz wspieraniu systemów dystrybucji, poszukuje do realizacji projektu osoby na stanowisko Doradca ds. marki/Promotor: Wymagania: bardzo dobra znajomość obsługi sprzętów elektroniki użytkowej ( tj. iPad, iPhone, MacBook), zainteresowanie nowinkami technologicznymi, umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z Klientami i zdolności do przekazywania wiedzy, determinacja i zapał do pracy, mile widziani studenci Oferujemy: ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego , atrakcyjne wynagrodzenie, młody zespół, możliwość poszerzania technicznej wiedzy na szkoleniach produktowych jednego z liderów wśród światowych producentów elektroniki użytkowej, zatrudnienie od zaraz, Miejsce pracy: Saturn Planet - Łódź ul. Pabianicka Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Przesłanych aplikacji nie zwracamy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, w temacie wpisując „Łódź”
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Obsługa klienta / Call Center
Data publikacji : 2017-10-10
Płaca: 18.00
Kontakt : Marta
NT: 799579832
Region : Łódzkie
Adres : Łódź

Łódź

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Promotor Agd Stała Praca Łódz Łódź
Promotor Agd Stała Praca Łódz Łódź

Agencja PROMOTEKA poszukuje kandydata na stanowisko: Promotor AGD (znanej marki elektronicznej) Zarobki miesięczne około 1800+ zł netto Lokalizacja: -Łódz RTVeuroAGD pojezierska Stały grafik: praca w Pt., So., Nd. - łącznie 25 godz. tyg. (godziny popołudniowe) Wymagania: - Doświadczenie w sprzedaży produktów branży AGD/RTV/GSM - Chęć stałej współpracy - Dyspozycyjność - Odwaga - Pewność siebie - Miła aparycja - Zaangażowanie - Sumienność Proszę załączyć CV wraz ze zdjęciem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-05

Promotor/ka Marki Łódź
Promotor/ka Marki Łódź

Poszukujemy osób na stanowisko Promotor/ka Marki • Gotowych do pracy w weekendy, • Posiadających umiejętności prezentacyjne, • Łatwo nawiązujących kontakty. Do Twoich obowiązków należeć będzie • Promowanie innowacyjnego sprzętu małego AGD w sklepach jednego z partnerów handlowych na terenie Łodzi, • Dbałość o odpowiednią widoczność produktów. Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Szkolenia i wsparcie merytoryczne, • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-04-21

Łódź - Promotor/ka Marki (21 Zł Netto/h) Łódź
Łódź - Promotor/ka Marki (21 Zł Netto/h) Łódź

Promotor / Promotorka marki Jest w Tobie mnóstwo pasji i chęci robienia czegoś ciekawego? Jesteś dyspozycyjna/y 3 dni w tygodniu (po 6H)? Masz skończone 19 lat ? Chętnie zatrudnimy Cię do długoterminowego, atrakcyjnego projektu, realizowanego dla wiodącego koncernu tytoniowego. To przygoda i wyzwanie dla osób, które nie boją się kontaktu z ludźmi i są zdeterminowane, by wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafią, przy okazji czerpiąc z niej satysfakcję. Co więcej, oferujemy Ci: - podstawowe wynagrodzenie – 21 zł netto/h + bonusy finansowe - możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i eventach - elastyczny grafik pracy - udział w szkoleniach CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI? Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :) Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-10-07

Hostessa, Host, Promotor Marki, Doradca Klienta Łódź
Hostessa, Host, Promotor Marki, Doradca Klienta Łódź

Firma Lim8 Sp z o.o. poszukuje osób do obsługi promocji w sklepach meblowych w 23 miastach w Polsce. - Praca na stanowisku: profesjonalny doradca - Promowanie marki i sprzedaż produktów - materace - Praca w soboty i niedziele (wybrane weekendy) - Godziny: 10-18 - Start akcji: styczeń 2017 Oferujemy: - Płatne szkolenie/materiały szkoleniowe/kompleksowe przygotowanie do pracy - Premia od sprzedaży - Stawka godzinowa: 16 zł/h netto - Pokrycie kosztów transportu i noclegu - Strój do pracy - Umowa zlecenie Wymagania: - Wiek 21+ - Mężczyzna, kobieta - Wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane ze zdrowiem, bądź rehabilitacją/fizykoterapią lub doświadczenie w branży handlowej) Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem twarzy i zdjęciem sylwetki w wiadomości priv

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-11-15

Przedstawiciel / Promotor Łódź Łódź
Przedstawiciel / Promotor Łódź Łódź

Zatrudnię otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną osobę do pracy w charakterze Przedstawiciela / Promotora usług firmy z branży transportowej. Miejsce pracy: Łódź Wymiar pracy: Elastyczny grafik- wstępnie czwartek /piątek, późnym popołudniem ok. 2-3h (do uzgodnienia) Wynagrodzenie: Podstawa + premia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-09

Przedstawiciel / Promotor Łódź Łódź
Przedstawiciel / Promotor Łódź Łódź

Zatrudnię otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną osobę do pracy w charakterze Przedstawiciela / Promotora usług firmy z branży transportowej. Miejsce pracy: Łódź Wymiar pracy: Elastyczny grafik- wstępnie czwartek /piątek, późnym popołudniem ok. 2-3h (do uzgodnienia) Wynagrodzenie: Podstawa + premia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-09

Promotor Marki,Hostessa, Host, Doradca Klienta!!! Łódź
Promotor Marki,Hostessa, Host, Doradca Klienta!!! Łódź

Firma Lim8 Sp z o.o. poszukuje osób do obsługi promocji w sieci sklepów meblowych w 20 miastach w Polsce. -Praca dodatkowa - Praca na stanowisku: profesjonalny doradca - Promowanie marki i sprzedaż produktów - materace - Praca w soboty i niedziele (wybrane weekendy) - Godziny: 10-18 - Start akcji: luty 2017 Oferujemy: - Płatne szkolenie/materiały szkoleniowe/kompleksowe przygotowanie do pracy - Premia od sprzedaży - Stawka godzinowa: 16 zł/h netto - Pokrycie kosztów transportu i noclegu - Strój do pracy - Umowa zlecenie Wymagania: - Wiek 21+ - Mężczyzna, kobieta - Wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane ze zdrowiem, bądź rehabilitacją/fizykoterapią oraz doświadczenie w branży handlowej) Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem twarzy i zdjęciem sylwetki w wiadomości priv lub na adres mailowy

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-01-22

Praca! Promotor marki! Łódź
Praca! Promotor marki! Łódź

Firma Lim8 Sp z o.o. poszukuje osób do obsługi promocji w sklepach meblowych w 26 miastach w Polsce.Praca na stanowisku: profesjonalny doradca- promowanie marki i sprzedaż materacy.Praca w soboty i niedziele(wybrane całe weekendy)Godziny: 10:00 do 18:00Start akcji: maj 2019Oferujemy: Płatne szkolenie/materiały szkoleniowe/kompleksowe przygotowanie do pracy/ premia od sprzedażyStawka godzinowa 22 zł/h nettoPokrycie kosztów transportu i noclegu+ dieta wyżywienie, strój do pracy.Umowa zlecenie.Wymagania : wiek 21+, mężczyzna , kobietaWykształcenie : min. średnie ( dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane ze zdrowiem,bądź rehabilitacją/fizjoterapią lub doświadczenie w sprzedaży)Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem twarzy i zdjęciem sylwetki w wiadomości lub na adres mailowy

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2019-05-09

Hostessa Lub Promotor Od Zaraz Łódź Manufaktura 12-20 Łódź
Hostessa Lub Promotor Od Zaraz Łódź Manufaktura 12-20 Łódź

Poszukuję pilnie hostessy lub promotora do rozdawania kuponów znizkowych do Restauracji w Łodzi w Manufakturze praca od zaraz , płatne 9zl na rękę za godz, praca w godz 12-20.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-05-06

Hostessa Lub Promotor Łódź Manufaktura Od Zaraz !!! Łódź
Hostessa Lub Promotor Łódź Manufaktura Od Zaraz !!! Łódź

Poszukuję pilnie hostessy lub promotora do rozdawania kuponów znizkowych do Restauracji w Łodzi w Manufakturze praca od zaraz , płatne 9zl na rękę za godz, praca w godz 12-20 od pon do czw caly rok na okraglo

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-06-26

Najlepsze zarobki w Polsce Łódź
Najlepsze zarobki w Polsce Łódź

Wdrażamy na światowy rynek innowacyjną aplikację współpracujemy z (Apple , Tesco , Bp, Biedronka ,Żabka ,Decathlon,Zalando AliExpres i setki tysięcy innych na całym świecie ) i szukam ludzi którzy nie boją się pracy, wyzwań i chca zarobić kasę.!

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-02-04

Promotor RTV Sony - Łódź Łódź
Promotor RTV Sony - Łódź Łódź

Firma Sony poszukuje pracownika na stanowisko Dedykowany Sprzedawca SONY (Promotor marki) do sklepu Saturn Manufaktura. - Wysokie zarobki (Podstawa + premie + dopłaty produktowe), - Elastyczny grafik pracy, - Umowa na czas nieokreślony, - Stabilne zatrudnienie, - Kontakt z najnowszymi technologiami * Doświadczenie nie jest wymagane, traktujemy je jako dodatkowy atut, Zapewniamy pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole pasjonatów nowinek technologicznych. Oferujemy profesjonalne i częste szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisaną klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-10-27

Hostessa 22zł/h (na rękę) ŁÓDŹ Łódź
Hostessa 22zł/h (na rękę) ŁÓDŹ Łódź

Poszukiwana HostessaStawka : 22 zł/h pracy (na rękę) data akcji: 17.04.2019 8:00-13:00 (na miejscu trzeba być 15 minut wcześniej) miejsce: Meating PointOgrodowa Office, Budynek nr 2Zachodnia 38, retail 16, 91-063 Łódź Konieczne posiadanie książeczki sanepidu. Zadania hostessy - promocja marki, wydawanie przekąsek.nbsp;ZGŁOSZENIA ZE ZDJĘCIEM.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2019-04-23

pomoc / opieka nad dziećmi Łódź
pomoc / opieka nad dziećmi Łódź

Małżeństwo z dwójką dzieci w wieku szkolnym (6-7 lat) przyjmie Panią do pomocy na ok. 20-30 godz./tydz. (1/2 lub 2/3 etatu, w wakacje oraz w razie choroby dzieci pełny etat). w zakresie prasowanie, ugotowanie obiadu, odebranie dzieci ze szkoły. Dzielnica Rokicie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-04-09

Promotor Sklepu Internetowego Łódź
Promotor Sklepu Internetowego Łódź

Poszukuję osób do współpracy przy rozwijaniu projektu dotyczącego promowania marki, prowadzimy akcję marketingową na terenie Łodzi. Dobra możliwość pracy dla studentów i uczniów w młodym zespole i zdobycia doświadczenia oraz umiejętności z zakresu marketingu i sprzedaży. Projekt związany jest z branżą kosmetyczną i perfumeryjną. Stawka stała lub zazwyczaj prowizyjna w zależności od potrzeb. Proszę o kontakt przez wiadomość lub mailowo.

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-04-03

Doradca Klienta - HM Łódź Widzewska 22 Łódź
Doradca Klienta - HM Łódź Widzewska 22 Łódź

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie, udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej. Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-11-05

Doradca Klienta - SM Łódź Natali Łódź
Doradca Klienta - SM Łódź Natali Łódź

Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-04-17

Promotor - Sprzedawca Weekendowy - Łódź Łódź
Promotor - Sprzedawca Weekendowy - Łódź Łódź

Dla naszego klienta, wiodącego producenta sprzętu IT i urządzeń mobilnych, poszukujemy: Promotorów/ sprzedawców weekendowych do sprzedaży sprzętu mobilnego i IT na terenie sklepów Saturn, Media Markt, Euro RTV, AGD. Jeśli: - lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi - chciałbyś zdobyć doświadczenie pracując dla znanej i cenionej marki - jesteś otwarty, komunikatywny i dyspozycyjny w weekendy - masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta albo chciałbyś je zdobyć - posiadasz status ucznia lub studenta Przyślij nam swoje CV Wymagania: • sprzedaż detaliczna produktów • konsultacje z klientami i doradztwo techniczne • dbanie o dobry wizerunek marki na terenie sklepu • raportowanie wyników sprzedaży • zainteresowanie branżą urządzeń mobilnych i IT będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: • szkolenia produktowe i sprzedażowe • atrakcyjną stawkę godzinowa oraz bonus od sprzedaży • stałą współpracę w długofalowym projekcie ; Lokalizacja: Łódź: Media Markt, RTV Euro AGD

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-08-07

Promotor Media Markt Łódź
Promotor Media Markt Łódź

Witam, Poszukuję Promotora/Promotorki do jednego z Łódzkich Media Markt. Praca od zarz pt/sb/nd. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2016-09-01

Promotor Media Markt Łódź
Promotor Media Markt Łódź

Witam, Poszukuję Promotora/Promotorki do jednego z Łódzkich Media Markt. Praca od zarz pt/sb/nd. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2016-09-01

Pilne!!Promotor od 7.05-6.07!! Łódź
Pilne!!Promotor od 7.05-6.07!! Łódź

Witam.Poszukuję 5 chłopaków do rozdawania Coca-Coli. Termin: od 7 maja do 6 lipca.Godziny poniedziałek-piątek 16.30-20.30sobota-niedziela 12.00-20.00. Stawka za 4 godziny 60zł , 8godzin 120zł. Więcej inf na priv

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2019-05-04

Hostessa do promocji marki NC+ w Porcie Łódź Łódź
Hostessa do promocji marki NC+ w Porcie Łódź Łódź

Poszukujemy młode PEŁNOLETNIE osoby do roznoszenia ulotek na terenie centrum handlowego Port Łódź do promocji salonu NC+ już W TEN WEEKEND. Płacimy 12 zł na rękę a praca w godz. 12-19. MOŻLIWOŚĆ STAŁEGO ROZNOSZENIA W KAŻDY WEEKEND HANDLOWY.Tylko CV ze zdjęciem a najlepiej z aktualnym zdjęciem sylwetki w wiadomości do ogłoszenia. Proszę nie dzwonić.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2019-02-26

PROMOTOR Praca Od Zaraz Łódź
PROMOTOR Praca Od Zaraz Łódź

Nowo powstająca agencja hostess diamondsagency zatrudni trzy osoby na stanowisko promotor hostess. Elastyczny grafik pracy, także zdalny. Zgłaszać się mogą także hostessy szukające zleceń. Zadania : - kampanie reklamowe w mediach społecznościowych - rekrutacja hostess - opieka nad hostessami - garderoba hostess Wynagrodzenie: - cotygodniowe zgodne z wytyczoną misją promotora - stawka i zakres wykonywanych czynności do uzgodnienia Kontakt: CV i kilka zdań na swój temat.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-06-29

Hostessa/Promotor Ekspresy Do Kawy EURO RTV AGD ŁÓDŹ Łódź
Hostessa/Promotor Ekspresy Do Kawy EURO RTV AGD ŁÓDŹ Łódź

lt;pgt;Ogólnopolska agencja promocyjno- reklamowa Silesia Promotion, reprezentująca klientów w zakresie BTL, takich marek jak: DeLonghi, Kenwood, Braun, Nespresso, Philips, HUE, poszukuje: Promotora/Hostessy marki DeLonghi odpowiedzialnego za aktywną sprzedaż ekspresów do kawy. Praca weekendowa (26.10-30.12) od piątku do niedzieli (24h) hali EURO RTV AGD :lt;/pgt;lt;pgt;1) Sklep Port Łodź Pabianicka 245 lt;/pgt;lt;pgt;2) Sklep Łódź Widzew Piłsudskiego 94 W grudniu dodatkowe godziny również w tygodniu!!! Wynagrodzenie: 14 zł netto + premia sprzedażowa Obowiązkowe szkolenie 24 października w Katowicach. Zwracamy koszty dojazdu oraz zapewnimy posiłek w czasie szkolenia. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - aktywna promocja marki, - pokazowe przedstawienie produktu, - identyfikowanie potrzeb klienta i proponowanie adekwatnych produktów, - współpraca z Agencją, Wymagania: - umiejętności z zakresu sprzedaży - doświadczenie jak ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-10-17

Hostessa/Promotor Ekspresy Do Kawy EURO RTV AGD ŁÓDŹ Łódź
Hostessa/Promotor Ekspresy Do Kawy EURO RTV AGD ŁÓDŹ Łódź

lt;pgt;Ogólnopolska agencja promocyjno- reklamowa Silesia Promotion, reprezentująca klientów w zakresie BTL, takich marek jak: DeLonghi, Kenwood, Braun, Nespresso, Philips, HUE, poszukuje: Promotora/Hostessy marki DeLonghi odpowiedzialnego za aktywną sprzedaż ekspresów do kawy. Praca weekendowa (26.10-30.12) od piątku do niedzieli (24h) hali EURO RTV AGD :lt;/pgt;lt;pgt;1) Sklep Port Łodź Pabianicka 245 lt;/pgt;lt;pgt;2) Sklep Łódź Widzew Piłsudskiego 94 W grudniu dodatkowe godziny również w tygodniu!!! Wynagrodzenie: 14 zł netto + premia sprzedażowa Obowiązkowe szkolenie 30 października w Katowicach. Zwracamy koszty dojazdu oraz zapewnimy posiłek w czasie szkolenia. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - aktywna promocja marki, - pokazowe przedstawienie produktu, - identyfikowanie potrzeb klienta i proponowanie adekwatnych produktów, - współpraca z Agencją, Wymagania: - umiejętności z zakresu sprzedaży - doświadczenie jak ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-10-25

Menager Kreator Marki Łódź
Menager Kreator Marki Łódź

Szukamy fajnej kreatywnej osoby na stanowisko menagera kreatora marki.Praca polega na obsludze marki lodzkiej restauracji i sieci bistro take-away.Praca ciekawa pelna kreatywnosci i mozliwosci rozwoju.Wymagane podstawy grafiki komputerowej , obslugi social media.Mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.Napisz do nas i dolacz do naszego zespolu

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-02-14

Promotor Marki (Łódź) Łódź
Promotor Marki (Łódź) Łódź

Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług. Aktualnie dla naszego partnera biznesowego, lidera w swojej kategorii branży elektro, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Promotor Marki Miejsce pracy: ŁÓDŹ Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się profesjonalną obsługą Klienta, realizacją celów sprzedażowych, a także dbaniem o salon sklepowy i ekspozycję towaru. Nasze oczekiwania: •Doświadczenie na podobnym stanowisku (Doradca klienta, Promotor) •Zainteresowanie tematyką – sprzęt AGD •Mile widziany status studenta •Znajomość technik sprzedaży •Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem •Umiejętność prezentowania produktów i jego zalet •Umiejętność pracy w zespole •Ko ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-07-13

Plakaciarz / Ulotkarz / Łódź Łódź
Plakaciarz / Ulotkarz / Łódź Łódź

Poszukujemy osób do dystrybucji materiałów reklamowych. Stawka 13 zł brutto za godzinę. Praca na terenie miasta Łódź

Region : Łódzkie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2017-02-15

Hostessa NC+ Port Łódz/Pasaż Łódzki/Echo Pabianice Łódź
Hostessa NC+ Port Łódz/Pasaż Łódzki/Echo Pabianice Łódź

Poszukujemy hostess do promowania marki NC+ w 3 lokalizacjach: Port Łódź, Pasaż Łódzki i galeria Echo w Pabianicach. Praca polega na roznoszeniu ulotek po centrum handlowym. Jeżeli jesteś zainteresowana zostaw swoje CV z aktualnym zdjęciem. Praca w weekendy! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wynagrodzenie 12 zł netto (na rękę)

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2019-05-24

Atrakcyjna, Ciekawa Praca - Łódź Łódź
Atrakcyjna, Ciekawa Praca - Łódź Łódź

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie z 17 letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradca Klienta w Bocian Pożyczki. Atrakcyjne wynagrodzenie. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości: ŁÓDŹ. APLIKUJ JUŻ DZIŚ I POZNAJ SZCZEGÓŁY PRACY. ZAPEWNIAMY SZKOLENIA NA STANOWISKO DORADCY KLIENTA.

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-06-13

Zatrydnię Kierowcę Kat. C+E Łódź
Zatrydnię Kierowcę Kat. C+E Łódź

Praca stała na linii Łódź- Poznań- Słubice- Kąty Wrocławskie-Łódź wolne weekendy , co drugi dzień w domu

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-09

Hostessy Do Promocji Marki Samochodowej. Łódź
Hostessy Do Promocji Marki Samochodowej. Łódź

Poszukiwane ładne, sympatyczne hostessy do promocji marki samochodowej w centrach handlowych w Łodzi. Startujemy 10.06, praca przez 3 weekendy. Prosimy o zgłoszenia z cv i kilka foto!

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-06-01

Promotor Marki (Łódź) Łódź
Promotor Marki (Łódź) Łódź

Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług. Aktualnie dla naszego partnera biznesowego, lidera w swojej kategorii branży elektro, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Promotor Marki Miejsce pracy: ŁÓDŹ Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się profesjonalną obsługą Klienta, realizacją celów sprzedażowych, a także dbaniem o salon sklepowy i ekspozycję towaru. Nasze oczekiwania: •Doświadczenie na podobnym stanowisku (Doradca klienta, Promotor) •Zainteresowanie tematyką – sprzęt AGD •Mile widziany status studenta •Znajomość technik sprzedaży •Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem •Umiejętność prezentowania produktów i jego zalet •Umiejętność pracy w zespole •Ko ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-03-14

Hostessy Od 26.04-27.05 Łódź
Hostessy Od 26.04-27.05 Łódź

Szukam hostess do rejestracji kart Payback. Termin:26.04-27.05(Godziny do ustalenia) Lokalizacje: 1.Kaufland Konstantynów Łódzki 2. Kaufland Łódź Wróblewskiego 3. Kaufland Łódź Zgierska 4. Kaufland Łódź Puszkina 5.Kaufland Łódź Kilińskiego 6.Kaufland Kutno 7.Kaufland Łowicz 8.Kaufland Pabianice 9.Kaufland Łask 10. Kaufland Zduńska Wola 11.Kaufland Sieradz Więcej inf na priv .

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-04-21

Hostessa Do Promocji Marki NC+ W Porcie Łódź I Pasażu Łódzkim Łódź
Hostessa Do Promocji Marki NC+ W Porcie Łódź I Pasażu Łódzkim Łódź

Poszukujemy młode PEŁNOLETNIE osoby do roznoszenia ulotek na terenie centrum handlowego Port Łódź i Pasaż Łódzki do promocji salonu NC+ już w ten weekend.. Płacimy 12 zł na rękę a praca w godz. 13-19. MOŻLIWOŚĆ STAŁEGO ROZNOSZENIA W KAŻDY WEEKEND HANDLOWY.Tylko CV ze zdjęciem a najlepiej z aktualnym zdjęciem sylwetki. Proszę w odpowiedzi napisać która galeria. Zapraszam

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-08-30

Doradca Serwisowy W ASO - Serwis Łódź Łódź
Doradca Serwisowy W ASO - Serwis Łódź Łódź

Jeśli szukasz ambitnej pracy w ugruntowanej i prężnie rozwijającej się firmie, już dziś zgłoś swoją kandydaturę. MK Centrum – Autoryzowany Dealer Samochodowy marki Hyundai w związku z rozwojem i otwarciem nowego punktu w Łodzi przy ul. Zgierskiej 248, poszukuje ambitnej osoby w charakterze: Doradca Klienta w Serwisie Od kandydata na powyższym stanowisku oczekujemy: - ogólnej wiedzy motoryzacyjnej z zakresu budowy pojazdów - doświadczenia na podobnym stanowisku - swobodnej obsługa komputera - łatwości pracy w zespole i nawiązywania kontaktów z ludźmi; - wykształcenia min. średnie techniczne; - wysokiej kultury osobistej; - prawo jazdy – kategoria B, - dyspozycyjności Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy: - Obsługa Klienta w określonych standardach marki - Współpraca i koordynowanie pracy mechaników - Realizacja wyznaczanych celów W ramach współpracy proponujemy niezbędne narzędzia do pracy, cykl szkoleń, gwarantowaną podstawę, oraz motywując ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-06-10

ochrona Łódź
ochrona Łódź

Zatrudnimy pracowników ochrony do obiektów Handlowych Łódź Lokalizacja Łódź Wymagania Wiek do 60 lat niekaralność,rzetelne i sumienne podejście do wykonywanych obowiązków. Oferujemy stawkę od 12,5-13 netto za godzinę.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-01-26

Kierowca Kat. C+e Łódź
Kierowca Kat. C+e Łódź

Potrzebny kieriwca na linię ŁÓDŹ-GLIWICE-ŁÓDŹ.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-05-08

Promotor Agd Stała Praca Łódz Manufaktura Łódź
Promotor Agd Stała Praca Łódz Manufaktura Łódź

Agencja PROMOTEKA poszukuje kandydatów na stanowisko: Promotor AGD w RTV EURO AGD Łódź -Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku ambasadora marki, będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów AGD, a także dbanie o właściwą ekspozycję. -Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży Zaangażowanie Sumienność Chęć stałej współpracy Dyspozycyjność Odwaga Pewność siebie -Oferujemy: Pracę od czwartku do poniedziałku- łącznie 25 godz. tyg. Średnie wynagrodzenie ok. 2800 zł netto + dodatkowy system motywacyjny Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków, czasu i miejsca pracy oraz wynagrodzenia będą przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz stabilnego wynagrodzenia oferujemy stałą opiekę kadry szkoleniowej z zakresu umiejętności miękkich oraz wiedzy produktowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pra ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-08

Łódź - Promocja Zdrowia I Urody Łódź
Łódź - Promocja Zdrowia I Urody Łódź

Firma poszukuje chętnych do pracy na stanowisku PRZEDSTAWICIEL-PROMOTOR . PRZEDSTAWICIEL-PROMOTOR Opis stanowiska: - utrzymywanie trwałych kontaktów handlowych i dobrych relacji z klientami - aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy - budowanie sieci dystrybucji - pozyskiwanie nowych klientów - elastyczny czas pracy Osoba idealna na to stanowisko powinna posiadać: - swoboda w nawiązywaniu kontaktów - zdolności negocjacyjne - gotowość do pracy w terenie - samodyscyplinę i koncentrację na cel Oferujemy: - zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy - przyjazną atmosferę, stałą, ciekawą i rozwojową pracę - bezpłatne szkolenia - przejrzystą ścieżkę kariery Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2016-09-09

Sprzątanie łódź-rzgów Łódź
Sprzątanie łódź-rzgów Łódź

Zatrudnię do sprzątania sklepu odzieżowego w Łódź -Rzgów wtorek i sobota 8.30. Stawka 10 zł/h netto. Płatność co tydzień.

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-10

Biuro Ochrony przyjmie do pracy Łódź Centrum Łódź
Biuro Ochrony przyjmie do pracy Łódź Centrum Łódź

Przyjmiemy do pracy na obiekt budowlany, Łódź - Śródmieście. Proszę dzwonić pomiędzy 10.00 a 15.00

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-05-26

Promotor RTV Stała Praca Sklep EURO Łódź Łódź
Promotor RTV Stała Praca Sklep EURO Łódź Łódź

Agencja PROMOTEKA poszukuje kandydatów na stanowisko: Promotor RTV w AGD EURO RTV Łódź -Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku ambasadora marki, będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów RTV, a także dbanie o właściwą ekspozycję. -Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży Zaangażowanie Sumienność Chęć stałej współpracy Dyspozycyjność Odwaga Pewność siebie -Oferujemy: Pracę od czwartku do poniedziałku- łącznie 37 godz. tyg. Średnie wynagrodzenie ok. 2800 zł netto + dodatkowy system motywacyjny Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków, czasu i miejsca pracy oraz wynagrodzenia będą przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz stabilnego wynagrodzenia oferujemy stałą opiekę kadry szkoleniowej z zakresu umiejętności miękkich oraz wiedzy produktowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pra ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-04

Doradca Serwisowy ASO Hyundai - Łódź Łódź
Doradca Serwisowy ASO Hyundai - Łódź Łódź

Jeśli szukasz ambitnej pracy w ugruntowanej i prężnie rozwijającej się firmie, już dziś zgłoś swoją kandydaturę. MK Centrum – Autoryzowany Dealer Samochodowy marki Hyundai w związku z rozwojem i otwarciem nowego punktu w Łodzi przy ul. Zgierskiej 248, poszukuje ambitnej osoby w charakterze: Doradca Serwisowy Od kandydata na powyższym stanowisku oczekujemy: - ogólnej wiedzy motoryzacyjnej z zakresu budowy pojazdów - doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią - predyspozycji handlowca - swobodnej obsługa komputera - łatwości pracy w zespole i nawiązywania kontaktów z ludźmi; - wykształcenia min. średnie techniczne; - wysokiej kultury osobistej; - prawo jazdy – kategoria B, Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy: - Obsługa Klienta w określonych standardach marki - Współpraca, koordynowanie i nadzór pracy mechaników - Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych i jakościowych W ramach współpracy proponujemy niezbędne narzędz ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-09-26

Doradca Handlowy - Sprzedawca Łódź
Doradca Handlowy - Sprzedawca Łódź

Salon Meblowy poszukuje osób na stanowisko: Doradca handlowy/Sprzedawca Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-02-12

Sprzątanie - Łódź Łódź
Sprzątanie - Łódź Łódź

Zatrudnię Panie do sprzątania - Łódź Tel. 694 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-09-11

Doradca Serwisowy ASO Hyundai - Łódź Łódź
Doradca Serwisowy ASO Hyundai - Łódź Łódź

Jeśli szukasz ambitnej pracy w ugruntowanej i prężnie rozwijającej się firmie, już dziś zgłoś swoją kandydaturę. MK Centrum – Autoryzowany Dealer Samochodowy marki Hyundai w związku z rozwojem i otwarciem nowego punktu w Łodzi przy ul. Zgierskiej 248, poszukuje ambitnej osoby w charakterze: Doradca Serwisowy Od kandydata na powyższym stanowisku oczekujemy: - ogólnej wiedzy motoryzacyjnej z zakresu budowy pojazdów - doświadczenia na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą Klienta - predyspozycji handlowca - swobodnej obsługa komputera - łatwości pracy w zespole i nawiązywania kontaktów z ludźmi; - wykształcenia min. średnie techniczne; - wysokiej kultury osobistej; - prawo jazdy – kategoria B, Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy: - Obsługa Klienta w określonych standardach marki - Współpraca, koordynowanie i nadzór pracy mechaników - Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych i jakościowych W ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-03-17

Doradca od Zaraz!!! Łódź
Doradca od Zaraz!!! Łódź

Witam. Poszukuję 2 doradców.Jeden do Obi na Szparagową praca od zaraz do 30.06.Harmonogram pracy:80 godzin w miesiącuRekomendowane dni pracy: czwartek, piątek, sobota – godziny dostosujemy Czwartek – Piątek – 15.00-20.00, sobota 10.00-18.00 ZADANIA DORADCY Ø Aktywna sprzedaż produktów marki KNAUF Ø Doradztwo – kontakt z klientemØ Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z pracownikami haliØ Kreowanie pozytywnego wizerunku marki KnaufØ Dostarczenie produktów na stoisko oraz wystawienie produktów na półkachØ Weryfikacji poprawności cenowej oraz ogólna opieka na ekspozycjąØ Raportowanie Ø Regularna praca w określonych halach zgodnie z grafikiemnbsp;Drugi doradca -Castorama Wróblewskiego od zaraz do grudnia od poniedziałku do piątku godziny do ustaleniaWynagrodzenie: 2000zł plus premia 1200złnbsp;Więcej inf na priv

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-04-25

Łódź - Promotor/Promotorka 18 Zł Brutto/h Łódź
Łódź - Promotor/Promotorka 18 Zł Brutto/h Łódź

Szukamy promotorek/ promotorów do akcji promocyjnej, która odbędzie na terenie marketu spożywczego na terenie Łodzi Data eventu: 10- 11-12.02.2017 Godziny pracy: piątek 16-20, sobota 12-20, niedziela 12-17 Stawka: 18ł brutto/h Wymagania: -Komunikatywność -Otwartość -Szczery uśmiech -Miła aparycja Dodatkowym wymogiem jest WAŻNA książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych. Oferujemy: -Wynagrodzenie w wysokości 18zł brutto/h -Zwrot za dojazd -Prace na podstawie umowy zlecenie -Możliwość pracy z największymi światowymi korporacjami -Możliwość nawiązania dłuższej współpracy. Wszystkich zainteresowanych ofertą proszę o wysłanie CV na mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem Łódź

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-02-08

Tester Promotor Aplikacji Łódź
Tester Promotor Aplikacji Łódź

Wydawca aplikacji społecznościowej MyDay nawiąże współpracę z młodymi osobami dobrze poruszającymi się w mediach społecznościowych. Poszukujemy osoby do testowania i promocji nowej aplikacji społecznościowej MyDay. Informacje: http://mydayapplication http://www.youtube/watch?v=QcZjgc8ITk0 Wymagania: - Otwartość; - Entuzjazm; - Znajomość mediów społecznościowych; - Telefon z Androidem w wersji min 5.0 lub iOS (iPhone). Android: http://play.google/store/apps/details?id=com.mydayapplication iPhone: http://itunes.apple/us/app/myday/id1188766630?l=plamp;ls=1amp;mt=8 Zadania: Pozyskanie grupy użytkowników; Raportowanie działania i wrażeń z użytkowania aplikacji. Praca zdalna. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt. ( Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Region : Łódzkie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-01-28

Doradca Klienta Plus Oraz Cyfrowego Polsatu - Łódź Łódź
Doradca Klienta Plus Oraz Cyfrowego Polsatu - Łódź Łódź

Poszukujemy osoby ambitnej, nieobawiającej się wyzwań oraz pełnej zaangażowania podczas pracy z powierzonymi zadaniami. Do codziennych obowiązków należeć będzie obsługa klientów i sprzedaż usług Plusa oraz Cyfrowego Polsatu . Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej .

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-04

Praca dla kierowców KAT. C; C+E Łódź i okolice Łódź
Praca dla kierowców KAT. C; C+E Łódź i okolice Łódź

Firma Toi Toi zatrudni kierowców z kategorią C i C+E. Teren pracy Łódź i okolice.Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęTELEFON W GODZINACH 8-16

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-02-05

HOSTESSA Manufaktura!!! Łódź
HOSTESSA Manufaktura!!! Łódź

Poszukuję hostessy do Vision Express Doradca Sun Manufaktura Termin: od 28.04-15.09(tylko weekendy) Stawka: 12zl/h + premia od sprzedaży

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-04-26

Zatrudnię Giełda Kwiatowa łódź Łódź
Zatrudnię Giełda Kwiatowa łódź Łódź

zatrudnię sprzedawcę praca na giełdzie kwiatowej ul.Równa Łódź praca w godz. 4,30 rano do 9 warunki do uzgodnienia

Region : Łódzkie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-09-26

Zatrudnię Kierowce Kat C+E Łódź Łódź
Zatrudnię Kierowce Kat C+E Łódź Łódź

Witam, Zatrudnie kierowce C + E na linii stałej Łódź - Rzeszów. Praca poniedziałek - piątek. Więcej informacji pod nr telefonu 602 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-08-22

Hostessa/ Host Łódź
Hostessa/ Host Łódź

Savoir GROUP Sp. z o.o. jest ogólnopolską firmą świadczącą usługi merchandisingu dla wiodących firm branży FMCG PILNIE poszukuję hostessy do STUDIA BADANIA WŁOSA oraz PROMOWANIA MARKI Łódź AUCHAN Jana Pawła, Brzezińska,Piłsudskiego 28.02.2017 god 10-18 STAWKA 12zł za godzinę na rękę Osoby z książeczką sanepidowską Osoby zainteresowane proszę o CV lub wiadomość na maila Bądź kontakt telefoniczny

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-02-22

Sprzedawca Diverse Łódź
Sprzedawca Diverse Łódź

Do naszego sklepu Diverse w Galerii Łódzkiej w Łodzi poszukujemy osób do pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA Co możesz zyskać dołączając do nas? - Pracę w młodym, sympatycznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku - Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem nagród - Upusty na odzież marki Diverse Jeżeli: - Jesteś otwarta na ludzi - Interesujesz się modą i zainteresowaliśmy Cię ofertą skontaktuj się z nami.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-08

Praca Dodatkowa Łódź Łódź
Praca Dodatkowa Łódź Łódź

Zatrudnię osoby do sprzątania (odkurzanie) obiektu zlokalizowanego na terenie Centrum Handlowego Port Łódź, ul. Pabianicka 245 Praca codziennie w godzinach 9:30-12:30 Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 661 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-08-07

Sushi Kushi - Centrala Łódź Zatrudni Kelnerkę/kasierkę Łódź
Sushi Kushi - Centrala Łódź Zatrudni Kelnerkę/kasierkę Łódź

Sieć sushibarów Sushi Kushi poszukuje kelnerki/kasierki do lokalu Łódź Śródmieście (Piotrkowska 115).Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kelner / Barman | Data publikacji : 2016-09-03

Do pomocy dla starszej osoby - Łódź Łódź
Do pomocy dla starszej osoby - Łódź Łódź

Poszukuję do opieki nad pełnosprawną i samodzielną straszą Panią pomocy w zakresie porządki, zakupy, dotrzymanie towarzystwa na kilka godzin dziennie i kilka dni w tygodniu.Śródmieście Łódź 605 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-17

Pań Do Sprzątania Szkoła Tańca Łódź!!! Łódź
Pań Do Sprzątania Szkoła Tańca Łódź!!! Łódź

Zatrudnimy Panią do sprzątania szkoły tańca! Miejsce: Łódź, Bałuty MANUFAKTURA Godziny: pon-pt 6.00-10.00 sob-nd 6.00-9.00 ZAPRASZAMY!!

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-10-12

Utrzymanie Czystości Łódź Ul. Traktorowa Również 3 Grupa Łódź
Utrzymanie Czystości Łódź Ul. Traktorowa Również 3 Grupa Łódź

Zatrudnimy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności również 3 grupa na stanowiska pracownik Gospodarczy i Pracownik utrzymania czystości Łódź Widzew, Łódź Śródmieście również .

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-02-14

PILNE!! HOSTESSA Manufaktura! Łódź
PILNE!! HOSTESSA Manufaktura! Łódź

Szukam hostessy od jutra 21.04-15.09 (weekendy) Vision Express Manufaktura jako doradca Sun. Stawka 12zł +premia . Więcej inf na priv

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2018-04-20

Proste Prasowanie Łódź
Proste Prasowanie Łódź

Zatrudnimy do prostego prasownia (małe elementy z dzianiny)Łódź-Górna

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-09-04

Magazynier Sprzedawca Łódź
Magazynier Sprzedawca Łódź

Poszukujemy pracowników do pracy w magazynie w firmie DELFIN. Łódź ul.Brukowa 27

Region : Łódzkie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-03-18

Fryzjer Łódź
Fryzjer Łódź

Zatrudnię fryzjera na umowę o pracę do prężnie działającego salonu. Łódź ul Inflancka.

Region : Łódzkie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-05-12

Sprzątanie Maszynowe - Łódź Łódź
Sprzątanie Maszynowe - Łódź Łódź

zatrudnię mężczyznę z II grupą do pracy na maszynie myjącej. Tel. 608 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-09-11

Sprzątanie Maszynowe - Łódź Łódź
Sprzątanie Maszynowe - Łódź Łódź

zatrudnię mężczyznę z II grupą do pracy na maszynie myjącej. Tel. 608 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-09-11

Zatrudnię Spawacz - ślusarz Łódź
Zatrudnię Spawacz - ślusarz Łódź

Praca spawanie Mag / Tig Prace ślusarskie ul Marmurowa 6A Łódź

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-10-13

Poszukiwana Księgowa Łódź Łódź
Poszukiwana Księgowa Łódź Łódź

Poszukujemy Księgowej - księgi handlowe - płace Prosimy kontaktować sie pod numerem : 501 - - 426 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-12

Wulkaniazator-mechanik Doświadczenie Łódź
Wulkaniazator-mechanik Doświadczenie Łódź

Zatrudnię samodzielnego wulkanizatora do pracy w serwisie ogumienia Łódz Bałuty. 510 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-09-17

Zatrudnie Diagnoste Samochodowego Łódź
Zatrudnie Diagnoste Samochodowego Łódź

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Łódź ul Gliniana 5/7.Może być pół etatu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-11-16

Szwaczki Łódź
Szwaczki Łódź

Zatrudnię szwaczkę-dzianina,Łódź Widzew Praca samodzielna,owerlok-stębnówka-dwuigłówka

Region : Łódzkie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-03-22

Detektyw Sklepowy-Łódź Łódź
Detektyw Sklepowy-Łódź Łódź

Firma świadcząca usługi ochrony zatrudni: Detektyw sklepowy-Łódź Wymagania: niekaralność dyspozycyjność Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie stabilne zatrudnienie Osoby zainteresowane prosimy o telefon na nr wskazany w ogłoszeniu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-30

Elektryk, Elektromonter Z SEP 1kV Łódź
Elektryk, Elektromonter Z SEP 1kV Łódź

Zatrudnię elektryka z doświadczeniem, praca Łódź i okolice.

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-09-06