Oferta Pracy » Edukacja » Asystentka wychowawcy w przedszkolu Warszawa

Asystentka wychowawcy w przedszkolu Warszawa

Dwujęzyczne Przedszkole „ Tęczowy Ogród” przy ul. Miłobędzkiej 14 zatrudni od września 2019r. studentkę filologii angielskiej lub studentkę pedagogiki ze znajomością języka angielskiego do grupy 3 lub 2,5-latków.nbsp;Praca na stanowisku asystentki wychowawcy, 7.5 godzin dziennie.nbsp;
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Edukacja
Data publikacji : 2019-03-13
Płaca: 1.00
Kontakt : Regina
NT: 724801209
Region : Mazowieckie
Adres : Warszawa

Warszawa

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Asystentka/ten Wychowawcy W Przedszkolu Warszawa
Asystentka/ten Wychowawcy W Przedszkolu Warszawa

Poszukujemy asystentki/ta Wychowawcy w Przedszkolu Niepublicznym Kolorowe Kredki na Pradze Południe. Poszukujemy osoby kreatywnej i energicznej. Zapraszamy studentów studiów dziennych i zaocznych, kierunków pedagogicznych: pedagogika przedszkolna, pedagogika wczesnoszkolna.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-02

Asystent Wychowawcy Przedszkolnego Warszawa
Asystent Wychowawcy Przedszkolnego Warszawa

Poszukujemy studentek kierunków pedagogicznych na stanowisko asystenta nauczyciela wychowawcy w przedszkolu na Woli (Odolany). Praca 5,5 h dziennie, zmiany 7.30-13.00 i 13.00-18.00.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-08-04

Praca W Przedszkolu Na Woli Warszawa Warszawa
Praca W Przedszkolu Na Woli Warszawa Warszawa

Niepubliczne Przedszkole na Woli zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz pomoc wychowawcy. Na stanowisko wychowawcy wymagane: - studia licencjackie lub magisterskie z zakresu wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej - odpowiedzialność -łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi -zaangażowanie w wykonywaną pracę

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-04

Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa
Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa

Poszukujemy studentki na stanowisko asystenta nauczyciela do grupy trzy-czterolatków w przedszkolu niepublicznym. Praca w godzinach 9.30-17.30 od poniedziałku do piątku. Warszawa Ursynów w kierunku Piaseczna.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-02-20

Zatrudnię Wychowawcę Oraz Pomoc W Przedszkolu Do Grupy 2,5 Latków Warszawa
Zatrudnię Wychowawcę Oraz Pomoc W Przedszkolu Do Grupy 2,5 Latków Warszawa

Zatrudnię w przedszkolu niepublicznym Warszawa włochy wychowawcę grupy 2,5 latków oraz pomoc . Wymagania: -wychowawca co najmniej licencjat z pedagogiki ogólnej lub edukacji przedszkolnej -pomoc wychowawcy wykształcenie co najmniej średnie -brak nałogów -niekarakność

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-08-28

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Warszawa
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Warszawa

Przedszkole Niepubliczne na Bemowie poszukuje nauczyciela wychowawcy . Wymagania wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy w przedszkolu lub żłobku, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-27

Nuczyciel Do Pracy W Przedszkolu Warszawa
Nuczyciel Do Pracy W Przedszkolu Warszawa

lt;pgt;Poszukuję nauczyciela wychowawcy do pracy w przedszkolu niepublicznym quot;Chatka Małolatkaquot; w Wilanowie. Poszukuję osoby uczciwej, sumiennej, chętnej do pracy, kochającej dzieci. Oferuję zarobki adekwatne do wykształcenia, miłą atmosferę pracy ze zgraną kadrą, praca w grupie do 13 dzieci. Nauczyciele mają możliwość awansu zawodowego. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 602 - -.lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-10-24

Asystent nauczyciela wychowania przedszkolenego Warszawa
Asystent nauczyciela wychowania przedszkolenego Warszawa

Poszukujemy studentek kierunków pedagogicznych na stanowisko asystenta nauczyciela wychowawcy w przedszkolu na Woli (Odolany). Praca na pełny lub niepełny wymiar.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2019-02-08

Wychowawca W Przedszkolu Praga Południe Warszawa
Wychowawca W Przedszkolu Praga Południe Warszawa

Przedszkole niepubliczne na Pradze Południe poszukuje wychowawcy do pracy na cały etat. Wymagania: wykształcenie kierunkowe (studia licencjackie lub magisterskie na kierunku edukacja przedszkolna), minimum rok doświadczenia zawodowego, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, empatia i kreatywność. Zakres obowiązków: prowadzenie grupy, współpraca z rodzicami. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, pracę w małych grupach w nowoczesnym przedszkolu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-09-01

Asystentka Wychowawcy / Teaching Assistant Needed Warszawa
Asystentka Wychowawcy / Teaching Assistant Needed Warszawa

Renomowane przedszkole z wykładowym angielskim poszukuje asystentki z uprawnieniami pedagogicznymi (może być studentka, również studiów zaocznych) do pracy na pełen etat lub na część etatu w przedszkolu na Mokotowie. Oferujemy: 3 miesiące płatnych wakacji w roku, wyżywienie, rozwój i szkolenia. Godziny pracy: 8:00-16:00. A renowned preschool with English as the language of instruction in Mokotów is looking for a teaching assistant to work on a full time or part time basis. A student, also of part-time studies, is welcome. 3 months of paid holidays, meals, possibility of professional development, and trainings provided. Working hours: 8 am-4 pm.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-10-30

Pomoc Wychowawcy Warszawa
Pomoc Wychowawcy Warszawa

Prywatny Żłobek poszukuje pomocy wychowawcy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-09-12

Pedagog Do Pracy W Przedszkolu Warszawa
Pedagog Do Pracy W Przedszkolu Warszawa

Poszukuję osoby wykształconej lub studiującej nauki pedagogiczne do pracy w przedszkolu niepublicznym quot;Chatka Małolatkaquot; w Wilanowie, w charakterze nauczyciela wspomagającego (studenci) lub na stanowisko wychowawcy. Poszukuję osoby uczciwej, sumiennej, chętnej do pracy, kochającej dzieci. Oferuję zarobki adekwatne do wykształcenia, miłą atmosferę pracy ze zgraną kadrą, praca w grupie do 13 dzieci. Nauczyciele mają możliwość awansu zawodowego. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 602 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-07-26

Praca Dla Nauczyciela-Wychowawcy, Tarchomin Warszawa
Praca Dla Nauczyciela-Wychowawcy, Tarchomin Warszawa

Do Przedszkola Niepublicznego w Warszawie, na terenie Tarchomina poszukujemy nauczyciela-wychowawcy przedszkolnego. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia kierunkowego, - doświadczenia w pracy w przedszkolu, - umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi, - umiejętności pracy w zespole, - otwartości oraz pomysłowości - dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego. Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze, z małą grupą dzieci, - możliwość realizacji stopni awansu zawodowego - wsparcie dydaktyczne i merytoryczne, - stabilne zatrudnienie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-06-26

Nauczyciel Przedszkole Niepubliczne Warszawa
Nauczyciel Przedszkole Niepubliczne Warszawa

Przedszkole Niepubliczne na Bemowie poszukuje nauczycieli wychowawcy do grupy 2 latków. wymagania: wykształcenie wyzsze kierunkowe, doswiadczenie w pracy w przedszkolu, dyspozycyjnosc, wysoka kultura osobista. Oferujemy umowe o prace na pełen etat.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-03

Pomoc Wychowawcy Wola Warszawa
Pomoc Wychowawcy Wola Warszawa

Przedszkole Bajeczka na Woli zatrudni pomoc wychowawcy. Mile widziana studentka kierunków pedagogicznych. Osoby zainteresowane prosze o przesłanie CV lub kontakt tel.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-08-22

Pomoc Kuchennaw Przedszkolu Warszawa
Pomoc Kuchennaw Przedszkolu Warszawa

Poszukiwana Pani do pracy w kuchni w przedszkolu w Warszawa - Wawer (ul. Wiązana) na pełen etat. Praca polega na: - wydawaniu posiłków dla dzieci w przedszkolu o odpowiednich porach; - dbaniu o porządek w przedszkolu w ciągu dnia - praca w godzinach 8.30 - 16.30 Wymagania: ksiązeczka Sanepidu i zaświadczenie o niekaralności Wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-05-05

Wychowawca Do Grupy 5 Latków Warszawa
Wychowawca Do Grupy 5 Latków Warszawa

Przedszkole na Bemowie poszukuje wychowawcy do grupy 5 latkow, wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy w przedszkolu, dyspozycyjność od czerwca lub 1 lipca. oferujemy umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-06-23

Wychowawcy Do Grup 2-3 Latków Warszawa
Wychowawcy Do Grup 2-3 Latków Warszawa

Przedszkole Niepubliczne na Bemowie poszukuje wychowawców do grup 2- 3 latków. praca od czerwca. Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, doswiadczenie w pracy w przedszkolu. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-31

Praca Dla Wychowawcy Kolonijnego Warszawa
Praca Dla Wychowawcy Kolonijnego Warszawa

Witam. Poszukuje wychowawcy kolonijnego na letni obóz który odbędzie się w lipcu. Od 23.07.2018 do 27.07.2018. 30 km od Warszawy.Osób zainteresowanych proszę o przesłanie CV albo dzwonić pod 507 - - Igor

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-06-06

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Ząbki
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Ząbki

praca w charakterze wychowawcy w przedszkolu wymagane wykształcenie kierunkowe

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-15

Nauczyciela- Wychowacę Pilnie Zatrudni Promyk Na Okęciu Warszawa
Nauczyciela- Wychowacę Pilnie Zatrudni Promyk Na Okęciu Warszawa

Zatrudnię na umowę o pracę osobę z przygotowaniem zawodowym do pracy na stanowisku drugiego wychowawcy posiadającego dyplom studiów pedagogicznych kwalifikujących do pracy w przedszkolu lub kurs kwalifikujący do pracy z dziećmi do lat 3. Proponujemy dogodne warunki pracy i możliwość awansu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-03-04

Praca dla Wychowawcy kolonijnego Warszawa
Praca dla Wychowawcy kolonijnego Warszawa

Witam. Poszukuje wychowawcy kolonijnego na zimowe obóz który odbędzie się w lutym 2019.roku. Od 04.02.2019 do 08.02.2019. 30 km od Warszawy.Osób zainteresowanych proszę o przesłanie CV albo dzwonić pod 507 - - . Igor

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-01-21

Praca dla Wychowawcy kolonijnego Warszawa
Praca dla Wychowawcy kolonijnego Warszawa

Witam. Poszukuje wychowawcy kolonijnego na letni 5 dniowe obóz który odbędzie się w czerwcu 2019.roku. Od 24.06.2019 do 28.06.2019. 30 km od Warszawy.Osób zainteresowanych proszę o przesłanie CV albo dzwonić pod 507 - - Igor

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-07

Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Od TERAZ Mokotów/Ursynów Warszawa
Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Od TERAZ Mokotów/Ursynów Warszawa

Przedszkole na Mokotowie poszukuje osoby na stanowisko Asystent Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Praca zmianowa w godzinach pracy przedszkola (7-18). Praca od TERAZ. Oferujemy pracę w małym, kameralnym przedszkolu w młodym, miłym zespole. Przedszkole znajduje się na ulicy Kłobuckiej.Od kandydatów oczekujemy:ukończenia (bądź w trakcie) studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej, cech: kreatywność, zaangażowanie, empatia doświadczenie mile widziane :) Dziękujemy za przesłane CV jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-08-30

Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu OdTERAZ Mokotów/Ursynów -aktualne Warszawa
Asystentka Nauczyciela W Przedszkolu OdTERAZ Mokotów/Ursynów -aktualne Warszawa

Przedszkole na Mokotowie poszukuje osoby na stanowisko Asystent Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Praca zmianowa w godzinach pracy przedszkola (7-18). Praca od TERAZ. Oferujemy pracę w małym, kameralnym przedszkolu w młodym, miłym zespole. Przedszkole znajduje się na ulicy Kłobuckiej.Od kandydatów oczekujemy:ukończenia (bądź w trakcie) studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej, cech: kreatywność, zaangażowanie, empatia doświadczenie mile widziane :) Dziękujemy za przesłane CV jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-01

Wychowawca Przedszkolny Konstancin-Jeziorna
Wychowawca Przedszkolny Konstancin-Jeziorna

Niepubliczne Przedszkole dwujęzyczne poszukuje nauczyciela języka polskiego/wychowawcy grupy. Wymagania: •Wykształcenie kierunkowe (pedagogika przedszkolna) •Zamiłowanie do pracy z dziećmi •Pozytywne podejście, entuzjazm •Doświadczenie w pracy w przedszkolu - 2 lata Obowiązki : •Prowadzenie zajęć dydaktycznych wg. podstawy MON •Praca w roli wychowawcy grupy Oferujemy: •Szkolenia, rozwój, podnoszenie kwalifikacji •Ścieżkę awansu •Miłą atmosferę Jeśli masz doświadczenie a proca z dziećmi to Twoja pasja to prześlij CV ze zdjęciem.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-04-21

Nauczycieli I Lektorów W Niepublicznym Przedszkolu Warszawa Targówek Warszawa
Nauczycieli I Lektorów W Niepublicznym Przedszkolu Warszawa Targówek Warszawa

praca dla nauczycielek wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego w niepublicznym przedszkolu na warszawskim targówku. w pełnym wymiarze godzin , mile widziane nauczanie języka angielskiego lub hiszpańskiego lub zdolności muzyczne , dużo chęci do pracy. zapraszam studentki minimum 3 rok studiów licencjackich. Możliwość stażu i praktyki w przedszkolu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-06-05

Pomoc /asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Sulejówek
Pomoc /asystentka Nauczyciela W Przedszkolu Sulejówek

Przedszkole w Sulejówku zatrudni studentkę na stanowisko asystentki /pomocy nauczyciela do nowo utworzonej grupy. Mile widziane studentki-studia kierunkowe. Praca w systemie zmianowym ,8 godzinnym ( 7:30-18:30 ) W przedszkolu również jest możliwość odbycia stażu Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-01

Studentka Pedagogiki Na 1/2 Etatu W Przedszkolu I żłobku Warszawa
Studentka Pedagogiki Na 1/2 Etatu W Przedszkolu I żłobku Warszawa

lt;pgt;Niepubliczne Przedszkole z grupą Żłobkową w Warszawie zatrudni opiekunkę dzienną/ pomoc wychowawcy do pracy z dziećmi.lt;/pgt;lt;pgt;Praca codziennie w niepełnym wymiarze w godzinach porannych i wczesno-popołudniowych. Wymagane: pogodne usposobienie i cierpliwość, umiejętność pracy w zespole, kreatywność i zaangażowanie w pracę z dziećmi, oraz mile widziane doświadczenie w pracy z małymi (np. dorywcza praca jako opiekunka) proszę wysłać CV poprzez lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-10-31

Nauczycielka- Praca Od Zaraz W Niepublicznym Przedszkolu Warszawa Warszawa
Nauczycielka- Praca Od Zaraz W Niepublicznym Przedszkolu Warszawa Warszawa

praca dla nauczycielek wychowania przedszkolnego od zaraz w niepublicznym przedszkolu na warszawskim targówku. w pełnym wymiarze godzin , mile widziane nauczanie języka angielskiego, zdolności muzyczne , dużo chęci do pracy. zapraszam również studentki minimum 3 rok studiów licencjackich. zapraszam również na staż i praktyki w przedszkolu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-02-17

Wychowawca W Przedszkolu Sadowa
Wychowawca W Przedszkolu Sadowa

Przedszkole Bajeczka zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na stanowisku wychowawcy. wymagane wykształcenie pedagogiczne wczesnoszkolne lub wychowanie przedszkolne. Mile widziane zdolności plastyczne. CV proszę przesyłać na adres e-mail lub kontakt tel. 227 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-02

Sprzątanie W Przedszkolu Warszawa
Sprzątanie W Przedszkolu Warszawa

Zatrudnimy osobę do sprzątania w Przedszkolu na Mokotowie. Umowa o pracę, pełny etat. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-22

Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa
Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa

lt;pgt;Poszukujemy pomocy wychowawcy do grupy żłobkowej. lt;/pgt;lt;pgt;Praca od poniedziałku do piątku, 6-8 godzin dziennie. lt;/pgt;lt;pgt;Do głównych zadań należy wsparcie wychowawcy w ciągu dnia, prowadzenie zabaw z dziećmi, zajęć, opieka, pielęgnacja, karmienie, dbanie o higienę dzieci, wyjścia na dwór. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. lt;/pgt;lt;pgt;lt;/pgt;lt;pgt;Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.Ciepłe i zimne napoje, obiady. Szukamy osoby z pasją, energicznej, chcącej pracować z dziećmi. Mieścimy się w Marysinie Wawerskim, ul. Sezam 5G. lt;/pgt;lt;pgt;Czekamy na Ciebie!lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-10-26

Pomoc wychowawcy w żłobku Marki
Pomoc wychowawcy w żłobku Marki

Prywatny żłobek w Markach poszukuje pomocy wychowawcy. Mile widziane doświadczenie w pracy z maluszkami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-02-26

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Łazy
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Łazy

Poszukujemy wychowawcy, dla którego praca z dziećmi jest pasją. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia kierunkowego, zaangażowania i kreatywności. Praca w kameralnym przedszkolu w Łazach k/Magdalenki. Dogodna lokalizacja blisko al. Krakowskiej.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-01-20

Sprzątanie W Przedszkolu - Białołęka Warszawa
Sprzątanie W Przedszkolu - Białołęka Warszawa

Poszukujemy pani do sprzątania w przedszkolu na 1/2 lub cały etat (okolice Carrefoura na Targówku) Istnieje możlwość ustawienia grafiku tak aby praca zaczynała się ok. południa. Więcej informacji pod numerem: 665 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-08-20

Osoba Do Sprzątania W Przedszkolu Warszawa
Osoba Do Sprzątania W Przedszkolu Warszawa

Poszukuję osoby do sprzątania w przedszkolu w Wawrze Radości. Pełen etat. W razie pytań proszę o kontakt.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-24

Asystent Wychowawcy Warszawa
Asystent Wychowawcy Warszawa

lt;pgt;Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Białołęka) zatrudni asystenta wychowawcy do przedszkola, na pełny etat do grupy 6-cio latków (zerówka). Jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, doskonale wyposażonym, dającym dzieciom szerokie możliwości rozwoju. Grupa 16 osobowa. Praca w kreatywnym, młodym zespole, elastyczny grafik pracy, gwarantujemy możliwość awansu zawodowego oraz umowę o pracę. Praca na cały etat, dobre warunki finansowe.lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-10-07

Nauczyciel W Przedszkolu Sadowa
Nauczyciel W Przedszkolu Sadowa

Przedszkole Bajeczka Łomianki zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na stanowisku wychowawcy. Wymagane wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej,odpowiedzialność, cierpliwość do dzieci, zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub o kontakt tel. 601 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-07-18

Opiekuna Wychowawcę zatrudnię do Żłobka Warszawa
Opiekuna Wychowawcę zatrudnię do Żłobka Warszawa

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole poszukuje do każdej placówki jednego wychowawcy.Mile widziane są kwalifikacje, np dyplom kierunkowego wykształcenia do pracy z dziećmi do lat 3,5. Proponujemy pracę na stanowisku wychowawcy/opiekuna.Gwarantujemy umowę o pracę, w pełnym, ewentualnie niepełnym wymiarze pracy. Zapraszamy do kontaktu w siedzibie placówek Hynka4a, na Okęciu, przy parafii św. Franciszka z Asyżu.nbsp;Anna Kleniewska

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-03-30

Sprzątanie W Kameralnym Przedszkolu Warszawa
Sprzątanie W Kameralnym Przedszkolu Warszawa

Zatrudnię osobę do sprzątania w kameralnym przedszkolu niepublicznym w Wilanowie. Szukam osoby odpowiedzialnej, przyjaznej dzieciom i dbającej o porządek.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-28

Praca W Przedszkolu Warszawa
Praca W Przedszkolu Warszawa

Praca w Przedszkolu w Ursusie, nauczyciel lub pomoc nauczyciela. Mile widziane doświadczenie w pracy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-06-19

Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa
Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa

lt;pgt;Poszukujemy pomocy wychowawcy do grupy żłobkowej. Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Praca od poniedziałku do piątku Szukamy osoby z pasją, energicznej, chcącej pracować z dziećmi. Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-10-11

Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa
Opiekun/ka Do żłobka - Pomoc Wychowawcy Warszawa

lt;pgt;Poszukujemy pomocy wychowawcy do grupy żłobkowej. Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Praca od poniedziałku do piątku Szukamy osoby z pasją, energicznej, chcącej pracować z dziećmi. Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-10-11

Dyrektor Przedszkola, Nauczyciel Warszawa
Dyrektor Przedszkola, Nauczyciel Warszawa

Niepubliczne przedszkole koło Wólki Kosowskiej zatrudni dyrektora ds. pedagogicznych. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w pracy w przedszkolu i predyspozycje do pracy z dziećmi. Etat będzie łączony z nauczycielem ponieważ jest to małe przedszkole. Do obowiązków Dyrektora należało będzie: -organizacja pracy nauczycieli -nadzór nad pracą nauczycieli, w tym prowadzenie nadzoru pedagogicznego i ewaluacji wewnętrznej -kontakty z rodzicami i reprezentowanie przedszkola na zewnątrz -hospitacje zajęć i dzienników -prowadzenie zajęć dydaktycznych w ograniczonym wymiarze godzin Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w młodym zespole Wymag Zapraszamy absolwentów studiów na kierunku: pedagogika – wychowanie przedszkolne lub pedagogika – wychowanie wczesnoszkolne, z doświadczeniem w pracy w przedszkolu na stanowisku wychowawcy lub kierowniczym, posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-07-26

Studentka pedagogiki, pomoc w żłobku i przedszkolu Warszawa
Studentka pedagogiki, pomoc w żłobku i przedszkolu Warszawa

Poszukujemy serdecznej Cioci do pracy w kameralnym przedszkolu/żłobku na Ursynowie, blisko Puławskiej. Elastyczny grafik, miła atmosfera, małe grupy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2019-04-04

Praca Dla Nauczyciela W Przedszkolu Piaseczno
Praca Dla Nauczyciela W Przedszkolu Piaseczno

lt;pgt;Praca dla nauczyciela/wychowawcy grupy w przedszkolu w Piasecznie Wymagania: - ukończone studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego lub pedagogiki wczesnoszkolnej,lt;/pgt;lt;pgt;- pozytywne nastawienie do pracy z dziećmi,lt;/pgt;lt;pgt;-zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy: - umowa o pracę, - wymiar czasu pracy - cały etat, - wynagrodzenie do uzgodnienia, - elastyczne godziny pracylt;/pgt;lt;pgt;-praca w miłej atmosferze. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-10-25

Opiekunkę/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Zatrudnimy Warszawa
Opiekunkę/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Zatrudnimy Warszawa

Żłobek na Ochocie zatrudni - opiekunkę dziecięcą, pomoc wychowawcy. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Warunki zatrudnienia: płaca netto( do ręki) 2100 zł. Praca od poniedziałku do piątku - 8 godz. Szukamy osoby z powołaniem do pracy z dziećmi !!! Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-09-02

Opiekunkę/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Zatrudnimy Warszawa
Opiekunkę/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Zatrudnimy Warszawa

Żłobek na Ochocie zatrudni - opiekunkę dziecięcą, pomoc wychowawcy. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Warunki zatrudnienia: płaca netto( do ręki) 2100 zł. Praca od poniedziałku do piątku - 8 godz. Szukamy osoby z powołaniem do pracy z dziećmi !!! Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-08-31

Opiekunka/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Na Ochocie Warszawa
Opiekunka/ Pomoc Wychowawcy Do żłobka Na Ochocie Warszawa

Żłobek na Ochocie zatrudni - opiekunkę dziecięcą, pomoc wychowawcy. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Warunki zatrudnienia: płaca netto( do ręki) 2100 zł. Praca od poniedziałku do piątku - 8 godz. Szukamy osoby z powołaniem do pracy z dziećmi !!! Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-09-04

Asystentka Stomatologiczna Warszawa
Asystentka Stomatologiczna Warszawa

Klinika stomatologii i medycyny estetycznej poszukuje kandydatki na stanowisko asystentka stomatologiczna. Wymagania :miła osobowość , doświadczenie, punktualność .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-06-14

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Warszawa
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Warszawa

Klinika Stomatologiczna RODENTIS z siedzibą Warszawa-Mokotów, zatrudni na stanowisko:ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNAHIGIENISTKAWymagania:doświadczenie na podobnym stanowiskusumienność, zaangażowanieOferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-26

asystentka stomatologiczna Warszawa
asystentka stomatologiczna Warszawa

Asystentka stomatologiczna- praca na 4 ręce. Godziny i wymiar pracy do uzgodnienia. Gabinet przy stacji metra Kabaty(1 min). Proszę o dołączenie CV TEL 228 - - , 604 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-08

Asystentka Księgowej Warszawa
Asystentka Księgowej Warszawa

Asystentka w księgowości - poszukujemy osoby która zajmie się przygotowywaniem dokumentów finansowo-kadrowych dla działu księgowości. Hurtownia środków czystości

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-06-04

Kobieta do sprzatania w przedszkolu w godzinach 10.00-18.00 Warszawa
Kobieta do sprzatania w przedszkolu w godzinach 10.00-18.00 Warszawa

Poszukujemy osoby w wieku do 40 lat na stanowisko pomocy kuchenno-sprzatajacej w prywatnym przedszkolu na Mokotowie. Praca od zaraz na pełny etat od godziny 10.00 do godziny 18.00. Prosimy o kontakt telefoniczny codziennie tylko od 11-15

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-03-13

Asystentka Stomatologiczna Warszawa
Asystentka Stomatologiczna Warszawa

Klinika na Bemowie zatrudni osobę na stanowisku asystentka stomatologiczna. Niepełny etat.Doświadczenie nie jest wymagane .zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-08-21

Sprzątanie W Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa
Sprzątanie W Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa

Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania w przedszkolu na Ursynowie w godzinach popołudniowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-08-23

Praca W Małym Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa
Praca W Małym Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa

Witam, od zaraz. Praca w kameralnym przedszkolu na Ursynowie, najlepiej osoba kreatywna studentka zaoczna :-) chętnie czwartek i piątek. Zapraszamy Serdecznie :-)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-11-20

Asystentka Stomatologiczna Warszawa
Asystentka Stomatologiczna Warszawa

Klinika na Bemowie zatrudni osobę na stanowisku asystentka stomatologiczna .Pełen etat lub 3/4 etatu.Doświadczenie nie jest wymagane .zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-04-20

Praca W Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa
Praca W Przedszkolu Na Ursynowie Warszawa

Pilne od zaraz. Praca w kameralnym przedszkolu na Ursynowie od 1pazdziernika , najlepiej osoba kreatywna studentka zaoczna

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2017-09-26

Asystentka Warszawa
Asystentka Warszawa

Asystentka szefa firmy, wykonujemy projekty i roboty elektryczne. Stała, stabilna praca. Oczekujemy umiejętności rysowania w ACAD, obsługi komputera: Excel, Word, Outlook, podstawowej znajomości spraw pracowniczych.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-11-14

Asystentka Stomatologiczna-praca Dodatkowa. Warszawa
Asystentka Stomatologiczna-praca Dodatkowa. Warszawa

Potrzebna asystentka stomatologiczna na 3 dni w tygodniu . Praca w godzinach 17-21. Warszawa Tarchomin. Obowiązki : sterylizacja w autoklawie, zapisywanie pacjentów, przygotowanie stanowiska, zamawianie materiałów leczniczych, utrzymywanie czystości etc.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-01

Nauczyciel Przedszkolny, Wychowawca W Przedszkolu Warszawa
Nauczyciel Przedszkolny, Wychowawca W Przedszkolu Warszawa

Przedszkole na Pradze Południe poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy z grupą 10-12 osobową. W naszej placówce odnajdzie się osoba ambitna, chcąca pracować na najwyższym poziomie, przekazać wiedzę swoim podopiecznym w przyjemny sposób. Od Kandydatki oczekujemy: - kierunkowego wykształcenia (pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna) - doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku wychowawcy/nauczyciela - zaświadczenia o niekaralności - aktualnej książeczki Sanepidu - chęci do pracy, wzajemnego szacunku, budowania pozytywnej atmosfery Oferujemy pracę w kameralnym gronie, w wymiarze 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, pakiet szkoleń, ubezpieczenie grupowe, wynagrodzenie zależne od doświadczenie i stopnia edukacji. Skontaktujemy się z Kandydatkami telefonicznie. W CV prosimy wpisać Klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-09-13

Pomoc Wychowawcy Łomianki
Pomoc Wychowawcy Łomianki

Przedszkole w Łomiankach zatrudni pomoc wychowawcy. Wymagane: cierpliwość do dzieci, zaangażowanie w wykonywaną pracę. Mile widziane osoby studiujące wychowanie przedszkolne lub edukację wczesnoszkolną.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-02-25

Pomoc Wychowawcy Łomianki Sadowa
Pomoc Wychowawcy Łomianki Sadowa

Przedszkole Bajeczka w łomiankach zatrudni Panią na stanowisko pomoc wychowawcy. Mile widziana studentka kierunków pedagogicznych. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub kontakt tel.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-08-16

Staż I Praktyki W Przedszkolu Warszawa
Staż I Praktyki W Przedszkolu Warszawa

zapraszam studentów wychowania przedszkolnego na praktyki lub staż w przedszkolu kolorowy balonik na warszawskim targówku .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-02-12

Asystentka Stomatologiczna Warszawa
Asystentka Stomatologiczna Warszawa

zatrudnimy Panią na stanowisko asystentka stomatologiczna.Gabinet na Bemowie.Prosimy o cv.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-27

Nauczyciel W Przedszkolu Łomianki
Nauczyciel W Przedszkolu Łomianki

Niepubliczne Przedszkole w Łomiankach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na stanowisku wychowawcy. Wymagane wykształcenie pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej. Oferujemy pracę w młodym, wesołym zespole, atrakcyjne wynagrodzenia, możliwość uzyskania stopni awansu zawodowego.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-01-21

Higienistka/asystentka stomatologiczna do Ortodoncji Warszawa Ursynów Warszawa
Higienistka/asystentka stomatologiczna do Ortodoncji Warszawa Ursynów Warszawa

Poszukiwana higienistka/asystentka do pracy w ortodoncji. Umowa o pracę.Wymagane doświadczenie w pracy i dobre podejście do pacjenta. Zaangażowanie. Możliwość przyuczenia i rozwoju.Warszawa, przy metrze Kabaty.Proszę przesyłać cv tel

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-03-04

Asystentkę/pomoc Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa
Asystentkę/pomoc Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa

Niepubliczne Przedszkole w Sulejówku zatrudni studentkę na stanowisko asystentki /pomocy nauczyciela. Mile widziane studentki-studia kierunkowe. W przedszkolu również jest możliwość odbycia stażu Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-10-05

Asystentkę/pomoc Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa
Asystentkę/pomoc Nauczyciela W Przedszkolu Warszawa

lt;pgt;Niepubliczne Przedszkole w Sulejówku zatrudni studentkę na stanowisko asystentki /pomocy nauczyciela. Mile widziane studentki-studia kierunkowe. W przedszkolu również jest możliwość odbycia stażu Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.lt;/pgt;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2018-11-07

Opiekunka / Pomoc Wychowawcy Do żłobka Na Ochocie Warszawa
Opiekunka / Pomoc Wychowawcy Do żłobka Na Ochocie Warszawa

Żłobek na Ochocie zatrudni - opiekunkę dziecięcą, pomoc wychowawcy. Jeżeli jesteś zaoczną studentką pedagogiki, psychologii, studiów pokrewnych i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi wyślij nam swoje CV. Warunki zatrudnienia: płaca netto( do ręki) 2100- 2200 zł. Praca od poniedziałku do piątku - 8 godz. Szukamy osoby z powołaniem do pracy z dziećmi !!! Poszukujemy osoby także na pół etatu. Zadzwoń bądź wyślij nam swoje CV.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2018-09-26

Pomoc Kuchenna Do Przedszkola Warszawa
Pomoc Kuchenna Do Przedszkola Warszawa

Poszukiwana Pani do pracy w kuchni na pełen etat. Praca polega na: - wydawaniu posiłków dla dzieci w przedszkolu o odpowiednich porach; - dbaniu o porządek w przedszkolu w ciągu dnia Wynagrodzenie finansowe do uzgodnienia. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV bądź kontakt telefoniczny: 797 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2017-06-21

Panią do sprzątania w Przedszkolu na Ursynowie Warszawa
Panią do sprzątania w Przedszkolu na Ursynowie Warszawa

Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania w przedszkolu na Ursynowie w godzinach 7:30 - 15:30. Praca od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-04-02

Asystentka Stomatologiczna Warszawa
Asystentka Stomatologiczna Warszawa

Asystentka stomatologiczna: Wymagane: doświadczenie w zawodzie min. 6 mies umiejętność pracy w zespole komunikatywność zaangażowanie w wykonywaną pracę wysoka kultura osobista oferujemy: wynagrodzenie dostosowane do umiejętności możliwość rozwoju zawodowego Kontakt: 608 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-02-16