Oferta Pracy » Ochrona » Agent Ochrony W Obiekcie Handlowym Łódź

Agent Ochrony W Obiekcie Handlowym Łódź

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko agenta ochrony w obiekcie handlowym w dzielnicy Łódź Widzew. Mile widziane doświadczenie w ochronie podobnym obiektów.
Typ ogłoszenia : Oferta Pracy
Kategoria : Ochrona
Data publikacji : 2017-07-06
Kontakt : Koordynator
NT: 696714639
Region : Łódzkie
Adres : Łódź

Łódź

Kontakt

[?]
[?]
Wprowadź litery z obrazka.
Aby wprowadzić inny kod - kliknij na zdjęcie.

Podobne ogłoszenia

Agent Ochrony-Łódź Widzew Łódź
Agent Ochrony-Łódź Widzew Łódź

Agencja ochrony poszukuje mężczyzn do pracy w ochronie w obiekcie handlowym. Stawka godzinowa 12-14 zł netto

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-04

Agent Ochrony-14,30 Zł Brutto Łódź
Agent Ochrony-14,30 Zł Brutto Łódź

Agencja Ochrony poszukuje osób do pracy w charakterze agenta ochrony w obiekcie logistycznym. Wymagana znajomość obsługi komputera. Okolice Łódź Widzew. Dzwonić Pon-piątek 9-15.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-16

Pracownik Ochrony - Łódź - 7,00 Łódź
Pracownik Ochrony - Łódź - 7,00 Łódź

Poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika ochrony w obiekcie handlowym w Łodzi. Praca na podstawie umowy zlecenia. Stawka 7,00 netto.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-01

Pracownik Ochrony W Obiekcie Handlowym - Łódź Łódź
Pracownik Ochrony W Obiekcie Handlowym - Łódź Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe. Pracownik ochrony w obiekcie handlowym - Łódź ZADANIA: • Ochrona obiektów handlowych WYMAGANIA: • Niekaralność • Dyspozycyjność • Komunikatywność OFERUJEMY: • Stabilne zatrudnienie • Stawka 13 zł na rękę KONTAKT: Magdalena 785 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-08-25

Pracownik Ochrony Na Obiekt Handlowy Łódź
Pracownik Ochrony Na Obiekt Handlowy Łódź

Zatrudnimy pracowników ochrony na obiekcie handlowym w okolicach łodzi (Rzgów) OFERUJEMY: *Stawkę godzinową *Terminowość wypłaty wynagrodzeń. *Szkolenie z zakresu obowiązków + umundurowanie. *Umowę zlecenie lub umowę o pracę w obiekcie handlowym *Ciekawą, pełną wyzwań pracę *Możliwość rozwoju zawodowego *Możliwość dopasowania grafiku służb *Pracę w młodym zespole, pełną ciekawych wyzwań WYMAGAMY: *Niekaralność *Dyspozycyjność *Sumienność i zaangażowanie *Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku *Nienagannej kultury osobistej. *Mile widziany wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Prosimy o zawarcie klauzuli quot;Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Agencja Ochrony Raptor Centrum Szkolenia

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-18

Dowódca Zmiany - Łódź Łódź
Dowódca Zmiany - Łódź Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko Dowódcy Zmiany w obiekcie handlowym w Łodzi. Praca na podstawie umowy zlecenia. Stawka 8,00-8,50 netto.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-01

Pracownik Ochrony - ŁÓDŹ Łódź
Pracownik Ochrony - ŁÓDŹ Łódź

Firma z branży ochrony poszukuje pracowników do pracy w obiekcie na stanowisko: PRACOWNIKA OCHRONY Miejsce pracy: PORT ŁÓDŹ, WROCŁAW Oferujemy: -elastyczny grafik -systematyczne wynagrodzenie -możliwość awansu w strukturach firmy -premie motywacyjne Wymagamy: - zaświadczenie o niekaralności DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny: 696 - - ( Łódź)

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-09

Kwalifikowany pracownik ochrony Łódź
Kwalifikowany pracownik ochrony Łódź

Agencja Ochrony zatrudni Kwalifikowanego Pracownika Ochrony na obiekcie w Rawie Mazowieckiej.nbsp;Praca dodatkowa od 1.08.2019 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-18:15. nbsp;Stawka 12 zł/Hnbsp;Kontakt: 513 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-07-23

Agent Ochrony Do Obiektu Logistycznego Tomaszów Mazowiecki
Agent Ochrony Do Obiektu Logistycznego Tomaszów Mazowiecki

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko agenta ochrony w obiekcie produkcyjnym w Tomaszowie Mazowieckim. Mile widziana znajomość obsługi komputera(waga towarowa). Oferty proszę przysyłać w formie CV.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-06

Sprzątanie Powierzchni Sklepu Łódź
Sprzątanie Powierzchni Sklepu Łódź

Zatrudnimy osoby do serwisu sprzątającego. Do obowiązków należeć będzie utrzymanie czystości w obiekcie handlowym. Praca w godzinach: 8:30-12:30 lub 17-20 Dni pracy ustalane zgodnie z grafikiem. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: 698 - -, 698 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2016-09-01

Pracowników Ochrony IIgr Na Umowę O Pracę Zatr. Łódź
Pracowników Ochrony IIgr Na Umowę O Pracę Zatr. Łódź

Pracowników ochrony do pracy na obiekcie przemysłowym zatrudnię. Lokalizacja Łódź Nowy Józefów (Retkinia) System pracy 24/72h, umowa o pracę i wszystkie dodatki, do wypracowania Etat. informacje pod nr. 607 - - pn. - pt. 9.00-17.00

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-12

Łódź / Agent Ochrony Na Obiektach Handlowych / 10/11 Zł Netto Łódź
Łódź / Agent Ochrony Na Obiektach Handlowych / 10/11 Zł Netto Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuje agentów ochrony do obiektów handlowych w Łodzi (drogerie, apteki, księgarnie). Praca w godzinach otwarcia sklepów (ok 12-13h), stojąco-chodząca. Oferujemy elastyczny grafik pracy, w pełni oskładkowaną umowę zlecenie, stawka 10/11 zł netto/godz. Wymagania: - niekaralność - zaangażowanie - sumienność i dyspozycyjność Nie wymagamy doświadczenia, mile widziani studenci. Zgłoszenia wraz z cv lub nr telefonu prosimy kierować poprzez portal .

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-11-15

Pracownik Ochrony Łódź
Pracownik Ochrony Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni pracownika na obiekcie stacjonarnym w Łódż Teofilów. Wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera. 12 godzinny system zmianowy, około 180 godzin miesięcznie do uzgodnienia. Gwarantujemy pracę w miłej i ciekawej atmosferze polegającej na kontroli ruchu osobowego. Doświadczenie w obsłudze centralek p/poż mile widziane. Mężczyzn i kobiety.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-23

Pracowników Ochrony Kwalifikowanych Do 45 Lat Łódź
Pracowników Ochrony Kwalifikowanych Do 45 Lat Łódź

Poszukuję dwóch kwalifikowanych pracowników ochrony do lat 45. Praca jako dowódca zmiany na obiekcie przemysłowym bez broni. Służba 24/72h do wypracowania etat. Informacje pod nr. 607.071.121.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-09-24

Pracownik Ochrony / 2 Grupa. Łódź
Pracownik Ochrony / 2 Grupa. Łódź

Zatrudnimy pracowników z 2 grupą. Praca od zaraz, na stanowisku pracownika ochrony. Wymagania: pracownik nie może być emerytem. Obiowiązków na obiekcie nie wiele. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-29

Pracownik Ochrony - Orzeczenie O Niepełnosprawności- Od Zaraz Łódź
Pracownik Ochrony - Orzeczenie O Niepełnosprawności- Od Zaraz Łódź

Firma z branży ochrony poszukuje pracowników do pracy w obiekcie na stanowisko: PRACOWNIKA OCHRONY Miejsce pracy: PORT ŁÓDŹ Oferujemy: -elastyczny grafik -systematyczne wynagrodzenie -możliwość awansu w strukturach firmy -premie motywacyjne -Warunek konieczny niekaralność oraz orzeczenie o niepełnosprawności Dołącz do nas !!!! Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny: 696 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-10

Łódź - Agent Ochrony Do Sklepu Spożywczego - Praca Od Stycznia! Łódź
Łódź - Agent Ochrony Do Sklepu Spożywczego - Praca Od Stycznia! Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony prowadzi rekrutację na stanowisko agenta ochrony w sklepach spożywczych na terenie Łodzi. Praca zmianowa, w godzinach: -7.30 do 15 i 15-21.00 / średnio 6-8h dziennie. Praca na sali sprzedażowej, umundurowana. Stawka: 14 zł brutto Wymagania: - niekaralność - dyspozycyjność do pracy od 2.01 - odpowiedzialność i zaangażowanie Oferujemy: - w pełni oskładkowaną umowę zlecenie - dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - umowa o pracę - możliwość dofinansowania do programu Multisport i ubezpieczenia grupowego Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować poprzez portal .

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-24

Pracownik Ochrony Na Obiekt Handlowy Łowicz
Pracownik Ochrony Na Obiekt Handlowy Łowicz

Zatrudnimy pracowników ochrony na obiekcie handlowym OFERUJEMY: *Stawkę godzinową *Terminowość wypłaty wynagrodzeń. *Szkolenie z zakresu obowiązków + umundurowanie. *Umowę zlecenie lub umowę o pracę w obiekcie handlowym *Ciekawą, pełną wyzwań pracę *Możliwość rozwoju zawodowego *Możliwość dopasowania grafiku służb *Pracę w młodym zespole, pełną ciekawych wyzwań WYMAGAMY: *Niekaralność *Dyspozycyjność *Sumienność i zaangażowanie *Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku *Nienagannej kultury osobistej. *Mile widziany wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Prosimy o zawarcie klauzuli quot;Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Agencja Ochrony Raptor Centrum Szkolenia

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-12

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Łódź
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Łódź

Firma quot;STEKOPquot; S.A. prowadzi rekrutacje na stanowisko kwalifikowany pracownik ochrony na obiekcie Urząd Dozoru Technicznego w Łodzi Praca od 01.07 Wymagania: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne - dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-17:30) Po więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-12

Agent Ubezpieczeniowy Łódź
Agent Ubezpieczeniowy Łódź

Poszukujemy osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy: •z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń •z umiejętnością nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, •komunikatywnych • otwartych na nowe kontakty i znajomości • umiejętnie zarządzających własnym czasem • zmotywowanych do samodzielnej pracy • niekaranych • z minimum średnim wykształceniem

Region : Łódzkie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-02-09

Pracownik Monitoringu Na Obiekt Handlowy Kutno Kutno
Pracownik Monitoringu Na Obiekt Handlowy Kutno Kutno

Agencja Ochrony zatrudni pracowników ochrony od zaraz na obiekcie handlowym na monitoringu w systemie dziennym, 13zł brutto.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-24

Pracownik ochrony Łódź
Pracownik ochrony Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju.  Pracownik ochrony OFERUJEMY: • Umowa o pracę  • Stawka 12,50 zł - 16,00 zł NETTO • Terminowe wynagrodzenie • Premie za ujęcia - brutto od 25zł do 150zł • Korzystny pakiet grupowego ubezpieczenia na życie PZU • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej ZADANIA: • Ochrona osób i mienia • Praca na obiekcie logistycznym lub handlowym • Prowadzenie wszelkich ewidencji • Dodatkowe czynności zlecone WYMAGANIA: • Doświadczenie w pracy w ochronie minimum pół roku • Niekaralność • Dyspozycyjność • Odporność na stres Kontakt: rekrutacja.lodz(małpa)konsalnet

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-04-19

Kwalifikowani Pracownicy Ochrony Na Obiekcie Bankowym - Łódź Łódź
Kwalifikowani Pracownicy Ochrony Na Obiekcie Bankowym - Łódź Łódź

Solid Security Sp. z o.o. poszukuje Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na obiekt bankowy Wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność - Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz książeczka broni Oferujemy: - Praca w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę - Stawka 12 zł netto - Praca pon- pt po 10.5 h (soboty, niedziele oraz święta wolne) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów podanymi w ogłoszeniu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-09-30

Pracownik ochrony-dozoru ŁÓDŹ BAŁUTY Łódź
Pracownik ochrony-dozoru ŁÓDŹ BAŁUTY Łódź

Impuls Security Polska - agencja ochrony zatrudni do pracy na stanowisku: PRACOWNIK OCHRONY - DOZORU Miejsce pracy: Łódź BAŁUTY - zakład przemysłowy MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOSCI OFERUJEMY: • pracę zmianową - służby w godzinach 06:00-18:00 oraz 18;00-06:00, • szkolenie wstępne a także niepełne umundurowanie, • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/1 etatu,, • terminowe wypłaty. OCZEKIWANIA: • orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane), • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, • niekaralność (warunek konieczny), • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy, • dyspozycyjność, spostrzegawczość.. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • dozór powierzonego mienia, • widencja pojazdów i osób na obiekcie, • regularne dokonywanie obchodów terenu, • rejestr zdarzeń na obiekcie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 517 - - , (od poniedziałku do piątku między go ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-06-06

Zatrudnimy Pracowników Ochrony Łódź
Zatrudnimy Pracowników Ochrony Łódź

Zatrudnimy pracowników ochrony fizycznej do pracy na obiekcie przemysłowym w Łodzi. Mile widziane jest doświadczenie w pracy w ochronie, kultura osobista. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -15.00.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-12

Sprzątanie W Obiekcie W Dzielnicy Widzew Łódź
Sprzątanie W Obiekcie W Dzielnicy Widzew Łódź

Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania w obiekcie przy ul .Widzewskiej w Łodzi osoby zainteresowane proszę o kontakt . Zapraszamy

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-08-17

Łódź/Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności /ob. Handlow Łódź
Łódź/Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności /ob. Handlow Łódź

Szanowni Państwo, jesteśmy Ogólnopolską Agencją Ochrony, która jest jednocześnie zakładem pracy chronionej, przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Oferujemy Państwu pracę na obiekcie handlowym (nieduży, spokojny sklep). Praca jest w godzinach otwarcia sklepu, najpóźniej do 22.00. Elastyczny grafik dopasowany do Państwa dyspozycyjności. Praca stojąco-chodząca, ale jest też możliwość, żeby usiąść. Należy mieć w miarę dobrą kondycję fizyczną, żeby wystać tyle godzin. Oferujemy umowę o pracę, dofinansowanie do prywatnego pakietu medycznego, premie. Szczególnie zachęcamy do aplikowania osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy i szukają dla siebie ścieżki rozwoju - oferujemy pełne przeszkolenie. Zgłoszenia wraz cv lub nr telefonu proszę kierować przez portal .

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-19

Agencja Ochrony Zatrudni Pracowników Kwalifikowanych Łódź
Agencja Ochrony Zatrudni Pracowników Kwalifikowanych Łódź

Agencja ochrony zatrudni pracowników kwalifikowanych do pracy na obiekcie stacjonarnym w Łodzi. Stawka godzinowa 6,80 - 7,00 zł/h netto. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie aplikacji za pośrednictwem .

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-30

Ochrona - Atrakcyjne Zarobki - Praca Od Zaraz!!! Łódź
Ochrona - Atrakcyjne Zarobki - Praca Od Zaraz!!! Łódź

Firma z branży ochrony poszukuje pracowników do pracy w obiekcie na stanowisko: PRACOWNIKA OCHRONY Miejsce pracy: PORT ŁÓDŹ Oferujemy: -elastyczny grafik -systematyczne wynagrodzenie -możliwość awansu w strukturach firmy -premie motywacyjne -bezpłatne umundurowanie oraz wyposażenie Wymagamy: - zaświadczenie o niekaralności DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny: 696 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-16

Ochrona/Sklep Sportowy/Studenci/Młodzież - ŁÓDŹ Łódź
Ochrona/Sklep Sportowy/Studenci/Młodzież - ŁÓDŹ Łódź

Firma z branży ochrony poszukuje pracowników do pracy w obiekcie na stanowisko: PRACOWNIKA OCHRONY Miejsce pracy: Sklep w Manufakturze i Galerii Łódzkiej Oferujemy: -Elastyczny grafik -systematyczne wynagrodzenie 13 zł Brutto -możliwość awansu w strukturach firmy -Premie motywacyjne -Warunek konieczny niekaralność i ukończone 18 lat Dołącz do nas !!!! Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny tel. 606 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-01

Praca W Obiekcie Noclegowym Dajemy Zakwaterowanie Na Miejscu Łódż Łódź
Praca W Obiekcie Noclegowym Dajemy Zakwaterowanie Na Miejscu Łódż Łódź

Potrzebna osoba dyspozycyjna do obsługi w obiekcie noclegowym w centrum Łodzi która zamieszka u nas na miejscu praca od zaraz!wiek od 50 lat bez nałogów! Dodatkowe informacje telefonicznie. Nie odpowiadam na e-maile kontakt tylko telefoniczny w godz 11-20

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-22

Pracownik ochrony Łódź
Pracownik ochrony Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Pracownik ochrony OFERUJEMY: • Stawka netto/na rękę 13 zł • Terminowe wynagrodzenie • Premie za ujęcia - brutto od 25zł do 50zł • Korzystny pakiet grupowego ubezpieczenia na życie PZU • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej • Karty MultiSport • Elastyczny grafik • Perspektywa rozwoju • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia ZADANIA: • Detektyw sklepowy - Praca na obiekcie handlowym • Ochrona osób i mienia • Patrolowanie sali sprzedaży • Sporządzanie dokumentacji służbowej WYMAGANIA: • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie • Niekaralność !!! • Dyspozycyjność • Odporność na stres Kontakt: 668 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-04-24

Agencja Ochrony Zatrudni Kierownika Zmiany W Galerii Handlowej Łódź
Agencja Ochrony Zatrudni Kierownika Zmiany W Galerii Handlowej Łódź

Agencja Ochrony Osób i Mienia JUSTUS Sp. z o.o. zatrudni pracowników ochrony na stanowisko kierownika zmiany na terenie galerii handlowej. Wymagane doświadczenie pracy w ochronie na podobnym obiekcie. Zapewniamy możliwość rozwoju, cykliczne szkolenia, atrakcyjne zarobki, pełne umundurowanie. Telefon 506 - -.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-17

Pracowników Ochrony Łódź Bałuty - Zatrudnię Z II Gr. Łódź
Pracowników Ochrony Łódź Bałuty - Zatrudnię Z II Gr. Łódź

Perfekt Serwis Sp. Z o.o. ZPCHR zatrudni pracowników, do pracy na obiekcie przemysłowym. Praca na ul. Zbąszyńskiej 3 w systemie 12 godz. w godz. 6.00 - 18.00, praca na umowę o pracę, do wypracowania etat. Wymagana II lub I grupa, nie zatrudniamy emerytów. Kontakt pn - pt 697 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-04-26

Pani Do Salonu Meblowego OS.Bałuty Ul.pojezierska Łódź
Pani Do Salonu Meblowego OS.Bałuty Ul.pojezierska Łódź

Łódź ,Bałuty ul.Pojezierska/Pracownik do Prac porządkowych/Kobieta Opis stanowiska: Prace porządkowe w obiekcie handlowym Meble Agata Realizacja czynności zleconych przez przełożonego według harmonogramu. Wymagania: -gotowość do pracy zmianowej; -sumienność i chęć do pracy; -praca w trybie dwuzmianowym - Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz terminową wypłatę wynagrodzenia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem portalu lub telefonicznego- 505 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2017-06-16

Sprzedawca Na Stoisku Handlowym Łódź
Sprzedawca Na Stoisku Handlowym Łódź

Zatrudnię panią w charakterze sprzedawcy na stoisku handlowym / spożywczym w Galerii Handlowej Manufaktura, praca od połowy września. Konieczna książeczka sanitarno - epidemiologiczna. Proszę o CV na email

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-02

Zatrudnimy Pracowników Ochrony Łódź
Zatrudnimy Pracowników Ochrony Łódź

Zatrudnimy pracowników ochrony fizycznej do pracy w obiekcie przemysłowym zlokalizowanym w Łodzi. Mile widziane jest doświadczenie w pracy w ochronie, kultura osobista oraz wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 512 - -.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-12

Pracowników Ochrony Z II Gr. Zatrudnię - Widzew Łódź
Pracowników Ochrony Z II Gr. Zatrudnię - Widzew Łódź

Zatrudnię pracowników z grupą II i I, praca na obiekcie przemysłowym na Widzewie. Do wypracowania Etat, w systemie 24/72, zatrudnienie w firmie ZPCHR. Informacje pod nr. 607 - - w godz. 9.00 - 17.00

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-05-09

Poszukiwane Osoby Do Pracy Na Stoisku W Centrum Handlowym - ŁÓDŹ Łódź
Poszukiwane Osoby Do Pracy Na Stoisku W Centrum Handlowym - ŁÓDŹ Łódź

Pilnie poszukujemy osób do pracy na stoisku w Centrum Handlowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-03-24

Ochrona Łódź Łódź
Ochrona Łódź Łódź

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko : Strażnik ochrony miejsce pracy: Łódź Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta. Zadania: - kontrola ruchu osób i samochodów na obiekcie - regularne obchody chronionego terenu - prowadzenie rejestru zdarzeń Wymagania: - niekaralność - dyspozycyjność - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Oferujemy: - umowę o pracę - regularnie wypłacane wynagrodzenie - szkolenie oraz opiekę koordynatorów Zainteresowane osoby prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 pod podanym numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-05

Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego Łódź Łódź
Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego Łódź Łódź

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony. Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju. Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:   Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego - Łódź  Główne obowiązki:- ochrona osób i mienia - kontrola ruchu osobowego i towarowego - wykonywanie obchodów kontrolnych na obiekcie - obsługa systemów technicznych zainstalowanych na obiekcie Wymagania:- niekaralność - dobra kondycja fizyczna - dyspozycyjność - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności  Oferujemy- umowę o pracę lub zlecenie - pracę w systemie mieszanym - wypłatę do 10-go każdego miesiąca - brak kar finansowych Kontakt: [ removed ]   Prosimy o zawarcie klauzuli: quot;Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanyc ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-20

Pracownik Ochrony-Łódź Na Budowę Łódź
Pracownik Ochrony-Łódź Na Budowę Łódź

Firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Łódź Wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV za pomocą .pl

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-31

Pracownik ochrony Łódź Łódź
Pracownik ochrony Łódź Łódź

Firma ochrony poszukuje pracownika ochrony na osiedlu Bałuty. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-08-21

Pracownik Ochrony W Obiekcie Logistycznym  Łódź - Widzew Łódź
Pracownik Ochrony W Obiekcie Logistycznym Łódź - Widzew Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe. Pracownik ochrony w obiekcie logistycznym Łódź - Widzew ZADANIA: • Prowadzenie dokumentacji służbowej • Wykonywanie obchodów terenu • Sporządzanie notatek służbowych itp. • Współpraca z kontrahentem WYMAGANIA: •Znajomość podstaw obsługi komputera •Niekaralność OFERUJEMY: •12 zł netto/h •Premie uznaniowe KONTA ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-08-14

Pracownik Ochrony - Łódź-Widzew Łódź
Pracownik Ochrony - Łódź-Widzew Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe. Pracownik ochrony - Łódź-Widzew ZADANIA: • Ochrona osób i mienia • Praca na obiekcie handlowym • Posterunki: linia kas i wejścia • Patrolowanie linii kas • Dokonywanie ujęć, zleconych przez Monitoring WYMAGANIA:• Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie • Niekaralność • Dyspozycyjność • Odporność na stres ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-09-29

Łódź- Praca - Ochrona Bez Doświadczenia Łódź
Łódź- Praca - Ochrona Bez Doświadczenia Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni chętnych do pracy na obiekcie o prestiżowej marce. ( obiekty handlowe- księgarnia, apteka, perfumeria) Gwarantujemy: - elastyczny grafik - konkurencyjną stawkę godzinową, - wynagrodzenie płatne regularnie i bez opóźnień, - dodatkowe systemy motywacyjne, - przeszkolenie przed podjęciem pracy, - stały kontakt z przełożonym, - możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy, czy też naszych kontrahentów. Nie wymagamy doświadczenia.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-10-12

Łódź - Praca Stała W Ochronie Łódź
Łódź - Praca Stała W Ochronie Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni chętnych do pracy na jednym z ekskluzywnych obiektów, zlokalizowanym w centrum handlowym. Gwarantujemy: - elastyczny grafik - umowę zlecenie, - konkurencyjną stawkę godzinową, - wynagrodzenie płatne regularnie i bez opóźnień, - dodatkowe systemy motywacyjne, - przeszkolenie przed podjęciem pracy, - stały kontakt z przełożonym, - możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy, czy też naszych kontrahentów. Nie wymagamy doświadczenia.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-08-26

Pracownik Ochrony W Obiekcie Magazynowym Łódź - Retkinia Łódź
Pracownik Ochrony W Obiekcie Magazynowym Łódź - Retkinia Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe. Pracownik ochrony w obiekcie magazynowym Łódź - Retkinia ZADANIA: • Ochrona osób i mienia • Praca na obiekcie magazynowym (portiernia) • Kontrola ruch samochodowo - osobowego • Prowadzenie wszelkich ewidencji • Kontrola plombowania przestrzeni ładunkowych • Dodatkowe czynności zlecone WYMAGANIA: • Udokumentowane ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-08-19

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Na Łódź Łódź
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Na Łódź Łódź

Ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Kwalifikowany pracownik ochrony Praca na terenie Łódź Wymagania: - Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni - Niekaralność - Dyspozycyjność, - Odpowiedzialność. Firma oferuje: - Dogodny i zmianowy system pracy, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą .pl

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-31

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Na Łódź Łódź
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Na Łódź Łódź

Ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Kwalifikowany pracownik ochrony Praca na terenie Łódź Wymagania: - Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni - Niekaralność - Dyspozycyjność, - Odpowiedzialność. Firma oferuje: - Dogodny i zmianowy system pracy, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-02-24

Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Łódź Retkinia Łódź
Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Łódź Retkinia Łódź

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe. Pracownik ochrony obiektu handlowego - Łódź Retkinia ZADANIA: • Praca DODATKOWA ok 100 godzin na miesiąc obiekcie handlowym - detektyw sklepowy • Ochrona osób i mienia • Patrolowanie sali sprzedaży • Obserwacja sali sprzedaży poprzez CCTV • Sporządzanie dokumentacji służbowej WYMAGANIA: • Mile widziane doświad ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-10-06

Sprzątaczka - Łódź Łódź
Sprzątaczka - Łódź Łódź

Stanowisko: Sprzątaczka, Miejsce pracy: Łódź - Polesie Opis stanowiska • Utrzymanie czystości w obiekcie • Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz socjalnych • Zaangażowanie w powierzone zadania • Dyspozycyjność • Praca w godzinach wczesnoporannych Oferujemy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracępremię kwartalną za brak absencjinbsp;

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-03-28

Ochrona Fizyczna -- Pracownik Kwalifikowany Łódź
Ochrona Fizyczna -- Pracownik Kwalifikowany Łódź

Agencja Ochrony Konsalnet zatrudni do ochrony fizycznej Dworca Łodź Fabryczna pracowników kwalifikowanych. Stawka od 11.50 zł / godź netto.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-06-22

Pracownik Ochrony-Łódź Łódź
Pracownik Ochrony-Łódź Łódź

Agencja ochrony Omega Ochrona w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni osoby na stanowisko Pracownik ochrony Miejsce pracy: Łódź Obowiązki: - wykonywanie obchodów - rejestr zdarzeń Oczekujemy: - niekaralności Zapewniamy: - stabilne zatrudnienie - wsparcie koordynatora obiektu - terminowo wypłacane wynagrodzenie Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-10-16

Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem ŁÓDŹ Łódź
Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem ŁÓDŹ Łódź

OCHRONA Firma zatrudni osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony na terenie ŁODZI. Wymagania: dyspozycyjność, niekaralność, orzeczenie o niepełnosprawności - Gr II lub wyższa - jako warunek konieczny. Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę. ŁÓDŹ t.881 - -

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-07-08

Pracownik Ochrony Fizycznej Łódź
Pracownik Ochrony Fizycznej Łódź

Poszukuję pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności do ochrony obiektów biurowych, szpitalnych i placów budów na terenie Łódź w dzielnicach Śródmieście i Bałuty. Pozostałe informację udzielę telefoniczni.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-06-04

Pracownik Ochrony 11,00-12,00 Zł Netto/h Łódź
Pracownik Ochrony 11,00-12,00 Zł Netto/h Łódź

Agencja ochrony poszukuje pracowników ochrony(mężczyzn) do obiektów perfumeryjnych na terenie Łodz Oferujemy -atrakcyjne wynagrodzenie 11,50-12,00 zł netto/h -dogodne godziny pracy -elastyczny grafik -praca w miłym zespole -umowę o pracę Wymagania -świadectwo niekaralności -punktualność -zaangażowania w powierzone obowiązki

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-04-13

Łódź Widzew Studentki Do Obsługi Akcji Promocyjnej W Centrum Handlowym Łódź
Łódź Widzew Studentki Do Obsługi Akcji Promocyjnej W Centrum Handlowym Łódź

Studentki, maturzystki do obsługi akcji promocyjnej w centrum handlowym w Łodzi (dzielnica Widzew) w terminie 3 - 12 kwietnia. Osoby samodzielne, otwarte, sympatyczne i komunikatywne. Praca w godzinach 9.00-15.00, w szczególności poniedziałki-środy. Dni do wyboru. Wynagrodzenie 13.00 zł/h brutto (11,10 zł/h netto). Praca na podstawie umowy zlecenie. Nie wymagamy doświadczenia, przygotowujemy do pracy. Prosimy o przesłanie CV lub krótkiej informacji o sobie wraz ze zdjęciem i kontaktowym numerem telefonu. Zgłoszenia do 20.03

Region : Łódzkie | Kategoria : Hostessa | Data publikacji : 2017-03-15

Pracownika Ochrony Łódź
Pracownika Ochrony Łódź

Agencja ochrony zatrudni osoby do ochrony obiektów na terenie Łodzi z I lub II grupą niepełnosprawności. Aplikacje można przesyłać mailowo. Kontakt telefoniczny pod nr telefonu 601 - - w godzinach 10-14.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-02-19

Pana na teren zewnętrzny Łódź Widzew Łódź
Pana na teren zewnętrzny Łódź Widzew Łódź

Firma sprzątająca zatrudni Pana do sprzątania i prac na terenie zewnętrznym w obiekcie w mieszczącym się w dzielnicy Widzew w Łodzi . Osoby zainteresowane proszę o kontakt .

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-04-23

Pracownika Ochrony Bez Licencji Na Obiekt Magazynowy Łódź Łódź
Pracownika Ochrony Bez Licencji Na Obiekt Magazynowy Łódź Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni na korzystnych warunkach pracowników ochrony bez licencji na obiekt magazynowy. ok. 200 - 240 godzin 13 zł Brutto za godzinę Preferowany kontakt telefoniczny. Praca przy ul. Manewrowej

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-08-07

Pracownik Ochrony Łódź Łódź
Pracownik Ochrony Łódź Łódź

Zatrudnimy pracownika do ochrony obiektu biurowego klasy A w centrum Łodzi, stawka 10 zł netto. Bardzo dobre warunki socjalne. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, lub kontakt telefoniczny: + 486 - -.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-08-06

Praca W Ochronie Łódź
Praca W Ochronie Łódź

Firma ochrony zatrudni uczniów/studentów i nie tylko do ochrony perfumerii mieszczącej się w C.H. Port Łódź. Praca dodatkowa na pół etatu. Wymagania niekaralność, wiek do 45 lat.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-07

Pracownika Ochrony Na Obiekt Magazynowy Łódź Łódź
Pracownika Ochrony Na Obiekt Magazynowy Łódź Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni na korzystnych warunkach pracowników na obiekt magazynowe. Wymagania: niekaralność, mile widziane doświadczenie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-01-20

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Łódź
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Łódź

Firma Civis Polska zatrudni kwalifikowanego pracownika ochrony na dworzec PKP Łódź Kaliska. Oferujemy prace w systemie 12godzinnym. Stawka godzinowa 12zl netto. Wiecej informacji udzielam telefonicznie.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-07-25

Poszukujemy Fryzjera. Łódź
Poszukujemy Fryzjera. Łódź

Poszukujemy samodzielnego fryzjera na weekendy do salonu Fryzjerek w Centrum handlowym Port Łódź. Praca dodatkowa-soboty i niedziele, świetne zarobki-dobra atmosfera gwarantowana:)

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-05-15

Poszukujemy Fryzjera. Łódź
Poszukujemy Fryzjera. Łódź

Poszukujemy samodzielnego fryzjera na weekendy do salonu Fryzjerek w Centrum handlowym Port Łódź. Praca dodatkowa-soboty i niedziele, świetne zarobki-dobra atmosfera gwarantowana:)

Region : Łódzkie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-06-07

Pracownika Ochrony Na Obiekt Magazynowy Łódź-Widzew Łódź
Pracownika Ochrony Na Obiekt Magazynowy Łódź-Widzew Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni kobietę na stanowisku pracownika ochrony na obiekt magazynowy. Więcej informacji udzielamy telefonicznie

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-15

Pracownika Ochrony na obiekt magazynowy Łódż - Widzew Łódź
Pracownika Ochrony na obiekt magazynowy Łódż - Widzew Łódź

Ogólnopolska Agencja Ochrony zatrudni na korzystnych warunkach pracownika ochrony na obiekt magazynowy. do przepracowania ok. 180 godzin. Stawka 14,70 zł Brutto

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-08-12

Pracownik Ochrony Fizycznej Łódź Łódź
Pracownik Ochrony Fizycznej Łódź Łódź

Firma zatrudni pracowników ochrony fizycznej na obiekty przemysłowe. Praca na terenie Łodzi na pełen etat. Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-12

Praca Dla Przedstawiciela Handlowego Łódź
Praca Dla Przedstawiciela Handlowego Łódź

Firma kosmetyczna nawiąże współpracę z przedstawicielem handlowym na terenie całego województwa łódzkiego - atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-09-30

Sprzedawca Odzież Sportowa Łódź
Sprzedawca Odzież Sportowa Łódź

Poszukujemy sprzedawcy (kobiety do 40 lat) na 1/1 lub 1/2 etatu w Łodzi do sklepu w Centrum Handlowym. Prosimy o przesyłanie CV drogą e-mail.

Region : Łódzkie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-18

Praca Dla Przedstawiciela Handlowego Łódź
Praca Dla Przedstawiciela Handlowego Łódź

Firma kosmetyczna nawiąże współpracę z przedstawicielem handlowym na terenie całego województwa łódzkiego - atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Łódzkie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-09-30

Kierownik Koordynator Ds. Ochrony - Łódź Łódź
Kierownik Koordynator Ds. Ochrony - Łódź Łódź

Agencja Ochrony zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika-Koordynatora ds. Ochrony na teren Łodzi. Wymagania: - wykształcenie średnie - obsługa komputera na poziomie dobrym. Mile widziane: - wpis na Pracownika Kwalifikowanego - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Kontakt na telefon 603 - - Mile widziane CV.

Region : Łódzkie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-01

Brygadzista zespołu sprzątającego - Port Łódź Łódź
Brygadzista zespołu sprzątającego - Port Łódź Łódź

Zatrudnimy pracującego brygadzistę zespołu sprzątającego w centrum handlowym Port Łódź.nbsp;Stawka za godzinę: 12,00 zł + premia.nbsp;Umowa zlecenie, po okresie próbnym - umowę o pracę.nbsp;Prosimy o kontakt telefoniczny.

Region : Łódzkie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-03-18